Konsol

Konsol

Son dakika Konsol haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Konsol gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Konsol haber sayfamızda...

Konsol

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.216 konsol haberi bulunmuştur.
Sims 4 Hileleri 2022: The Sims 4 Para, Skill, Kariyer ve İhtiyaç Hilesi
Sims 4 Hileleri 2022: The Sims 4 Para, Skill, Kariyer ve İhtiyaç Hilesi The Sims serisinin 4’üncü oyunu Sims 4 yaşam simülasyonu oyunudur. Çeşitli karakterler ve görevlerle eğlenceli vakit geçirmeyi sağlayan Sims 4’te yüzlerce oyun ve mod paketleri bulunuyor. Adeta gerçek yaşam simülatörü haline gelen Sims 4’te bazı görevleri yerine getirmek zorlayıcı olabiliyor. Oyunu zorlanmadan kolay ve daha eğlenceli hale getirmek için para, skill, kariyer, ihtiyaç, ünlü olma, arkadaşlık, ilişki hava durumu gibi pek çok hileleri bulunuyor. 2022 yılında Sims 4 hileleri için içeriğimize bakabilirsiniz.
30.06.2022Oyun
Çeyiz Listesi 2022: Gelin-Damat Çeyizinde Olması Gerekenler
Çeyiz Listesi 2022: Gelin-Damat Çeyizinde Olması GerekenlerHer çift evlenmeden önce çeyiz hazırlığında bulunur. Hayatlarını birlikte idame ettirecek çiftlerin evinde bulunması gereken eşyalardır. Çeyiz listesindeki eşyalar erkek veya kadınlar için eski dönemlerde her ne ayrı olsa da günümüzde gelin ve damat tarafından ortak olarak alınır. Her evde bulunması gereken bu listede salondan mutfağa, banyodan yatak odasına kadar pek çok eşya bulunmaktadır. Pek çok çiftin evlenmeden önce almaya çalıştığı bu eşya listesi oldukça kabarık olduğundan dolayı eksik kalanlar da olabiliyor. 2022 detaylı mutfak, banyo, salon erkek ve kız eksiksiz çeyiz listesi için içeriğimize göz atabilirsiniz.
22.06.2022Yaşam
BABALAR GÜNÜ bu pazar mı, ayın kaçında? 2022 Babalar Günü mesajları ve en güzel hediye seçenekleri
BABALAR GÜNÜ bu pazar mı, ayın kaçında? 2022 Babalar Günü mesajları ve en güzel hediye seçenekleriBabalar Günü için geri sayım başladı. Tüm dünyada kutlanan Babalar Günü ülkemizde Haziran ayında kutlanmaktadır. Babalar Günü bu yıl hangi tarihe denk geliyor merak konusu. İşte 2022 Babalar Günü için mesajlar ve hediye seçenekleri.
17.06.2022Gündem
Zigana Tüneli inşaatının tamamlanması için çalışmalar sürüyor! Avrupa'nın ve Türkiye'nin en uzun çift tüplü karayolu tüneli olacak
Zigana Tüneli inşaatının tamamlanması için çalışmalar sürüyor! Avrupa'nın ve Türkiye'nin en uzun çift tüplü karayolu tüneli olacakTamamlandığında dünyanın ikinci, Avrupa'nın ve Türkiye'nin en uzun çift tüplü karayolu tüneli olacak olan 14,5 kilometrelik yeni Zigana Tüneli inşaatının yıl sonunda tamamlanması için çalışmalar gece gündüz sürüyor.
7.06.2022Ekonomi
İklim pozitif hareketler
İklim pozitif hareketlerBu yılın Dünya Çevre Günü sloganı, bize yalnızca tek bir dünyamız olduğunu, onu koruyup kollamamız gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor. Bunun ilk adımı ise önce kendi hayat pratiklerimizi dönüştürmek. Peki neler yapabiliriz? Hem kendi alışkanlıklarım hem de çevremde gözlemlediğim uygulanabilir örneklere göz atın.
5.06.2022Pazar
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, hangi gün? 2022 Babalar Günü Hediyesi ve Babalar Günü Mesajı ve Sözleri Seçenekleri
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, hangi gün? 2022 Babalar Günü Hediyesi ve Babalar Günü Mesajı ve Sözleri SeçenekleriBabalar Günü için geri sayım. Haziran ayının gelmesiyle birlikte Babalar Günü tarihi de araştırılıyor. Tüm dünyada kutlanan Babalar Günü ülkemizde Haziran ayında kutlanmaktadır. Peki, 2022 Babalar Günü ne zaman, hangi tarihte? İşte Babalar Günü'nün ortaya çıkışı.
1.06.2022Gündem
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, hangi ayda? 2022 Türkiye'de Babalar Günü ne zaman, hangi gün kutlanıyor?
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, hangi ayda? 2022 Türkiye'de Babalar Günü ne zaman, hangi gün kutlanıyor?Babalar Günü tarihi araştırılıyor. 2022 yılı Babalar Günü hangi tarihe denk geliyor? Tüm dünyada kutlanan Babalar Günü Türkiye'de hangi ayda kutlanacak? İşte Babalar Günü tarihi ve Babalar Günü için hediye seçenekleri.
30.05.2022Gündem
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, Hangi Ayda Kutlanıyor? Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı? Hediye Seçenekleri...
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, Hangi Ayda Kutlanıyor? Babalar Gününe Kaç Gün Kaldı? Hediye Seçenekleri...Babalar Günü için geri sayım başladı. Babalar Günü dünyanın birçok ülkesinde kutlanmaktadır. Ülkemizde Haziran ayında kutlanan Babalar Günü'nün tarihi şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Babalar Günü hangi gün kutlanacak? İşte Babalar Günü tarihi ve en güzel hediye seçenekleri.
26.05.2022Gündem
Tamamlandığında dünyanın ikinci, Avrupa'nın ve Türkiye'nin en uzun çift tüplü karayolu tüneli olacak
Tamamlandığında dünyanın ikinci, Avrupa'nın ve Türkiye'nin en uzun çift tüplü karayolu tüneli olacakTamamlandığında dünyanın ikinci, Avrupa'nın ve Türkiye'nin en uzun çift tüplü karayolu tüneli olacak olan 14,5 kilometrelik yeni Zigana Tüneli inşaatının yıl sonunda tamamlanması için çalışmalar gece gündüz sürüyor.
26.05.2022Haberler
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, hangi ayda kutlanıyor? Babalar Günü Tarihi ve Hediye Seçenekleri
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, hangi ayda kutlanıyor? Babalar Günü Tarihi ve Hediye SeçenekleriBabalar Günü ne zaman kutlanacak? Tüm dünyada kutlanan ve babalar için özel hediyelerin seçildiği Babalar Günü için geri sayım başladı. Ülkemizde Haziran ayında kutlanan Babalar Günü bu yıl hangi tarihe denk geliyor? İşte 2022 Babalar Günü tarihi ve Babalar Günü için hediye seçenekleri.
25.05.2022Gündem
BU YIL BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE KUTLANIYOR? 2022 Babalar Günü hediyesi seçenekleri
BU YIL BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE KUTLANIYOR? 2022 Babalar Günü hediyesi seçenekleriBabalar Günü tarihi yaklaşıyor. Anneler Gününün ardından Babalar Günü tarihi de araştırılmaya başlandı. Tüm dünyada kutlanan ve babalar için en güzel sözlerin söylendiği, hediyelerin alındığı Babalar Günü 2022 tarihi belli oldu. İşte 2022 Babalar Günü tarihi.
19.05.2022Gündem
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, HANGİ AYDA KUTLANIYOR? İşte 2022 Babalar Günü tarihi ve Babalar Günü Hediyesi
BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN, HANGİ AYDA KUTLANIYOR? İşte 2022 Babalar Günü tarihi ve Babalar Günü HediyesiBabalar Günü ne zaman kutlanıyor? 2022 Yılı Anneler Gününün ardından Babalar Günü tarihi de araştırılmaya başlandı. Tüm dünyada Haziran ayında kutlanan Babalar Günü bu yıl hangi tarihe denk geliyor? İşte Babalar Günü tarihi ve Babalar Günü için hediye seçenekleri.
14.05.2022Gündem
Türkiye’de oyun hasılatı 1 milyar 200 milyon dolara ulaştı
Türkiye’de oyun hasılatı 1 milyar 200 milyon dolara ulaştıTürk Oyun Sektörü 2021 yılı raporuna göre, Türkiye’de toplam oyuncu hasılatı 880 milyon dolardan 1 milyar 200 milyon dolara yükseldi.
26.04.2022Ekonomi
Bakan Kasapoğlu Kars’ta öğrencilerle iftar yaptı
Bakan Kasapoğlu Kars’ta öğrencilerle iftar yaptıGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kars'taki İpekyolu Erkek Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrencilerle iftar yaparak onları Ankara'ya davet etti.
18.04.2022Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Eğiste Viyadüğü simge yapılarımızdan biri olacak
Bakan Karaismailoğlu: Eğiste Viyadüğü simge yapılarımızdan biri olacakUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye’nin en yüksek ayaklı köprüsü olan Eğiste Viyadüğü’nü Kasım ayında trafiğe açmayı planladıklarını belirterek, “Eğiste Viyadüğü, ülkemizin tarihine geçecek ve simge yapılarımızdan biri olacak. Akdeniz Bölgesi ile İç Anadolu Bölgesi'ni kesintisiz şekilde birbirine bağlıyoruz” dedi.
15.04.2022Haberler
Bakan Karaismailoğlu: Eğiste Viyadüğü simge yapılarımızdan biri olacak
Bakan Karaismailoğlu: Eğiste Viyadüğü simge yapılarımızdan biri olacakUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye’nin en yüksek ayaklı köprüsü olan Eğiste Viyadüğü’nü Kasım ayında trafiğe açmayı planladıklarını belirterek, “Eğiste Viyadüğü, ülkemizin tarihine geçecek ve simge yapılarımızdan biri olacak. Akdeniz Bölgesi ile İç Anadolu Bölgesi'ni kesintisiz şekilde birbirine bağlıyoruz” dedi.
15.04.2022Ekonomi
Pay To Win (Pw2) Nedir, Türkçesi Ne Demek? P2W Oyuncuları Nasıl Etkiler?
Pay To Win (Pw2) Nedir, Türkçesi Ne Demek? P2W Oyuncuları Nasıl Etkiler?Pay to Win (pw2), gençler arasında yaygın olarak kullanılan oyun sektöründe tercih edilen diğer rakipleri geride bırakma olarak geçmektedir. Pay to Win (pw2), online oyunlarda genellikle kullanılmaktadır. Pay to Win (pw2) nedir? Pay to Win (pw2) Türkçesi ne demek? P2W oyuncuları nasıl etkiler? İşte, detaylar.
15.04.2022Eğitim
Yusufeli Barajı'nın 39 tünelli yolları tamamlandı
Yusufeli Barajı'nın 39 tünelli yolları tamamlandıArtvin'de Çoruh Nehri üzerinde inşa edilen Yusufeli Barajı'nın suları altında kalacak mevcut kara yolu yerine bölgede kara yolu ulaşımını sağlayacak 3 kesimden oluşan toplam 69 kilometre uzunluğundaki yolların yapımı tamamlandı. Yusufeli Barajı relokasyon yollarının 56,7 kilometrelik kesimi 39 tünel ile geçilerek, doğal güzellik korunmuş oldu.
14.04.2022Haberler
Yusufeli Barajı'nın 39 tünelli yolları tamamlandı
Yusufeli Barajı'nın 39 tünelli yolları tamamlandıArtvin'de Çoruh Nehri üzerinde inşa edilen Yusufeli Barajı'nın suları altında kalacak mevcut kara yolu yerine bölgede kara yolu ulaşımını sağlayacak 3 kesimden oluşan toplam 69 kilometre uzunluğundaki yolların yapımı tamamlandı. Yusufeli Barajı relokasyon yollarının 56,7 kilometrelik kesimi 39 tünel ile geçilerek, doğal güzellik korunmuş oldu.
14.04.2022Ekonomi
Bu görüntüler Hakkari'den! Yılanlar sürü halinde ortaya çıktı
Bu görüntüler Hakkari'den! Yılanlar sürü halinde ortaya çıktıHakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Yürekli ile Karabağ köylerinin arasında yer alan ‘Yılan Pınarı’ bölgesinde sürü halinde yılanlar yeniden ortaya çıkmaya başladı.
13.04.2022Gündem
Gamer Ne Demek, Türkçesi Nedir? Gamer Kime Denir?
Gamer Ne Demek, Türkçesi Nedir? Gamer Kime Denir?Gamer, gençler arasında sıklık ile kullanılan terimlerin arasında yer almaktadır. Gamer, toplum tarafından kullanım amacının ve hangi şartlar ile kullanıldığının bilinmesi halinde, daha fazla yorum ve açıklama yapılması mümkün olmaktadır. Gamer nedir? Gamer kelimesinin Türkçe anlamı nedir? Gamer kimlere söylenir detayları ile derledik.
6.04.2022Eğitim
Firari suç makineleri yakalandı! Konsoldan silah, uyuşturucu ve sahte para çıktı
Firari suç makineleri yakalandı! Konsoldan silah, uyuşturucu ve sahte para çıktıOkmeydanı’nda polisin dur ihtarına uymayarak kaçan sürücü, yaşanan kovalamaca sonucunda yakalandı. Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı incelemede araçtaki suç makinelerinin çeşitli suçlardan firari olarak arandığı tespit edildi. Araçtaki aramalarda ise konsolun gizli bölmesine gizlenmiş metamfetamin, ruhsatsız tabanca ve seri numaraları aynı sahte 5 bin lira ele geçirildi.
3.04.2022Gündem
Aracının ön konsol kısmına kaçan yılanına kavuştu! Verdiği tepki şaşırttı
Aracının ön konsol kısmına kaçan yılanına kavuştu! Verdiği tepki şaşırttıMardin'den Konya'ya gelirken açık kalan kafesinden çıkarak aracın ön konsol kısmına kaçan yılanı için oto sanayiye giden bir kişinin, bulunduğu yerden çıkarılan yılanı eline alıp severek verdiği tepki gülümsetti.
2.04.2022Haberler
Aracının ön konsol kısmına kaçan yılanına kavuştu! Verdiği tepki şaşırttı
Aracının ön konsol kısmına kaçan yılanına kavuştu! Verdiği tepki şaşırttıMardin'den Konya'ya gelirken açık kalan kafesinden çıkarak aracın ön konsol kısmına kaçan yılanı için oto sanayiye giden bir kişinin, bulunduğu yerden çıkarılan yılanı eline alıp severek verdiği tepki gülümsetti.
2.04.2022Gündem
Mete Gazoz'dan 'Asla yapmam' itirafı! 'Bazen 'Yolda yürümekte bile güçlük çekiyorum'
Mete Gazoz'dan 'Asla yapmam' itirafı! 'Bazen 'Yolda yürümekte bile güçlük çekiyorum'68. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreninde başarıları değer bulan Mete Gazoz okçuluğa nasıl başladığını anlatırken, “Açıkçası doğduğum an okçu oldum. İlk defa ok ve yayı elime aldığımda 3 yaşındaydım. Gelecek dönemde de hobimi meslek haline getirmeye karar verdim” ifadelerini kullandı.

Benzer Haber Etiketleri

Konsol ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.