Kosgeb

Kosgeb

Son dakika KOSGEB haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan KOSGEB gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan KOSGEB haber sayfamızda...

Kosgeb

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 846 kosgeb haberi bulunmuştur.
Bakan Kacır açıkladı! 182 girişime toplam 590 milyon liralık yatırım
Bakan Kacır açıkladı! 182 girişime toplam 590 milyon liralık yatırımTürkiye inovasyon haftası programı ödül törenine katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Teknoloji ve inovasyon fonu, bölgesel kalkınma fonu, bölgesel girişim sermayesi fon çağrıları ve Bilişim Valisi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ile 152 milyon lirası, 16 yatırım fonu aracılığıyla olmak üzere 182 girişime toplam 590 milyon lira yatırım yaptık. Bu fonlar, oluşturdukları kaldıraç etkisiyle girişimlerimizin 23 milyar lira sermaye kaynağına erişimini sağladı" dedi.
25.11.2023Ekonomi
Depremden etkilenen işletmelere can suyu
Depremden etkilenen işletmelere can suyuKOSGEB Başkanı Serdar İbrahimcioğlu, 10 günde binin üzerinde depremzede işletmenin ödeme talebini onayladıklarını belirterek, “Hak kazanan işletmeler en geç bir ayda hesaplarında ödemeleri görecek” dedi.
13.11.2023Ekonomi
Depremzede işletmelere can suyu! Ödemeler 1 ay içinde yapılacak
Depremzede işletmelere can suyu! Ödemeler 1 ay içinde yapılacakKOSGEB Başkanı A. Serdar İbrahimcioğlu, deprem bölgesindeki saha ziyaretlerine devam ediyor. Geçen hafta Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya’da KOBİ’lerle buluşarak Deprem Sonrası Mikro, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin Canlanması Projesi’ni tanıtan KOSGEB Başkanı İbrahimcioğlu, Adana, Osmaniye, Kilis ve Gaziantep’te de sanayi ve ticaret odalarında projenin ayrıntılarını anlattı.
12.11.2023Ekonomi
Depremden etkilenen işletmelere 450 milyon dolar destek! KOSGEB Başkanı detayları anlattı
Depremden etkilenen işletmelere 450 milyon dolar destek! KOSGEB Başkanı detayları anlattıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son kabine toplantısında Deprem Sonrası Mikro, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin Canlanması Projesi’ni başlattıklarını açıklamasının ardından KOSGEB Başkanı A. Serdar İbrahimcioğlu, sahaya indi. KOSGEB Başkanı İbrahimcioğlu, depremden en çok etkilenen iller olan Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya’da KOBİ’ler ve esnafla buluşarak işletme başına 750 bin TL’ye kadar olan projenin ayrıntılarını anlattı.
5.11.2023Ekonomi
Bakan Kacır açıkladı! 1 milyon lira, 24 ay vadeli, faizsiz kredi
Bakan Kacır açıkladı! 1 milyon lira, 24 ay vadeli, faizsiz krediSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, İstanbul’da Eylül ayında meydana gelen sel felaketi nedeniyle zarar gören KOBİ'lere 12 ay geri ödemesiz 24 ay vadeli 1 milyon liraya kadar faizsiz kredi verileceğini açıkladı.
1.11.2023Ekonomi
Ticari kredilere ‘dijital karne’
Ticari kredilere ‘dijital karne’KOSGEB’in hazırladığı İşletme Değerlendirme Raporu’nun kullanım alanı genişletilecek. Verilere internetteki Findeks Platformu üzerinden ulaşılabilecek. Bankalar kredi verirken şirketlerin verimliliğine, borç ödeme potansiyeline bakacak.
14.09.2023Ekonomi
Bakan Kacır: Uluslararası finansman kaynağını ülkemize kazandırdık
Bakan Kacır: Uluslararası finansman kaynağını ülkemize kazandırdıkSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Türkiye Deprem Sonrası Ekonomik Canlanma Projesi ile KOBİ'lerimizin güçlenmesi için 450 milyon dolar tutarında bir uluslararası finansman kaynağını ülkemize kazandırdık" dedi.
28.08.2023Ekonomi
Bakan Kacır: KOSGEB borçlarını sildik
Bakan Kacır: KOSGEB borçlarını sildikSanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Kacır deprem bölgesine verilen desteklere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
9.08.2023Ekonomi
Nokta atış varsa devlet desteği çok
Nokta atış varsa devlet desteği çokYeni teknoloji geliştiren mucitlere, ithalata yerli çözüm bulan girişimcilere bol devlet desteği sağlanıyor... İşte ayrıntıları...
“Destekler ayağa kalkma gücü veriyor”
“Destekler ayağa kalkma gücü veriyor”6 Şubat depremlerinin 6. ayında Kahramanmaraşlı depremzede kadın girişimciler verdikleri ayağa kalkma mücadelesini anlatıyor.
6.08.2023Pazar
Bakan Kacır: 379 yeni iş yerini hızla Hatay'ımıza kazandıracağız
Bakan Kacır: 379 yeni iş yerini hızla Hatay'ımıza kazandıracağızSanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Kacır Hatay'da önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Kacır, 379 yeni iş yerini hızla Hatay'a kazandıracaklarını belirtti.
5.08.2023Ekonomi
Bakan Kacır: 450 milyon dolarlık desteği önümüzdeki hafta KOBİ’lerimize sunacağız
Bakan Kacır: 450 milyon dolarlık desteği önümüzdeki hafta KOBİ’lerimize sunacağızSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Dünya bankası ile 450 milyon dolarlık bir desteği önümüzdeki haftalardan itibaren yine KOBİ’lerimizin toparlanması adına bölgedeki KOBİ’lere sunuyor olacağız. Bu program kapsamında 11 ilimizdeki küçük ve orta ölçekli büyüklükteki işletmelerimize 120 bin ila 500 bin TL’lik bir desteği sağlıyor olacağız’’ dedi.
14.07.2023Ekonomi
Deprem bölgesindeki KOBİ’lere 450 milyon dolar finansman sağlanacak
Deprem bölgesindeki KOBİ’lere 450 milyon dolar finansman sağlanacakSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Dünya Bankası ile hayata geçirdikleri deprem bölgesinde hasar gören ve gelir kaybına uğrayan KOBİ'lere katkı için 450 milyon dolarlık finansman projesi hazırlandığını açıkladı.
13.07.2023Ekonomi
Bakan açıkladı! Selden etkilenen illerdeki KOBİ'lere kredi desteği
Bakan açıkladı! Selden etkilenen illerdeki KOBİ'lere kredi desteğiSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, selden etkilenen illerdeki KOBİ'lere KOSGEB tarafından 300 bin liraya kadar "Acil Destek Kredisi" sağlanacağını duyurdu.
11.07.2023Ekonomi
Bakan Kacır, Kahramanmaraş'a 34 milyon liralık yatırım sözleşmesini imzaladı
Bakan Kacır, Kahramanmaraş'a 34 milyon liralık yatırım sözleşmesini imzaladı6 Şubat depremlerinin merkez üssü Kahramanmaraş'a Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) destekli 34 milyon liralık 4 ayrı yatırımın sözleşmesi, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'ın katıldığı törenle imzalandı.
22.06.2023Ekonomi
MHP deprem bölgesine yardımları kitaplaştırdı
MHP deprem bölgesine yardımları kitaplaştırdıMHP, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli deprem felaketleri kapsamında, Cumhur İttifakı ile yaptığı yardımları kalem kalem not etti ve 63 maddelik kitapçık haline getirdi.
23.05.2023Gündem
Depremzede KOBİ’lere 75 bin liralık destek
Depremzede KOBİ’lere 75 bin liralık destekKOSGEB, deprem bölgesinde imalat sektöründe faaliyet gösteren KOBİ’lerin bakım, tadilat, onarım, personel, ham madde, malzeme, teçhizat, donanım gibi giderlerinin karşılanmasına katkı sağlamak amacıyla 75 bin liraya kadar geri ödemeli destek verecek.
7.05.2023Ekonomi
Bakan Varank duyurdu: Depremzede KOBİ'lere 75 bin liralık destek
Bakan Varank duyurdu: Depremzede KOBİ'lere 75 bin liralık destekKOSGEB, deprem bölgesinde imalat sektöründe faaliyet gösteren KOBİ’lerin bakım, tadilat, onarım, personel, ham madde, malzeme, teçhizat, donanım gibi giderlerinin karşılanmasına katkı sağlamak amacıyla 75 bin liraya kadar geri ödemeli destek verecek.
6.05.2023Ekonomi
Bakan Varank: Sundukları tek vaat kaos
Bakan Varank: Sundukları tek vaat kaosSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Karşımızda Türkiye'den bihaber, dünyadan bihaber ne yaptığını, ne yapacağını bilmeyen bir muhalefet var. Bunlar, vatandaşlarımızın önüne bir kaos düzenini alternatif olarak getirmek istiyorlar. Sundukları tek vaat kaos" dedi.
28.04.2023Gündem
Bakan Kurum: İstanbul'umuzu hiçbir zaman terk etmeyeceğiz
Bakan Kurum: İstanbul'umuzu hiçbir zaman terk etmeyeceğizÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Kendi SİHA’larınızı, kendi İHA’larınızı, uçaklarınızı, gemilerinizi yaparsanız ve her alanda kendine yeten bir ülke olursanız büyük ülke olursunuz, güçlü ülke olursunuz" dedi.
27.04.2023Haberler
Yarısı Bizden kampanyasına başvuran kişi sayısı belli oldu! Bakan Kurum: İstanbul'umuzu hiçbir zaman terk etmeyeceğiz
Yarısı Bizden kampanyasına başvuran kişi sayısı belli oldu! Bakan Kurum: İstanbul'umuzu hiçbir zaman terk etmeyeceğizÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Kendi SİHA’larınızı, kendi İHA’larınızı, uçaklarınızı, gemilerinizi yaparsanız ve her alanda kendine yeten bir ülke olursanız büyük ülke olursunuz, güçlü ülke olursunuz" dedi.
27.04.2023Ekonomi
Bakan Varank ve Togg heyeti, Taşkent’te Özbek öğrencilerle buluştu
Bakan Varank ve Togg heyeti, Taşkent’te Özbek öğrencilerle buluştuTürkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg’u aynı zamanda Türk Devletleri Teşkilatı Dönem Başkanı olan Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev’e Togg heyeti ile birlikte teslim eden Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Özbek öğrencilerle buluştu.
13.04.2023Ekonomi
KOSGEB’den KOBİ’lere yaşam alanı desteği
KOSGEB’den KOBİ’lere yaşam alanı desteğiKOSGEB, afetzedelerin geçici barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni bir program başlattı. Afet Dönemi Yaşam Alanı Desteği ile deprem bölgelerindeki KOBİ ve sanayici esnafa 300 bin liraya kadar geri ödemesiz konteyner desteği verilecek.
28.03.2023Ekonomi
KOSGEB'den KOBİ'lere 300 bin lira konteyner desteği
KOSGEB'den KOBİ'lere 300 bin lira konteyner desteğiKOSGEB, afetzedelerin geçici barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni bir program başlattı. Afet Dönemi Yaşam Alanı Desteği ile deprem bölgelerindeki KOBİ ve sanayici esnafa 300 bin liraya kadar geri ödemesiz konteyner desteği verilecek.
27.03.2023Haberler
KOSGEB'den KOBİ'lere 300 bin lira konteyner desteği
KOSGEB'den KOBİ'lere 300 bin lira konteyner desteğiKOSGEB, afetzedelerin geçici barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni bir program başlattı. Afet Dönemi Yaşam Alanı Desteği ile deprem bölgelerindeki KOBİ ve sanayici esnafa 300 bin liraya kadar geri ödemesiz konteyner desteği verilecek.
27.03.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Kosgeb ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.