Kum Fırtınası

Kum Fırtınası

Son dakika kum fırtınası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kum fırtınası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kum fırtınası haber sayfamızda...

Kum Fırtınası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 256 kum firtinasi haberi bulunmuştur.
GTA San Andreas Hileleri 2021: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)
GTA San Andreas Hileleri 2021: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)Dünyaca ünlü GTA San Andreas oyunu yıllardır severek oynanmaya devam ediyor. Büyük küçük herkesin oynadığı GTA San Andreas’ı daha kolay ve eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, para, tank, kıyafet, ölümsüzlük, paraşüt, cephane gibi GTA SA hileleri bulunuyor. GTA serisinin en sevilen oyunları arasında yer alan GTA SA’nın tüm şifre kodları zorlanılan görevleri geçmede kolaylık sağlıyor. Ancak GTA SA hilelerini aktifleştirmek için bazı kriterler bulunuyor. GTA SA araba, motor, silah, para, tank, cephane, kıyafet PC, PS hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız "GTA San Andreas Hileleri 2021" içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Bayraktar TB2 İstanbul semalarında!
Bayraktar TB2 İstanbul semalarında!BAYKAR Savunma'nın sosyal medya hesabından AKINCI'nın gözünden Bayraktar TB2'nin görüntüsü paylaşıldı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Selçuk Bayraktar, "Önce kuş olduk, uçtuk semaya... Bir eylül daha geçti..." ifadelerini kullandı.
7.10.2021Ekonomi
Mars küçük kum fırtınalarından bile kuraklaşıyor
Mars küçük kum fırtınalarından bile kuraklaşıyorBilim insanları, küçük kum fırtınalarının da büyükleri gibi Mars'ı kuraklaştırdığını keşfetti.
25.08.2021Teknoloji
TBMM İklim Araştırma Komisyonu’ndaki acı tespit: ‘Aşırı hava olayları’ normalimiz olacak
TBMM İklim Araştırma Komisyonu’ndaki acı tespit: ‘Aşırı hava olayları’ normalimiz olacakKomisyonun taslak raporunda küresel iklim değişikliğine bağlı olarak gelişen aşırı hava olaylarının şiddetleneceği ve bunun, “Türkiye’nin normali” haline geleceği vurgulandı. Raporda felakete karşı şehirlerde yaşanacak can ve mal kayıplarına karşı yapısal tedbirler alınması gerektiği vurgulandı...
14.08.2021Gündem
Ever Given gemisi 4 ay sonra Rotterdam'da
Ever Given gemisi 4 ay sonra Rotterdam'daSüveyş Kanalı’nda karaya oturarak 6 gün boyunca deniz trafiğinin durmasına neden olan "Ever Given" isimli yük gemisi 4 ayın ardından Hollanda'nın Rotterdam Limanı'na vardı.
29.07.2021Dünya
Kum fırtınası kenti yuttu!
Kum fırtınası kenti yuttu!Çin'in kuzeybatısında tarihi İpek Yolu güzergahındaki Dunhuang kentinde yaşanan şiddetli kum fırtınası nedeniyle bazı bölgelerde görüş mesafesi 5 metreye kadar indi.
27.07.2021Dünya
ABD'deki zincirleme kaza! 7 kişi öldü
ABD'deki zincirleme kaza! 7 kişi öldüABD'nin Utah eyaletinde 20 aracın karıştığı zincirleme kazada 7 kişi hayatını kaybetti.
26.07.2021Dünya
Süveyş Kanalı tarihinin en yüksek gelirini elde etti
Süveyş Kanalı tarihinin en yüksek gelirini elde etti Mısır'daki Süveyş Kanalının, bu mali yılda tarihinin en yüksek yıllık gelirini elde ettiği belirtildi. Mart ayında The Ever Given gemisinin kaza yapması sonucu 6 gün boyunca dünyanın gündeminden düşmeyen Süveyş Kanalının 2020-2021 mali yılında elde ettiği gelir açıklandı.
11.07.2021Ekonomi
Türkiye Rekoru! AKINCI TİHA, 38.039 feet yüksekliğe çıktı
Türkiye Rekoru! AKINCI TİHA, 38.039 feet yüksekliğe çıktıBAYKAR tarafından yerli ve milli imkânlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA (Taarruzi İnsansız Hava Aracı), resmi heyetlerin önünde yaptığı uçuşta milli olarak geliştirilen bir hava aracıyla ulaşılan en yüksek irtifaya çıkarak Türk havacılık tarihinin irtifa rekorunu kırdı. Gökyüzünde 38.039 feet (11.594 metre) yüksekliğe çıkan AKINCI, 25 saat 46 dakika havada kaldı.
8.07.2021Haberler
Son dakika: Tarih yazılıyor! AKINCI'dan irtifa rekoru... 38.039 feet’e ulaştı
Son dakika: Tarih yazılıyor! AKINCI'dan irtifa rekoru... 38.039 feet’e ulaştıBAYKAR tarafından yerli ve milli imkânlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA (Taarruzi İnsansız Hava Aracı), resmi heyetlerin önünde yaptığı uçuşta milli olarak geliştirilen bir hava aracıyla ulaşılan en yüksek irtifaya çıkarak Türk havacılık tarihinin irtifa rekorunu kırdı. Gökyüzünde 38.039 feet (11.594 metre) yüksekliğe çıkan AKINCI, 25 saat 46 dakika havada kaldı.
8.07.2021Teknoloji
Süveyş Kanalı'nı tıkayan 'Ever Given' gemisi Mısır'dan ayrılıyor
Süveyş Kanalı'nı tıkayan 'Ever Given' gemisi Mısır'dan ayrılıyorSüveyş Kanalı’nda karaya oturarak deniz trafiğinin kapanmasına neden olan "Ever Given" isimli yük gemisi tazminat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından Mısır’dan ayrılmak üzere yola çıktı.
7.07.2021Dünya
Süveyş Kanalı'nı kapatan "The Ever Given" gemisine konulan haciz kaldırıldı
Süveyş Kanalı'nı kapatan "The Ever Given" gemisine konulan haciz kaldırıldıMısır yargısı, 24 Mart'ta yaptığı kazayla Süveyş Kanalı'nda geçişlere engel olan "The Ever Given" gemisine konulan haczi kaldırdı.
6.07.2021Dünya
Son dakika: Türkiye'nin yanı başında! Etkisi altına aldı...
Son dakika: Türkiye'nin yanı başında! Etkisi altına aldı...Kuzey Yarımküre 40 dereceye yaklaşan sıcaklıklar ülkeleri bir bir etkisi altına alıyor. Rusya'nın başkenti Moskova'da 20 yılın en sıcak Haziran günü yaşandı. Havanın daha da ısınması beklenirken, Avrupa'da da durum farklı değil. Türkiye'nin yanı başında çekilen uydu görüntüsü ise endişe yarattı.
24.06.2021Dünya
Şanlıurfa'da korku dolu anlar! Kum fırtınası böyle görüntülendi
Şanlıurfa'da korku dolu anlar! Kum fırtınası böyle görüntülendiŞanlıurfa Ceylanpınar ve Akçakale'de kum fırtınası etkisini giderek artırdı ve görüş mesafesini epey düşürdü. O anlar saniye saniye kameraya yansıdı.
21.05.2021Haberler
Son dakika haberi: Şanlıurfa'da korku dolu anlar! Bir anda başladı
Son dakika haberi: Şanlıurfa'da korku dolu anlar! Bir anda başladıGelen son dakika haberine göre; Şanlıurfa Ceylanpınar ve Akçakale'de kum fırtınası etkisini giderek artırdı ve görüş mesafesini epey düşürdü. O anlar saniye saniye kameraya yansıdı
21.05.2021Gündem
Aksaray'da kum fırtınası
Aksaray'da kum fırtınasıAksaray'da etkili olan kum fırtınası günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Kısa sürede şehrin üzerini kaplayan toz bulutu paniğe neden olurken, şiddetli rüzgar Ortaköy ilçesinde bir caminin minaresini devirdi. Olayda yaralanan olmadı. Fırtına, Aksaray ve çevresinde yaklaşık 1 saat sürdü. Konya'nın Kulu ilçesinde de fırtına nedeniyle ağaçlar devrildi.
8.05.2021Haberler
Büyük panik! Her yeri kapladı, göz göz görmedi
Büyük panik! Her yeri kapladı, göz göz görmediAksaray'da etkili olan kum fırtınası günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Kısa sürede şehrin üzerini kaplayan toz bulutu paniğe neden olurken, şiddetli rüzgar Ortaköy ilçesinde bir caminin minaresini devirdi. Olayda yaralanan olmadı. Fırtına, Aksaray ve çevresinde yaklaşık 1 saat sürdü. Konya'nın Kulu ilçesinde de fırtına nedeniyle ağaçlar devrildi.
8.05.2021Gündem
İklimde olağanüstü 20 yıl yaşanacak
İklimde olağanüstü 20 yıl yaşanacakBakanlığın hazırladığı çevre raporuna göre; son 20 yılda fırtına, sel, yıldırım gibi ekstrem doğa olaylarında artış yaşandı. 2040’a kadar Türkiye’de ortalama ısının 1-2 derece yükselmesiyle bu gibi doğa olaylarının artacağı vurgulandı... Atık sorununa da dikkat çekilen rapora göre, ömrünü tamamlamış lastiklerin doğaya bırakılmasıyla sivrisinek ve fareler için üreme ortamı oluşuyor, salgın hastalıklar yayılıyor, yangına neden oluyor...
25.04.2021Gündem
Bekleyen tüm gemiler Süveyş Kanalı'ndan geçti
Bekleyen tüm gemiler Süveyş Kanalı'ndan geçtiMısır, Süveyş Kanalı'nda karaya oturan yük gemisinin kurtarılması ve deniz trafiğinin açılmasının ardından kanalın iki yakasında bekleyen tüm gemilerin geçişinin tamamlandığını duyurdu.
3.04.2021Ekonomi
Mısır Süveyş'ı tıkayan Ever Given gemisini alıkoyuyor
Mısır Süveyş'ı tıkayan Ever Given gemisini alıkoyuyorMısır'daki Süveyş Kanal İdaresi Başkanı Usame Rabi, 6 gün boyunca deniz trafiğinin durmasına neden olan "The Ever Given" isimli dev konteyner gemisinin, soruşturma tamamlanana kadar alıkonulacağını açıkladı.
1.04.2021Dünya
Uluslararası veriler Süveyş Kanalı’nda gemi geçişlerinin normal seyrettiğini teyit etti
Uluslararası veriler Süveyş Kanalı’nda gemi geçişlerinin normal seyrettiğini teyit ettiDünya çapında gemi hareketliliğini takip eden siteler, Süveyş Kanalı'nda karaya oturan dev yük gemisinin yüzdürme çalışmalarının başarıyla sonuçlanmasının ardından kanaldaki geçişlerin tamamen normale döndüğünü onayladı.
30.03.2021Ekonomi
Petrol kaç dolar oldu?
Petrol kaç dolar oldu?Brent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 64,60 dolardan işlem görüyor.
30.03.2021Uzmanpara
Son dakika: Süveyş Kanalı'ndaki gemi kurtarıldı!
Son dakika: Süveyş Kanalı'ndaki gemi kurtarıldı!Son dakika haberine göre, Mısır Cumhurbaşkanı Müsteşarı, karaya oturan geminin yüzdürülme işleminin başarıyla tamamlandığını söyledi. Süveyş Kanalı İdaresi ise, karaya oturan dev yük gemisini yüzdürme çalışmalarının başarıyla sonuçlandığını ve kanalın deniz trafiğine açıldığını açıkladı.
29.03.2021Dünya
Petrol ne kadar oldu?
Petrol ne kadar oldu?Brent petrolün varili, haftanın ilk iş gününde uluslararası piyasalarda 63,30 dolardan işlem görüyor.
29.03.2021Uzmanpara
Mısır: Süveyş Kanalı'nda karaya oturan gemi yüzdürüldü
Mısır: Süveyş Kanalı'nda karaya oturan gemi yüzdürüldüMısır Cumhurbaşkanı Müsteşarı İhab Memiş, Süveyş Kanalı'nda karaya oturan geminin yüzdürülmesi çalışmalarının başarılı olduğunu duyurdu.
29.03.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Süveyş Kanalımısırkum fırtınasıgemiAkıncı

Kum Fırtınası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.