Kumsal

Kumsal

Son dakika kumsal haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kumsal gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kumsal haber sayfamızda...

Kumsal

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 838 kumsal haberi bulunmuştur.
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?Dünya dilleri arasında yer alan İngilizce günümüzde en çık kullanılan diller arasında yer alır. Yeni bir dil öğrenmenin en temel kriterleri arasında kelimeler ve dil bilgisi konusu gelmektedir. Bu yüzden İngilizce öğrenmede İngilizce kelimeler ve anlamları konusu oldukça önemlidir. İngilizcede her ne kadar bir milyona yakın kelime bulunsa da günlük konulma dili, yazı dili, kitap ve dergilerde kullanılan kelime sayısı yarısı kadardır. İngilizce'de en çok kullanılan kelimeleri ve anlamlarını bilmek yeterli olacaktır. İngilizcede en çok kullanılan kelimeler nelerdir? İngilizce kelimeler ve anlamları ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
16.08.2022Eğitim
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
15.08.2022Oyun
Bebek İsimleri 2022: Çocuklarınıza Verebileceğiniz Keşfedilmemiş, En Nadir ve Zor Bulunan Kız-Erkek Unisex Bebek İsimleri
Bebek İsimleri 2022: Çocuklarınıza Verebileceğiniz Keşfedilmemiş, En Nadir ve Zor Bulunan Kız-Erkek Unisex Bebek İsimleriDünyanın en güzel duygularından bir tanesi de hiç şüphesiz anne ve baba olmak. Aileye yeni katılması beklenen üyenin yanında çiftleri isim heyecanı da sarar. Bebek isimleri ile ilgili uzun ve derin bir araştırma sürecine giren anne ve adayları çocuklarının isminin en güzel ve en anlamlı olmasını isterler. Hamilelik döneminde cinsiyetin belli olmasının ardından en çok üzerine düşülen konulardan bir tanesidir. Ömür boyu taşıyacakları ismin kulağa hoş gelmesini tercih eden aileler bebeklerinin isminin keşfedilmemiş, en zor ve nadir bulunan, değişik, duyulmamış, özel ve farklı olmasını isterler. Bunun dışında kız ve erkek bebeklerine verecekleri ismin unisex olmasını isteyen aileler de var. Ancak ismin güzelliği kadar anlamlarının da güzel olmasını önemserler. En güzel, duyulmamış, modern, değişik kız ve erkek bebekler için unisex isimler sözlüğü ve anlamları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Bebek İsimleri 2022” içeriğimize bakabilirsiniz.
14.08.2022Bebek
Büyüdükçe kalbindeki delik de büyüyor! "Duyunca şok oldum"
Büyüdükçe kalbindeki delik de büyüyor! "Duyunca şok oldum"Antalya'da, Emine (36) ve Emrah Aydemir (36) çiftinin 9 aylık bebekleri Kumsal, kalbinde delikle doğdu. 7 aylık dünyaya gelen, 2 ay kuvözde kalan ve doktorların 'Yaşamayabilir' dediği Kumsal büyüdükçe kalbindeki delik de büyüyor.
9.08.2022Gündem
Kumsal’ın  4 ayı kaldı!
Kumsal’ın 4 ayı kaldı!Henüz 20 günlükken teşhis konulan ve bugün 2 aylık olan ülkemizin en küçük SMA’lı bebeği için zaman daralıyor
29.07.2022Ege
Avcılar Sahili sıcaktan bunalanlarla dolup taştı
Avcılar Sahili sıcaktan bunalanlarla dolup taştıSıcaktan bunalanlar Avcılar Sahili'ne akın ederken kumsal kesimde neredeyse ayak basacak yer kalmadı.
24.07.2022Haberler
Antalya'da orman yangını
Antalya'da orman yangınıAntalya'da çıkan orman yangınında 1 hektar kızılçam ormanı küle döndü. Çıkış sebebi araştırılan yangında bölgede safari turu yapan bir ATV aracı da yandı.
24.07.2022Gündem
Kumsalda yunus balığını gören yardıma koştu! Dalgalar öldürdü
Kumsalda yunus balığını gören yardıma koştu! Dalgalar öldürdüTrabzon’da canlı bir şekilde kumsala vuran Yunus balığını gören vatandaşlar kurtarmak için seferber olmalarına rağmen dalgalar yüzünden başarılı olamadılar.
12.07.2022Gündem
K ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: K Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
K ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: K Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adayları bebeğin cinsiyetini öğrendikten sonra isim konusunda karar verme sürecine giriyor. Kız bebeklerine verecekleri isimlerin güzel ve anlamlı olmasını istiyorlar. Bu konuda araştırmalara giren çiftler duyulmamış, nadir bulunan, keşfedilmemiş ve güzel anlamları isimleri tercih ediyor. Anne ve baba adaylarının en çok dikkat ettiği konulardan birisi de kızlarına verecekleri ismin modern çağa uyması ve popüler olması. K harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “K ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
B ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: B Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
B ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: B Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebek sahibi olmaya hazırlanan çiftlerin cinsiyetten sonra en çok üzerine düşündükleri konu isimlerdir. Kız bebek bekleyen anne ve baba adayları bebeklerine verecekleri isim konusunda araştırma içerisine girerler. Kızlarının hayat boyu taşıyacağı isme karar verirken aileler anlamlarına da dikkat ederler. Kulağa hoş gelmesini tercih eden aileler nadir bulunan, keşfedilmemiş, duyulmamış, modern ve popüler isimleri tercih ederler. İsim konusunda oldukça seçici davranan aileler anlamlarının da güzel olmasını isterler. B harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “B ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
Dakikalarca kalp masajı yapılmasına rağmen kurtarılamadı
Dakikalarca kalp masajı yapılmasına rağmen kurtarılamadıAntalya'nın Alanya ilçesinde denizde çırpındığı görülerek kıyıya çıkarılan vatandaş, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
28.06.2022Gündem
Mekanlara güneş doğduran renk
Mekanlara güneş doğduran renkEvini daha aydınlık ve ferah göstermek için duvarlarının beyaz olması gerektiğini düşünenler mutluluk, pozitiflik ve enerji yayan sarıyı deneyebilir.
26.06.2022Pazar
Yaz tatili başladı, turizmin merkezi Kızkalesi'nde yoğunluk arttı
Yaz tatili başladı, turizmin merkezi Kızkalesi'nde yoğunluk arttıTürkiye'nin turizm merkezlerin arasında önemli bir yere sahip olan Kızkalesi'nde yaz tatilinin başlamasıyla birlikte yoğunlukta artarken, bayramla birlikte doluluk oranının yüzde 100'ün üzerine çıkmasının beklendiği belirtildi.
19.06.2022Ekonomi
Ücret ödemeyen plaja ulaşamıyor
Ücret ödemeyen plaja ulaşamıyor Sahillerde kurulan işletmeler, yasal olmamasına rağmen plajı kullanmak isteyenlerden giriş ücreti talep ediyor. Gözde plajlarda bu ücretler ciddi rakamlara ulaşabiliyor…
18.06.2022Gündem
Editör'ün seçtikleri...
Editör'ün seçtikleri...Plaj şıklığıNocturne, 2022 yazında ilk defa mayo tasarımlarını da eklediği beachwear koleksiyonu ile genç, modern, dinamik ve özgün stilini şehir hayatından yazlık lokasyonlara taşıyor...
18.06.2022Cadde
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
31.05.2022Eğitim
Kumsalda düşürülen ziynet eşyaları onların gelir kapısı oldu
Kumsalda düşürülen ziynet eşyaları onların gelir kapısı olduYazın Karadeniz’in hırçın sularında serinleyenlerin düşürdüğü ziynet eşyaları dedektörle altın arayanlar için gelir kapısı oluyor.
27.05.2022Yaşam
Caretta caretta yasağı! 3 sahile gece girmenin cezası 109 bin TL
Caretta caretta yasağı! 3 sahile gece girmenin cezası 109 bin TLNesli tehlike altındaki caretta caretta türü deniz kaplumbağalarının yuvalama sezonunun başlamasıyla Antalya'nın dünyaca ünlü, birleşik kumsallar Çıralı ve Olimpos ile Patara kumsalına saat 20.00'den gün doğumuna kadar giriş yasaklandı. Eylül sonuna kadar sürecek yasağa uymayanlara 109 bin 785 TL ceza uygulanacak.
25.05.2022Gündem
Sinem Kobal taburcu oldu! Bebeğin kime benzediğini Kenan İmirzalıoğlu açıkladı
Sinem Kobal taburcu oldu! Bebeğin kime benzediğini Kenan İmirzalıoğlu açıkladıGeçtiğimiz pazartesi günü doğum yaparak ikinci kez anne olmanın sevincini yaşayan Sinem Kobal, bugün hastaneden taburcu oldu. Kızları Leyla ile evlerine gitmeden önce poz veren ikiliden İmirzalıoğlu, eşiyle birlikte doğuma girdiğini söylerken, bebeğin kime benzediğini de açıkladı. Kobal, geçirdiği hastalık nedeniyle hastaneden geç taburcu olduğunu söyledi.
19.05.2022Cadde
İşte Can Aslantuğ'un sevgilisi...
İşte Can Aslantuğ'un sevgilisi...Geçtiğimiz haftalarda "Oyunculuğu seçti" başlıklı haberlerle adından söz ettiren 1993 Türkiye ve Avrupa Güzeli Arzum Onan ile oyuncu Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ, gönlünü Lal Gümüşçüoğlu'na kaptırdı.
20.04.2022Cadde
Karadeniz 150 metre kumsalı yuttu, evler tehdit altında
Karadeniz 150 metre kumsalı yuttu, evler tehdit altındaSamsun’da bir mahalle 3 yıldır kıyı erozyonuyla tehdit altında. 150 metrelik kumsal bölgesini yutan deniz, mahallede bulunan hanelere yaklaştı.
16.04.2022Haberler
Karadeniz 150 metre kumsalı yuttu, evler tehdit altında
Karadeniz 150 metre kumsalı yuttu, evler tehdit altındaSamsun’da bir mahalle 3 yıldır kıyı erozyonuyla tehdit altında. 150 metrelik kumsal bölgesini yutan deniz, mahallede bulunan hanelere yaklaştı.
16.04.2022Gündem
İklim dersi!
İklim dersi!Matematik yarışmasında dünya birincisi olan Kumsal Cemre Badem iklim krizine dikkat çekiyor, herkesi daha bilinçli olmaya davet ediyor...
15.04.2022Ege
Sürmene sahiline 2 ölü yunus daha vurdu!
Sürmene sahiline 2 ölü yunus daha vurdu!Trabzon’un Sürmene ilçesi sahiline geçen hafta kayalığa vuran ölü yunusun ardından, aynı sahilin kumsalında 2 ölü yunus daha görüldü.
3.04.2022Gündem
“Düğün tasarlamak bir öykünün kahramanı olmak gibi”
“Düğün tasarlamak bir öykünün kahramanı olmak gibi”Romantik düğünlerin perde arkasını anlatan bir etkinlikle tasarımlarını sergileyen Özlem Süer “Yaşamı kutlayarak taçlandırmanın en önemli durağı düğünler” diyor.
6.03.2022Pazar

Benzer Haber Etiketleri

Kumsal ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.