Laçin

Laçin

Son dakika Laçin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Laçin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Laçin haber sayfamızda...

Laçin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.041 lacin haberi bulunmuştur.
‘Seyyarın ölmesine izin vermeyin’
‘Seyyarın ölmesine izin vermeyin’Türkiye’de son bir yılda 100 müzisyen ve sokak sanatçısı, yaşadıkları ekonomik sıkıntı nedeniyle intihar etti, sadece Şubat ayında 2 müzisyen İzmir’de yaşamına son verdi.
5.03.2021Ege
Çorum Haritası: Çorum İlçeleri Nelerdir? Çorum İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Çorum Haritası: Çorum İlçeleri Nelerdir? Çorum İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Çorum ili ülkemizde kalabalık ilçelere sahip olan illerden biridir. Son 12 yıllık nüfusuna bakıldığında nüfusunda her yıl azalma görülmektedir. Nüfusundaki azalmalar verdiği göçlerden kaynaklıdır. İl merkezinde ve ilçelerinde kadın ve erkek nüfus oranları değişiklik göstermektedir. Çorum ilinin ilçeleri, ilinin yıllara göre nüfus değişiklikleri ve ilçelerdeki tarihi - kültürel mekanları güncel verilerle derlenmiştir.
21.09.2020Haritalar
Azerbaycan ordusu, Dağlık Karabağ'daki savaşta 2 bin 881 şehit verdi
Azerbaycan ordusu, Dağlık Karabağ'daki savaşta 2 bin 881 şehit verdiAzerbaycan ordusunun, Dağlık Karabağ'da topraklarını işgalden kurtarmak için yürüttüğü operasyonda 2 bin 881 şehit verdiği bildirildi.
2.03.2021Dünya
Doğuştan damar tıkanıklığı hastası küçük Vahide şifa arıyor
Doğuştan damar tıkanıklığı hastası küçük Vahide şifa arıyorDoğuştan 3 parmağındaki damar tıkanıklığı nedeniyle sol eli şişen 6 yaşındaki Vahide Karadeniz, sağlığına kavuşmak için çırpınıyor. Küçük kız, farklı zamanlarda 4 ayrı operasyon geçirdi fakat sağlığına kavuşamadı. Doktorlar küçük Vahide'nin acılarından kurtulabilmesi için 3 seri ameliyata ihtiyaç duyulduğunu belirterek, Ankara'daki bir hastaneye yönlendirdi.
1.03.2021Gündem
Son dakika... Azerbaycan kararını verdi! Yeniden inşada Türkiye’ye öncelik
Son dakika... Azerbaycan kararını verdi! Yeniden inşada Türkiye’ye öncelikAzerbaycan’ın işgalden kurtardığı ve büyük çoğunluğu, ‘hayalet şehir’leri andıran yerleşim yerleri yeniden imar edilecek. Türk firmaları yeniden inşada büyük roller üstlenecek.
1.03.2021Siyaset
Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!
Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!Azerbaycan, 10 kasım gecesi Karabağ zaferini ilan etmiş, Ermeni askerleri bölgeden çekilmişti. Dağlık Karabağ’ın en stratejik noktası olan Laçin koridorunu CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Sercan Sever görüntüledi. Ermeni güçleri şehri terk ederken ağaçları bile kesmişler.
25.02.2021Gündem
Son dakika... Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!
Son dakika... Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!Azerbaycan, 10 kasım gecesi Karabağ zaferini ilan etmiş, Ermeni askerleri bölgeden çekilmişti. Gelen son dakika haberine göre; Dağlık Karabağ’ın en stratejik noktası olan Laçin koridorunu CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Sercan Sever görüntüledi. Ermeni güçleri şehri terk ederken ağaçları bile kesmişler.
25.02.2021Dünya
Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!
Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!Azerbaycan, 10 kasım gecesi Karabağ zaferini ilan etmiş, Ermeni askerleri bölgeden çekilmişti. Dağlık Karabağ’ın en stratejik noktası olan Laçin koridorunu CNN Türk ekibinden Fulya Öztürk ve Sercan Sever görüntüledi. Ermeni güçleri şehri terk ederken ağaçları bile kesmişler.
25.02.2021Haberler
Yardım yağmuru
Yardım yağmuruİzmir Büyükşehir, Konak, Çiğli ve Merkezefendi belediyeleri, pandemi nedeniyle iş yapamayan esnaf ve müzisyenlere yönelik desteklerini artırdı.
24.02.2021Ege
Türkü albümü geliyor
Türkü albümü geliyorKurtalan Ekspres, unutulmaz türkülerden oluşan albümleri için stüdyoya girdi.
23.02.2021Cadde
Hayata bağlayalım
Hayata bağlayalımAcil Yardım Merkezi, geçim sıkıntısı nedeniyle intiharı seçen sokak satıcıları ile müzisyenlere yardım eli uzatacak.
22.02.2021Ege
Çorum'da yapımı devam eden Kırkdilim Tünelleri'nde sona geliniyor
Çorum'da yapımı devam eden Kırkdilim Tünelleri'nde sona geliniyorKaradeniz Bölgesi'ni İç Anadolu'ya bağlayan en önemli güzergahlar arasında yer alan Çorum'da inşa edilen Kırkdilim Tünelleri'nde sona yaklaşılıyor.
21.02.2021Ekonomi
Laçin İsminin Anlamı Nedir? Laçin Ne Demek, Hangi Anlama Gelir?
Laçin İsminin Anlamı Nedir? Laçin Ne Demek, Hangi Anlama Gelir?En merak edilen ve son dönemlerde ilgi çeken isimlerden biri olarak Laçin öne çıkıyor. Kendine özgü ve etkili bir anlamı olması ile beraber karakteristik bir yapıya sahiptir. Peki Laçin isminin anlamı nedir? Laçin ne demek, hangi anlama gelir? İşte bu isim hakkında merak edilenler.
16.02.2021Eğitim
Aliyev, Ermenistan işgalinden kurtarılan bölgeleri ziyaret etti
Aliyev, Ermenistan işgalinden kurtarılan bölgeleri ziyaret ettiAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermenistan'ın işgalinden kurtarılan Fuzuli, Zengilan, Laçın ve Cebrayıl illerini ziyaret etti. Aliyev'in eşi Mihriban Aliyeva'nın Instagram hesabından paylaştığı görüntülerde, Cumhurbaşkanı Aliyev'in kendi kullandığı araçla ziyareti gerçekleştirdiği görüldü.
14.02.2021Dünya
Azerbaycan, işgalden kurtarılan bölgelerde kapsamlı imar çalışmaları başlatacak
Azerbaycan, işgalden kurtarılan bölgelerde kapsamlı imar çalışmaları başlatacakAzerbaycan, Ermenistan'ın işgalinden kurtarılan topraklarda modern şehircilik ilkelerinin temel alındığı kapsamlı imar çalışmaları başlatmayı planlıyor.Yaklaşık 30 yıl işgal altında bulunan topraklarını geçen yıl başlattığı askeri harekatla kurtaran Azerbaycan'ı, gelecek yıllarda yeni yerleşim birimlerinin inşa edileceği, altyapı ve üstyapı projelerinin gerçekleştirileceği bir dönem bekliyor.Azerbaycan'ın işgalden kurtardığı topraklardaki yerleşim birimlerinin büyük çoğunluğu, sadece taşlardan ibaret "hayalet şehir"leri andırıyor. Ağdam, Fuzuli, Cebrayıl, Zengilan gibi kentlerde işgal döneminde büyük tahribat yaşanmış durumda.
9.02.2021Haberler
‘Ya mekânları açın ya da destek verin’
‘Ya mekânları açın ya da destek verin’İzmir Seyyar Satıcılar Derneği Başkanı Evren Laçin, Buca’da bir müzisyenin daha ekonomik zorluklar nedeniyle yaşamını sonlandırdığını söyledi, “Artık bu işe bir çözüm bulunsun, intiharlar durdurulsun” dedi.
1.02.2021Ege
Seyyara destek sözü
Seyyara destek sözüCHP İl Başkanı Deniz Yücel ile İl Başkan Yardımcıları Ahmet Yıldız ve İrfan Yelis İzmir Seyyar Satıcılar Derneği’nin Varyant’taki binasını ziyaret edip, meclis toplantısına katıldı.
30.01.2021Ege
Putin ve Aliyev, Türk-Rus Ortak Gözlem Merkezini görüştü
Putin ve Aliyev, Türk-Rus Ortak Gözlem Merkezini görüştüRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Dağlık Karabağ'da kurulan Türk-Rus Ortak Gözlem Merkeziyle ilgili gelişmeleri ele aldı.
30.01.2021Dünya
Son dakika! Erdoğan ve Aliyev arasında kritik görüşme
Son dakika! Erdoğan ve Aliyev arasında kritik görüşmeGelen bir son dakika haberine göre; Azerbaycan'ın Ermenistan işgalinden kurtardığı Dağlık Karabağ'da ateşkesin gözlemlenmesi kapsamında kurulan Türk-Rus Ortak Gözlem Merkezi faaliyetlerine başladı. Öte yandan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türk-Rus ortak gözlem merkezinin açılışı nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak tebrik etti.
30.01.2021Siyaset
Terken Hatun kimdir, nasıl öldü? Uyanış Büyük Selçuklu Terken Hatun tarihte kimdir, gerçek adı nedir?
Terken Hatun kimdir, nasıl öldü? Uyanış Büyük Selçuklu Terken Hatun tarihte kimdir, gerçek adı nedir?Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ilgiyle izlenmeye devam ederken Terken Hatun tarihte kim merak ediliyor. Terken Hatun'u oynayan Hatice Şendil hayatı da sorgulananlar arasında bulunuyor. Oyuncuları ile dikkatleri üzerine çeken dizide gerilim her bölümde artıyor. Peki, Terken Hatun kaç yaşında öldü? Hatice Şendil biyografisi...
24.01.2021Cadde
Cumhurbaşkanı’na iletecek
Cumhurbaşkanı’na iletecekİzmir Esnaf Meclisi ve İzmir Seyyar Satıcılar Derneği Başkanı Evren Laçin’i konuk eden AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, 320 bin esnafın faaliyet gösterdiği kentte, belediye bünyesinde Esnaf Daire Başkanlığı’nın olmamasının büyük eksiklik olduğunu belirtti.
23.01.2021Ege
Esnaf başkanlığı önergesi
Esnaf başkanlığı önergesiİzmir Seyyar Satıcılar Derneği Başkanı Evren Laçin ve Doğa İncisi Seyyar Kooperatifi Başkanı M. Şerif Akbulut, Büyükşehir meclisinde, Esnaf ve Sanatkarlar Daire Başkanlığı kurulması önergesi veren MHP grubuna, il başkanlığını ziyaret edip teşekkür etti.
16.01.2021Ege
Hüseyin Turan kimdir, kaç yaşında? Hüseyin Turan biyografisi...
Hüseyin Turan kimdir, kaç yaşında? Hüseyin Turan biyografisi...Hüseyin Turan kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam İbo Show'a konuk olacak olan Hüseyin Turan'ın hayatı ve kariyerine ilişkin bilgiler araştırılıyor. Türk Halk Müziği sanatçısı olan Hüseyin Turan 1967 yılında Erzincan'ın Beykonak Köyünde dünyaya geldi. İlkokul ikinci sınafa kadar hayatına bu ilde devam eden Turan, sonrasında ailesi ile birlikte İzmir'e yerleşti. Lise yıllarında Halk oyunlarına ilgi duymaya başlayan sanatçı bu alanda Türkiye ve Dünya'da başarılar elde etti. İşte Hüseyin Turan hakkında merak edilenler...
16.01.2021Cadde
Seyyar satıcıya müjde
Seyyar satıcıya müjdeİzmir Büyükşehir Başkanı Soyer, ilçelerdeki pazaryerlerinin haftanın belli bir gününde seyyar satıcılara ayırılması konusunda fikir birliğine vardıklarını açıkladı, “Sabit esnafa zarar vermeden alanlar oluşturulabilir” dedi.
13.01.2021Ege
Harita ortaya çıktı! Ruslar yayınladı, doğrudan Türkiye'ye...
Harita ortaya çıktı! Ruslar yayınladı, doğrudan Türkiye'ye...Moskova'da imzalanan anlaşmanın detayları belli oluyor, Kommersant gazetesi Türkiye ve Azerbaycan'ı doğrudan bağlayacak yeni haritayı bugün sayfalarına taşıdı.
13.01.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Haberlerazerbaycanermenistanegedağlık karabağ

Laçin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.