Lpg

Lpg

Son dakika LPG haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan LPG gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan LPG haber sayfamızda...

Lpg

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 924 lpg haberi bulunmuştur.
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.05.2022Oyun
‘LPG temiz enerji olarak öne çıkıyor’
‘LPG temiz enerji olarak öne çıkıyor’İpragaz 60’ıncı kuruluş yıl dönümünü kutluyor. İpragaz’ın 60’ıncı kuruluş yıl dönümüne yönelik düzenlediği basın toplantısı, İpragaz CEO’su Eyüp Aratay’ın ev sahipliğinde ve SHV Energy Yönetim Kurulu Üyesi Steven Sels ile Hollanda İstanbul Başkonsolosu Arjen Uijterlinde’nin katılımlarıyla gerçekleşti.
30.04.2022Ekonomi
‘LPG’nin önemi ortaya çıktı’
‘LPG’nin önemi ortaya çıktı’Türkiye LPG Derneği’nin Başkanı Eyüp Aratay,  Rusya – Ukrayna savaşının petrol üzerindeki olumsuz etkisinin LPG’nin enerji arzında çeşitlilik açısından Türkiye için önemini ortaya koyduğunu söyledi.
29.03.2022Ekonomi
5 dakikalık test ile hem aracınızı hem de cebinizi koruyun
5 dakikalık test ile hem aracınızı hem de cebinizi koruyunKış mevsiminin zorlayıcı koşulları yavaş yavaş etkisini yitirirken, soğuk havadan etkilenen ve gerekli kontrolleri yapılmayan araç aküleri sürücülerini yolda bırakma riski taşıyor.
20.03.2022Ekonomi
‘Ukrayna’nın amasız fakatsız yanındayız’
‘Ukrayna’nın amasız fakatsız yanındayız’CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, altı partinin kamuoyuna açıkladıkları Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem mutabakatına ilişkin "28 Şubat’ta açıklanan metin, ‘Sarayın rafa kaldırdığı demokrasinin raftan indirilmesi’ demektir" dedi.
5.03.2022Siyaset
Maltepe'de trafik kazası: Kontrolden çıkan otomobil takla attı
Maltepe'de trafik kazası: Kontrolden çıkan otomobil takla attıİstanbul Maltepe Sahil Yolu'nda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil takla attı. Yaralı sürücü ambulansla hastaneye kaldırıldı.
1.02.2022Haberler
Maltepe'de trafik kazası: Kontrolden çıkan otomobil takla attı
Maltepe'de trafik kazası: Kontrolden çıkan otomobil takla attıMaltepe Sahil Yolu'nda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil takla attı. Yaralı sürücü ambulansla hastaneye kaldırıldı.
1.02.2022Gündem
Reel sektöre tam destek
Reel sektöre tam destekVakıfBank, uluslararası sürdürülebilir fonlama işlemleriyle kaynak çeşitliliğini artırmaya devam ediyor.
29.01.2022Ekonomi
Köprüde iki yönden de ücret alınacak
Köprüde iki yönden de ücret alınacakYeni yılla birlikte çeşitli mal ve hizmetlerin fiyatları artırıldı. Boğaz köprülerinden geçişlerde de ücret uygulaması iki yöne çıkarıldı.
2.01.2022Ekonomi
Akaryakıtta yeni dönem
Akaryakıtta yeni dönemAkaryakıt fiyatlarında yeni bir döneme giriliyor. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre dünden itibaren ürünlerin fiyatlarında yapılan düşüş pompa yerine ÖTV'ye yansıyacak. Yapılacak artışlar ise hiçbir şekilde 2 Nisan 2020 tarihli ÖTV tutarlarını geçmeyecek.
23.12.2021Ekonomi
Elektrik, doğal gaz, petrol piyasasında 2022'de uygulanacak cezalar belli oldu
Elektrik, doğal gaz, petrol piyasasında 2022'de uygulanacak cezalar belli olduElektrik, doğal gaz, petrol ve LPG piyasasında 2022 yılında uygulanacak idari para cezaları belirlendi.
17.12.2021Ekonomi
Kasım ayında en fazla patlıcan fiyatları arttı
Kasım ayında en fazla patlıcan fiyatları arttıKasım ayında fiyatı en fazla artan ürün patlıcan olurken, en çok karnabahar ucuzladı.
3.12.2021Ekonomi
EPDK'dan 'zam' açıklaması
EPDK'dan 'zam' açıklamasıEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nca (EPDK) "Akaryakıt piyasamızdaki fiyat hareketleri serbest piyasa koşullarında, kamu otoritesinin herhangi bir müdahalesi ya da kararı olmadan oluşmaktadır" açıklaması yapıldı.
25.11.2021Uzmanpara
Son dakika: EPDK'dan akaryakıt zammı açıklaması
Son dakika: EPDK'dan akaryakıt zammı açıklamasıEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nca (EPDK) "Akaryakıt piyasamızdaki fiyat hareketleri serbest piyasa koşullarında, kamu otoritesinin herhangi bir müdahalesi ya da kararı olmadan oluşmaktadır" açıklaması yapıldı.
25.11.2021Ekonomi
Benzin, motorin ve LPG'ye zam geldi
Benzin, motorin ve LPG'ye zam geldiBenzinin litre fiyatına gece yarısından geçerli olmak üzere 1 lira 2 kuruş, motorinin litre fiyatına 1 lira 6 kuruş ve LPG'nin litre fiyatına 65 kuruş zam geldi.
24.11.2021Uzmanpara
Benzin, motorin ve LPG'ye zam
Benzin, motorin ve LPG'ye zamBenzinin litre fiyatına gece yarısından geçerli olmak üzere 1 lira 2 kuruş, motorinin litre fiyatına 1 lira 6 kuruş ve LPG'nin litre fiyatına 65 kuruş zam geldi.
24.11.2021Ekonomi
LPG terminalini Türk şirket aldı
LPG terminalini Türk şirket aldıTürk yatırım şirketi BDY Group, İsviçreli Glencore’un Giresun’daki Karadeniz LPG terminalini bünyesine kattı. BDY Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Koray Güzelderen, yaptığı açıklamada, Karadeniz LPG’nin 4 yıldır Glencore tarafından işletildiğini bildirdi.
20.11.2021Ekonomi
Benzin, motorin ve LPG’ye zam
Benzin, motorin ve LPG’ye zamBenzinin litre fiyatına dün gece yarısından geçerli olmak üzere 52, motorinin litre fiyatına 50 ve LPG’nin litre fiyatına 45 kuruş zam geldi.
20.11.2021Ekonomi
Benzin, motorin ve LPG'ye zam geldi
Benzin, motorin ve LPG'ye zam geldiBenzinin litre fiyatına gece yarısından geçerli olmak üzere 52, motorinin litre fiyatına 50 ve LPG'nin litre fiyatına 45 kuruş zam geldi.
20.11.2021Uzmanpara
Benzin, motorin ve LPG'ye zam
Benzin, motorin ve LPG'ye zamBenzinin litre fiyatına gece yarısından geçerli olmak üzere 52, motorinin litre fiyatına 50 ve LPG'nin litre fiyatına 45 kuruş zam geldi.
19.11.2021Ekonomi
Akaryakıtta vergi feragati 56 milyar lirayı aşacak
Akaryakıtta vergi feragati 56 milyar lirayı aşacakEnerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) Başkanı Fesih Aktaş, akaryakıt fiyatlarında uygulanan Eşel Mobil Sistemi'yle bugüne kadar devletin akaryakıt fiyatlarını sabit tutmak için feragat ettiği ÖTV miktarının 41 milyar 839 milyon liraya ulaştığını belirterek, "Yıl sonuna kadar gelecek ek 14 milyar 319 milyon liralık miktar ile bu rakamın yaklaşık 56 milyar 158 milyon liraya ulaşmasını bekliyoruz." dedi.
5.11.2021Uzmanpara
Akaryakıtta vergi feragati yıl sonunda 56 milyar lirayı aşacak
Akaryakıtta vergi feragati yıl sonunda 56 milyar lirayı aşacakEnerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) Başkanı Fesih Aktaş, akaryakıt fiyatlarında uygulanan Eşel Mobil Sistemi'yle bugüne kadar devletin akaryakıt fiyatlarını sabit tutmak için feragat ettiği ÖTV miktarının 41 milyar 839 milyon liraya ulaştığını belirterek, "Yıl sonuna kadar gelecek ek 14 milyar 319 milyon liralık miktar ile bu rakamın yaklaşık 56 milyar 158 milyon liraya ulaşmasını bekliyoruz." dedi.
5.11.2021Ekonomi
Otogaz sektöründe yeni yatırım
Otogaz sektöründe yeni yatırımYurtgaz, 2023 yılına kadar istasyon sayısını 1.500’e, istihdam rakamını ise 3 bin kişiye çıkaracak.
4.09.2021Vitrin
Merkez Bankası Para Politikası Kurulu Toplantı Özeti yayımlandı
Merkez Bankası Para Politikası Kurulu Toplantı Özeti yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) Toplantı Özeti'nde, "Politika duruşu, enflasyon gelişmeleri ve enflasyon beklentileri dikkate alınarak dezenflasyon sürecini en kısa sürede tesis edecek ve orta vadeli hedeflere ulaşıncaya kadar bunun sürekliliğini sağlayacak bir sıkılık düzeyinde belirlenmeye devam edilecektir." ifadeleri kullanıldı.
19.08.2021Ekonomi
Para Politikası Kurulu Toplantı Özeti yayınlandı
Para Politikası Kurulu Toplantı Özeti yayınlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) Toplantı Özeti'nde, "Politika duruşu, enflasyon gelişmeleri ve enflasyon beklentileri dikkate alınarak dezenflasyon sürecini en kısa sürede tesis edecek ve orta vadeli hedeflere ulaşıncaya kadar bunun sürekliliğini sağlayacak bir sıkılık düzeyinde belirlenmeye devam edilecektir." ifadeleri kullanıldı.
19.08.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Lpg ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.