Benzin

Benzin

Son dakika benzin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan benzin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan benzin haber sayfamızda...

Benzin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.735 benzin haberi bulunmuştur.
DEPOYU DOLDURACAK OLANLAR DİKKAT! 📍Motorine gece yarısından itibaren indirim geliyor! Motorine ne kadar, kaç TL indirim yapılacak? Güncel akaryakıt fiyatları
DEPOYU DOLDURACAK OLANLAR DİKKAT! 📍Motorine gece yarısından itibaren indirim geliyor! Motorine ne kadar, kaç TL indirim yapılacak? Güncel akaryakıt fiyatlarıBrent Petrol fiyatları ve kurda yaşanan değişikliklere bağlı olarak akaryakıt fiyatlarına indirim veya zam gelebiliyor. Gelen son habere göre Motorinin litre fiyatına yeni bir indirim daha bekleniyor. 1 Mart Cuma gününden itibaren pompa fiyatlarına yansıması beklenen indirim öncesinde vatandaşlar ne kadarlık bir indirim geleceği sorusuna yanıt arıyor. Peki Motorine ne kadar indirim gelecek?
29.02.2024Bilgi Rehberi
API petrol stokları yükseldi
API petrol stokları yükseldiAmerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları üst üste dördüncü haftasında da artış gösterdi.
28.02.2024Uzmanpara
Kız arkadaşının evini yakmıştı! Evi ateşe vermeden kız arkadaşına bu mesajı atmış
Kız arkadaşının evini yakmıştı! Evi ateşe vermeden kız arkadaşına bu mesajı atmışKocaeli'de barışma teklifini kabul etmeyen eski kız arkadaşının evini yakan Batuhan U., evi yakmadan önce mesaj atmış. Mesajda 'Bu akşam ayakkabılarını içeri al' dediği öğrenildi.
24.02.2024Gündem
Her yerde aranıyor! Barışma teklifini reddeden eski kız arkadaşının evini yaktı
Her yerde aranıyor! Barışma teklifini reddeden eski kız arkadaşının evini yaktıKocaeli'nin Gebze ilçesinde B.U., barışma teklifini reddeden eski kız arkadaşının evinin etrafına benzin dökerek ateşe verdi. Polis ekipleri şüpheliyi yakalamak için çalışma başlatırken olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.
23.02.2024Gündem
İstanbul’da su bulandı! Semte göre etiket
İstanbul’da su bulandı! Semte göre etiketİstanbul’da aynı markanın damacana su fiyatları semte göre değişiyor. Şube çalışanları bu farkı kira ve akaryakıt giderlerine bağlıyor. Bayii yetkilileri ise dağıtım, işçilik, kira ve işletme giderleriyle maliyetin her geçen gün arttığından dert yanıyor...
23.02.2024Gündem
GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI |⛽ Benzin ve Motorine indirim mi geldi, kaç TL indirim yapıldı? 22 Şubat Benzin-Motorin litre fiyatları...
GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI |⛽ Benzin ve Motorine indirim mi geldi, kaç TL indirim yapıldı? 22 Şubat Benzin-Motorin litre fiyatları...Benzin ve Motorine çifte indirim geldi. Akaryakıt fiyatlarında son dönemde yaşanan artışların ardından bu kez peş peşe indirim haberleri geldi. Dün gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere Benzin ve Motorine çifte indirim yapıldı. Motorine bir önceki gün gelen 1,21 TL'lik indirime ek olarak 1,10 TL daha indirim yapılırken Benzine ise 76 kuruşluk indirim yapıldı. Peki Benzin ve Motorin fiyatları kaç liraya geriledi? İşte 22 Şubat güncel akaryakıt fiyatları...
22.02.2024Bilgi Rehberi
Gece yarısı fiyatlar değişti: Akaryakıtta çifte indirim!
Gece yarısı fiyatlar değişti: Akaryakıtta çifte indirim!Akaryakıtta EPDK'nın geçtiğimiz gün duyurduğu indirim pompaya yansıdı. Bu gece itibarıyla benzin 76 kuruş, motorin ise 1 lira 10 kuruş ucuzladı. İstanbul'da benzinin litresi 40 lira 46 kuruşa, Ankara'da ise 41 lira 16 kuruşa düştü. Motorin ise İstanbul'da 42 lira 4 kuruşa, Ankara'da ise 42 lira 8 kuruşa indi.
22.02.2024Ekonomi
MOTORİNE İNDİRİM GELDİ! ⛽ Benzine indirim gelecek mi? Motorine kaç lira indirim yapıldı? 21 Şubat güncel akaryakıt fiyatları
MOTORİNE İNDİRİM GELDİ! ⛽ Benzine indirim gelecek mi? Motorine kaç lira indirim yapıldı? 21 Şubat güncel akaryakıt fiyatlarıAkaryakıt fiyatları Brent Petrol fiyatlarında yaşanan değişimlere bağlı olarak artış veya azalış eğilimi göstermeye devam ediyor. Son olarak Motorin ve Benzine gelen peş peşe zamların ardından bu kez Motorine indirim geldi. Peki Motorine ne kadar, kaç TL indirim yapıldı? İşye 21 Şubat güncel akaryakıt fiyatları...
21.02.2024Bilgi Rehberi
'Faiz indirimi olasılığı konusunda rahatım'
'Faiz indirimi olasılığı konusunda rahatım'İngiltere Merkez Bankası (BoE) Başkanı Andrew Bailey faiz indirimi olasılığı konusunda rahat olduğunu söyledi.
20.02.2024Uzmanpara
EPDK Başkanı açıkladı! Benzin ve motorine indirim
EPDK Başkanı açıkladı! Benzin ve motorine indirimEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan (EPDK) benzin ve motorin fiyatlarında indirime ilişkin önemli bir açıklama geldi.
20.02.2024Haberler
Benzin ve motorine indirim geliyor
Benzin ve motorine indirim geliyorEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, marj oranında yapılacak güncelleme sonucunda benzin ve motorinde 1 ila 1 buçuk TL düzeyinde bir indirim olacağını söyledi.
20.02.2024Uzmanpara
Son dakika: EPDK Başkanı açıkladı! Benzin ve motorine indirim
Son dakika: EPDK Başkanı açıkladı! Benzin ve motorine indirimEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan (EPDK) benzin ve motorin fiyatlarında indirime ilişkin önemli bir açıklama geldi.
20.02.2024Ekonomi
Trafikte tamamen elektrikli otomobil sayısı 100 bine yaklaşıyor
Trafikte tamamen elektrikli otomobil sayısı 100 bine yaklaşıyorTrafiğe kayıtlı toplam taşıt sayısı Ocak ayı sonu itibarıyla 28 milyon 951 bin 792 oldu. Söz konusu ayda trafiğe kaydı yapılan taşıt sayısı bir önceki aya göre yüzde 7,1 arttı. Veriler baz alınarak yapılan hesaplamaya göre, Ocak sonu itibarıyla trafikte 92 bin elektrikli otomobil bulunuyor.
20.02.2024Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye en zor süreçleri en başarılı yöneten ülkelerden biri
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye en zor süreçleri en başarılı yöneten ülkelerden biriCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Giresun mitinginde konuşma yaptı. 'Türkiye en zor süreçleri en başarılı yöneten ülkelerden biri.' diyen Erdoğan, 'Salgın döneminde üretimden, istihdamdan taviz vermedik. Destek ve hibe programlarımızla toplumumuzun yanında yer aldık. Güçlü ve modern altyapımız sayesinde hiçbir vatandaşımızı çaresiz bırakmadık.' dedi.
16.02.2024Gündem
API petrol stokları arttı
API petrol stokları arttıAmerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analistlerin beklentilerinin çok üzerinde bir artış gösterdi.
14.02.2024Uzmanpara
Sobaya dökülen benzin tamirhaneyi küle çevirdi! 2 kişi yaralandı
Sobaya dökülen benzin tamirhaneyi küle çevirdi! 2 kişi yaralandıGaziantep’in İslahiye ilçesinde bir tamirhanede yanlışlıkla sobaya dökülen benzin nedeniyle çıkan yangında 2 kişi yaralandı, iş yeri küle döndü.
11.02.2024Gündem
'Ankara'da hayatı kolaylaştıracak hizmetleri hükümetimiz yapmaya devam ediyor'
'Ankara'da hayatı kolaylaştıracak hizmetleri hükümetimiz yapmaya devam ediyor'AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, "Ankara’da hizmetler hükümetimiz tarafından devam ediyor. Hiçbir siyasi hesap ya da engelleme olmadan 'burada farklı bir belediye başkanı var, hadi bunu yapmayalım' değil, tam aksine Ankaralı hemşehrilerimizin hayatını kolaylaştıracak, ulaşımını kolaylaştıracak hizmetleri hükumetimiz yapmaya devam ediyor" dedi.
10.02.2024Gündem
API petrol stokları arttı
API petrol stokları arttıAmerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analistlerin beklentileri kadar olmasa da yön olarak tahminleri karşıladı ve artış gösterdi.
7.02.2024Uzmanpara
Her satırı vahşet! Otomobille çarptı, döverek öldürdü, cesedi yakmak istedi
Her satırı vahşet! Otomobille çarptı, döverek öldürdü, cesedi yakmak istediKonya’da çay ocağı işletmecisi Ali Osman Kurt (30), daha önce kavga ettiği meslektaşı Yıldırım Uyan’a (42), otomobiliyle çarparak döverek öldürdüğü cesedi de gömdüğü ortaya çıktı. Katil zanlısının anlattıkları ise dehşete düşürdü.
5.02.2024Haberler
Her satırı vahşet! Otomobille çarptı, döverek öldürdü, cesedi yakmak istedi
Her satırı vahşet! Otomobille çarptı, döverek öldürdü, cesedi yakmak istediKonya’da çay ocağı işletmecisi Ali Osman Kurt (30), daha önce kavga ettiği meslektaşı Yıldırım Uyan’a (42), otomobiliyle çarparak döverek öldürdüğü cesedi de gömdüğü ortaya çıktı. Katil zanlısının anlattıkları ise dehşete düşürdü.
5.02.2024Gündem
Fatih'te marketi yakmaya çalışan şüpheli tutuklandı
Fatih'te marketi yakmaya çalışan şüpheli tutuklandıFatih’te benzin dökerek marketi yakmaya çalışan şüpheli polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
5.02.2024Gündem
BENZİNE ZAM GELİYOR! Benzine ne kadar zam gelecek, kaç liraya yükselecek? 31 Ocak güncel akaryakıt fiyatları! Motorin ve LPG'ye zam veya indirim var mı?
BENZİNE ZAM GELİYOR! Benzine ne kadar zam gelecek, kaç liraya yükselecek? 31 Ocak güncel akaryakıt fiyatları! Motorin ve LPG'ye zam veya indirim var mı?Motorine geçtiğimiz gün gelen 1 lira 38 kuruşluk zammın ardından bir zam haberi de benzin için geldi. Peki Benzine ne kadar zam gelecek? İşte 31 Ocak Motorin, Benzin, LPG güncel akaryakıt fiyatları...
31.01.2024Bilgi Rehberi
API petrol stokları azaldı
API petrol stokları azaldıAmerikan Petrol Enstitüsü (API) tarafından açıklanan petrol stokları analistlerin beklentilerinin üzerinde düşüş gösterdi.
31.01.2024Uzmanpara
MOTORİNE ZAM GELDİ! 📢 Motorine gelen zammın ardından güncel akaryakıt fiyatları (30 Ocak) Benzin-LPG'ye zam geldi mi? İşte güncel rakamlar...
MOTORİNE ZAM GELDİ! 📢 Motorine gelen zammın ardından güncel akaryakıt fiyatları (30 Ocak) Benzin-LPG'ye zam geldi mi? İşte güncel rakamlar...Araç sahipleri akaryakıt fiyatlarında yaşanan değişiklikleri yakından takip ediyor. Son dönemde Brent Petrol fiyatları, döviz kurunda yaşanan artışa paralel olarak Benzin, Motorin ve LPG'ye geçtiğimiz haftalarda peş peşe zamlar gelmişti. Dün gece yarısından itibaren ise Motorine yeni bir zam daha geldi. Peki Peki Motorine gelen zammın ardından Motorin litre fiyatı kaç TL oldu? İşte 30 Ocak güncel akaryakıt fiyatları...
30.01.2024Bilgi Rehberi
Usta olmasına günler kalmıştı! Korkunç hata cayır cayır yaktı: 'Aynaya bakamadım'
Usta olmasına günler kalmıştı! Korkunç hata cayır cayır yaktı: 'Aynaya bakamadım'Kendi yaşıtındaki kız çocuklarından farklı özelliklere sahipti. Akranları bebeklerle ve kız çocuklarıyla oynarken, o arabalarla ilgileniyordu. Bu durum Beyzanur Hatmorioğlu'nun meslek seçiminde de etkili oldu. Elektromekanik alanını seçen, hem okuyup hem de Akdeniz Sanayi Sitesi'ndeki bir serviste çalışmaya başlayan genç kızın bir arabanın tamiri sırasında yaşadığı talihsiz kaza ise hayatını altüst etti.
30.01.2024Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Benzin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.