Lufthansa

Lufthansa

Son dakika Lufthansa haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Lufthansa gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Lufthansa haber sayfamızda...

Lufthansa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 864 lufthansa haberi bulunmuştur.
Lufthansa, Boeing'den uçak alımı yapacak
Lufthansa, Boeing'den uçak alımı yapacakLufthansa, Boeing'den yolcu ve kargo uçakları alacak.
10.05.2022Uzmanpara
SunExpress uçuş ağını genişletiyor
SunExpress uçuş ağını genişletiyorTürk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, pandeminin havacılık sektörü üzerinde devam eden etkilerine rağmen 2021 yılını 59 milyon euro kâr ile tamamladığını açıkladı.
16.03.2022Ekonomi
SunExpress 2021 yılını 59 milyon euro kâr ile kapattı
SunExpress 2021 yılını 59 milyon euro kâr ile kapattıTürk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu olan SunExpress, karonavirüs salgını ve seyahat kısıtlamalarına rağmen 2021 yılını 59 milyon euro kâr elde etti. Havayolu şirketinin CEO'su Max Kownatzki, söz konusu yılı yüzde 75 doluluk oranı ve 6 milyon yolcu ile kapattıklarını ifade ederek, 2022 yılında 25 yeni destinasyon ve ek 16 bin 250 seferle en geniş uçuş ağına ulaşacaklarını açıkladı.
15.03.2022Ekonomi
Gençler için koştular
Gençler için koştularAntalya geçtiğimiz hafta dünyanın dört bir yanından ve yurt içinden her yıl artan yüksek katılımlarla gerçekleşen Runtalya Maratonu’yla bir spor festivaline sahne oldu.
13.03.2022Pazar
Hava yolu şirketlerinden 'Ukrayna' kararı
Hava yolu şirketlerinden 'Ukrayna' kararıBirçok hava yolu şirketi Ukrayna’da artan savaş riski sebebiyle seferlerini askıya aldığını duyurdu.
21.02.2022Uzmanpara
Havayolları şirketleri Ukrayna uçuşlarını askıya aldı
Havayolları şirketleri Ukrayna uçuşlarını askıya aldıBirçok hava yolu şirketi, Ukrayna’da artan savaş riski sebebiyle seferlerini askıya aldığını duyurdu.
21.02.2022Ekonomi
Havayolları şirketleri Ukrayna uçuşlarını askıya aldı
Havayolları şirketleri Ukrayna uçuşlarını askıya aldıBirçok havayolu şirketi, Ukrayna’da artan savaş riski sebebiyle seferlerini askıya aldığını duyurdu.
21.02.2022Dünya
Almanya vatandaşlarını çağırdı, Kiev’e uçuşlar iptal edildi
Almanya vatandaşlarını çağırdı, Kiev’e uçuşlar iptal edildiAlmanya'nın vatandaşlarına Ukrayna’dan ayrılmaları çağrısında bulunmasının ardından Lufthansa Havayolu şirketi de Kiev’e uçuşları iptal etti.
19.02.2022Dünya
Son dakika: Rusya - Ukrayna krizinde yeni gelişme!
Son dakika: Rusya - Ukrayna krizinde yeni gelişme!Son dakika haberine göre, dünyanın gözü Rusya - Ukrayna krizinde. Almanya’da düzenlenen Münih Güvenlik Konferansı’nda konuşan Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, “NATO üyelik konusunda bize açık yanıt vermeli. Ukrayna'yı isteyip istemedikleri konusunda dürüst olmalılar” dedi. Ukrayna'da Rusya yanlısı ayrılıkçı hükümetin Başkanı Denis Puşilin tarafından bölgede askeri seferberlik ilan edildi. Öte yandan Almanya vatandaşlarını çağırdı, Kiev’e uçuşlar iptal edildi.
21.02.2022Dünya
Almanya'da fırtına hayatı felç etti: Uçuşlar iptal edildi, okullar kapandı
Almanya'da fırtına hayatı felç etti: Uçuşlar iptal edildi, okullar kapandıAlmanya'nın kuzeyinde etkili olan "Ylenia" fırtınası nedeniyle okullar kapatılırken, uçuş ve tren seferleri de iptal edildi. Fırtınada binlerce ev elektriksiz kaldı. Yetkililer, halka evlerde kalmalarını, sağlam olmayan binalardan ve elektrik hatlarından uzak durmalarını önerdi.
17.02.2022Dünya
Ukrayna, ABD lideri Biden'ı Kiev'e davet etti
Ukrayna, ABD lideri Biden'ı Kiev'e davet ettiMuhtemel bir işgal için geri sayım sürerken gerçekleşen telefon görüşmesinin detayları açıklandı. Ukrayna ayrıca, Rusya'dan önümüzdeki 48 saat içerisinde toplantı talep ediyor.
14.02.2022Dünya
SunExpress Baltık ülkelerine uçuyor
SunExpress Baltık ülkelerine uçuyorTürk Hava Yolları ve Lufthansa ortak kuruluşu SunExpress, yaz programı kapsamında Avrupa uçuş ağına yeni destinasyonlar eklediğini duyurdu. Havayolu şirketi, Antalya ile yeni uçuş noktaları Riga ve Talin arasında direkt karşılıklı seferlerine nisan ayında başlayacak.
2.02.2022Ekonomi
SunExpress, Baltık uçuşlarına başlıyor
SunExpress, Baltık uçuşlarına başlıyorTürk Hava Yolları ve Lufthansa ortak kuruluşu SunExpress, yaz programı kapsamında Avrupa uçuş ağına yeni destinasyonlar eklediğini duyurdu. Hava yolu, Antalya ile yeni uçuş noktaları Riga ve Talin arasında direkt karşılıklı seferlerine nisan ayı itibarıyla başlıyor.
1.02.2022Ekonomi
Omicron ulaşımı vurdu!
Omicron ulaşımı vurdu!Tüm dünyaya yayılan Omicron varyantı, binlerce uçuşun iptal edilmesine ve havacılıkta bir kaosa neden oldu. Havayolları hastalık yüzünden personel bulmakta zorlanıyor
26.12.2021Dünya
Omicron nedeniyle 4 bin 500’den fazla uçuş iptal edildi
Omicron nedeniyle 4 bin 500’den fazla uçuş iptal edildiNoel tatilinde, Omicron mutasyonu nedeniyle 4 bin 500’den fazla uluslararası uçuş iptal edildi.
25.12.2021Dünya
5 milyarlık uçan süper yat
5 milyarlık uçan süper yatLufthansa “gökyüzünün süper yatı" olarak nitelendirdiği uçağı Explorer’ı tanıttı. 5.2 milyar liralık Explorer, diskotek, spor salonu gibi sosyal alanlarıyla 5 yıldızlı konfor sunuyor
27.11.2021Dünya
THY günlük 1007 seferle Avrupa'da ikinci 2. sırada yer aldı
THY günlük 1007 seferle Avrupa'da ikinci 2. sırada yer aldı(THY), 8-14 Kasım arasında günlük 1007 sefer yaparak Avrupa'da en çok uçuş yapan 2. hava yolu şirketi oldu.
15.11.2021Ekonomi
Lufthansa kurtarma paketini geri ödedi
Lufthansa kurtarma paketini geri ödediAlman hava yolu şirketi Lufthansa Grubu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) krizinde iflastan kurtulmak için almak zorunda kaldığı kamu kurtarma paketinin tamamını geri ödedi.
12.11.2021Uzmanpara
THY, günlük 1020 seferle Avrupa'da ikinci 2. sırada yer aldı
THY, günlük 1020 seferle Avrupa'da ikinci 2. sırada yer aldıTürk Hava Yolları (THY), 1-7 Kasım arasında günlük 1020 sefer yaparak Avrupa'da en çok uçuş yapan 2. hava yolu şirketi oldu.
8.11.2021Ekonomi
Bizimkisi bir başarı hikâyesi!
Bizimkisi bir başarı hikâyesi!Türk Hava Yolları pandemi döneminde global rakiplerinin aksine, büyük risk alarak operasyonlarında hız kesmedi. THY, sağladığı müşteri güveni, çalışanların yaptığı maaş fedakârlığı, kargo taşımacılığında başlattığı hamle ve Ankara’dan sağladığı stratejik destekle 2021’in üçüncü çeyreğinde 722 milyon dolar kâr yazdı.
5.11.2021Ekonomi
Lufthansa Kovid-19 krizinde ilk kez kar açıkladı
Lufthansa Kovid-19 krizinde ilk kez kar açıkladıAlman hava yolu şirketi Lufthansa Grubu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında küresel seyahat kısıtlamalarının kaldırılmasının yazın uçuş talebini artırmasıyla, "Kovid-19 krizinde ilk kez" faaliyet karı açıkladı.
3.11.2021Uzmanpara
THY günlük bin 66 seferle Avrupa'da ikinci sırada yer aldı
THY günlük bin 66 seferle Avrupa'da ikinci sırada yer aldıTürk Hava Yolları (THY), 26 Ekimde günlük bin 66 sefer yaparak Avrupa'da en çok uçuş yapan 2. hava yolu şirketi oldu.
28.10.2021Ekonomi
16 şirket bilet ücretini iade edecek
16 şirket bilet ücretini iade edecekAvrupa’da çok sayıda havayolu şirketi, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu ile yapılan görüşmelerin ardından, koronavirüs salgını nedeniyle iptal olan uçuşlar için bilet alan müşterilerinin söz konusu bilet ücretini iade etme konusunda anlaştı.
1.10.2021Uzmanpara
Avrupa'daki hava yolu şirketleri para iadelerini hızlandıracak
Avrupa'daki hava yolu şirketleri para iadelerini hızlandıracakAvrupa'da faaliyet gösteren büyük hava yolu firmaları, iptal edilen seferlerin yolcularına 7 gün içinde para iadesi gerçekleştirecek.
30.09.2021Ekonomi
Avrupa Birliği ile ABD arasında uçuşlar arttı
Avrupa Birliği ile ABD arasında uçuşlar arttıAlman hava yolu şirketi Lufthansa AG, ABD'nin, tam aşılanmış Avrupalıların kasım ayından itibaren ülkeye girişlerine izin vereceğini açıklamasının ardından Avrupa Birliği ile ABD arasında uçuşlar için rezervasyonların geçtiğimiz haftaya göre yüzde 40 arttığını bildirdi.
21.09.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Lufthansa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.