Lüks Yat

Lüks Yat

Son dakika lüks yat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan lüks yat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan lüks yat haber sayfamızda...

Lüks Yat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.103 lüks yat haberi bulunmuştur.
Turizm ve tarımsal üretimde Türkiye’nin başkenti Antalya…
Turizm ve tarımsal üretimde Türkiye’nin başkenti Antalya…Antalya’da ihracatın geçtiğimiz yıla göre %30 arttığını belirten Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin,“İlk 10 aylık dönemde ihracatımız 2 milyar doları aştı.” dedi.
30.11.2021Ekonomi
Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un yatı, Akbük Koyu'na demir attı
Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un yatı, Akbük Koyu'na demir attıAmazon'un kurucusu Jeff Bezos'un (57), Ege ve Akdeniz koylarını gezdiği 'Flying Fox' adlı lüks yatı, Muğla'nın Gökova Körfezi'ndeki dünyaca ünlü Akbük Koyu'nda demirledi.
27.10.2021Haberler
Jeff Bezos ve Bill Gates'in yatı Türkiye'de!
Jeff Bezos ve Bill Gates'in yatı Türkiye'de!Teknoloji şirketi Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un (57), Ege ve Akdeniz koylarını gezdiği 'Flying Fox' adlı lüks yatı, Muğla'nın Gökova Körfezi'ndeki Akbük Koyu'nda demirledi. Öte yandan Bill Gates de Fethiye'ye geldi
27.10.2021Ekonomi
Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in yatları Marmaris'te
Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in yatları Marmaris'teTeknoloji şirketi Microsoft'un kurucu ortağı ve dünyanın sayılı zenginlerinden Bill Gates'e ait 'Lana' isimli kiralık süper yat ve lojistik destek gemisi olan 'Wayfinder', Muğla'nın Marmaris ilçesine demir attı.
25.10.2021Haberler
Bill Gates, yatıyla Bodrum'a geldi
Bill Gates, yatıyla Bodrum'a geldiDünyanın en zenginleri arasında yer alan, Microsft'un kurucusu Bill Gates, lüks yatıyla Bodrum'a demir attı.
24.10.2021Ekonomi
Eleman ve yer sorunu nedeniyle süper lüks yat siparişleri geri çevriliyor
Eleman ve yer sorunu nedeniyle süper lüks yat siparişleri geri çevriliyorDünyanın en önemli süper lüks yat merkezlerinden Antalya Serbest Bölge'de, bu yıl 101 milyon dolar değerinde 26 yat denize indirildi. Antalya Serbest Bölge AŞ Genel Müdürü Zeki Gürses, bölgede yeni yatırım alanı ile ara eleman sorunu yaşandığı için siparişlerin geri çevrildiğini söyledi.
15.10.2021Haberler
Son dakika... Eleman ve yer sorunu nedeniyle süper lüks yat siparişleri geri çevriliyor!
Son dakika... Eleman ve yer sorunu nedeniyle süper lüks yat siparişleri geri çevriliyor!Dünyanın en önemli süper lüks yat merkezlerinden Antalya Serbest Bölge'de, bu yıl 101 milyon dolar değerinde 26 yat denize indirildi. Antalya Serbest Bölge AŞ Genel Müdürü Zeki Gürses, bölgede yeni yatırım alanı ile ara eleman sorunu yaşandığı için siparişlerin geri çevrildiğini söyledi.
15.10.2021Ekonomi
Bodrum'da süper lüks yat trafiği devam ediyor
Bodrum'da süper lüks yat trafiği devam ediyorTürkiye'nin turizm cenneti Muğla'nın Bodrum ilçesi açıklarında, süper lüks motor yat trafiği devam ediyor.
27.09.2021Haberler
Lüks yata sipariş yağıyor
Lüks yata sipariş yağıyorTürkiye’nin yat üretiminde üst sıralarda yer almasında büyük bir role sahip Antalya Serbest Bölge’de, bu yılın 7 aylık döneminde 21 lüks yat tamamlanarak denize indirildi. Bölgede, Türk mühendislerinin tasarımı, işçilerin el emeğiyle 10  metrelikten 90 metreliğe kadar lüks yatlar üretiliyor.
31.08.2021Ekonomi
AK Partili Özkan: Her gün bir başka yalanla, algı oyunlarıyla mücadele ediyoruz
AK Partili Özkan: Her gün bir başka yalanla, algı oyunlarıyla mücadele ediyoruzAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti'nin güçlendikçe muhalefet partilerinin de aynı oranda saldırdığını belirterek, "Şimdi de yalan terörü ile algı operasyonlarıyla saldırıyorlar. Bunu yurt dışından fonlanan medyaları ile sürdürüyorlar. Her gün bir başka yalanla, bir başka algı oyunlarıyla mücadele ediyoruz" dedi.
27.08.2021Siyaset
Antalya'da 90 metrelik gemi siparişleri alınmaya başlandı
Antalya'da 90 metrelik gemi siparişleri alınmaya başlandıAntalya Serbest Bölge'de faaliyet gösteren firmalar, hizmete giren 2 bin ton kaldırma kapasiteli shiplift (gemi asansörü) yatırımıyla 90 metre boyundaki gemiler için de sipariş almaya başladı.
20.08.2021Ekonomi
Huysuz  Morrone!
Huysuz Morrone!Estetik yaptırmak için Türkiye’ye gelen Michele Morrone, İstanbul gezisine devam ediyor.
13.08.2021Cadde
El değmemiş koyların 'milyon dolarlık' misafirleri denizlere renk kattı
El değmemiş koyların 'milyon dolarlık' misafirleri denizlere renk kattıTürkiye'nin gözde tatil merkezlerinin bulunduğu Muğla, her yıl olduğu gibi bu yılda milyon dolarlık lüks yatların uğrak yeri oldu.
20.07.2021Ekonomi
Lüks yat Kekova'da
Lüks yat Kekova'daANTALYA'nın Demre ilçesindeki mavi yolculuk tutkunlarının uğrak yeri olan Kekova'ya sezonun ikinci ünlü yatı geldi. Fransız bandıralı ve bayraklı 'Tankoa S501' adlı süper yat, müşterilerini Kekova'nın ünlü koylarında gezdiriyor. Daha önce de haziran ayı başlarında Malta bayraklı 'Cıpıtoub' adlı lüks yat Kekova'ya gelmişti.
13.07.2021Haberler
Bodrum'da 3 milyon euro değerindeki özel yapım lüks yat denize indirildi
Bodrum'da 3 milyon euro değerindeki özel yapım lüks yat denize indirildiMuğla'nın Bodrum ilçesinde üretilen 37 metre uzunluğunda 8 metre genişliğindeki lüks yat, düzenlenen törenle denize indirildi.
25.06.2021Ekonomi
106 metrelik lüks yat sekiz tanker yakıt aldı
106 metrelik lüks yat sekiz tanker yakıt aldıBODRUM’A gelen Malta bayraklı “Dream” isimli motor yata, 215 bin litre yakıt ikmali yapılıyor.
24.05.2021Ege
75 milyon dolarlık lüks yat İstanbul Boğazı'ndan geçti
75 milyon dolarlık lüks yat İstanbul Boğazı'ndan geçtiİngiliz ve Rus iş adamlarının çekişmesi sonrası 75 milyon dolara satılan lüks yat, İstanbul Boğazı'ndan geçti. Yatın boğazdan geçtiğini gören bazı turistler fotoğrafını çekti.
23.05.2021Ekonomi
Türkiye dünyada 3. sırada! Süper lüks yatta yeni rekor 74 metre
Türkiye dünyada 3. sırada! Süper lüks yatta yeni rekor 74 metreTürkiye, süper lüks yat ve tekne üretiminde, İtalya ve Hollanda'nın ardından dünyada 3'üncü sırada yer alıyor. Türkiye'de bu alanda Antalya Serbest Bölge, açık ara birinci sırada bulunuyor. Antalya'yı ise Tuzla ve Bodrum takip ediyor. Antalya, bu yıl hizmete alınan 560 ton kapasiteli travel lift ile 300 metrelik yeni rıhtımı ve haziranda devreye girecek 2 bin ton ve 90 metre yat kapasiteli ship lift yatırımlarıyla Türkiye'de ilk, dünyada da çok daha önemli merkeze dönüşmeye hazırlanıyor.
21.05.2021Ekonomi
Altın renkli 'Khallılah' Kuşadası'na demirledi
Altın renkli 'Khallılah' Kuşadası'na demirlediMarshall Adaları bayraklı 48 metre uzunluğundaki 'Khallılah' isimli mega yat, Aydın'ın Kuşadası ilçesine geldi. Özel bir marinada demirleyen altın renkli yata 3 gün boyunca yakıt ve erzak ikmali yapılacağı öğrenildi
18.05.2021Haberler
Dünyanın en pahalılarından! Kuşadası'na demir attı...
Dünyanın en pahalılarından! Kuşadası'na demir attı...Marshall Adaları bayraklı 48 metre uzunluğundaki 'Khallılah' isimli mega yat, Aydın'ın Kuşadası ilçesine geldi. Özel bir marinada demirleyen altın renkli yata 3 gün boyunca yakıt ve erzak ikmali yapılacağı öğrenildi
18.05.2021Gündem
Kayalara çarpan lüks yatta can pazarı! 6 kişiyi balıkçılar kurtardı
Kayalara çarpan lüks yatta can pazarı! 6 kişiyi balıkçılar kurtardıMuğla’nın Datça ilçesinde kıyıya fazla yaklaşınca kayalara çarpıp, su alan lüks yattaki 6 kişi, balıkçılar tarafından kurtarıldı. Hasar gören tekne kazasıyla ilgili soruşturma başlattı.
14.05.2021Haberler
Kayalara çarpan lüks yatta can pazarı! 6 kişiyi balıkçılar kurtardı
Kayalara çarpan lüks yatta can pazarı! 6 kişiyi balıkçılar kurtardıMuğla’nın Datça ilçesinde kıyıya fazla yaklaşınca kayalara çarpıp, su alan lüks yattaki 6 kişi, balıkçılar tarafından kurtarıldı. Hasar gören tekne kazasıyla ilgili soruşturma başlattı.
14.05.2021Gündem
Antalya, yatırımcıların ve konut almak isteyen yabancıların da gözdesi
Antalya, yatırımcıların ve konut almak isteyen yabancıların da gözdesiTürkiye'de "turizmin başkenti" olarak nitelendirilen ve dünyanın dört bir köşesinden turist çeken Antalya, yabancı yatırımcı ve konut satışında önemli bir potansiyeli barındırıyor.
24.04.2021Emlak
Son Dakika: Ülkenin en dar kanalı! Tam geçtiği sırada...
Son Dakika: Ülkenin en dar kanalı! Tam geçtiği sırada...Hollanda’da Kaag Adası’nda inşa edilen 94 metre uzunluğundaki lüks yat, römorkörler eşliğinde ülkenin en dar kanallarından geçerek Rotterdam’a götürüldü.
23.04.2021Dünya
Hortum vurmuştu... Çalışmalar devam ediyor
Hortum vurmuştu... Çalışmalar devam ediyorİzmir'in Çeşme ilçesinde meydana gelen hortumda batan, piyasa değeri yaklaşık 7 milyon lira olan yat, özel bir ekip tarafından karaya çıkartıldıktan sonra tadilata alınırken, hava sıcaklıklarının yükselmesinin ardından Alaçatı Port'ta bulunan evlerde de tamirat ve tadilat işleri yeniden başladı.
19.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Lüks Yat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.