Malezya

Malezya

Son dakika malezya haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan malezya gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan malezya haber sayfamızda...

Malezya

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.140 malezya haberi bulunmuştur.
Emine Erdoğan: Çevre dostu gençlerimizi gönülden kutluyorum
Emine Erdoğan: Çevre dostu gençlerimizi gönülden kutluyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Expo City Dubai'de düzenlenen 'Yeşil Bir Gelecek İçin İklim Görüşmeleri' programında, iklim elçisi gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, toprakla ilişkisini hiç kaybetmemiş ülkelerin de sorumlusu olmadıkları iklim krizleriyle yüzleştiğini belirterek, "Başta Afrika olmak üzere, Asya ve Latin Amerika'yı da bu evrensel mücadeleye ikna etmek için adil bir iklim eylem planını hayata geçirmek kaçınılmazdır" dedi.
1.12.2023Gündem
Emine Erdoğan, COP28'de Bakanlığın standını ziyaret etti! Sıfır atık vurgusu
Emine Erdoğan, COP28'de Bakanlığın standını ziyaret etti! Sıfır atık vurgusuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi Taraflar Konferansı ile ilgili paylaşımda bulundu. Bakanlığın standını ziyaret eden Emine Erdoğan, sıfır atık vurgusu yaptı.
1.12.2023Gündem
Fahiş fiyata 710 milyon lira ceza kesildi
Fahiş fiyata 710 milyon lira ceza kesildiFahiş fiyat artışları konusunda ciddi yaptırımlar yapıldığını ve denetimlerin sürdüğünü söyleyen Ticaret Bakanı Ömer Bolat, "Yapılan denetimler sonucunda 10 ayda 710 milyon lira idari para cezası kesildiğini gördük. Yüzbinlerin üzerinde işletmeler denetlendi. İşini doğru dürüst yapana saygımız sonsuz. Onların yanındayız. Ama bazen çürük elma ve yumurtalar olduğunda da bunları temiz sepetin içinden ayıklamak zorundayız" dedi.
24.11.2023Ekonomi
Bakan Uraloğlu: 615 km demiryolu, 320 km otoyol yatırımı planladık
Bakan Uraloğlu: 615 km demiryolu, 320 km otoyol yatırımı planladıkUlaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda yaptığı sunumda, Türkiye’yi Basra Körfezi’ndeki Faw Limanı’na bağlayacak ‘Kalkınma Yolu Projesi’nde gelinen son durumu paylaştı.
23.11.2023Ekonomi
Demir Kubbe'yi çökertti, MOSSAD'ı peşine taktı! MİT'ten Gazzeli dahi genci kurtarma operasyonu
Demir Kubbe'yi çökertti, MOSSAD'ı peşine taktı! MİT'ten Gazzeli dahi genci kurtarma operasyonuİsrail'in Demir Kubbe'yi çökerterek MOSSAD'ı peşine takan dahi yazılımcı genci MİT film gibi bir operasyonla kurtardı. Tel Aviv-Gazze-İstanbul-Kuala Lumpur hattında gerçekleşen o baş döndürücü operasyonun ayrıntılarını CNN TÜRK İstanbul Haber Müdürü Nihat Uludağ, Göksu Öngören Özgür'a anlattı.
22.11.2023Haberler
Demir Kubbe'yi çökertti, MOSSAD'ı peşine taktı! MİT'ten Gazzeli dahi genci kurtarma operasyonu
Demir Kubbe'yi çökertti, MOSSAD'ı peşine taktı! MİT'ten Gazzeli dahi genci kurtarma operasyonuİsrail'in Demir Kubbe'sini çökerterek MOSSAD'ı peşine takan dahi yazılımcı genci MİT film gibi bir operasyonla kurtardı. Tel Aviv-Gazze-İstanbul-Kuala Lumpur hattında gerçekleşen o baş döndürücü operasyonun ayrıntılarını CNN TÜRK İstanbul Haber Müdürü Nihat Uludağ, Göksu Öngören Özgür'e anlattı.
23.11.2023Gündem
Havada devler liginde tek başına Fas’a denk
Havada devler liginde tek başına Fas’a denkTürk Hava Yolları (THY) dünyanın en büyük 7 havayolu şirketinden biri olma yolunda. THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, 2033’e kadar uçak sayılarının 810’a, Türk ekonomisine katkılarının da 141 milyar dolara çıkacağını belirterek, “THY, ekosistemiyle, Fas kadar üretim yapacak” dedi.
20.11.2023Ekonomi
'Gazze artık meçhul çocuklar şehri'
'Gazze artık meçhul çocuklar şehri'Gazze’nin meçhul çocuklar şehri olduğunu belirten Emine Erdoğan, First lady’leri Gazze için ses olmaya davet etti. Erdoğan, “Böyle kirli bir mirası hesabı görülmeden sonraki nesillere devretmeyi reddediyorum” dedi.
16.11.2023Gündem
İstanbul'dan 'vahşeti durdurun' çağrısı! Emine Erdoğan: Bu karanlığa asla teslim olmayacağız
İstanbul'dan 'vahşeti durdurun' çağrısı! Emine Erdoğan: Bu karanlığa asla teslim olmayacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, İstanbul'da "Filistin İçin Tek Yürek" konulu zirvede lider eşleriyle bir araya geldi, önemli mesajlar verdi.
15.11.2023Haberler
İstanbul'dan 'vahşeti durdurun' çağrısı! Emine Erdoğan: Bu karanlığa asla teslim olmayacağız
İstanbul'dan 'vahşeti durdurun' çağrısı! Emine Erdoğan: Bu karanlığa asla teslim olmayacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, İstanbul'da "Filistin İçin Tek Yürek" konulu zirvede lider eşleriyle bir araya geldi, önemli mesajlar verdi.
15.11.2023Gündem
Lider eşleri Gazze için dünyaya seslenecek
Lider eşleri Gazze için dünyaya seslenecekCumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, bugün Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Ofisi’nde ‘Filistin İçin Tek Yürek’ konulu zirvede lider eşleriyle bir araya gelecek.
15.11.2023Gündem
İstanbul'da 'Filistin İçin Tek Yürek' zirvesi! Emine Erdoğan ev sahipliği yapacak
İstanbul'da 'Filistin İçin Tek Yürek' zirvesi! Emine Erdoğan ev sahipliği yapacakCumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, yarın İstanbul'da 'Filistin İçin Tek Yürek' konulu zirvede lider eşleriyle bir araya gelecek.
14.11.2023Gündem
CIA raporu sızdırıldı! Gizli saldırıdan devlet başkanının bile haberi yokmuş
CIA raporu sızdırıldı! Gizli saldırıdan devlet başkanının bile haberi yokmuşGeçtiğimiz yıl Kuzey Akım Boru hattına yönelik gerçekleştirilen saldırının önündeki sır perdesi aralandı.
12.11.2023Dünya
Erdoğan'dan önemli açıklamalar: Blinken'ın en büyük hatası
Erdoğan'dan önemli açıklamalar: Blinken'ın en büyük hatasıCumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) Liderler Zirvesi’nin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. ABD Dışişleri Bakanı Anthony Blinken'ın Türkiye ziyaretine değinen Erdoğan, çapıcı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...
10.11.2023Haberler
Türkiye'ye gelen Blinken hakkından Erdoğan'dan ilk yorum: Blinken'ın en büyük hatası
Türkiye'ye gelen Blinken hakkından Erdoğan'dan ilk yorum: Blinken'ın en büyük hatasıCumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) Liderler Zirvesi’nin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. ABD Dışişleri Bakanı Anthony Blinken'ın Türkiye ziyaretine değinen Erdoğan, çapıcı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...
10.11.2023Gündem
Halıcılardan 1 milyar 495 milyon dolarlık ihracat
Halıcılardan 1 milyar 495 milyon dolarlık ihracatGAHİB Başkanı Zeynal Abidin Kaplan, 2023 yılının on aylık sürecinde Gaziantep'ten toplam 1 milyar 495 milyon 663 bin dolarlık makine halısı ihracatı gerçekleştirildiğini, bu süreçte Türkiye genelinden ise 2 milyar 230 milyon 646 bin dolarlık ihracat yapıldığını açıkladı.
9.11.2023Ekonomi
Keşke dediğimiz yerlere bir zaman makinesi
Keşke dediğimiz yerlere bir zaman makinesiSinan Turaman, 15 Temmuz Şehitler Anıtı ve Özbekistan Simge Anıtı gibi projelere imza atan Outdoor Factory’nin yaratıcı mutfağını Milliyet’e açtı. Bugünlerde Deprem Anıtı ve Cumhuriyet Müzesi üzerine çalışan Turaman, “Keşke dediğimiz yerlere, zaman makinesi gibi bizleri göndermek istiyorum” diyor.
4.11.2023Pazar
A’dan Z’ye dijital göçebelik
A’dan Z’ye dijital göçebelikDijital göçebelik artık bir yaşam tarzı. Pek çok ülke Dijital Göçebe Vizesi ile bu insanları ülkesine çekmek isterken alt yapısı ve şirketleri ile Asya kıtası en çok tercih edilen nokta olarak öne çıkıyor. Peki ya bizim dijital göçebelerimiz bugün nerede?
5.11.2023Pazar
Emine Erdoğan’dan ‘Dünya Şehirler Günü’ görüşmeleri
Emine Erdoğan’dan ‘Dünya Şehirler Günü’ görüşmeleriCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “31 Ekim Dünya Şehirler Günü” programı vesilesiyle İstanbul’da bulunan devlet başkanlarının eşleri ve Birleşmiş Milletler İnsan Yerleşimleri Programı (BM-Habitat) İcra Direktörü Maimunah Mohd Sharif ile Vahdettin Köşkü’nde bir araya geldi.
3.11.2023Gündem
Emine Erdoğan Surinam Cumhuriyeti Devlet Başkanı’nın eşini kabul etti
Emine Erdoğan Surinam Cumhuriyeti Devlet Başkanı’nın eşini kabul ettiEmine Erdoğan yaptığı paylaşımda, "Surinam Cumhuriyeti Devlet Başkanı’nın Eşi Mellisa Santokhi-Seenacherry ile bir araya gelmekten memnuniyet duydum." ifadelerini kullandı.
2.11.2023Gündem
Emine Erdoğan, BM-Habitat İcra Direktörü Sharif ile görüştü
Emine Erdoğan, BM-Habitat İcra Direktörü Sharif ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Malezya Kraliçesi Iskandariah, Mozambik First Lady'si Nyusi, Surinam First Lady'si Seenacherry ve BM-Habitat İcra Direktörü Sharif ile görüştü.
2.11.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan Malezya Kraliçesi'ne teşekkür
Emine Erdoğan'dan Malezya Kraliçesi'ne teşekkürCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 31 Ekim Dünya Şehirler Günü dolayısıyla Türkiye'ye gelen Malezya Kraliçesi Tunku Azizah Aminah Maimunah Iskandariah’a teşekkürlerini iletti.
2.11.2023Gündem
‘Sıfır atık yılı için hazırlık yapıyoruz’
‘Sıfır atık yılı için hazırlık yapıyoruz’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan “Önümüzdeki bir seneyi sıfır atık yılı ilan etmek için hazırlıklarımızı yapıyoruz” dedi. Erdoğan, küresel bir sıfır atık fonu kurulması için de girişimlerin başlatılacağını söyledi.
1.11.2023Gündem
Emine Erdoğan'dan devlet başkanları eşleriyle Topkapı Sarayı'na ziyaret
Emine Erdoğan'dan devlet başkanları eşleriyle Topkapı Sarayı'na ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 31 Mart Dünya Şehirler Günü programına katılmak için İstanbul'a gelen devlet başkanlarının eşleriyle Topkapı Sarayı'nı ziyaret etti.
31.10.2023Haberler
Emine Erdoğan'dan devlet başkanları eşleriyle Topkapı Sarayı'na ziyaret
Emine Erdoğan'dan devlet başkanları eşleriyle Topkapı Sarayı'na ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 31 Mart Dünya Şehirler Günü programına katılmak için İstanbul'a gelen devlet başkanlarının eşleriyle Topkapı Sarayı'nı ziyaret etti.
31.10.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Malezya ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.