Marmara Ereğlisi

Marmara Ereğlisi

Son dakika Marmara Ereğlisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Marmara Ereğlisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Marmara Ereğlisi haber sayfamızda...

Marmara Ereğlisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 499 marmara ereglisi haberi bulunmuştur.
Türkiye, 2020'de LNG ithalatını en çok artıran üçüncü ülke oldu
Türkiye, 2020'de LNG ithalatını en çok artıran üçüncü ülke olduTürkiye, geçen yıl küresel piyasalarda 2019'a kıyasla sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) ithalatını en çok artıran üçüncü ülke oldu.
30.04.2021 Ekonomi
İstanbul-Tekirdağ yolunda araç kuyruğu
İstanbul-Tekirdağ yolunda araç kuyruğuKoronavirüs tedbirleri kapsamında alınan 'tam kapanma' kararının ardından Tekirdağ'daki yazlıklarına gelenler, İstanbul-Tekirdağ kara yolunda uzun araç kuyruğu oluşturdu. Silivri'de kısıtlamaya saatler kala trafikte kilometrelerce araç kuyruğu görüldü.
29.04.2021Gündem
Küresel LNG ithalatı azalmadı
Küresel LNG ithalatı azalmadıSıvılaştırılmış doğal gazın (LNG) küresel bazda ithalatı geçen yıl bir önceki yıla göre yüzde 0,4 artarak 356,1 milyon ton seviyesinde gerçekleşti.
29.04.2021Ekonomi
Küresel LNG ithalatı salgına rağmen azalmadı
Küresel LNG ithalatı salgına rağmen azalmadıSıvılaştırılmış doğal gazın (LNG) küresel bazda ithalatı geçen yıl bir önceki yıla göre yüzde 0,4 artarak 356,1 milyon ton seviyesinde gerçekleşti.
29.04.2021Uzmanpara
Tekirdağ'da Atatürk heykeline çirkin saldırıda flaş gelişme
Tekirdağ'da Atatürk heykeline çirkin saldırıda flaş gelişmeTekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinde, depremde hasar görüp, boşaltılan Nizamettin Demirdöven İlkokulu'nun bahçesinde bulunan Atatürk heykeline, boya ile hakaret içerikli yazılar yazıldı. Yakalanan Günhan Daştan  'Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret eylemleri' ve 'Silahlı terör örgütü üyeliği' (DEAŞ) şüphesi gerekçesiyle tutuklandı
2.04.2021Gündem
Atatürk heykeline çirkin saldırıda görüntüler ortaya çıktı
Atatürk heykeline çirkin saldırıda görüntüler ortaya çıktıTekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinde, 3 okuldaki Atatürk heykeli ve büstlerine boya ile hakaret içerikli yazılan yazıların faili olarak yakalanan G.D.'nin (47), güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. G.D.'nin, polis ekiplerine "Yeniden hazırlayıp, İstanbul'a gidecektim, ne çabuk buldunuz" dediği öğrenildi.
31.03.2021Galeri
Marmara Denizi'nde avlanmaya çıkan balıkçı kayboldu
Marmara Denizi'nde avlanmaya çıkan balıkçı kaybolduTekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinden avlanmak üzere Marmara Denizi'ne açılan balıkçı Mehmet Şenses(72), kayboldu. Teknesi bulunan Şenses'in bulunması için Sahil Güvenlik Komutanlığı ve AFAD ekipleri aramayı sürdürüyor.
30.03.2021Gündem
Tekirdağ'da Atatürk heykeline çirkin saldırı
Tekirdağ'da Atatürk heykeline çirkin saldırıTekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinde, depremde hasar görüp, boşaltılan Nizamettin Demirdöven İlkokulu'nun bahçesinde bulunan Atatürk heykeline, boya ile hakaret içerikli yazılar yazıldı.
28.03.2021Haberler
Atatürk heykeline çirkin saldırı! Vatandaşlar fark etti
Atatürk heykeline çirkin saldırı! Vatandaşlar fark ettiTekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinde, depremde hasar görüp, boşaltılan Nizamettin Demirdöven İlkokulu'nun bahçesinde bulunan Atatürk heykeline, boya ile hakaret içerikli yazılar yazıldı. TBMM Başkanı Şentop, Tekirdağ'da bazı okullarda Atatürk büstlerine yapılan saldırıları kınadı.
28.03.2021Gündem
İlişkisi olduğu kadını öldürüp, tarlaya gömdü
İlişkisi olduğu kadını öldürüp, tarlaya gömdüTekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinde Kemal K.(51), ilişkisi olduğu Yeter Yılmaz'ı(52), başından tabanca ile vurarak öldürdükten sonra çukura gömdü. Cinayetten pişmanlık duyan Kemal K.'nin çukuru açmak için kiraladığı iş makinesi operatörünün ihbarıyla ortaya çıkan cinayetle ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
28.03.2021Haberler
Son dakika... İlişkisi olduğu kadını öldürüp, tarlaya gömdü!
Son dakika... İlişkisi olduğu kadını öldürüp, tarlaya gömdü!Gelen son dakika haberine göre; Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinde Kemal K.(51), ilişkisi olduğu Yeter Yılmaz'ı(52), başından tabanca ile vurarak öldürdükten sonra çukura gömdü. Cinayetten pişmanlık duyan Kemal K.'nin çukuru açmak için kiraladığı iş makinesi operatörünün ihbarıyla ortaya çıkan cinayetle ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
28.03.2021Gündem
Tekirdağ İl Posta Kodu Nedir? Tekirdağ İlçelerinin Posta Kodları
Tekirdağ İl Posta Kodu Nedir? Tekirdağ İlçelerinin Posta KodlarıÜlkemizde posta dağıtımının düzgün bir şekilde yapılması için posta kodları belirlenmiştir. Posta kodları bulunan lokasyon hakkında bizlere bilgi verir. Bunun için her lokasyonun farklı bir posta kodu bulunur. İllere verilen posta kodları aynı zamanda ilçeleri için de düzenlenmiştir. İlçeler de aynı şekilde farklı posta kodları kullanır. Tekirdağ il posta kodu da posta dağıtımı için özel olarak düzenlenmiştir. Peki, Tekirdağ il posta kodu nedir? Tekirdağ ilçelerinin posta kodlarına dair tüm bilgiler ve detaylar.
24.04.2020Posta Kodları
Tekirdağ Haritası: Tekirdağ İlçeleri Nelerdir? Tekirdağ İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Tekirdağ Haritası: Tekirdağ İlçeleri Nelerdir? Tekirdağ İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Tekirdağ, Marmara Bölgesinin sosyo-ekonomik açıdan en gelişmiş şehirlerinden biridir. İstanbul'a sınır komşusu olması da gelişmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Tekirdağ'ın kuzeyinde Kırklareli, batısında Edirne yer almaktadır. Güneyinde Çanakkale ile komşu olan şehrin Marmara Denizine kıyı uzunluğu 133 km'dir.
14.09.2020Haritalar
Anormallik yaşanıyor! İstanbul'da bu üç ilçeye dikkat...
Anormallik yaşanıyor! İstanbul'da bu üç ilçeye dikkat...İstanbul’da beklenen olası depreme ilişkin yürütülen çalışmalarda elde edilen bulguları Milliyet’le paylaşan Kandilli Rasathanesi yöneticileri, Silivri-Kumburgaz-Büyükçekmece’yi içine alan fay parçasında anormallik yaşandığını, ‘olası kırılma beklenen alan’ olarak bu hattın öne çıktığını açıkladı
29.01.2021Gündem
Kar, fırtına, sağanak yurdu esir aldı
Kar, fırtına, sağanak yurdu esir aldıTürkiye soğuk, yağışlı ve fırtınalı havanın etkisinde. Kar dün sabaha karşı Trakya’dan giriş yaptı. Antalya, İzmir ve Manisa’da şiddetli fırtına hayatı felç ederken, Doğu’da da yoğun kar ve soğuk hüküm sürüyor.
28.01.2021Gündem
Meteoroloji uyarmıştı! İstanbul, İzmir, Edirne...
Meteoroloji uyarmıştı! İstanbul, İzmir, Edirne...Son dakika haberine göre, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden İzmir için yapılan gök gürültülü sağanak yağış uyarısının ardından, İzmir, İstanbul ve Çanakkale'de etkili olan sağanak, hayatı olumsuz etkiledi. Öte yandan Edirne'de debisi artan nehirde su maymunları da görüntülendi.
12.01.2021Gündem
Nijerya'dan yola çıkan LNG gemisi 20 Ocak'ta Türkiye'ye ulaşacak
Nijerya'dan yola çıkan LNG gemisi 20 Ocak'ta Türkiye'ye ulaşacakNijerya'nın Bonny Limanı'ndan yola çıkan "LNG Abuja II" adlı sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) gemisinin 20 Ocak'ta Türkiye'de olması bekleniyor.
11.01.2021Ekonomi
Cezayir'den yola çıkan LNG gemisi Türkiye'ye ulaştı
Cezayir'den yola çıkan LNG gemisi Türkiye'ye ulaştıCezayir'in Arzew Limanı'ndan yola çıkan "Ougarta" adlı sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) gemisi 20 Aralık'ta Türkiye'ye ulaştı.
22.12.2020Ekonomi
Yazlıklar kışlık oldu
Yazlıklar kışlık olduKoronavirüs nedeniyle uzaktan çalışma ve online eğitime geçilmesiyle yazlıkçılar bu yıl, şehre dönmedi. Bodrum, Marmaris gibi ilçelerin nüfusları ikiye katlanırken belediye başkanları, bütçelerinin artması için vatandaşların ikametlerini ilçelere aldırmaları yönünde kampanyalar düzenliyor
6.12.2020Gündem
Son dakika... Olası Marmara depremi için bölgeyi açıkladı, orayı işaret etti
Son dakika... Olası Marmara depremi için bölgeyi açıkladı, orayı işaret ettiJeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, Marmara Bölgesi’nde büyük depremin Tekirdağ’da olacağını iddia etti. Ercan, 'Kimse Tekirdağ depreminden söz etmiyor herkes İstanbul diyor. Oysaki büyük deprem Tekirdağ’da olacak. Marmara Ereğlisi’nin beklediği depremin yıkım kuvveti de 9 olacaktır. İstanbul’da beklenen depremde açığa çıkacak güç 4,3 atom bombası gücünde olacak ama Marmara Ereğlisi’nde olacak olan depremde açığa çıkacak güç ise 24 atom bombasına eş değer olacaktır' dedi.
19.11.2020Gündem
Özelleştirmede bu yıl 70,4 milyar dolarlık hasılat elde edildi
Özelleştirmede bu yıl 70,4 milyar dolarlık hasılat elde edildiÖzelleştirme uygulamalarının başlamasından bu yılın ekim ayı sonuna kadar toplam 70,4 milyar dolarlık satış-devir uygulaması gerçekleştirildi.
18.11.2020Ekonomi
Özelleştirmede 70,4 milyar dolarlık hasılat
Özelleştirmede 70,4 milyar dolarlık hasılatÖzelleştirme uygulamalarının başlamasından bu yılın ekim ayı sonuna kadar toplam 70,4 milyar dolarlık satış-devir uygulaması gerçekleştirildi.
18.11.2020Uzmanpara
Kumar oynayan 10 kişiye 9 bin lira ceza!
Kumar oynayan 10 kişiye 9 bin lira ceza!Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde, kahvehanede kumar oynayan 10 kişiye konovirüs tedbirlerine uymadıkları için toplam 9 bin lira ceza kesildi.
10.11.2020Gündem
Tekirdağ'da 77 litre sahte ve kaçak içki ele geçirildi!
Tekirdağ'da 77 litre sahte ve kaçak içki ele geçirildi!Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde jandarmanın bir işletmede yaptığı aramada gümrük kaçağı ve sahte 77 litre içki ele geçirildi, 1 kişi gözaltına alındı.
18.10.2020Gündem
Tekirdağ'da fuhuş operasyonu! 36 kişi gözaltına alındı
Tekirdağ'da fuhuş operasyonu! 36 kişi gözaltına alındıTekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde jandarmanın iki otele düzenlediği operasyonda fuhuş yaptığı belirlenen 16 yabancı uyruklu kadının da aralarında bulunduğu 36 kişi gözaltına alındı. Yabancı uyruklu kadınlar, işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi'ne teslim edilirken, 20 şüpheli ise adliyeye sevk edildi.
12.10.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

TekirdağMarmara Ereğlisitürkiyelngİstanbul

Marmara Ereğlisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.