Mazot

Mazot

Son dakika mazot haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mazot gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mazot haber sayfamızda...

Mazot

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.084 mazot haberi bulunmuştur.
2024 MAZOT GÜBRE DESTEĞİ YATTI mı, ne zaman yatacak? Yeni Mazot ve Gübre Desteği ne kadar oldu, zamlandı mı?
2024 MAZOT GÜBRE DESTEĞİ YATTI mı, ne zaman yatacak? Yeni Mazot ve Gübre Desteği ne kadar oldu, zamlandı mı? Çiftçilere, üretim sürecinde destek olmak adına Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı olanlara mazot ve gübre desteği sağlanıyor. Her sene gerçekleştirilen mazot ve gübre desteği 2024 ne kadar, kaç TL oldu? Mazot ve gübre yardımı ne zaman ödenir?
2.03.2024 Bilgi Rehberi
"Mazot ve gübre destek ödemesi çiftçilerimizin hesaplarına aktarılıyor”
"Mazot ve gübre destek ödemesi çiftçilerimizin hesaplarına aktarılıyor” Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, 9 milyar liralık mazot ve gübre destek ödemesinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılmaya başlandığını açıkladı.
1.03.2024 Ekonomi
“Üreticide 2 lira 50 kuruş olan limon, 18 lira 36 kuruşa markette satıldı”
“Üreticide 2 lira 50 kuruş olan limon, 18 lira 36 kuruşa markette satıldı” Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, “Üreticide 2 lira 50 kuruş olan limon 18 lira 36 kuruşa, 3 lira 50 kuruş olan portakal 23 lira 53 kuruşa, 115 lira olan kuru incir 506 lira 20 kuruşa, 13 lira 33 kuruş olan kabak 47 lira 90 kuruşa markette satıldı” dedi.
1.03.2024 Ekonomi
Altınok duyurdu: Ankara’da su fiyatlarını yüzde 50 indireceğiz
Altınok duyurdu: Ankara’da su fiyatlarını yüzde 50 indireceğiz AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, Ankara’nın Polatlı ilçesinde muhtarlar ve oda başkanlarıyla bir araya geldi.
29.02.2024 Gündem
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş: Yaptığımız birçok çalışma ödüllendirildi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş: Yaptığımız birçok çalışma ödüllendirildi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Ankara'da ne Mansur Yavaşlar var. Yeter ki önünü açın. İnsanları korkutup, oy vermelerinin önüne geçmeyin. 'Yönetemez' dedikleri Mansur Yavaş, İngiltere'den 'Dünya Başkent Belediyeleri Belediye Başkan Ödülü' aldı. 'Dünya Şeffaflık Ödülü' aldı" dedi.
27.02.2024 Gündem
Muharrem İnce'den CHP'ye: İstanbul'u alacağım derken Türkiye'yi kaybedersiniz
Muharrem İnce'den CHP'ye: İstanbul'u alacağım derken Türkiye'yi kaybedersiniz Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in sunduğu 'Hafta Sonu'na konuk oluyor. Siyasi çekişmeler, fikir ayrılıkları, istifalar... Muhalefet cephesinde sular neden durulmuyor? Memleket Partisi'nde yerel seçimlerin nabzı nasıl atıyor? Muharrem İnce'nin yoğun seçim mesaisi gündeminde hangi konular var?
24.02.2024 Haberler
Muharrem İnce'den CHP'ye: İstanbul'u alacağım derken Türkiye'yi kaybedersiniz
Muharrem İnce'den CHP'ye: İstanbul'u alacağım derken Türkiye'yi kaybedersiniz Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in sunduğu 'Hafta Sonu'na konuk oldu. İnce, Muhalefete tepki gösteren İnce, 'İstanbul’u alacağım derken Türkiye’yi kaybedersiniz. Yerel seçimde süreç iyi yönetilmiyor. Muhalefetin yöntemleri yanlış.' şeklinde konuştu.
24.02.2024 Gündem
GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI |⛽ Benzin ve Motorine indirim mi geldi, kaç TL indirim yapıldı? 22 Şubat Benzin-Motorin litre fiyatları...
GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI |⛽ Benzin ve Motorine indirim mi geldi, kaç TL indirim yapıldı? 22 Şubat Benzin-Motorin litre fiyatları... Benzin ve Motorine çifte indirim geldi. Akaryakıt fiyatlarında son dönemde yaşanan artışların ardından bu kez peş peşe indirim haberleri geldi. Dün gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere Benzin ve Motorine çifte indirim yapıldı. Motorine bir önceki gün gelen 1,21 TL'lik indirime ek olarak 1,10 TL daha indirim yapılırken Benzine ise 76 kuruşluk indirim yapıldı. Peki Benzin ve Motorin fiyatları kaç liraya geriledi? İşte 22 Şubat güncel akaryakıt fiyatları...
22.02.2024 Bilgi Rehberi
Traktörlerinin önüne 'tabut' yerleştirdiler! Yunanistan’da çiftçiler yeniden sokakta
Traktörlerinin önüne 'tabut' yerleştirdiler! Yunanistan’da çiftçiler yeniden sokakta Yunanistan’da çiftçilerin protestoları devam ediyor. Çiftçilerin adresi bu kez başkent Atina oldu. Bazı çiftçiler traktörlerinin önüne “tabut” yerleştirirken, bazıları da "Çiftçi yoksa gıda da yok, gelecek de yok" ve "Hayvancılık bugün öldü" ifadeleri yazan pankartlar astı.
20.02.2024 Dünya
AK Parti'nin Çatalca adayı Mesut Üner, projelerini açıkladı
AK Parti'nin Çatalca adayı Mesut Üner, projelerini açıkladı AK Parti’den yeniden aday gösterilen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner projelerini anlattı.
19.02.2024 Gündem
Karadenizli balıkçılardan hamside boy talebi
Karadenizli balıkçılardan hamside boy talebi TBMM Balıkçılık ve Su Ürünleri Araştırma Komisyonu Başkanı İsmail Emrah Karayel, saha incelemelerinde Karadeniz'deki balıkçılardan hamsi boylarıyla ilgili farklı talepler geldiğini belirterek, "Avlanan balık boylarının düşürülmesiyle ve artırılmasıyla ilgili talepler geldi. Birbiriyle mütenakız bu tip taleplerle ilgili akademisyenlerin görüşlerini alıp, hangisinin doğru olduğunu tespit edip, doğru neyse onu raporumuza geçirmek istiyoruz" dedi.
18.02.2024 Ekonomi
Özgür Özel'den Kınık'a kardeş belediye sözü
Özgür Özel'den Kınık'a kardeş belediye sözü CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Kınık'ta seçim otobüsünün üzerinden vatandaşlara seslendi.
16.02.2024 Gündem
Mansur Yavaş: Su ve ulaşım bizim olmazsa olmazımızdır
Mansur Yavaş: Su ve ulaşım bizim olmazsa olmazımızdır Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Haymana ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. Mansur Yavaş'a CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Taşçıer, Ankara Milletvekili Yüksel Arslan ve CHP'nin Haymana adayı Levent Koç eşlik etti.
16.02.2024 Gündem
Pancar çiftçisine yaklaşık 6 milyar TL’lik ödeme
Pancar çiftçisine yaklaşık 6 milyar TL’lik ödeme Konya Şeker, 2023-2024 kampanya döneminde pancar üreticisi ortaklarına 5 milyar 918 milyon TL tutarındaki nakdi ödemesini hesaplara yatırmaya başladığını duyurdu. Çiftçilere önceden ödenen ayni ve nakdi avanslarla birlikte toplam rakamın 8 milyar 191 milyon TL’ye ulaştığı belirtildi.
14.02.2024 Ekonomi
Türkiye’nin ilk ekolojik filmi: ‘Neandria’
Türkiye’nin ilk ekolojik filmi: ‘Neandria’ Neandria Antik Kenti’nin yakınlarında yoksul bir köyde annesiyle birlikte yaşayan ve atletizm yarışlarına hazırlanan Suna adlı bir genç kadını anlatan Reha Erdem’in son filmi “Neandria”, Türkiye’nin ilk ekolojik sürdürülebilir film yapım girişimi.
13.02.2024 Kültür Sanat
Turgut Altınok: Ankara'yı dünya başkenti yapacağız
Turgut Altınok: Ankara'yı dünya başkenti yapacağız AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, "31 Mart'ta solan Ankara kazanacak. Büyük bir kasabaya dönüştürülen Ankara'yı dünya başkenti yapacağız" dedi.
12.02.2024 Gündem
Yer: Afyonkarahisar! Fareler ve böcekler köyleri istila etti
Yer: Afyonkarahisar! Fareler ve böcekler köyleri istila etti Afyonkarahisar’da birçok köy ve beldedeki tarım arazilerini fareler ve böcekler istila etti.
12.02.2024 Gündem
'Ankara'da hayatı kolaylaştıracak hizmetleri hükümetimiz yapmaya devam ediyor'
'Ankara'da hayatı kolaylaştıracak hizmetleri hükümetimiz yapmaya devam ediyor' AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, "Ankara’da hizmetler hükümetimiz tarafından devam ediyor. Hiçbir siyasi hesap ya da engelleme olmadan 'burada farklı bir belediye başkanı var, hadi bunu yapmayalım' değil, tam aksine Ankaralı hemşehrilerimizin hayatını kolaylaştıracak, ulaşımını kolaylaştıracak hizmetleri hükumetimiz yapmaya devam ediyor" dedi.
10.02.2024 Gündem
AK Parti'nin Ankara adayı Altınok'tan muhtarlara ücretsiz ulaşım kartı vaadi
AK Parti'nin Ankara adayı Altınok'tan muhtarlara ücretsiz ulaşım kartı vaadi AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında muhtarlarla bir araya geldi. Altınok, "Muhtarlara ücretsiz ulaşım kartı vereceğiz. Otobüse, metroya ücretsiz biniş sağlayabilecekler" dedi.
7.02.2024 Gündem
Kırsal kalkınmaya 120 milyar TL hibe
Kırsal kalkınmaya 120 milyar TL hibe Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, kırsal kalkınmada 21 yılda 774 bin projeye 120 milyar lira hibe ödemesi yaptıklarını açıkladı.
6.02.2024 Ekonomi
Muharrem İnce'den seçimlerle ilgili açıklama! 'Muhalefet hüsrana uğrayacak'
Muharrem İnce'den seçimlerle ilgili açıklama! 'Muhalefet hüsrana uğrayacak' Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Muhalefet bu seçimde hüsrana uğrayacak. Benim gördüğüm bu. Şaşkınlıkla izliyorum” açıklamasında bulundu. İnce, ittifak için CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüştüklerini de belirtti.
5.02.2024 Gündem
Bakan Yumaklı açıkladı: 14 milyar lira tarımsal destekleme ödemesi yapıldı
Bakan Yumaklı açıkladı: 14 milyar lira tarımsal destekleme ödemesi yapıldı Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinden etkilenen illerde çalışmalarının felaketin ilk anından itibaren aralıksız sürdüğünü belirterek, tarımsal üretimde ülkenin can damarı olan bölgede, üretimin aksamadan devam etmesi için üreticilere 2023 yılında toplam 14 milyar 150 milyon lira tarımsal destekleme ödemesi yapıldığını bildirdi.
5.02.2024 Ekonomi
'Depremzedelere 14 milyar TL tarımsal destek ödemesi yapıldı'
'Depremzedelere 14 milyar TL tarımsal destek ödemesi yapıldı' Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinden etkilenen illerde felaketin ilk anından itibaren çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirterek, üreticilere 2023 yılında toplam 14 milyar 150 milyon TL tarımsal destekleme ödemesi yapıldığını bildirdi.
4.02.2024 Ekonomi
14 milyar TL tarımsal destek
14 milyar TL tarımsal destek Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kahramanmaş merkezli depremlerin ardından bölgede üretimin aksamadan devam etmesi için üreticilere toplam 14 milyar 150 milyon TL tarımsal destekleme ödemesi yaptıklarını, hayvanları telef olan yetiştiricilere 5 bin 804 büyükbaş, 43 bin 317 küçükbaş, 549 bin kanatlı hayvan ve 26 bin 318 arılı kovanı bedelsiz olarak teslim ettiklerini bildirdi.
4.02.2024 Ekonomi
Turgut Altınok: Ankara'nın hizmetkarı olacağız
Turgut Altınok: Ankara'nın hizmetkarı olacağız AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, seçim çalışmalarını Çamlıdere'de sürdürdü. 
3.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Mazot ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.