Mehmet Kaplan

Mehmet Kaplan

Son dakika Mehmet Kaplan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mehmet Kaplan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mehmet Kaplan haber sayfamızda...

Mehmet Kaplan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.883 mehmet kaplan haberi bulunmuştur.
Bakanlığın 'Çirkin Kral' paylaşımı tartışma yarattı
Bakanlığın 'Çirkin Kral' paylaşımı tartışma yarattıKültür ve Turizm Bakanlığı’nın ölüm yıldönümünde Yılmaz Güney’i andığı Twitter paylaşımı tartışma yarattı. AK Partili milletvekili Özkaya, bakanlığın paylaşımına “yanlış” yorumu yaptı, sosyal medyada da hem destek hem de tepki içeren çok sayıda mesaj yağdı.
11.09.2021Gündem
Mehmet Kaplan hakkında karar! Mehmet Kaplan kimdir? Duygu Delen olayı...
Mehmet Kaplan hakkında karar! Mehmet Kaplan kimdir? Duygu Delen olayı...17 yaşındaki Duygu Delen'in balkondan düşüp öldüğü olaya ilişkin tutuklanan ve hakkında ağırlaştırılmış müebbet ve 32 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanana erkek arkadaşı Mehmet Kaplan için karar belli oldu. İşte Mehmet Kaplan ve Duygu Delen davası ile ilgili merak edilenler.
17.06.2021Gündem
Son dakika: Duygu Delen davasında karar belli oldu
Son dakika: Duygu Delen davasında karar belli olduSon dakika haberine göre; Gaziantep'te, Duygu Delen'in (17) balkondan düşüp öldüğü olaya ilişkin tutuklanıp hakkında 'kasten öldürme', 'cinsel istismar', 'yağma' ve 'hakaret' suçlarından ağırlaştırılmış müebbet ve 32 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan erkek arkadaşı Mehmet Kaplan, bugün görülen 4'üncü duruşmada 'ev hapsi şartıyla' tahliye edildi.
16.06.2021Gündem
Prof. Dr. Hakan Kar: Duygu Delen'e psikolojik otopsi yapılmalı
Prof. Dr. Hakan Kar: Duygu Delen'e psikolojik otopsi yapılmalıGaziantep’te, Duygu Delen’in (17) balkondan düşüp öldüğü olaya ilişkin tutuklanan erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın (20) yargılanmasına devam edildi. Duruşmada, bilirkişi raporu hazırlayan isimlerden Prof. Dr. Hakan Kar, olayın ‘intihar mı, cinayet mi’ olduğunun belirlenmesi için psikolojik otopsi yapılması önerisinde bulundu.
16.06.2021Gündem
Duygu Delen'in ölümüyle ilgili yeniden keşif yapıldı
Duygu Delen'in ölümüyle ilgili yeniden keşif yapıldıGaziantep'te, erkek arkadaşının evinin balkonundan düşmesi sonucu hayatını kaybettiği öne sürülen Duygu Delen'in (17) ölümüyle ilgili olarak yeniden keşif yapıldı. Bilirkişi ekibi, Duygu Delen'in hayatını kaybettiği ev ve balkonda teknik inceleme yaptı.
19.03.2021Haberler
Duygu Delen'in ölümüyle ilgili yeniden keşif yapıldı!
Duygu Delen'in ölümüyle ilgili yeniden keşif yapıldı!Gaziantep’te, erkek arkadaşının evinin balkonundan düşmesi sonucu hayatını kaybettiği öne sürülen Duygu Delen'in (17) ölümüyle ilgili yeniden keşif yapıldı. Bilirkişi ekibi, genç kızın hayatını kaybettiği ev ve balkonda teknik inceleme yaptı.
19.03.2021Gündem
"Mebus ve Şair Mehmet Âkif Ersoy" Sergisi Kazlıçeşme Sanat'ta
"Mebus ve Şair Mehmet Âkif Ersoy" Sergisi Kazlıçeşme Sanat'taİstiklal Marşı’nın kabulünün 100’üncü yılında, Zeytinburnu Belediyesi tarafından TBMM ve Mehmet Âkif Ersoy Fikir ve Sanat Vakfı iş birliğiyle hazırlanan “Mebus ve Şair: Mehmet Âkif Ersoy” sergisi Kazlıçeşme Sanat Galerisi’nde açıldı.
16.03.2021Kültür Sanat
Duygu Delen davasında keşif kararı
Duygu Delen davasında keşif kararıGaziantep'te balkondan düşüp hayatını kaybeden Duygu Delen'in şüpheli ölümüyle ilgili davada tutuklu bulunan erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın yargılanmasına devam edildi. 'Kasten öldürme', 'cinsel istismar', 'yağma' ve 'hakaret' suçlarından yargılanan Kaplan; kendisine iftira atıldığını öne sürerek,  260 promil alkollü iken verdiği ifadeyle şu anki ifadesinin aynı olduğunu savundu. Duygu'nun annesi Şenel Delen Mehmet Kaplan’ın kızını sürekli rahatsız ettiğini, daha önce evinin önünde kargaşa çıkarıp gelen polislere de zorluk çıkardığını hatırlatarak, "Ben Mehmet Kaplan’ın annesini de aradım, durumu anlattım. Mehmet Kaplan kızımla evlenmek istediğini söyledi. Ben de bunun geçici bir durum olduğunu ve ona 'siz çocuksunuz' dedim. Benim çocuğum yaşamayı seven bir çocuktu. Çocuğuma hayatının baharında kıydılar" dedi. Mahkeme heyeti, Mehmet Kaplan'ın tutukluluğunun devam etmesi ve olayın meydana geldiği yerde bilirkişi heyetiyle yeniden keşif yapılmasına karar vererek duruşmayı erteledi.
17.02.2021Gündem
Duygu Delen'in erkek arkadaşının tutukluluğuna itiraz edilecek
Duygu Delen'in erkek arkadaşının tutukluluğuna itiraz edilecekGaziantep'te, Duygu Delen'in (17) balkondan düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili tutuklanan erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın (20) avukatı Enes Akbulut, tutuklama kararının kaldırılması için üst mahkemeye başvuracaklarını söyledi.
20.11.2020Gündem
Duygu Delen'in ölümüne ilişkin davanın ilk duruşması yapıldı
Duygu Delen'in ölümüne ilişkin davanın ilk duruşması yapıldıGaziantep'te, balkondan düşerek hayatını kaybettiği iddia edilen Duygu Delen'in (17) ölümüyle ilgili tutuklanan erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın (20) yargılanmasına başlandı. Suçlamaları reddeden Kaplan'ın tutuklu kalmasının medya baskısından kaynaklandığını öne sürdüğü duruşma, olay yerinde yeniden inceleme yapılmasına karar verilerek, ertelendi.
18.11.2020Haberler
Son Dakika: Duygu Delen soruşturmasında flaş sözler: '5-10 dakika sürdü'
Son Dakika: Duygu Delen soruşturmasında flaş sözler: '5-10 dakika sürdü'Gaziantep'te, balkondan düşerek hayatını kaybettiği iddia edilen Duygu Delen'in (17) ölümüyle ilgili tutuklanan erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın (20) yargılanmasına başlandı. Suçlamaları reddeden Kaplan'ın tutuklu kalmasının medya baskısından kaynaklandığını öne sürdüğü duruşma, olay yerinde yeniden inceleme yapılmasına karar verilerek, ertelendi.
18.11.2020Gündem
Duygu Delen'in ölümüyle ilgili davanın görülmesine başlandı
Duygu Delen'in ölümüyle ilgili davanın görülmesine başlandıGaziantep'te, balkondan düşerek hayatını kaybettiği iddia edilen Duygu Delen'in (17) ölümüyle ilgili tutuklanan erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın (20) yargılanmasına başlandı. Suçlamaları reddeden Kaplan'ın tutuklu kalmasının medya baskısından kaynaklandığını öne sürdüğü duruşma, olay yerinde yeniden inceleme yapılmasına karar verilerek, ertelendi.
18.11.2020Gündem
Son dakika: İzmir depreminde mucize beklentisi! Gözler oraya çevrildi...
Son dakika: İzmir depreminde mucize beklentisi! Gözler oraya çevrildi...Gelen son dakika haberlerine göre, cuma günü meydana gelen ve Türkiye'yi yasa boğan İzmir'deki 6.6 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 114'e yükseldi. Öte yandan depremin üzerinden geçen dördüncü günde enkazda canlı bulma umuduyla görevlerine devam eden arama-kurtarma ekiplerinin zamana karşı yarışı devam ediyor. 91. saatte mucize haberi geldi. Ekipler 4 yaşındaki Ayda Gezgin'i enkazdan sağ olarak çıkardı. Depremden 65 saat sonra enkazdan çıkarılan küçük Elif ise bugün ailesiyle bir araya geldi. 108. saatte Rıza Bey Apartmanı'nın enkazında umutlandıran bir gelişme yaşandı; ancak kısa süre sonra acı haber geldi. İşte tüm detaylar...
4.11.2020Gündem
İdare Mahkemesi Hakimi Kaplan, eşini teşhise geldi
İdare Mahkemesi Hakimi Kaplan, eşini teşhise geldiİzmir Bölge İdare Mahkemesi Hakimi Mehmet Kaplan, Rıza Bey Apartmanı enkazından cansız bedeni çıkarılan kadının eşi, olup olmadığının teşhisi için İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Gür ile birlikte hastane morguna geldi.
3.11.2020Gündem
Bayılana kadar dövüp, balkondan attı
Bayılana kadar dövüp, balkondan attıGaziantep'de, Duygu Delen'in, erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın 4'üncü kattaki evinin penceresinden düşerek yaşamını yitirmesiyle ilgili yürütülen soruşturmada savcılık Adli Tıp ve bilirkişi raporlarının tamamlanmasıyla iddianameyi hazırladı. İddianamede, Kaplan'ın olayı intihar gibi anlattığı ifadelere yer verilirken, Duygu'nun önce bilinci kapanacak kadar dövüldüğü ardından balkondan atıldığının anlaşıldığı belirtildi. Tutuklu sanık Kaplan hakkında, hazırlanan iddianame Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi.
2.11.2020Gündem
Hepsinin kaderi ortak... Korkunç şüphe!
Hepsinin kaderi ortak... Korkunç şüphe!Son dönemlerde çok sayıda kadın, şüpheli bir şekilde ‘camdan düşerek’ hayatını kaybetti. Son olarak Şeyda Yılmaz, 27 Eylül gecesi İstanbul Ataşehir’deki bir rezidansın önünde ölü bulundu.
3.10.2020Gündem
17 yaşındaki Duygu Delen’in ailesinin avukatı: Kesinleşti
17 yaşındaki Duygu Delen’in ailesinin avukatı: KesinleştiGaziantep'te, Duygu Delen'in, erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın 4'üncü kattaki evinin penceresinden düşerek yaşamını yitirmesi olayıyla ilgili yürütülen soruşturmada bilirkişi raporu tamamlandı. Delen ailesinin avukatlarından Önder Alkurt, bilirkişi raporu ile Duygu Delen'in baygın haldeyken pencereden atıldığının netlik kazandığını söyleyerek, "Duygu'nun cinayete kurban gittiği bilirkişi raporuyla da sabitlenmiştir" dedi.
30.09.2020Gündem
Duygu Delen olayında bilirkişi raporu mahkemeye sunuldu
Duygu Delen olayında bilirkişi raporu mahkemeye sunulduGaziantep'te erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın 4'üncü kattaki evinin penceresinden düşerek şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Duygu Delen'in ölümüne ilişkin bilirkişi raporu hazırlandı. Raporda, "Duygu Delen’in düşme anında bilincinin kapalı ancak canlı halde olduğu" tespitine yer verildi. Ayrıca vücudunda sert bir cisimle vurma sonucu olabilecek “ray tipi ekimoz” tespit edildi.
29.09.2020Gündem
Duygu Delen'nin ölümünde şok detaylar! 'Kıza yapabileceğimi yaptım'
Duygu Delen'nin ölümünde şok detaylar! 'Kıza yapabileceğimi yaptım'Gaziantep'te, Duygu Delen'in, erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın 4'üncü kattaki evinin penceresinden düşerek yaşamını yitirmesiyle ilgili yürütülen soruşturmada İstanbul Adli Tıp Kurumu'nun hazırlayacağı otopsi raporu beklenirken, acılı ailenin avukatlarından Önder Alkurt, "Duygu'nun, Mehmet Kaplan tarafından telefonla aranılarak ya da mesaj gönderilerek tehditle eve gelmeye zorlandığı, ölümünden önce de 2 saat şiddete maruz kaldığı belirlendi" dedi. Alkurt, şüpheli Mehmet Kaplan'ın Duygu Delen'i darbederken, yakın bir arkadaşına mesaj attığını belirterek, "Darp sırasında Mehmet Kaplan bir arkadaşına; 'kıza yapabileceğimi yaptım, dünyanın eziyetini yaptım' şeklinde mesaj atıyor. Bu mesajlaşma Duygu kızımıza yapılan şiddet ve baskıyı ispatlıyor" sözlerini kullandı.
18.09.2020Gündem
Duygu Delen'in ölümünde çarpıcı detay: Evde çok yoğun kan izleri
Duygu Delen'in ölümünde çarpıcı detay: Evde çok yoğun kan izleriGaziantep'te Duygu Delen'in, erkek arkadaşı Mehmet Kaplan’ın 4'üncü kattaki evinin penceresinden düşerek yaşamını yitirmesiyle ilgili  yürütülen soruşturmada, savcılık iddianameyi tamamlamak için İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek otopsi raporunu bekliyor. Delen'in ölümündeki sır perdesini aralayacak olan raporun ardından savcılık, iddianameyi hazırlayarak, mahkemeye gönderecek.
15.09.2020Gündem
Son dakika... Türkiye'nin konuştuğu ölümde yeni gelişme! Tespit edildi
Son dakika... Türkiye'nin konuştuğu ölümde yeni gelişme! Tespit edildiSon dakika haberlere göre Duygu Delen'in ölümü Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Korkunç olayda son dakika gelişmesi yaşandı. Gaziantep'te bir apartmanın 4'üncü katından Duygu Delen'i ittiği ve ölümüne neden olduğu öne sürülen Mehmet Kaplan'ın esrar kullandığı tespit edildi. Kaplan'ın 14 Ağustos 2020 tarihli idrar toksit tarama tetkikinde THC (esrar) metabolitleri saptandı. Kaplan'ın, olay günü esrar kullandığı ifade ediliyor.
27.08.2020Gündem
Bakan Gül'den, Duygu Delen'in ailesine taziye ziyareti
Bakan Gül'den, Duygu Delen'in ailesine taziye ziyaretiAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, erkek arkadaşının evinin penceresinden düşerek yaşamını yitirdiği öne sürülen Duygu Delen'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
22.08.2020Gündem
Sanık Kaplan ev hapsine uymamış
Sanık Kaplan ev hapsine uymamışGaziantep’te 13 Ağustos’ta Duygu Delen’i (17) darbeden ve dördüncü kattaki evinin penceresinden iterek ölümüne neden olduğu iddia edilen Mehmet Kaplan’la ilgili yeni bir bilgi daha ortaya çıktı.
20.08.2020Gündem
Son dakika... Duygu Delen'in ölümüyle ilgili ön otopsi raporu çıktı
Son dakika... Duygu Delen'in ölümüyle ilgili ön otopsi raporu çıktıGelen son dakika haberine göre; Gaziantep'te erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın 4'üncü kattaki evinin penceresinden düşerek öldüğü öne sürülen Duygu Delen'in ailesinin avukatı Ömer Faruk Akan, ön otopsi raporunun çıktığını açıkladı. Avukat Akan, Delen'in vücudunda düşmeye bağlı olmayan darp izleri görüldüğünü söyledi.
18.08.2020Gündem
Şule Çet cinayetini aydınlatan bilirkişi: Duygu Delen olayında otopsi raporu açıklanmalı
Şule Çet cinayetini aydınlatan bilirkişi: Duygu Delen olayında otopsi raporu açıklanmalıAnkara'da,üniversite öğrencisi Şule Çet'in bir plazanın 20'nci katından düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili raporu hazırlayarak, dava dosyasının seyrini değiştiren Mersin Üniversitesi Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Halis Tokgöz, erkek arkadaşının 4'üncü kattaki evinin penceresinden düşerek yaşamını yitiren Duygu Delen'in şüpheli' ölümüyle ilgili olarak, "Otopsi raporunun bir an önce kamuoyu ile paylaşılıp, uzmanlar tarafından değerlendirilerek, kafa karışıklıklarının giderilmesi gerekir" dedi.
18.08.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

duygu delengaziantepmehmet kaplancinayetölüm

Mehmet Kaplan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.