Merkez Üssü

Merkez Üssü

Son dakika merkez üssü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan merkez üssü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan merkez üssü haber sayfamızda...

Merkez Üssü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.112 merkez ussu haberi bulunmuştur.
Japonya'da deprem, tsunami uyarısı verilmedi
Japonya'da deprem, tsunami uyarısı verilmediMerkez üssü ülkenin güneyindeki Tokara Adaları adaları olan 5 büyüklüğündeki deprem, yerel saatle 16.36'da gerçekleşti.
10.04.2021Dünya
Denizli’yi  TOKİ sardı
Denizli’yi TOKİ sardı19 yılda 10 bin 901 konutu hak sahiplerine teslim eden TOKİ; iki hastane ve onlarca okul ile cami inşa etti. Çivril Millet Bahçesi’nin ihalesi de 14 Nisan’da yapılacak
9.04.2021Ege
Son dakika: Ege Denizi'nde korkutan depremler
Son dakika: Ege Denizi'nde korkutan depremlerGelen son dakika haberine göre; Muğla'nın Datça ilçesi, gece boyunca Ege Denizi açıklarında meydana gelen büyüklükleri 3.7 ve 4.3 arasında değişen 4 depremle sallandı. İlk belirlemelere göre yıkıma yol açmayan depremler, ilçede hissedildiği bölgelerde endişe yarattı.
8.04.2021Gündem
Son dakika... Muğla'da korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika... Muğla'da korkutan deprem! Büyüklüğü...Gelen son dakika haberine göre, saat 09.55 sıralarında merkez üssü Ege Denizi, Muğla-Datça açıkları olan bir deprem meydana geldi.
7.04.2021Gündem
Son dakika: Irak'ta korkutan deprem!
Son dakika: Irak'ta korkutan deprem!Gelen son dakika haberine göre; Irak'ın Süleymaniye kentinde 5,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
6.04.2021Gündem
Deprem nerede oldu? 3 Nisan son dakika deprem haberleri Kandilli - AFAD
Deprem nerede oldu? 3 Nisan son dakika deprem haberleri Kandilli - AFADDeprem haberleri... Vatandaşlar 3 Nisan son depremleri araştırıyor. Ege Denizi'nden meydana gelen deprem vatandaşları korkuttu. Peki, AFAD ve Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre nerede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi? İşte 3 Nisan son depremler listesi.
3.04.2021Gündem
Son dakika... Ege'de korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika... Ege'de korkutan deprem! Büyüklüğü...Gelen son dakika bilgisine göre, saat 09.10 sıralarında merkez üssü Ege Denizi olan bir deprem meydana geldi.
3.04.2021Gündem
İzmir'de TOKİ tarafından depremzedeler için yapılan konutlar  yükselmeye başladı
İzmir'de TOKİ tarafından depremzedeler için yapılan konutlar yükselmeye başladıİzmir'de 30 Ekim 2020'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde evleri yıkılan ve ağır hasar gören depremzedeler için Bayraklı ilçesindeki rezerv alanında yapılacak 3 bin 500 konuttan ilk etabı olan 397'sinde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.
2.04.2021Emlak
Az önce deprem mi oldu, nerede kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
Az önce deprem mi oldu, nerede kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...Az önce deprem mi oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ülkemizde zaman zaman meydana gelen depremler bazen korku ve paniğin yaşanmasına bazen ise can ve mal kaybına neden olabiliyor. Meydana gelen depremlerin şiddeti depremin meydana geldiği merkez üssü gibi veriler vatandaşlar tarafından paylaşılmaya devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte son depremler listesi...
2.04.2021Gündem
İzmir depreminde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın fenni mesulü tutuklandı
İzmir depreminde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın fenni mesulü tutuklandıMerkez üssü İzmir'in Seferihisar ilçesi açıkları olan 30 Ekim'deki depremde yıkılan binalarla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Rıza Bey Apartmanı'nın mimari proje müellifi ve fenni mesulü A.S.B. tutuklandı.
30.03.2021Gündem
Son dakika... İtalya'da deprem
Son dakika... İtalya'da depremAdriyatik Denizi'nin İtalya açıklarında meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki sarsıntı, en az yedi ülkede hissedildi. Depremin merkez üssü, İtalya'nın Vieste ilçesine 68 kilometre mesafede.
27.03.2021Dünya
Belediye Başkanı müjdeyi verdi; bin 100 binanın kentsel dönüşümü gerçekleşecek
Belediye Başkanı müjdeyi verdi; bin 100 binanın kentsel dönüşümü gerçekleşecekBakırköy Belediyesi’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde sunduğu kentsel dönüşüm projesi kapsamında bir kat imar artışı, bütün siyasi partilerin ortak kararı ile kabul edildi. Bakırköy Belediye Başkanı Op. Dr. Bülent Kerimoğlu, plan kapsamında 3 ve 4 katlı binaların 5 kata çıkarılacağının müjdesini verirken, karar ilçe sakinlerini sevindirdi.
25.03.2021Emlak
Japonya depremi 6.9 olarak güncellendi
Japonya depremi 6.9 olarak güncellendiÜlkenin kuzeyinde hissedilen depremin ardından Pasifik kıyıları için verilen tsunami uyarıları da kaldırıldı. Yerin 60 kilometre altında gerçekleşen sarsıntıda yalnızca üç kişi yaralandı.
21.03.2021Dünya
Meksika'da 5,9 büyüklüğünde deprem
Meksika'da 5,9 büyüklüğünde depremGüney Amerika ülkesi Meksika'da 5,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
20.03.2021Dünya
Cezayir'de 5.9 büyüklüğünde deprem: Yaralılar var!
Cezayir'de 5.9 büyüklüğünde deprem: Yaralılar var!Cezayir'in kuzeyindeki Becaye kentinde 5.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntının ülkenin 12 vilayetinde hissedildiği kaydedildi.
18.03.2021Dünya
Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? 15 Mart AFAD - Kandilli son depremler listesi
Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? 15 Mart AFAD - Kandilli son depremler listesiSon depremler sorgula... AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye'de meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? Son depremler haritasına göre hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi? İşte 15 Mart son depremler listesi.
15.03.2021Gündem
Son dakika! Yunanistan'da şiddetli deprem
Son dakika! Yunanistan'da şiddetli depremGelen bir son dakika haberine göre; Yunanistan'ın Larisa kenti yakınlarında saat 15.57'de bir deprem meydana geldi. USGS depremin büyüklüğünü 5.6, AFAD 5.2 olarak duyurdu. Sarsıntının merkez üssü, 3 Mart'ta gerçekleşen 6.2 büyüklüğündeki depremle aynı bölge.
12.03.2021Gündem
Rusya'da Kovid-19 temalı fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu
Rusya'da Kovid-19 temalı fotoğraf yarışmasının sonuçları belli olduRusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen "News Photo Awards. Overcoming COVID" fotoğraf yarışması sonuçlandı.
11.03.2021Dünya
Bingöl'de korkutan deprem
Bingöl'de korkutan depremAFAD Bingöl'de 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünün 4.2 olduğunu belirtti. Deprem çevre illerde de hissedildi.
9.03.2021Haberler
Son dakika! Bingöl'de korkutan deprem
Son dakika! Bingöl'de korkutan depremGelen bir son dakika haberine göre; AFAD Bingöl'de 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünün 4.2 olduğunu belirtti. Deprem çevre illerde de hissedildi.
9.03.2021Gündem
Kocaeli ikinciliği Bursa'dan devraldı
Kocaeli ikinciliği Bursa'dan devraldıTürk sanayisinin merkez üssü Kocaeli'den şubat ayında yapılan ihracat, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 21,3 artarak 1 milyar 274 milyon dolar oldu. Kent yılın ilk iki ayındaki ihracat performansıyla Bursa'yı geride bırakarak İstanbul'un ardından ikinci sırada yer aldı.
8.03.2021Uzmanpara
Kocaeli "ihracat liginde" ikinci sırayı Bursa'dan devraldı
Kocaeli "ihracat liginde" ikinci sırayı Bursa'dan devraldıTürk sanayisinin merkez üssü Kocaeli'den şubat ayında yapılan ihracat, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 21,3 artarak 1 milyar 274 milyon dolar oldu. Kent yılın ilk iki ayındaki ihracat performansıyla Bursa'yı geride bırakarak İstanbul'un ardından ikinci sırada yer aldı.
8.03.2021Ekonomi
Son depremler listesi! Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? 4 Mart Kandilli Rasathanesi
Son depremler listesi! Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde? 4 Mart Kandilli RasathanesiDeprem mi oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ülkemizde meydana gelen depremler korku ve paniğe neden olabildiği gibi zaman zaman depremlerin şiddeti ve yüzeye yakınlığı ile can ve mal kaybına yol açabiliyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte 4 Mart son depremler listesi...
4.03.2021Gündem
Son dakika! Yunanistan beşik gibi! Yine sallandı
Son dakika! Yunanistan beşik gibi! Yine sallandıGelen son dakika haberine göre; Yunanistan'da 5.0 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Yunanistan'ın Larisa kenti yakınlarında yerel saatle 12.16'da şiddetli bir deprem meydana gelmiş, deprem Türkiye'den de hissedilmişti.
3.03.2021Dünya
Yunanistan'da şiddetli deprem!
Yunanistan'da şiddetli deprem!Yunanistan'da meydana gelen 6.3 büyüklüğündeki deprem aralarında Türkiye'nin de bulunduğu yedi ülkede daha hissedildi. Larisa yakınlarındaki depremin merkez üssü, Gökçeada'ya yaklaşık 300 kilometre uzaklıkta. Yunan medyası, panikle sokağa fırlayanların görüntülerini ekrana getiriyor. 18 dakika sonra gerçekleşen artçı şokun büyüklüğü ise 5.1 oldu.
3.03.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

depremson depremlerafaddeprem mi oldudeprem haberleri

Merkez Üssü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.