Millet Bahçesi

Millet Bahçesi

Son dakika Millet Bahçesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Millet Bahçesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Millet Bahçesi haber sayfamızda...

Millet Bahçesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.192 millet bahçesi haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşük
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşükİzmir'de deprem konutlarının teslimi töreninde yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kira bedelinden bile düşük ödemelerle vatandaşlarımız yeni, konforlu, güvenli evlerine kavuşacak" ifadelerine yer verdi. Alsancak'ta inşaası tamamlanan yeni stadın ismini açıklayan Erdoğan, 'Adını "Alsancak Mustafa Denizli Stadı" olarak belirlediğimiz bu stadımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum' dedi.
26.11.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşük
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşükİzmir'de deprem konutlarının teslimi töreninde yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kira bedelinden bile düşük ödemelerle vatandaşlarımız yeni, konforlu, güvenli evlerine kavuşacak" ifadelerine yer verdi. Alsancak'ta inşaası tamamlanan yeni stadın ismini açıklayan Erdoğan, 'Adını "Alsancak Mustafa Denizli Stadı" olarak belirlediğimiz bu stadımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum' dedi.
26.11.2021Siyaset
Bakan Kurum: Yatırımlara ara vermeden devam ediyoruz
Bakan Kurum: Yatırımlara ara vermeden devam ediyoruzÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Türkiye bugün, eşine az rastlanır bir ekonomik saldırı operasyonuyla karşı karşıyadır. Bugün fitneler, yalanlar, kumpaslar, darbe girişimleri, terör örgütleri, içeride ve dışardaki tüm Türkiye düşmanları ok olmuş, tek bir adamın, tek bir insanın, tek bir liderin üstüne atılıyor" dedi.
24.11.2021Ekonomi
Ayak tenisi şampiyonu Pamukkale Belediyesi
Ayak tenisi şampiyonu Pamukkale BelediyesiAK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen ve ülkenin dört bir yanından katılımın sağlandığı “Yerel Yönetimler Gençlik Festivali”nde çeşitli branşlarda turnuvalar düzenlendi.
22.11.2021Ege
Bakan Kasapoğlu Gençlik Festivali'ni ziyaret etti
Bakan Kasapoğlu Gençlik Festivali'ni ziyaret ettiGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı'nın Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen 'Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'ne ziyarette bulundu.
20.11.2021Haberler
Bakan Kasapoğlu Gençlik Festivali'ni ziyaret etti
Bakan Kasapoğlu Gençlik Festivali'ni ziyaret ettiGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı'nın Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen 'Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'ne ziyarette bulundu.
20.11.2021Gündem
Bakan Ersoy açıkladı: Ankara Millet Bahçesi'ne Türk Tarihi Müzesi!
Bakan Ersoy açıkladı: Ankara Millet Bahçesi'ne Türk Tarihi Müzesi!Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ankara Millet Bahçesi'nde yer alan Atatürk Kültür Merkezi binasının aslına uygun şekilde onarılacağını belirterek, "Bir bölümünde Türklerin Anadolu'ya gelişi, bu toprakları yurt edinişi, köklü devlet geleneği çerçevesinde kültür ve sanat başta olmak üzere Anadolu'ya kattığı değerlerin günümüze kadarki sürecini anlatacak Türk Tarih Müzesi kurulması planlanmaktadır." dedi.
19.11.2021Siyaset
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, gençlerle bir araya geldi
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, gençlerle bir araya geldiAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen Yerel Yönetimler Gençlik Festivali bünyesinde kurulan otağda gençlerle bir araya geldi.Burada yaptığı konuşmada, bir ülkenin en büyük gücünün inanmış, milletine, değerlerine, kültürüne ve tarihine bağlı, kökleri sağlam gençleri olduğunu söyleyen Kurtulmuş, bu anlamda Türkiye'nin en büyük teminatının gençleri olduğunu ifade etti.Kurtulmuş, "Bazıları belki karamsar tablolar çiziyor olabilir ama biz Türkiye'nin gençlerine güveniyoruz, Türkiye'nin gençlerinin Türkiye'yi çok daha güçlü bir noktaya taşıyacağına yürekten inanıyoruz ve bunun için de gençlerimizin durumunun daha da güçlenebilmesi için hep beraber bir mücadele veriyoruz." diye konuştu.
18.11.2021Haberler
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Biz gençlerimizi kuşakların ismiyle birbirinden ayırmayız
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Biz gençlerimizi kuşakların ismiyle birbirinden ayırmayızAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Biz gençlerimizi, insanlarımızı kuşakların ismiyle birbirinden ayırmayız. Biz sorumlulukları üzerinden insanlarımızı tanımlarız." dedi.
18.11.2021Siyaset
‘Millet Bahçesi’nin önünü kesemeyecekler’
‘Millet Bahçesi’nin önünü kesemeyecekler’Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Millet Bahçesi’ne yönelik sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarla ilgili kınama mesajı yayınladı.
17.11.2021Ege
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Balıkesir’e 2. ödül
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Balıkesir’e 2. ödülBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz Başkent Millet Bahçesi’nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen, Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’ne katıldı. Gençlik için yaptığı çalışmalarla ödüle layık görülen Başkan Yılmaz, ödülünü Cumhurbaşkanı’nın elinden aldı.
17.11.2021Siyaset
'2023 seçimlerinin kilidi gençlerimiz'
'2023 seçimlerinin kilidi gençlerimiz'Gençlerin ülkelerine ve kendi geleceklerine sahip çıkacaklarına inandığını belirten Erdoğan, “Seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil, gençlerimizdir. Bizim ihtiyacımız olan kuşak Z, Y kuşağı değil Teknofest kuşağıdır” dedi.
17.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bağcılar'a 'Spor Kenti' ödülü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bağcılar'a 'Spor Kenti' ödülüBağcılar Belediyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca düzenlenen Tam Bana Göre Festivalinde Spor Kenti ödülüne Bağcılar layık görüldü. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.
16.11.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önümüzdeki seçimlerin kilidi gençlerimizdir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önümüzdeki seçimlerin kilidi gençlerimizdirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Millet Bahçesi'nde Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'nde önemli açıklamalar bulundu. Erdoğan, '2023 seçimlerinde 6 milyondan fazla gencimiz ilk defa oy kullanarak ülkesi ve kendi geleceği için siyasi irade ortaya koyacak. Önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil gençlerimizdir.' dedi.
16.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önümüzdeki seçimlerin kilidi gençlerimizdir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önümüzdeki seçimlerin kilidi gençlerimizdirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Millet Bahçesi'nde Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'nde önemli açıklamalar bulundu. Erdoğan, '2023 seçimlerinde 6 milyondan fazla gencimiz ilk defa oy kullanarak ülkesi ve kendi geleceği için siyasi irade ortaya koyacak. Önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil gençlerimizdir.' dedi.
16.11.2021Haberler
Bayrampaşa Millet Bahçesi için ihaleye çıkıldı
Bayrampaşa Millet Bahçesi için ihaleye çıkıldıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Bayrampaşa Millet Bahçesi için ihaleye çıkıldı.
16.11.2021Ekonomi
AK Partili Özhaseki açıkladı! Gençler için özel proje hazırlığı
AK Partili Özhaseki açıkladı! Gençler için özel proje hazırlığıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, toplumun her kesimine hizmet etmenin, onların yanında olmanın huzurunu yaşadıklarını, özellikle gençler için özel projeler hazırladıklarını kaydetti.
16.11.2021Siyaset
‘Esnaf için gereken neyse yapacağım’
‘Esnaf için gereken neyse yapacağım’İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bergama Belediyesi tarafından yapılacak Millet Bahçesi nedeniyle dükkânlarını tahliye etmesi istenen 14 Eylül Stadyumu’nun çevresindeki esnafla bir araya geldi. Talep ve önerileri dinleyen Soyer, “Bu süreçte sizi yalnız bırakmayacağım. Elimden ne geliyorsa yapacağım” dedi.
15.11.2021Ege
Son dakika! Ömer Çelik'ten AK Parti'deki görev değişimiyle ilgili açıklama
Son dakika! Ömer Çelik'ten AK Parti'deki görev değişimiyle ilgili açıklamaPartisinin MKYK gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı’nın Genel Merkez'de başka bir göreve geçmesiyle ilgili "Kendi iradesiyle gerçekleşmiştir. Değerlendirmelerimizde, İsmet Yılmaz Bey’in ismi öne çıktı. Asıl takdir makamı gruptur. Kararı milletvekillerimiz verecektir." dedi. Kılıçdaroğlu'nun helalleşme çağrısıyla ilgili de konuşan Çelik, "Darbelere destek vererek ülkeye yaşatılan acılarla nasıl helalleşecekler" ifadelerini kullandı.
15.11.2021Siyaset
Son dakika! Erdoğan müjdesini vermişti! İşte KKTC'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı Kompleksi
Son dakika! Erdoğan müjdesini vermişti! İşte KKTC'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı KompleksiCumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdesini verdiği KKTC'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı Kompleksi Projesi'nin görüntüleri ortaya çıktı.
15.11.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay KKTC'de
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay KKTC'deCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) kuruluşunun 38. yıl dönümü törenlerine katılmak üzere Lefkoşa'ya geldi.
15.11.2021Siyaset
2022'de başlayacak! Bakan Kurum uygulamanın detaylarını anlattı
2022'de başlayacak! Bakan Kurum uygulamanın detaylarını anlattıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, depozito uygulamasının 2022 ocak ayında başlayacağını, haziran 2022'de de fiilen uygulamaya geçileceğini belirterek, ilk etapta metal, cam ve plastik ürünlerin sisteme dahil edileceğini bildirdi.
13.11.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert açıklama: Gücünüz yetiyorsa bize saldırın
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert açıklama: Gücünüz yetiyorsa bize saldırınCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çanakkale'nin Biga ilçesinde toplu açılış töreninde konuşma yaptı. İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın şehit yakınına küfürüyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Taktiğiniz kavgada yumruk sayılmaz hesabıyla önünüze gelene sataşmaksa o yumrukları millete değil gücünüz yetiyorsa bize savurun." dedi.
13.11.2021Siyaset
Bakan Kurum açıkladı! 2.8 milyon konut dönüştürüldü
Bakan Kurum açıkladı! 2.8 milyon konut dönüştürüldüÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Yaklaşık 2 milyon 800 bin konutun dönüşümünü sağladık. Bunun 1 milyon 100 bini Toplu Konut İdaresi Başkanlığımızın yapmış olduğu sosyal konut projeleridir. 1 milyon 700 bini de kentsel dönüşüm kapsamında yaptığımız dönüşüm projeleridir" dedi.
13.11.2021Ekonomi
Bakan Kurum'dan 'Kanal İstanbul' açıklaması: Bu millet tehditlere kulak asmaz
Bakan Kurum'dan 'Kanal İstanbul' açıklaması: Bu millet tehditlere kulak asmazÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Kanal İstanbul ile gündeme gelmeye çalışanların ne yazık ki bir tehdit dili kullandığına şahit oluyoruz. Bir bakıyorsunuz müteahhitler tehdit ediliyor, bir bakıyorsunuz devlet kurumları, bakanlık çalışanları, kurumların başındaki yöneticiler tehdit ediliyor, vatandaşlarımız tehdit ediliyor. Bu tehdit dilini kullananlar şunu çok iyi bilmelidir ki bu millet, bu tehditlere kulak asmaz, tehdit edenleri görüyor ve gereken cevabı da verecektir." dedi.
11.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Millet Bahçesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.