Mudurnu

Mudurnu

Son dakika mudurnu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mudurnu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mudurnu haber sayfamızda...

Mudurnu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 538 mudurnu haberi bulunmuştur.
Resmen yayımlandı! 11 Orman İşletme ve Fidanlık Müdürlüğü kurulacak
Resmen yayımlandı! 11 Orman İşletme ve Fidanlık Müdürlüğü kurulacak9 Orman Bölge Müdürlüğünde, 11 Orman İşletme ve Fidanlık Müdürlüğü kurulmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.
3.06.2021 Gündem
Türkiye'de mutlaka görmeniz gereken Sakin Şehirler
Türkiye'de mutlaka görmeniz gereken Sakin ŞehirlerHer sabah trafiğin sıkıştığı, toplu taşımada yer kapma mücadelesi verilen, gürültünün hiç eksik olmadığı büyük şehirler insanın yaşam kalitesini düşüren faktörler. Tüm bunlardan uzak, koşturmacanın yaşanmadığı şehirler son dönemde dünyada epey revaçta. "Sakin şehir" kavramıyla tanımlanan bu kentler listesine Türkiye'den de birçok yer girmeyi başardı. İşte İtalya'da başlayan ve son dönemde turistlerin de gözdesi haline gelen sakin şehirler ve onlar hakkında bilinmesi gerekenler...
31.05.2021Tatil
Bolu'da çıkan yangında iki katlı ahşap ev kullanılamaz hale geldi
Bolu'da çıkan yangında iki katlı ahşap ev kullanılamaz hale geldiBolu'nun Mudurnu ilçesinde iki katlı ahşap evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
5.04.2021Gündem
Ücretsiz gönderiyor! 20 il onun peşinde, telefonları susmuyor
Ücretsiz gönderiyor! 20 il onun peşinde, telefonları susmuyorBolu'nun Mudurnu ilçesinde yaşayan ziraat mühendisi Muhterem Özsoy Çilata, üniversiteden mezun olduktan sonra evlenerek yerleştiği köyündeki bahçesinde yetiştirerek çoğalttığı "ata tohumları"nı daha fazla yerde yetişmesi için isteyen çiftçilere hediye ediyor.
26.03.2021Ekonomi
Kaymakam adaylarının ataması yapıldı
Kaymakam adaylarının ataması yapıldıKaymakamlık kursunu başarıyla tamamlayan 99 kaymakam adayının ataması yapıldı, bazı mülki idare amirlerinin de görev yerleri değiştirildi.
20.03.2021Gündem
Bolu Haritası: Bolu İlçeleri Nelerdir? Bolu İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Bolu Haritası: Bolu İlçeleri Nelerdir? Bolu İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Bolu, Karadeniz bölgesinde Batı Karadeniz bölgesinde yer alır. Bolu’nun ortalama rakımı 1000 m, bolu merkez ilçe rakımı ise 725 m. Civarındadır. Karadeniz iklimi ve karasal iklim arasında geçiş olan Bolu’nun matematiksel komumu 30º 32' ile 32º 36' doğu boylamları ve 40º 06' ile 41º 01' kuzey enlemleri arasında yer almaktadır.
20.09.2020Haritalar
Uyanış Büyük Selçuklu Alp Arslan kimdir? Alp Arslan'ı oynayan Serdar Kılıç kim, nereli?
Uyanış Büyük Selçuklu Alp Arslan kimdir? Alp Arslan'ı oynayan Serdar Kılıç kim, nereli?Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Melikşah'ın babası Alp Arslan ekrana geldi. Okuyucu, 'Alp Arslan kimdir, ne zaman ve neden öldü?' sorularını araştırıyor. Türk tarihinin önemli isimlerinden Alp Arslan, TRT1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'da Serdar Kılıç tarafından canlandırıldı. İşte, Sultan Alp Arslan hayatı...
8.02.2021Cadde
Kendisine 'abi' demeyi reddeden arkadaşını öldürdü
Kendisine 'abi' demeyi reddeden arkadaşını öldürdüBolu Mudurnu ilçesinde kendisine 'ağabey' demediği için kavga ettiği Burak Telkeş'i (28) tüfekle vurarak öldüren Harun Sayın (30), 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Harun Sayın mahkemede, "Çok iyi arkadaşımdı. Olay günü tartıştık. Bir anda üzerime yürüyünce yanımdaki silahı çıkarıp korkutmak amacıyla ateşledim. Ellerim kırılsaydı da yapmasaydım" dedi.
4.02.2021Gündem
Otobüs işletmecisini öldüren sanığa ömür boyu hapis!
Otobüs işletmecisini öldüren sanığa ömür boyu hapis!Bolu’da, 2018 yılında otobüs işletmecisi Refik Gülmezi’i (55) silahla vurarak öldürdükten sonra cesedini yol kenarına bırakan Refik Demirtürk, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.
28.01.2021Gündem
2 gündür kayıptı, ağaca asılı cesedi bulundu
2 gündür kayıptı, ağaca asılı cesedi bulunduSakarya'nın Akyazı ilçesinde, 2 gündür haber alınamayan Sadık T.'nin, dere kenarında ağaca asılı cansız bedeni bulundu. Jandarma, Sadık T.'nin ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.
17.12.2020Gündem
Feci ölüm! Kafasını yem karma makinesine kaptırdı
Feci ölüm! Kafasını yem karma makinesine kaptırdıBolu’nun Mudurnu ilçesinde yaşayan 52 yaşındaki Seher Özsoy, evinin önünde çalışan yem karma makinesine başörtüsü dolandıktan sonra kafasını kaptırarak feci şekilde can verdi.
28.11.2020Gündem
Sülüklügöl Tabiat Parkı'nda sonbaharın güzellikleri yaşanıyor
Sülüklügöl Tabiat Parkı'nda sonbaharın güzellikleri yaşanıyorBolu'nun Mudurnu ilçesindeki Sülüklügöl Tabiat Parkı'nda sonbaharın güzellikleri yaşanıyor. Tavşansuyu köyü mevkisinde tektonik hareketler sonucu heyelan set gölü olan Sülüklügöl'ün de bulunduğu tabiat parkı, sonbaharın gelişiyle bir başka güzelliğe büründü.
18.11.2020Tatil
Bozuk etleri piyasaya sürecekken yakalandılar!
Bozuk etleri piyasaya sürecekken yakalandılar!Sakarya’ndın Karapürçek ilçesinde otladığı sırada zehirlenen ineği keserek piyasaya sürmek isteyen 3 kişi yakalandı, etler ise imha edildi.
18.11.2020Gündem
Mudurnu'daki şato villaları yapan şirkete 1 yıl mühlet kararı
Mudurnu'daki şato villaları yapan şirkete 1 yıl mühlet kararıBolu'nun Mudurnu ilçesinde, yalnızca Arap müşterilere satışı yapılan ve şatoları andıran mimari yapısıyla gündeme gelen 'Burj Al Babas' projesinin sahibi olan şirketin yaptığı konkordato başvurusu sonucu görülen davada, şirket lehine karar çıktı. Projeyi yapan Sarot Grup'a haciz işlemi gerçekleştirilmemesi ve borçların ödenmesi için 1 yıllık mühlet kararı verildi.
17.11.2020Ekonomi
Birbirlerine sarılı çam ve köknar ağaçları görenleri şaşırtıyor
Birbirlerine sarılı çam ve köknar ağaçları görenleri şaşırtıyorBolu'nun Mudurnu ilçesine bağlı Pürenli Yaylası'nda aynı kökte büyüyen ve birbirine sarılı haldeki çam ile köknar ağaçları görenleri hayrete düşürüyor.
24.10.2020Haberler
Birbirlerine sarılı çam ve köknar ağaçları görenleri şaşırtıyor
Birbirlerine sarılı çam ve köknar ağaçları görenleri şaşırtıyorBolu'nun Mudurnu ilçesine bağlı Pürenli Yaylası'nda aynı kökte büyüyen ve birbirine sarılı haldeki çam ile köknar ağaçları görenleri hayrete düşürüyor.
24.10.2020Gündem
Osman Bey Dönemi Hangi Gelişmeler Olmuştur?
Osman Bey Dönemi Hangi Gelişmeler Olmuştur?Oğuzların Kayı boyundan gelmiş olan Osmanlılar, Ertuğrul Gazinin vefatının sonrasında Bizans ile savaşarak Selçuklulara hizmet etmiştir. Ertuğrul Gazi'nin ölmesi ile aşiretin idaresini üstlenmiş olan Osman Bey bağımsızlığını ilan edip Osmanlı Beyliği'ni kurmuştur. Peki, Osman Bey döneminde hangi gelişmeler olmuştur? Bu sorunun cevabını sizler için derledik.
19.10.2020Eğitim
Şato evleri yapan firma, tekrar 'konkordato' dedi
Şato evleri yapan firma, tekrar 'konkordato' dediBolu'nun Mudurnu ilçesinde, yalnızca Arap müşterilere satışı yapılan ve şatoları andıran mimari yapısıyla gündeme gelen 'Burj Al Babas' projesinin sahibi şirket, yeniden konkordato başvurusunda bulundu. Mudurnu’da yaşayanlar, 9 yıldır tamamlanamayan projenin bir an önce bitirilmesini istiyor.
14.10.2020Ekonomi
Burj Al Babas tekrar konkordato başvurusunda bulundu
Burj Al Babas tekrar konkordato başvurusunda bulunduBolu'nun Mudurnu ilçesinde, yalnızca Arap müşterilere satışı yapılan ve şatoları andıran mimari yapısıyla gündeme gelen 'Burj Al Babas' projesinin sahibi şirket, yeniden konkordato başvurusunda bulundu. Mudurnu’da yaşayanlar, 9 yıldır tamamlanamayan projenin bir an önce bitirilmesini istiyor.
14.10.2020Ekonomi
Turistlerin gözde rotası Sülüklü Göl
Turistlerin gözde rotası Sülüklü GölDoğal güzellikleriyle ünlü Bolu'da yer alan Sülüklü Göl Tabiat Parkı, sonbaharda sunduğu büyüleyici manzarayla yerli ve yabancı tatilcilerin gözde mekanı oldu.
12.10.2020Tatil
Dedemin Fişi filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Dedemin Fişi kaç yılında çekildi?
Dedemin Fişi filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Dedemin Fişi kaç yılında çekildi?Dedemin Fişi filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Güldür Güldür ekibinin yer aldığı filmde Malatya'lı bir ailenin öyküsünü konu alan filmde ölüm döşeğinde olan dedelerinin haberini alan evlatlar toparlanıp köye gelir. Doktorların ölümü için kısa bir süre verdiği babalarının ölümünün ardından kalan mirasın paylaşımı konusunda çeşitli entrikaların döndüğü film komedi türünde çekildi. İşte Dedemin Fişi filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
7.10.2020Cadde
Karadeniz Bölgesi İlleri Ve İlçeleri Nelerdir? İsimleri Ve Nüfusları İle Karadeniz Şehirleri
Karadeniz Bölgesi İlleri Ve İlçeleri Nelerdir? İsimleri Ve Nüfusları İle Karadeniz ŞehirleriTürkiye'nin yedi bölgesinden biri olan Karadeniz Bölgesi, illeri ve ilçelerinin güzellikleriyle ünlüdür. Doğal ortamı ve denize olan kıyısıyla hem yaşanabilen hem de turistik bir bölge olarak kabul edilir. Karadeniz Bölgesi illeri ve ilçeleri nelerdir, isimleri ve nüfusları ile Karadeniz şehirleri konularını sizler için derledik.
3.10.2020Eğitim
Bakan duyurdu! Trafik sıkıntısı tamamen ortadan kalkacak
Bakan duyurdu! Trafik sıkıntısı tamamen ortadan kalkacakUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ulaştırma ve altyapı projelerinin 18 yıldır durmadan devam ettiğini belirterek, Kuzey Marmara Otoyolu 5. Kesim'inin yarın açılacağını söyledi.
18.09.2020Ekonomi
'Dünyanın gıptayla baktığı projeleri yönetiyoruz'
'Dünyanın gıptayla baktığı projeleri yönetiyoruz'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Karada, havada, denizde, raylı sistemlerde, uzayda... Her bir konuda dünyanın gıptayla baktığı projeleri yönetiyor ve bunları vatandaşımızın, milletimizin hizmetine sunuyoruz." dedi.
18.09.2020Ekonomi
Serdar Gökhan kimdir, nereli? Serdar Gökhan MasterChef'te...
Serdar Gökhan kimdir, nereli? Serdar Gökhan MasterChef'te...Usta oyuncu Serdar Gökhan kimdir, kaç yaşında? Sevilen oyuncu bu akşam MasterChef Türkiye'de tadım yapacak oyuncular arasında yer alıyor. Serdar Gökhan ile ilgili aramalar arttı. Peki, Serdar Gökhan nereli? İşte usta oyuncu ile ilgili merak edilenler...
5.09.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

boluMudurnuresmi gazeteSakaryaşato

Mudurnu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.