Muradiye

Muradiye

Son dakika Muradiye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Muradiye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Muradiye haber sayfamızda...

Muradiye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.545 muradiye haberi bulunmuştur.
Son dakika... Meteoroloji'den flaş uyarı! Van, Bitlis ve Muş için kuvvetli yağış
Son dakika... Meteoroloji'den flaş uyarı! Van, Bitlis ve Muş için kuvvetli yağış Gelen bir son dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Van, Bitlis ve Muş için sağanak uyarısı yaptı. Uyarıda, ani sel, su baskını, yıldırım, fırtına ve yerel dolu gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunması istendi.
18.10.2021Gündem
M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: M Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: M Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra isim verme konusu üzerinde derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerine hayat boyu taşıyacakları isim verirken anne ve baba adayları seçici oluyor. Karar verme sürecinde zorlanan ebeveynler yakınlarına danışırken internet üzerinden kız isimleri ve anlamları konusunda bilgi alıyor. Popüler olması ve modern çağa uygun olmasını isteyen anne ve baba adayları nadir bulunan, keşfedilmemiş, güzel anlamlar olan isimleri kızlarına vermek istiyor. M harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “M ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
16.10.2021Bebek
Lüks araca silahlı saldırı! Kurşun yağdırdılar
Lüks araca silahlı saldırı! Kurşun yağdırdılarKütahya'da park halinde lüks bir otomobil, kurşunlanmış halde bulundu. Kiralık olduğu ve caddede terk edildiği belirlenen araçta yapılan incelemede 20'den fazla mermi deliğine rastlandı.
5.10.2021Gündem
Tarihi Taş Köprü, evler arasında kayboldu
Tarihi Taş Köprü, evler arasında kaybolduEdirne'de tarihi Muradiye Camii'ne geçişleri sağlayan ve halk arasında 'Taş Köprü' olarak bilinen tarihi köprü, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Zamanla çevresi evlerle kaplanan ve gözden kaybolmaya başlayan köprünün ciddi bakıma ihtiyacı olduğunu söyleyen, Edirneli tarih araştırmacısı Altay Bayatlı, "Aslında bu köprü için Edirne'de 'kayıp köprü' diyebiliriz. Mahalle arasında kalarak kaderine terk edilmiş durumda. Ciddi derecede restorasyon istiyor. Bu tarz yaya köprülerine nadir rastlıyoruz" dedi.
22.09.2021Haberler
Tarihi Taş Köprü, evler arasında kayboldu
Tarihi Taş Köprü, evler arasında kaybolduEdirne'de tarihi Muradiye Camii'ne geçişleri sağlayan ve halk arasında 'Taş Köprü' olarak bilinen tarihi köprü, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Zamanla çevresi evlerle kaplanan ve gözden kaybolmaya başlayan köprünün ciddi bakıma ihtiyacı olduğunu söyleyen, Edirneli tarih araştırmacısı Altay Bayatlı, "Aslında bu köprü için Edirne'de 'kayıp köprü' diyebiliriz. Mahalle arasında kalarak kaderine terk edilmiş durumda. Ciddi derecede restorasyon istiyor. Bu tarz yaya köprülerine nadir rastlıyoruz" dedi.
22.09.2021Gündem
Karantinayı ihlal etti, aile hekimine 'Doktorları boş yere dövmüyoruz' dedi
Karantinayı ihlal etti, aile hekimine 'Doktorları boş yere dövmüyoruz' dediEdirne'de, kızı koronavirüse yakalanan ve temaslı karantinasında olması gereken Süleyman Hızmalı, aile sağlığı merkezine giderek, ilaç yazdırmak istedi. Durumu fark edip, ilaç yazmayan Uzm. Dr. Mehtap Büyük Ateş, kendisine "Doktorları boş yere dövmüyoruz" diyen Hızmalı hakkında 'beyaz kod' uyarısı verdi.
21.09.2021Gündem
Manisa’ya müjdeler
Manisa’ya müjdelerManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, eylül ayı meclis toplantısında ilçelere müjdeler verdi.
16.09.2021Ege
Van'da baraj gölündeki balıkların ölüm nedenleri belli oldu
Van'da baraj gölündeki balıkların ölüm nedenleri belli olduVan'ın Muradiye ilçesindeki Sarımehmet Baraj Gölü'nde, son günlerde yaşanan balık ölümlerinin nedeni belli oldu. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi ekiplerinin incelemesinde, su sıcaklığının ani değişimi nedeniyle balıkların şoka girerek öldüğü tespit edildi.
Sarımehmet Baraj Gölü'nde balık ölümlerine inceleme
Sarımehmet Baraj Gölü'nde balık ölümlerine incelemeVan'ın Muradiye ilçesindeki Sarımehmet Baraj Gölü'nde, son günlerde yüzlerce ölü balık, kıyıya vurdu. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nce balık ölümlerinin araştırılması için bölgeye ekip gönderildi.
11.09.2021Haberler
Sarımehmet Baraj Gölü'nde balık ölümlerine inceleme
Sarımehmet Baraj Gölü'nde balık ölümlerine incelemeVan'ın Muradiye ilçesindeki Sarımehmet Baraj Gölü'nde, son günlerde yüzlerce ölü balık, kıyıya vurdu. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nce balık ölümlerinin araştırılması için bölgeye ekip gönderildi.
11.09.2021Gündem
Van'da 57 düzensiz göçmen yakalandı
Van'da 57 düzensiz göçmen yakalandıVan'ın Erciş ve Muradiye ilçelerinde 57 düzensiz göçmen yakalandı.
11.09.2021Gündem
Selde kaybolan oğlunun acısına dayanamadı
Selde kaybolan oğlunun acısına dayanamadıRize’deki sel felaketinde kaybolan Batuhan Delihasan'ın (38) babası Mehmet Delihasan (72) akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybetti. Hastalığının oğlunun bulunamaması ile ağırlaştığı belirtildi.
8.09.2021Gündem
Borç yapılandırmada ödeme süresi uzatıldı
Borç yapılandırmada ödeme süresi uzatıldıVergi ve diğer bazı borçların yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeler içeren 7326 sayılı Kanun'dan yararlanmak için başvuru ve ilk taksit ödeme süresi bir ay uzatıldı.
27.08.2021Uzmanpara
Son dakika: Erdoğan imzaladı! Yapılandırma süresi uzatıldı
Son dakika: Erdoğan imzaladı! Yapılandırma süresi uzatıldıResmi Gazete'de yer alan kararda 31 Ağustos'ta sona erecek olan başvuru, bildirim ve beyan süreleri ile bu başvuru, bildirim ve beyana ilişkin ilk taksit ödeme süreleri birer ay uzatıldı.
27.08.2021Ekonomi
Rize’de sel bölgesi için acele kamulaştırma
Rize’de sel bölgesi için acele kamulaştırmaRize’deki sel ve heyelan nedeniyle bölgede ihtiyaç duyulan yapılaşmanın ivedilikle gerçekleştirilmesi için bazı taşınmazların acele kamulaştırılması kararlaştırıldı.
26.08.2021Gündem
Helikopterle Diyarbakır'a getirilen Muhammed'in kopan parmağı 5 saatte dikildi
Helikopterle Diyarbakır'a getirilen Muhammed'in kopan parmağı 5 saatte dikildiVan'ın Muradiye ilçesinde kapıya sıkıştırdığı parmağı kopan ve ilk önce Van'a ardından da helikopterle Diyarbakır'a ulaştırılan 2 yaşındaki Muhammed Bünyamin Gümüş, Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alındı. Burada 5 saatlik operasyonun ardından, Muhammed'in sol elindeki kopan parmağı yerine dikildi.
22.08.2021Gündem
Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de
Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'deRize'de meydana gelen sel ve heyelan nedeniyle bölgede ihtiyaç duyulan yapılaşmanın ivedilikle gerçekleştirilmesi amacıyla bazı taşınmazların acele kamulaştırılması kararlaştırıldı.
19.08.2021Siyaset
Sel bölgeleri için acele kamulaştırma kararları Resmi Gazete'de
Sel bölgeleri için acele kamulaştırma kararları Resmi Gazete'deRize'nin merkez ilçesi ve Çayeli ilçesinde bulunan bazı alanlar, meydana gelen sel ve heyelan afetleri nedeniyle ihtiyaç duyulan yapılaşmanın yapılması için acele kamulaştırıldı.
18.08.2021Gündem
Rize'de heyelan nedeniyle bir okulun bahçesi çöktü
Rize'de heyelan nedeniyle bir okulun bahçesi çöktüRize’de dün 8 saatte metrekareye düşen 123 kilogram yağışın yol açtığı sel ve heyelanlarla ilgili hasar tespit çalışması başlatıldı. Çay bahçelerinde mahsur kalan 8 kişinin kurtarıldığı kentte, 5 ilçede 35 farklı noktada heyelan tespit edildi. Bölgede hasar tespit çalışmaları sürerken, heyelanda bahçesindeki asfalt zeminin kaydığı okulda da inceleme başlatıldı.
10.08.2021Gündem
Rize'deki vergi mükellefleri için 'mücbir sebep hali' ilan edildi
Rize'deki vergi mükellefleri için 'mücbir sebep hali' ilan edildiRize'de sel ve heyelandan etkilenen vergi mükellefleri için 14 Temmuz 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında "mücbir sebep hali" ilan edildi.
5.08.2021Ekonomi
Van'da sel sonrası temizlik ve hasar tespit çalışması
Van'da sel sonrası temizlik ve hasar tespit çalışmasıVan ve çevresinde dün etkili olan sağanak yağış Muradiye, Gürpınar, Başkale, Saray ve Özalp ilçelerine bağlı 21 mahalle ve 3 mezrada sele neden oldu. Arazi ve kırsaldaki bazı ev ve ahırları su altında bıraktı. Van Büyükşehir Belediyesi, selin zarar verdiği mahalle ve mezralarda yoğun bir çalışma başlattı.
29.07.2021Gündem
Afet bölgelerinde vergiler ertelendi
Afet bölgelerinde vergiler ertelendiCumhurbaşkanı Erdoğan, sel felaketi yaşanan yerlerde vergi ve SGK prim ödemesinin erteleneceğini, eşya zararlarının karşılanması için de yardım yapılacağını açıkladı...
27.07.2021Gündem
Rize ve Artvin’de selin izleri siliniyor, kayıp 3 kişi aranıyor
Rize ve Artvin’de selin izleri siliniyor, kayıp 3 kişi aranıyorRize ve Artvin'de yaşanan, 6 kişinin hayatını kaybettiği, 50’ye yakın yapının yıkıldığı, 1500’e yakın yapının ağır hasar aldığı, alt ve üst yapıda hasarların oluştuğu sel ve heyelan felaketinin, izleri silinmeye çalışılıyor. 2 kentte 4 bini aşkın personelin katılımıyla çöken yollar onarılıyor, alt ve üst yapılar yenileniyor. Rize’de 2, Artvin’de selde kaybolan 1 kişiyi arama çalışmaları da sürüyor.
26.07.2021Gündem
Bakan Karaismailoğlu, İyidere ve İkizdere tünellerinde incelemelerde bulundu
Bakan Karaismailoğlu, İyidere ve İkizdere tünellerinde incelemelerde bulunduUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilerleyen günlerde tekrar Rize'ye geleceğini ve ulaşım açısından çok önemli pozisyondaki İkizdere Tüneli ve Salarha Tüneli'nin açılışını yapacağını söyledi.
25.07.2021Haberler
Karaismailoğlu İyidere ve İkizdere tünellerinde incelemelerde bulundu
Karaismailoğlu İyidere ve İkizdere tünellerinde incelemelerde bulunduUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilerleyen günlerde tekrar Rize'ye geleceğini ve ulaşım açısından çok önemli pozisyondaki İkizdere Tüneli ve Salarha Tüneli'nin açılışını yapacağını söyledi.
25.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

vanrizeseledirneResmi Gazete

Muradiye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.