Murat Dilmener

Murat Dilmener

Son dakika murat dilmener haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan murat dilmener gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan murat dilmener haber sayfamızda...

Murat Dilmener

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 167 murat dilmener haberi bulunmuştur.
Bakan Selçuk: Vatandaşlarımıza aktardığımız miktar 57 milyar lirayı aşmış durumda
Bakan Selçuk: Vatandaşlarımıza aktardığımız miktar 57 milyar lirayı aşmış durumdaİstanbul’da gerçekleşen '3. Değer Zirvesi ve Türkiye'ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni'nde konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Hedefimiz bireyden aileye, aileden topluma uzanan tüm süreçlerde tüm vatandaşlarımızı koruyabilmekti. Bu süreç zarfında vatandaşlarımıza doğrudan aktardığımız kaynağın toplam miktarı 57 milyar lirayı aşmış durumda" dedi.
19.03.2021Ekonomi
Vali Yerlikaya: Yakında Seyrantepe Hastanesine kavuşuyoruz
Vali Yerlikaya: Yakında Seyrantepe Hastanesine kavuşuyoruzİstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Yakında Seyrantepe Hastanesine kavuşuyoruz” dedi.
4.01.2021Gündem
Son dakika! Fahrettin Koca'dan acil durum hastaneleri açıklaması
Son dakika! Fahrettin Koca'dan acil durum hastaneleri açıklamasıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, acil durum hastaneleri hakkında çıkan tartışmalara son noktayı koydu.
2.01.2021Gündem
2020’nin gerçek kahramanı sağlık çalışanlarının çocukları: Tedbirlere uyarsanız bu savaşı kazanırız
2020’nin gerçek kahramanı sağlık çalışanlarının çocukları: Tedbirlere uyarsanız bu savaşı kazanırızTürkiye’de ilk Kovid-19 vakasının görüldüğü 11 Mart’tan bu yana mesai kavramı gözetmeksizin işlerinin başında olan sağlık çalışanları geride bıraktığımız 2020’de hem çok yoruldu hem büyük acılar yaşadı. O acıyı en derinden hisseden Prof. Dr. Taşçıoğlu, Prof. Dr. Dilmener ve Prof. Dr. Feriha Öz’ün çocukları, ‘Ölen veya hayatta olan sağlık çalışanlarına verilecek en değerli armağan Kovid-19’a karşı dikkat etmektir’ dedi
1.01.2021Gündem
Son Dakika: İstanbul İl Sağlık Müdürü uyardı: Yanlışlık var!
Son Dakika: İstanbul İl Sağlık Müdürü uyardı: Yanlışlık var!Gelen son dakika haberine göre, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, "İstanbul’da vaka sayılarında dengeye geldik. Ama bu seyir her an yukarı çıkabilir veya aşağı inebilir. Dikkat etmezsek yeni pikler görebiliriz" dedi. Prof. Memişoğlu, "İlaç kullanımı konusunda yanlışlıklar var" diyerek çarpıcı bir hataya da dikkat çekti.
3.12.2020Gündem
Son dakika | Tüm gözler kabinedeydi! Yeni kısıtlamaların detayları netleşti...
Son dakika | Tüm gözler kabinedeydi! Yeni kısıtlamaların detayları netleşti...Gelen son dakika haberine göre; herkesin merakla beklediği koronavirüs ile ilgili yeni kararlar, Kabine Toplantısı sonrası belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüs ile mücadelede alınacak yeni tedbirlerini açıkladı. Detayları içeren koronavirüs önlemleri genelgesi de İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliklerine gönderildi. İşte detaylar...
30.11.2020Gündem
Son dakika: Alarm zilleri çalıyor! Bakan Koca son durumu açıkladı
Son dakika: Alarm zilleri çalıyor! Bakan Koca son durumu açıkladıSon dakika haberine göre Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 174 bin 443 Kovid-19 testi yapıldı, 30 bin 103 kişinin testi pozitif çıktı, 182 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 4 bin 903 oldu, son 24 saatte 3 bin 611 kişinin Kovid-19 tedavisinin tamamlanmasıyla iyileşenlerin sayısı 396 bin 227'ye yükseldi. Sağlık Bakanı Koca yaptığı değerlendirmede "Her birimiz tedbirlere uymakla mesulüz. Bu kişisel bir tercih değil, toplumsal bir zorunluluktur." ifadelerini kullandı.
28.11.2020Gündem
Asistan hekimler çözüm bekliyor
Asistan hekimler çözüm bekliyorİstanbul’daki Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi’nde görev yapan asistan hekimler, çalışma koşullarının ağır olduğundan yakınarak, yükün paylaştırılmasını istiyor.
7.10.2020Gündem
Bakan Koca son durumu bizzat inceledi: Tavizsiz uygulayalım
Bakan Koca son durumu bizzat inceledi: Tavizsiz uygulayalımSağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'da Kovid-19 salgını sürecinde kurulan Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi ile Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesini ziyaret etti.
26.09.2020Gündem
Son dakika! Ankara'da vaka sayısı patlamıştı! Vali'den açıklama geldi
Son dakika! Ankara'da vaka sayısı patlamıştı! Vali'den açıklama geldiGelen bir son dakika haberine göre; Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi'nin bağlı bulunduğu SBÜ Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Gökhan Tolga Adaş, "Hastaneler korona virüs hastalarıyla dolu" iddialarıyla ilgili konuştu. Öte yandan Ankara Valisi Vasip Şahin, "Son bir haftada vaka artış hızımızda düşüş var" dedi.
23.09.2020Gündem
İstanbul'da büyük açılış! Erdoğan 'maalesef' dedi ve uyardı! Seferberlik çağrısı
İstanbul'da büyük açılış! Erdoğan 'maalesef' dedi ve uyardı! Seferberlik çağrısıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Göztepe Şehir Hastanesi Açılış Töreni'ne katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, maalesef korona virüsün yayılmasının önüne geçmek için bilimin henüz kesin bir çare üretemediğini dile getirerek, vatandaşlara kurallara uyma çağrısı yaptı. Erdoğan konuşmasında Doğu Akdeniz mesajı da verirken, "Türkiye'nin kendisine dayatılan ahlaksız haritaları yırtıp atacakları gücü vardır. Ya diplomasiyle ya da sahada acı tecrübelerle anlayacaklar" ifadelerini kullandı.
5.09.2020Gündem
En kritik noktada 3 ay önce açıldı!
En kritik noktada 3 ay önce açıldı!Dürnyayı etkisi altına alancorona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Atatürk Havalimanı yerleşkesine inşa edilen ve 31 Mayıs’ta açılan Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi, salgınla mücadelede önemli rol oynuyor. Açıldığından bu yana günde yaklaşık 1500 hastanın başvurduğu hastanede şu anda, 18’i yoğun bakımda olmak üzere 280 hasta tedavi görüyor.
31.08.2020Haberler
En kritik noktada 3 ay önce açıldı!
En kritik noktada 3 ay önce açıldı!Dürnyayı etkisi altına alan corona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Atatürk Havalimanı yerleşkesine inşa edilen ve 31 Mayıs’ta açılan Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi, salgınla mücadelede önemli rol oynuyor. Açıldığından bu yana günde yaklaşık 1500 hastanın başvurduğu hastanede şu anda, 18’i yoğun bakımda olmak üzere 280 hasta tedavi görüyor.
31.08.2020Gündem
En kritik noktada açıldı, günde yaklaşık 1500 hasta başvuruyor
En kritik noktada açıldı, günde yaklaşık 1500 hasta başvuruyorDürnyayı etkisi altına alan corona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Atatürk Havalimanı yerleşkesine inşa edilen ve 31 Mayıs’ta açılan Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi, salgınla mücadelede önemli rol oynuyor. Açıldığından bu yana günde yaklaşık 1500 hastanın başvurduğu hastanede şu anda, 18’i yoğun bakımda olmak üzere 280 hasta tedavi görüyor. 
31.08.2020Gündem
Bugünlerde ‘negatif’ güzeldir
Bugünlerde ‘negatif’ güzeldirYeni yaşımın ilk gününde bir ayı aşkın süredir Kovid-19’la mücadele veren annemin hikayesini paylaşmak istedim
23.08.2020Pazar
'Döviz yerini bulur, tırmanışımız sürer'
'Döviz yerini bulur, tırmanışımız sürer'Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, piyasalarda yaşanan hareketlilikle ilgili olarak, “Türkiye’de ekonomi sistem olarak oturmuştur. Dövizin de yerini bulacağını inanıyorum. Bunlar gelip geçici şeyler” dedi. Erdoğan, “Türkiye adeta bir uçuşun içinde. Türkiye olarak bu tırmanışımızı devam ettireceğiz” diye konuştu.
8.08.2020Ekonomi
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a destek var
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a destek varCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Benim Hazine ve Maliye Bakanımla ilgili sosyal medyada yaptıkları karalamalar, bunlar yetişemedikleri üzüme koruk diyor. Sen ülkeye bak ülkeye, ülke nerede. Türkiye nerede, Batı nerede, dünya nerede" diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye’de ekonomi sistem olarak oturmuştur. Türkiye’de sistem bu denli oturduğu için bazı zamanda tırmanışlar, bazen inişler... Dövizin de yerini bulacağını, altının da aynı şekilde bulacağına inanıyorum" dedi.
8.08.2020Ekonomi
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dolar ve altın açıklaması! 'Dimdik ayaktayız'
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dolar ve altın açıklaması! 'Dimdik ayaktayız'Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Ayasofya Camii'nde kıldı. Cuma namazı sonrası açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'nin dimdik ayakta olduğunu belirterek, 'Bu dalgalanmalar her zaman olur. İniş ve çıkışlar olur. Bunların hepsi düzelecek TL'nin yerli yerine oturacağına inanıyorum' dedi.
7.08.2020Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyaya ilan etti: 'Kimse heveslenmesin'
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyaya ilan etti: 'Kimse heveslenmesin'Son dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Kabinesi iki yıllık değerlendirme toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gerek ülkemizin içinde, gerek dışında ister Irak'ın kuzeyinde, Suriye'nin kuzeyinde, Libya'da, Azeri kardeşlerimize karşı Ermenistan'ın yaptığı saldırılarda hiçbir zaman mazlumları yalnız bırakmadık, bırakmayacağız.' ifadelerine yer verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgın dönemi dahil 180 günlük icraat programlarında planlanan 2 bin 384 ana eylemin yüzde 93'ünün tamamlandığını da sözlerine ekledi.
21.07.2020Siyaset
Pandeminin yanı sıra doğal afet hastaneleri
Pandeminin yanı sıra doğal afet hastaneleri45 günde yapılan Prof. Dr. Murat Dilmener ile Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastaneleri, İstanbul’daki Kovid hastalarını tek çatı altında toplamayı hedefliyor. Bu hastanelerin sadece pandemi için kurulmadığını belirten başhekimler: “Hastanelerimiz Kovid-19’un yanı sıra her türlü yeni hastalık ve doğal afette de hizmet verecek” “İstanbul yoğun bakımda tıkandığı zaman artık çıkış noktalarımız, bu iki yeni hastanemiz. İstanbul’da patlama, yangın gibi olaylarda bu iki hastane en iyi alternatif”
6.07.2020Gündem
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a Ayasofya yanıtı
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a Ayasofya yanıtıCumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yunanistan kurusıkı atıyor. Biraz kendine çeki düzen ver. Haddini bilmezsen Türkiye'nin yapacağı bellidir. Diyorlar ki 'Ayasofya'yı camiye çevirmeyin', Türkiye'yi siz mi idare ediyorsunuz biz mi idare ediyoruz?' dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump'la yaptığı görüşmeyle ilgili de detaylar verdi. Erdoğan, 'Trump, Antifa konusuna hakim olduğunu söyledi' dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ayrıca 'Yıl sonuna kadar 5 tane daha şehir hastanesi yapacağız. Hedefimiz 30 büyükşehirin 30'una da şehir hastanesi yapmak. İnşallah bu yıl sonuna kadar 15 kadar da baraj açılışı yapacağız. Yatırımların durması diye bir şey kitabımızda yazmıyor, yazmayacak. Yatırımları aynı kararlılıkla devam ettireceğiz.' şeklinde konuştu.
9.06.2020Gündem
Fenerbahçe'den 12 Haziran’da özel mesajlar
Fenerbahçe'den 12 Haziran’da özel mesajlarFenerbahçe salgın sürecinde fedakârca görevlerini yerine getirirken hayatlarını kaybeden ülkemizin kıymetli Profesörü Murat Dilmener, Hemşire Dilek Akçabelen, Eczacı İsmail Durmuş ve onların nezdinde hayatlarını kaybeden tüm sağlık çalışanlarına Kayserispor maçında tribünlerinde yer vererek onları bir kez daha saygıyla anacak.
30.06.2020Fenerbahçe
Son dakika: Dünyada 3. büyük olacak! Ekonomiye büyük katkı...
Son dakika: Dünyada 3. büyük olacak! Ekonomiye büyük katkı...Son dakika haberlere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden, Yusufeli Barajı 3 Milyonuncu Beton Dökümü, Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ile Taşlıdere Vadisi Islahı 5. Kısım Hizmete Alma Töreni'ne canlı bağlantıyla katıldı. Erdoğan Yusufeli Barajı hakkında, "Tamamen mühendislerimizin ürünü olan eser, ekonomimize yılda 1,5 milyar lira katkı sağlayacak. Proje ile 11 bin 260 kişiye doğrudan ve dolaylı istihdam sağlanacaktır" ifadelerini kullandı.
6.06.2020Siyaset
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni sokağa çıkma kısıtlaması mesajını verdi!
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni sokağa çıkma kısıtlaması mesajını verdi!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Bahçeleri Toplu Açılış Töreni'nde konuştu. Açıklamalarında cumartesi ve pazar günleri sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılmasını vurgulayan Erdoğan, "Sokağa vatandaşımız hafta içi olduğu gibi hafta sonu da çıkabilir, serbesttir." dedi.
5.06.2020Gündem
Son dakika | AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Aile kavramını siyaset konusu yapmak ahlaksızlıktır
Son dakika | AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Aile kavramını siyaset konusu yapmak ahlaksızlıktırGelen son dakika haberine göre; AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MYK'sı sonrası yaptığı açıklamada, "Aile kavramını kim, hangi şekilde ve hangi sebeple siyaset konusu yapıyorsa yaptığı ahlaksızlıktır." ifadelerini kullandı. Toplantı corona virüs sürecinin ardından normalleşme günlerinde yapılan ilk yüz yüze ve Genel Merkezde gerçekleşen MYK toplantısı oldu.
3.06.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüshastanecoronaCumhurbaşkanı Erdoğancorona virüs

Murat Dilmener ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.