Musa Orhan

Musa Orhan

Son dakika musa orhan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan musa orhan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan musa orhan haber sayfamızda...

Musa Orhan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 971 musa orhan haberi bulunmuştur.
Abdullah’a para cezası
Abdullah’a para cezası Farah Zeynep Abdullah’a, Batman’ın Beşiri ilçesinde yaşamına son veren İpek Er’e cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan’a sosyal medyadan hakaret ettiği suçlamasıyla açılan dava sonuçlandı.
6.02.2024 Cadde
Ünlü oyuncu Farah Zeynep ifade verdi! Aylık gelirini açıkladı
Ünlü oyuncu Farah Zeynep ifade verdi! Aylık gelirini açıkladı Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Batman'da İpek Er'e cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle mahkemede talimat yoluyla ifade verdi.
17.11.2023 Gündem
Musa Orhan'a hakaretten yargılanan Hazal Kaya hakkında karar çıktı!
Musa Orhan'a hakaretten yargılanan Hazal Kaya hakkında karar çıktı! Ağustos 2020'de yaşamını yitiren İpek Er'e (18) cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan'a (25) hakaret ettiği gerekçesiyle oyuncu Ezgi Mola para cezasına çarptırılmıştı. Meslektaşına destek veren Hazal Kaya hakkında ise 'hakaret' gerekçesiyle 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istenmişti. Ünlü oyuncunun davasında karar çıktı.
31.10.2023 Cadde
Farah’ın 2 yıl hapsi istendi
Farah’ın 2 yıl hapsi istendi Farah Zeynep Abdullah ile yaşamına son veren İpek Er’e cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan, bir kez daha adliyelik oldu.
22.09.2023 Cadde
Musa Orhan'dan Farah Zeynep Abdullah'a bir dava daha! 2 yıl 4 aya kadar hapsi istendi
Musa Orhan'dan Farah Zeynep Abdullah'a bir dava daha! 2 yıl 4 aya kadar hapsi istendi Ağustos 2020'de yaşamını yitiren İpek Er'e (18) cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan'a (25) hakaret ettiği gerekçesiyle oyuncu Ezgi Mola para cezasına çarptırılmıştı. Meslektaşına destek için paylaşım yapan ve kendisi de adli para cezası alan Farah Zeynep Abdullah'a bir dava daha açıldı. Tazminat davasıyla ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımda Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle ünlü isim hakkında 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
22.09.2023 Cadde
Ezgi Mola'ya destek veren şarkıcı Tan Taşçı'ya büyük şok!
Ezgi Mola'ya destek veren şarkıcı Tan Taşçı'ya büyük şok! Batman’da yaşamına son veren İpek Er'e (18) cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen, Uzman Çavuş Musa Orhan'a (25) sosyal medyadan hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada para cezasına çarptırılan Ezgi Mola'ya destek için paylaşım yapan şarkıcı Tan Taşçı (42) hakkında dava açıldı. Hakaret suçlamasıyla 65 gün adli para cezası karşılığında 1300 lira para cezasına çarptırılırken, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verildi.
11.09.2023 Gündem
Melek Mosso'nun zor yılları! 'Kadın zaten bizi dövüyordu ve odaya kilitliyordu'
Melek Mosso'nun zor yılları! 'Kadın zaten bizi dövüyordu ve odaya kilitliyordu' 1988 yılında Kayseri'de doğdu, , ilkokul ve ortaokulu Denizli'de okudu, , üniversite eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü'nde tamamladıktan sonra İstanbul'a geldi. 2018'de söz ve müziğini kendisinin yaptığı ilk teklisini çıkaran Melek Mosso, katıldığı programda tüm samimiyetiyle çocukluğunu anlattı. İşte ünlü şarkıcının ağzından yaşadığı o zor yıllar...
3.05.2023 Cadde
Hazal Kaya hakkında Uzman Çavuş Orhan'a hakaretten 2 yıl 4 ay hapis istemi
Hazal Kaya hakkında Uzman Çavuş Orhan'a hakaretten 2 yıl 4 ay hapis istemi Batman'ın Beşiri ilçesinde yaşamına son veren İpek Er'e (18) cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan'a (27) sosyal medyadan hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada para cezasına çarptırılan Ezgi Mola'ya destek için paylaşım yapan oyuncu Hazal Kaya hakkında, 'Sesli yazılı veya görüntülü bir ileti ile alenen hakaret' suçundan 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
19.04.2023 Gündem
Gazetecileri görünce kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı! Sessiz Farah Zeynep Abdullah
Gazetecileri görünce kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı! Sessiz Farah Zeynep Abdullah Batman'ın Beşiri ilçesinde yaşamına son veren İpek Er'e (18) cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan'a (25) sosyal medyadan hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada para cezasına çarptırılan Ezgi Mola'ya destek için paylaşım yapan Farah Zeynep Abdullah, bin 300 TL para cezasına çarptırılmıştı. Kararın ardından bir mekan çıkışı görüntülenen Abdullah, gazetecileri fark edince kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı.
21.03.2023 Cadde
Farah Zeynep Abdullah'a 'Musa Orhan'a hakaret' suçundan ceza!
Farah Zeynep Abdullah'a 'Musa Orhan'a hakaret' suçundan ceza! Batman'ın Beşiri ilçesinde yaşamına son veren İpek Er'e (18) cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan'a (25) sosyal medyadan hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada para cezasına çarptırılan Ezgi Mola'ya destek için paylaşım yapan Farah Zeynep Abdullah'ın 2 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davada karar çıktı.
18.03.2023 Cadde
Melek Mosso hakkında 'Musa Orhan'a hakaret' davası!
Melek Mosso hakkında 'Musa Orhan'a hakaret' davası! 2020 yılında intihar eden 18 yaşındaki İpek Er'e cinsel saldırıda bulunmakla suçlanan eski Uzman Çavuş Musa Orhan, 'tutuksuz yargılanmak üzere tahliye' kararına sosyal medyadan tepki gösteren ünlü oyuncular Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Hazal Kaya'ya dava açmıştı. Dava listesine giren son isim şarkıcı Melek Mosso oldu.
31.01.2023 Cadde
Acısıyla tatlısıyla 2022 böyle geçti! İşte magazin dünyasında öne çıkan olaylar
Acısıyla tatlısıyla 2022 böyle geçti! İşte magazin dünyasında öne çıkan olaylar Bir yılı daha geride bırakırken 2022’de magazin dünyasının öne çıkan haberlerini sizler için derledik. Ünlü isimler, geçtiğimiz yılda hareketlilik yaşanmasına sebep oldu. 2022’nin önemli olayları, evlilikler, boşanmalar ve bebek haberleri, magazin sayfalarını süsledi. 2022’nin son gününde, yılın en önemli haberlerini sizler için derledik… 
31.12.2022 Cadde
Kısa Kısa Cadde
Kısa Kısa Cadde Centilmenler bir arada Türk basın tarihinin duayeni merhum Nezih Demirkent’in kendi gibi gazetecilik mesleğine gönül veren torunu Feyzan Ersinan’ın, lüks ve yaşam dergisi Gentlemen, 15 yıldır geleneksel hale gelen kutlaması Swiss Otel The Bosphorus’da gerçekleşti...
6.12.2022 Cadde
Kısa Kısa Cadde
Kısa Kısa Cadde İkinci geliyor! Emily DiDonato, ikinci kez hamile olduğunu duyurdu...
3.12.2022 Cadde
Farah Zeynep Abdullah hakkında hapis istemi!
Farah Zeynep Abdullah hakkında hapis istemi! Batman'ın Beşiri ilçesinde intihar eden İpek Er'e (18) cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan'a (25) sosyal medyadan hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada, para cezasına çarptırılan Ezgi Mola'ya destek olmak için paylaşım yapan Farah Zeynep Abdullah hakkında, Musa Orhan'a 'sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle hakaret' ettiği gerekçesiyle hapis cezası istemiyle dava açıldı.
3.12.2022 Cadde
Bir suç duyurusu daha
Bir suç duyurusu daha İntihar eden İpek Er’e (18) cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan’a (25) sosyal medyadan hakaret ettiği suçlamasıyla yargılanıp, para cezası alan Ezgi Mola hakkında bir suç duyurusu daha yapıldı.
30.07.2022 Cadde
Ezgi Mola'ya bir suç duyurusu daha
Ezgi Mola'ya bir suç duyurusu daha Batman'ın Beşiri ilçesinde intihar eden İpek Er'e cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan'a sosyal medyadan hakaret ettiği suçlaması ile yargılanıp, para cezası alan oyuncu Ezgi Mola hakkında bir suç duyurusu daha yapıldı. Musa Orhan'ın avukatı Mehmet Erkan Akkuş, savcılığa verdiği dilekçesinde; açılan davada uzlaştırma görüşmelerinde talep edilen para miktarı ile diğer diyalogları açıklayan Ezgi Mola'nın 'gizli kalması gereken bilgilerin açıklanmasını ihlal' suçunu işlediğini belirterek, 5 yıla kadar hapis istemiyle cezalandırılmasını istedi.
29.07.2022 Gündem
Ezgi Mola'ya verilen cezanın gerekçesi: Kesinleşmiş mahkeme kararı yok
Ezgi Mola'ya verilen cezanın gerekçesi: Kesinleşmiş mahkeme kararı yok Oyuncu Ezgi Mola'ya, Batman'da intihar eden İpek Er'in, bıraktığı mektupta kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ileri sürdüğü uzman çavuş Musa Orhan'a sosyal medyadan hakaret ettiği suçlamasıyla verilen 6 bin 960 lira adli para cezasının gerekçesi açıklandı. Gerekçede, Mola'nın, paylaşım yaptığı tarihte kesinleşmiş mahkeme kararı bulunmayan Orhan'a 'tecavüzcü' ve 'şerefsiz' ifadelerini kullanarak hakaret suçunu işlediği belirtildi.
11.06.2022 Gündem
Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın ayak kokusuyla imtihanı! 'Mahvolduk'
Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın ayak kokusuyla imtihanı! 'Mahvolduk' Final yapan 'Masumlar Apartmanı' dizisi ve Alice Müzikali'nin ardından komedyen Cem Yılmaz'ın dijital platformda yayınlanan dizisinde de birlikte rol alan Ezgi Mola ve Merve Dizdar, uçakta zor anlar yaşadı. Arkalarında oturan kişinin ayak kokusu nedeniyle çok sıkıntılı bir yolculuk geçiren ikiliden Mola, sosyal medyada yayınladığı videolar ile o anları paylaştı.
10.06.2022 Cadde
Ezgi Mola'ya, Musa Orhan'a hakaretten ceza
Ezgi Mola'ya, Musa Orhan'a hakaretten ceza Ezgi Mola, Musa Orhan'a karşı 'hakaret' suçundan yargılandığı davada 6 bin 960 TL adli para cezasına çarptırıldı.
24.05.2022 Haberler
Ezgi Mola'ya, Musa Orhan'a hakaretten ceza
Ezgi Mola'ya, Musa Orhan'a hakaretten ceza Oyuncu Ezgi Mola, Batman'da intihar eden İpek Er'in, bıraktığı mektupta kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ileri sürdüğü uzman çavuş Musa Orhan'a sosyal medyadan hakaret ettiği suçlamasıyla yargılandığı davada 6 bin 960 lira adli para cezasına çarptırıldı.
24.05.2022 Gündem
Ezgi Mola'nın taciz davasında yeni gelişme! Şüpheli için istenen ceza belli oldu
Ezgi Mola'nın taciz davasında yeni gelişme! Şüpheli için istenen ceza belli oldu Bir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Masumlar Apartmanı' adlı dizide rol alan Ezgi Mola, geçtiğimiz aylarda bir diş macunu reklamında birlikte poz verdikleri Kemal K.'nin altı yıldır kendisini taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla şikâyetçi olmuştu. Taciz davasında yeni bir gelişme yaşanarak, şüpheli için istenen ceza belli oldu.
12.05.2022 Cadde
Merve Dizdar ve Ezgi Mola: Sevgililer Günü'nde baş başaydık
Merve Dizdar ve Ezgi Mola: Sevgililer Günü'nde baş başaydık 'Masumlar Apartmanı' dizisinin Safiye'si Ezgi Mola ile Gülben'i Merve Dizdar, Beyoğlu'nda bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı. Alice Müzikali'nda de birlikte rol alan ikili, '14 Şubat' sorusunu yanıtladı.
18.02.2022 Cadde
Ezgi Mola hakim karşısına çıktı! 'Uzlaşmak için 50 bin TL istedi'
Ezgi Mola hakim karşısına çıktı! 'Uzlaşmak için 50 bin TL istedi' Oyuncu Ezgi Mola, Batman'da intihar eden İpek Er'in, bıraktığı mektupta kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan'a sosyal medyadan hakaret ettiği suçlamasıyla yargılandığı davada hakim karşısına çıktı. Mola, davacı tarafın 50 bin TL karşılığında uzlaşma talebinde bulunduğunu, bunu kabul etmediğini söyledi. Savcı da mütalaasında Mola'nın 'hakaret' suçundan cezalandırılmasını istedi.
9.02.2022 Cadde
Musa Orhan'a cezanın gerekçesi: İradesi olmadığı sürece yapılan cinsel ilişki rıza dışı
Musa Orhan'a cezanın gerekçesi: İradesi olmadığı sürece yapılan cinsel ilişki rıza dışı Batman’da intihar eden İpek Er'e (18) cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla Siirt 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nce 10 yıl hapis cezasına çarptırılan eski Uzman Çavuş Musa Orhan (25) hakkındaki gerekçeli karar açıklandı. Er'in cinsel ilişkiye girme noktasında rızasının olmadığının kabul edilmesi gerektiğinin vurgulandığı kararda, "Alkolün etkisinde olan direnme ve idrak etme gücünü kaybeden mağdurun öncesinde ya da ilişki esnasında açıkça ilişkiye girme iradesi olmadığı sürece yapılan cinsel ilişkinin rıza dışı olduğunun kabul edilmesi gerekir" denildi.
19.12.2021 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Musa Orhan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.