Mustafa Destici

Mustafa Destici

Büyük Birlik Partisi Ankara-2 1 .sıra Adayı.

Mustafa Destici

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.433 mustafa destici haberi bulunmuştur.
CHP lideri Özgür Özel: Türkiye, sis kalkmadan normalleşemez
CHP lideri Özgür Özel: Türkiye, sis kalkmadan normalleşemez CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile Parti Genel Merkezi’ndeki makamında dün bir araya geldi.
24.05.2024 Gündem
Özel'den Sinan Ateş cinayeti yorumu: Türkiye siyasetinin bu yükten kurtulmasını lazım
Özel'den Sinan Ateş cinayeti yorumu: Türkiye siyasetinin bu yükten kurtulmasını lazım CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Sinan Ateş cinayetiyle ilgili sorduğu sorulara MHP Genel Başkan Yardımcıları İzzet Ulvi Yönter ve Semih Yalçın'ın verdiği cevaba ilişkin, "O cenaze, o kan orada durdukça Türkiye'de siyaset normalleşemez" dedi.
23.05.2024 Gündem
Özel SP lideriyle buluşacak
Özel SP lideriyle buluşacak CHP Genel Başkanı Özgür Özel, siyasette normalleşme çabaları kapsamında başlattığı liderler turu kapsamında cuma günü SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüşecek. Özel bugün ise kendisine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunacak BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’yi CHP Genel Merkezi’nde ağırlayacak.
23.05.2024 Gündem
'Sokaklarımızın saldırgan köpeklerden temizlenmesini bekliyoruz'
'Sokaklarımızın saldırgan köpeklerden temizlenmesini bekliyoruz' Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, sokak hayvanlarına yönelik hazırlanan kanun teklifinde yer alan maddelerin partisinin önerdiği taslak metinde de olduğunu söyleyerek, “Bunu destekliyoruz ve süratli bir şekilde meclise gönderilmesini ve bu dönem meclis kapanmadan da mutlaka bu kanunun yasalaşarak çıkmasını ve artık sokaklarımızın bu saldırgan köpeklerden temizlenmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.
22.05.2024 Gündem
'Cumhurbaşkanımızın hedef alındığı bir süreç olduğu gözüküyor'
'Cumhurbaşkanımızın hedef alındığı bir süreç olduğu gözüküyor' Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Ayhan Bora Kaplan soruşturması kapsamında gözaltına alınan 3 emniyet personeli hakkında açıklama yaptı.
15.05.2024 Gündem
BBP Genel Başkanı Destici: Partilerin hazine yardımı tasarruf kapsamında kaldırılsın
BBP Genel Başkanı Destici: Partilerin hazine yardımı tasarruf kapsamında kaldırılsın Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Siyasi partilere haksız bir şekilde verilen, ölçüsüz bir şekilde verilen bu hazine yardımının da tasarruf tedbirleri kapsamında kaldırılması gerekiyor" dedi.
14.05.2024 Gündem
BBP lideri Destici'den Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Doğan'a taziye ziyareti
BBP lideri Destici'den Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Doğan'a taziye ziyareti Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü ve Büyükelçi Hasan Doğan'a, babası Ali Osman Doğan'ın vefatı dolayısıyla taziye ziyaretinde bulundu.
12.05.2024 Gündem
Mustafa Destici: Yeni, sivil, demokratik bir anayasadan yanayız
Mustafa Destici: Yeni, sivil, demokratik bir anayasadan yanayız BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bir belediye başkanının eşinin hastanede hakarete maruz kaldığını belirterek yaşanan olaya tepki gösterdi. Destici, "Kim bu hadsizliği, ahlaksızlığı yapmışsa elbette ki bunun bedelini ödeyecek. Bu ülkede biz, başı açığıyla, kapalısıyla bir yaşayacağız, biriz ve beraberiz. Dolayısıyla hiç kimsenin başındaki örtüsünden, üzerindeki kıyafetinden dolayı bir kadına, bir hanımefendiye bu Türk İslam topraklarında hakaret etmesine, mobbing uygulamasına asla tahammül edemeyiz ve asla buna müsaade etmeyiz. Gereği neyse de yaparız. Onun için herkes aklını başına alsın.” dedi.
10.05.2024 Gündem
'Belediyeleri, arka odada oturan PKK'nın görevlendirdiği komiserler yönetirse devlet müsaade etmez'
'Belediyeleri, arka odada oturan PKK'nın görevlendirdiği komiserler yönetirse devlet müsaade etmez' Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, DEM Partisi’nden seçilen belediyelere kayyum atanabilme olasılığına ilişkin açıklamalarda bulundu.
7.05.2024 Gündem
BBP'den Pınarbaşı kararı
BBP'den Pınarbaşı kararı Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde, 2 Haziran'da yenilenecek seçim öncesi Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) aday Hayrettin Uslu, adaylıktan çekilerek MHP’nin adayı Menduh Uzunluoğlu'nu destekleyeceğini açıkladı.
3.05.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsmailağa Cemaati lideri Hasan Kılıç'ın cenaze törenine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsmailağa Cemaati lideri Hasan Kılıç'ın cenaze törenine katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsmailağa Cemaati lideri Hasan Kılıç için Fatih Camii'nde düzenlenen cenaze törenine katıldı.
23.04.2024 Gündem
Destici: İsrail'in, katillerin yönettiği bir terör devletidir
Destici: İsrail'in, katillerin yönettiği bir terör devletidir Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 7 Ekim'den bu yana İsrail'in Gazze'de 35 bin savunmasız, masum insanı öldürdüğünü belirterek, İsrail'in bu katliamın hesabını vermesi gerektiğini söyledi. İsrail'in, katillerin yönettiği bir terör devleti olduğunu kaydeden Destici, "Dünyanın bu katliamcılardan, soykırımcılardan, çocuk, bebek, kadın ve masum katillerinden bir an önce kurtulması gerekiyor" dedi.
21.04.2024 Gündem
'Özgür Özel'in bu takındığı tavır olumlu'
'Özgür Özel'in bu takındığı tavır olumlu' BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘CHP’nin Genel Başkanı Sayın Özel’e kapımız açık’ açıklamalarına ilişkin, “Özgür Özel'in bu takındığı tavır gerçekten olumlu bir tavır. Cumhurbaşkanımızın kabulü de yine açıklamaları da olumlu. Bunun Türkiye'ye olumlu bir yansıması iç barışımız, birliğimiz açısından çok önemli” şeklinde konuştu.
17.04.2024 Gündem
Mustafa Destici'den Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyaret
Mustafa Destici'den Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyaret Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partinin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyarette bulundu.
11.04.2024 Gündem
‘Tüm teröristler yok edilecek’
‘Tüm teröristler yok edilecek’ Mehmetçik’in Ramazan Bayramı’nı kutlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, terörle mücadeleye ilişkin “Gerek sınırda gerek sınır ötesinde bu mücadelemiz devam edecek” mesajını verdi.
11.04.2024 Gündem
CHP Lideri Özgür Özel'den 16 siyasi parti liderine bayram telefonu
CHP Lideri Özgür Özel'den 16 siyasi parti liderine bayram telefonu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Ramazan Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş ve siyasi partilerin liderleriyle telefonda görüştü.
10.04.2024 Gündem
Erdoğan'dan bayram diplomasisi! Siyasi parti liderleriyle görüştü
Erdoğan'dan bayram diplomasisi! Siyasi parti liderleriyle görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi parti liderleriyle telefonda görüştü. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünya liderleriyle de peş peşe kritik görüşmeler gerçekleştirdi.
10.04.2024 Gündem
'Teröristlere elbette ki belediyelerimizin kapıları kapalıdır'
'Teröristlere elbette ki belediyelerimizin kapıları kapalıdır' Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Terörle arasına mesafe koymayan, devlete kafa tutan, devletin askerine ve polisine kurşun sıkan teröristlere elbette ki partimizin de belediyelerimizin de kapıları kapalıdır" şeklinde konuştu.
5.04.2024 Gündem
Destici'den YSK'nın Van kararına ilişkin açıklama
Destici'den YSK'nın Van kararına ilişkin açıklama Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK), Van'da seçimi kazanan DEM Parti adayı Abdullah Zeydan'a mazbatanın verilmesi kararına ilişkin, “Yüksek Seçim Kurulu mazbatayı bu terör sevicisine vermişse, o zaman bunu verme gerekçelerini hukuki açısından kamuoyuyla paylaşmalı, bizleri tatmin etmelidir. Vatandaşımıza, milletimize tatmin edici bir açıklama yapmak zorundadır” dedi.
3.04.2024 Gündem
Seçim sonuçları sonrası Destici'den, Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyaret
Seçim sonuçları sonrası Destici'den, Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyaret BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Sivas Belediye Başkanlığını kazanan partisinin adayı Adem Uzun ve Şarkışla ilçesini kazanan Kasım Gültekin ile birlikte, BBP kurucu genel başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarını ziyaret etti, dua okudu.
1.04.2024 Gündem
BBP Genel Başkanı Destici seçim sonuçlarıyla ilgili konuştu
BBP Genel Başkanı Destici seçim sonuçlarıyla ilgili konuştu Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, en büyük mutluluklarının, partilerinin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun memleketi Sivas'ı bir kez daha kazanmak olduğunu söyledi.
31.03.2024 Gündem
BBP Lideri Destici: Sonuçlar, önümüzdeki siyasi süreci etkileyecek
BBP Lideri Destici: Sonuçlar, önümüzdeki siyasi süreci etkileyecek Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bugünkü seçimler yerel seçim ama Türkiye'de biliyorsunuz siyaset hep sıcaktır. Ve dolayısıyla da buradan çıkacak sonuçlar elbette ki önümüzdeki siyasi süreci de mutlaka ama mutlaka az ya da çok etkileyecektir" dedi.
31.03.2024 Gündem
Türkiye sandığa gidiyor! Liderler nerede oy kullanacak?
Türkiye sandığa gidiyor! Liderler nerede oy kullanacak? 31 Mart seçimleri için Türkiye sandık başına gitmeye hazırlanıyor. Siyasi liderlerin ve adayların nerede oy kullanacakları belli oldu.
30.03.2024 Gündem
Destici'den 'Belediye Meclislerinde PKK'lı olmamalı' vurgusu
Destici'den 'Belediye Meclislerinde PKK'lı olmamalı' vurgusu CHP'nin DEM Parti ile yerel seçimlerdeki iş birliğini eleştiren Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici CNN TÜRK'e dikkat çeken açıklamalarda bulundu. "Kırmızı çizgimiz terör ve şiddettir." diyen Destici, "Bırakın bir grubu, bir tane bile PKK'lı meclis üyesi İstanbul'da, Ankara'da, İzmir'de, Van'da, Adana'da, Mersin'de, Antalya'da olmamalı. Çünkü bunların hedefleri ve hesapları Türkiye'yi karıştırmaktır. Türkiye'nin dirliğine, birliğine, kardeşliğine ve devletine zarar vermektir. CHP ve onun etrafında kümelenen blokun büyük bir hata içinde olduğunu görmekteyiz" şeklinde konuştu.
30.03.2024 Haberler
Destici'den 'Belediye Meclislerinde PKK'lı olmamalı' vurgusu
Destici'den 'Belediye Meclislerinde PKK'lı olmamalı' vurgusu CHP'nin DEM Parti ile yerel seçimlerdeki iş birliğini eleştiren Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici CNN TÜRK'e dikkat çeken açıklamalarda bulundu. "Kırmızı çizgimiz terör ve şiddettir." diyen Destici, "Bırakın bir grubu, bir tane bile PKK'lı meclis üyesi İstanbul'da, Ankara'da, İzmir'de, Van'da, Adana'da, Mersin'de, Antalya'da olmamalı. Çünkü bunların hedefleri ve hesapları Türkiye'yi karıştırmaktır. Türkiye'nin dirliğine, birliğine, kardeşliğine ve devletine zarar vermektir. CHP ve onun etrafında kümelenen blokun büyük bir hata içinde olduğunu görmekteyiz" şeklinde konuştu.
30.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Mustafa Destici ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.