Bbp

Bbp

Son dakika BBP haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan BBP gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan BBP haber sayfamızda...

Bbp

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.707 bbp haberi bulunmuştur.
Destici: Adaylık Kemal beyin hakkıdır
Destici: Adaylık Kemal beyin hakkıdır Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olacağını düşündüğünü belirterek, “Masa bugüne kadar dağılmamışsa bunda Kemal beyin çabası, gayreti büyüktür. Onun için ben Kemal beyin adaylığının da hakkı ve Millet İttifakı açısından da hakkaniyetli bir sonuç olduğunu düşünüyorum. Eğer bir hak konuşulacaksa bir hakkaniyetten bahsedilecekse orada adaylık Kemal beyin hakkıdır” dedi.
19.08.2022Siyaset
Otomobil karşı şeritteki 3 araca çarptı! Ölü ve yaralılar var
Otomobil karşı şeritteki 3 araca çarptı! Ölü ve yaralılar varKonya’da aşırı hız nedeniyle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, refüjü aşıp karşı şeride geçerek 3 otomobile çarptı. Kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 7 kişi yaralandı.
14.08.2022Gündem
Olağanüstü çağrı sonuçsuz kaldı
Olağanüstü çağrı sonuçsuz kaldıCHP’nin sağlık çalışanlarına şiddet konusunda genel görüşme yapılması ve bu konuda verdiği kanun teklifinin görüşülmesi için yaptığı başvuru doğrultusunda TBMM Başkanı Mustafa Şentop tarafından dün için olağanüstü toplantıya çağrılan TBMM Genel Kurulu, yapılan yoklamaya katılan milletvekili sayısı 200’ün altında kaldığı için çalışamadı. CHP’nin çağrısına karşılık veren vekil sayısı 159’da kaldı. Bu sonuçla CHP’nin olağanüstü toplantı çağrısı düştü.
2.08.2022Siyaset
‘Krizin aşılmasına Türkiye öncülük etti’
‘Krizin aşılmasına Türkiye öncülük etti’BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Sivas’ta, 4 Eylül Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
2.08.2022Siyaset
Mustafa Destici: 'Muhalefetin elinde koz bırakmayacağız'
Mustafa Destici: 'Muhalefetin elinde koz bırakmayacağız'Dünyanın en önemli üretim merkezlerinden birisi olan Denizli’de kekik hasadı yapan Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Muhalefetin elinde koz bırakmayacağız. Çözüm bekleyen sorunların hepsini en kısa sürede bitireceğiz” dedi.
18.07.2022Siyaset
‘Türkiye dayatmayı kabul etmeyecek’
‘Türkiye dayatmayı kabul etmeyecek’15 Temmuz’un yıl dönümünde Meclis ve Beştepe’de anma programı düzenlendi. TBMM Başkanı Şentop “Türkiye hiçbir dayatmayı kabul etmeyecek” dedi.
16.07.2022Gündem
BBP lideri Destici: Milli iradeye kasteden tüm darbeleri, darbeci hainleri ve arkasındaki güçleri lanetliyorum
BBP lideri Destici: Milli iradeye kasteden tüm darbeleri, darbeci hainleri ve arkasındaki güçleri lanetliyorumBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili mesaj yayımladı. Destici yayımladığı mesajda, “Milli iradeye kasteden tüm darbeleri, darbeci hainleri ve arkasındaki güçleri lanetliyorum” dedi.
15.07.2022Siyaset
Siyasilerden 15 Temmuz mesajı: Asla unutmamalıyız ve unutturmamalıyız
Siyasilerden 15 Temmuz mesajı: Asla unutmamalıyız ve unutturmamalıyız15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla siyasiler sosyal medya hesaplarından mesaj yayınladı. Birlik ve beraberlik vurgusu yapılan açıklamalarda şehitler rahmet, gaziler saygıyla anıldı.
15.07.2022Siyaset
‘Telefonla afet yönetilmez’
‘Telefonla afet yönetilmez’Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu eleştirdi.
13.07.2022Siyaset
Mustafa Destici: Masada 6 parti var; 6'sının da kafasında ayrı cevap var
Mustafa Destici: Masada 6 parti var; 6'sının da kafasında ayrı cevap varBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Millet İttifakı'nın Türkiye'yi parlamenter sistem ile yönetmek istediğini belirterek "Masada şu an 6 parti var; 6'sının da kafasında ayrı cevap var. Ortak bir görüş yok" dedi.
12.07.2022Siyaset
Destici: Protesto, hekimlerimizin demokratik hakkı
Destici: Protesto, hekimlerimizin demokratik hakkıBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Doktorlarımızın, hekimlerimizin, tüm kesimlerimizin olduğu gibi eylem yapmak, protesto etmek demokratik bir hakkıdır. Ta ki buraya terör örgütünün uzantıları sızmasın ya da onların siyasi partilerinin temsilcileri sızmasın" dedi.
8.07.2022Siyaset
Destici: Doğu Türkistan’ın sesi olmaya devam edeceğiz
Destici: Doğu Türkistan’ın sesi olmaya devam edeceğizBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Doğu Türkistan’da katliam ve zulmün ara vermeden devam ettiğini söyleyerek, “Doğu Türkistan’ın sesi olmaya devam edeceğiz. Gücümüz ne kadarına yetiyorsa, o ölçüde kardeşlerimize destek olacağız. Asla vazgeçmeyecek, asla geri adım atmayacağız” dedi.
6.07.2022Siyaset
Cüneyt Arkın'ın vefatı sonra siyasilerden peş peşe mesajlar
Cüneyt Arkın'ın vefatı sonra siyasilerden peş peşe mesajlarTürk sinemasının usta ismi Cüneyt Arkın'ın hayatını kaybetmesinin ardından siyasetçilerden peşe peşe mesajlar geldi.
28.06.2022Siyaset
İsmailağa liderini on binler uğurladı
İsmailağa liderini on binler uğurladıİsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun cenazesine on binlerce müridi katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan cenazede yaptığı konuşmada “Bugün ilim, irfan sahibi bir önderimizi ebediyete yolcu ediyoruz” dedi.
25.06.2022Gündem
Mustafa Destici: Bir an önce terör örgütünün partisi kapatılmalı
Mustafa Destici: Bir an önce terör örgütünün partisi kapatılmalı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Kırmızı çizgimiz nedir; terör ve şiddettir. Kırmızı çizgimiz terörist ve terör örgütüdür. Bir an önce terör örgütünün partisi kapatılmalı ve teröristler meclisten çıkarılmalıdır” dedi.
22.06.2022Siyaset
Muharrem İnce'den BBP Genel Başkanı Destici'ye ziyaret
Muharrem İnce'den BBP Genel Başkanı Destici'ye ziyaretMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’yi ziyaret etti.
15.06.2022Siyaset
Mustafa Destici: Dokunulmazlıkları kaldırılmalı, milletvekillikleri sonlandırılmalı
Mustafa Destici: Dokunulmazlıkları kaldırılmalı, milletvekillikleri sonlandırılmalıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Sözde milletvekili Salihe Aydeniz ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki eylem girişimine engel olan güvenlik mensuplarına fiili saldırıda bulunan Türkiye İşçi Partisi (TİP) Milletvekili Ahmet Şık'ın dokunulmazlıkları kaldırılmalı, hak ettikleri cezaları alarak milletvekillikleri sonlandırılmalıdır" dedi.
14.06.2022Siyaset
Bakanlar Kurum ve Koca, 'Konyalılar Günü'nde buluştu
Bakanlar Kurum ve Koca, 'Konyalılar Günü'nde buluştuÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara'da düzenlenen 'Konyalılar Günü' fuarının açılışına katıldı.
9.06.2022Siyaset
Destici: Türkiye, ABD'nin uydusu olmayacak kadar büyük bir ülkedir
Destici: Türkiye, ABD'nin uydusu olmayacak kadar büyük bir ülkedirBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ABD'nin, Türkiye'yi Yunanistan ve Ermenistan gibi bir kukla devlet haline getirmeye çalıştığını belirterek, "Türkiye, ABD'nin uydusu olmayacak kadar büyük bir ülkedir. ABD'nin, ekonomi, Suriye, Yunanistan ve Ermenistan üzerinden Türkiye'nin aleyhine yürüttüğü faaliyetlerin farkındayız" dedi.
7.06.2022Siyaset
Mustafa Destici: Aday konusunda uzlaşamadılar
Mustafa Destici: Aday konusunda uzlaşamadılarBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, muhalefet partilerinin 6'lı masasına değinerek, "Hepsinin farklı adaylarının olduğunu düşünüyorum. Aday konusunda uzlaşamadılar, onun için de henüz adaylarını açıklayamıyorlar. Sayın Kılıçdaroğlunun 'seçim tarihi açıklansın ondan sonra adayımızı açıklarız' şeklindeki beyanı tamamen bundan dolayıdır" dedi.
4.06.2022Siyaset
Mustafa Destici: Yapılması planlanan tüm harekatları sonuna kadar destekliyoruz
Mustafa Destici: Yapılması planlanan tüm harekatları sonuna kadar destekliyoruzBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Türk Silahlı Kuvvetlerimizin gerçekleştirdiği Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı, Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı harekatlarını, şartsız, amasız, bütün varlığımızla destekledik ve bizim dışımızdaki kesimlerin, ülkemizin gerçekleştirdiği harekatlara olan desteğini de bir vatanseverlik ölçeği olarak gördük. Yapılması planlanan tüm harekâtları da sonuna kadar destekliyor, bir zaruret olarak görüyoruz. İnanıyorum ki, hazırlıklar yapıldıktan sonra bu harekât en kısa zamanda başlayacak Tel Rıfat’tan Kamışlı’ya kadar Suriye’nin kuzeyinin tamamı olmak üzere bütün bu bölge teröristlerden arındırılacak” dedi.
1.06.2022Siyaset
Son nefesimize kadar buradayız
Son nefesimize kadar buradayızAtatürk Havalimanı’nda İstanbul’un fethi kutlamalarında konuşan Erdoğan, Kılıçdaroğlu’na sert çıkarak, “‘Kaçacak’ dediğiniz kişi Tayyip Erdoğan ya. Terör örgütlerinden kaçmamışız, 15 Temmuz’da kaçmamışız. İşte Erdoğan ölümüne burada. Son nefesimize kadar da buradayız” dedi.
30.05.2022Siyaset
Şentop ve Soylu, Trabzon Tanıtım Günleri'nin açılışını yaptı
Şentop ve Soylu, Trabzon Tanıtım Günleri'nin açılışını yaptıTBMM Başkanı Mustafa Şentop ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, '17'nci Trabzon Tanıtım Günleri' fuarının açılışını gerçekleştirdi.
26.05.2022Siyaset
‘Karanlık odaklar başaramayacak’
‘Karanlık odaklar başaramayacak’Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik iddialarda bulunan CHP lideri Kılıçdaroğlu’na tepkiler sürüyor. TBMM Başkanı Şentop, “Cumhurbaşkanımız ‘kaçmak’ fiiliyle yan yana konulabilecek ülkedeki son kişidir” derken, Adalet Bakanı Bozdağ, “İftira, yalan ve çarpıtma, siyaset yapma değildir, ahlaksızlıktır” ifadelerini kullandı.
26.05.2022Siyaset
Pençe Kilit Operasyonu şehidi Onur Doğan gözyaşları için son yolculuğa uğurlandı
Pençe Kilit Operasyonu şehidi Onur Doğan gözyaşları için son yolculuğa uğurlandıPençe-Kilit operasyonu bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Onur Doğan, köyünde kılınan cenaze namazı ile son yolculuğa uğurlandı.
25.05.2022Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Bbp ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.