Mutlu Evlilik

Mutlu Evlilik

Son dakika mutlu evlilik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mutlu evlilik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mutlu evlilik haber sayfamızda...

Mutlu Evlilik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.291 mutlu evlilik haberi bulunmuştur.
Ceyda Düvenci: Masrafları kızım karşılıyor
Ceyda Düvenci: Masrafları kızım karşılıyorUzun bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'nın tedavisi için ABD'ye gitti. Kızıyla başk başa vakit geçiren 44 yaşındaki Düvenci, keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı.
7.09.2021Cadde
Sofia Vergara kanserle mücadelesini anlattı
Sofia Vergara kanserle mücadelesini anlattıDünyaca ünlü oyuncu Sofia Vergara, 28 yaşındayken kendisine tiroit kanseri teşhisi konulmasının ardından yaşadıklarını dile getirdi. Vergara, erken teşhisten dolayı şanslı olduğunu ifade etti.
23.08.2021Cadde
Mutlu evlilik nasıl mümkün olabilir?
Mutlu evlilik nasıl mümkün olabilir?Evlilik kurumunun “sosyal yaşamın bir parçası ve bireylerin uyum sağlamasının gerektiği bir birliktelik” olduğunu belirten uzmanlar, evlilikte eş desteği ve eşler arasında sağlıklı iletişim artıkça evlilik doyumunun artacağını ve fiziksel sağlığın daha iyi olabileceğine dikkat çekiyor. Uzman Klinik Psikolog Gülçin Şenyuva, mutlu evliliğin sağlanması için gereken faktörler hakkında bilgi verdi.
30.06.2021Evlilik
Nancy Mitford'un romanı The Pursuit of Love dizi uyarlamasıyla ekranlarda
Nancy Mitford'un romanı The Pursuit of Love dizi uyarlamasıyla ekranlardaEmily Mortimer'in oldukça ses getiren uyarlaması The Pursuit of Love, oyuncu kadrosu, dönem kostümleri ve senaryosuyla sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Tutku, aşk ve romantizm dolu bir atmosfer içerisinde geçen bu soft dram-komedi yapımının global promiyeri Mayıs ayında gerçekleşmişti.
29.06.2021Kültür Sanat
Sağlıklı ilişki için neler yapılmalı?
Sağlıklı ilişki için neler yapılmalı?Bir ilişkide en temel unsur güven olarak görülürken; kıskançlığın sevgiyle bağdaştırılması sık yapılan bir hata olarak kabul ediliyor. Uzmanlar, kıskançlıkların güvensizliğe, çarpık ilişkiler yaşayan çevreye ve çocukken şahit olunan olaylara bağlanabileceğini fakat sevgiyle bağdaştırılmaması gerektiğini vurguluyor. Sağlıklı bir ilişki kurmanın sanıldığı kadar zor olmadığını belirten uzmanlar, fazla özveriden kaçınılmasını, çiftlerin birlikte zaman geçirmelerini ve bir problem varsa başkalarından akıl almak yerine ifade edilmesini tavsiye ediyor.
5.05.2021Aşk
Evlilikleri güçlendirmek için öneriler: "Teması kesmeyin, sevgi sözcükleri kullanın..."
Evlilikleri güçlendirmek için öneriler: "Teması kesmeyin, sevgi sözcükleri kullanın..."Evlilik hayatı, kendi içinde iyi ve kötü zamanları bulundururken; pandemi koşullarının uzaması ile birlikte bu durumdan oldukça etkilendi. Aile, iş hayatı gibi gündelik yaşamdaki tüm ilişkilerde olduğu gibi evlilik hayatında da inişler çıkışlar olması normal kabul edilir. Tüm koşullar altında evliliğini korumak ve güçlendirmek isteyenlere yönelik; Evlilik ve İlişki Danışmanı Sevgi Keleş önerilerde bulundu.
31.03.2021Evlilik
Mutlu bir evlilik için aşık olmak yeterli mi?
Mutlu bir evlilik için aşık olmak yeterli mi?Aşık bir çiftin evlilikten umut ve beklentilerinin çok yüksek olacağını tahmin etmek zor değil. Bunun için aşkın hemen hemen her yerde geçerli, evrensel diline bakmamız yeterli. ‘Senden öncesi yok benim için, seninle adeta yeniden doğdum, seninle birlikte yalnız hissetmiyorum, kendimi eksiksiz ve tamamlanmış hissediyorum’ veya ‘Hiç kimse seni benim sevdiğim kadar sevemez’ gibi söylemlerin sıkça kullanıldığı bir ilişkide aşk, istikrarlı bir evlilik kurmak için yeterli mi? Aşkın büyüklüğü ve yoğunluğu mutlu bir evliliği garantiler mi? Aşk ve ilişkiler pandemiden nasıl etkilendi? Uzman Birey, Çift ve Aile Terapisti Feryal Tükel açıkladı.
21.02.2021Evlilik
‘Saygı evliliğin temel taşı’
‘Saygı evliliğin temel taşı’Yeliz-Mehmet Okur, mutlu evliliklerinin sırrını anlattı. Eski model, “Saygı, sevgi, anlayış ve hoşgörü evliliğin temel taşlarıdır” dedi.
26.07.2020Cadde
50. yıl sevincine ortak oluyorlar
50. yıl sevincine ortak oluyorlarMilas Belediyesi, evliliklerinde 50. yılını doldurmuş 334 yaşlı çifti evlerinde ziyaret etti, ‘bir ömür saadet’ diledi.
11.01.2020Ege
'Dünyanın en güzel kadınıyım! Erkek olsam Deniz Seki’ye aşık olurdum'
'Dünyanın en güzel kadınıyım! Erkek olsam Deniz Seki’ye aşık olurdum'Kariyerinin zirvesindeyken çok kötü bir deneyim yaşayıp 4,5 yılı parmaklıklar ardında geçen Deniz Seki, “Her ne yaşadıysam kendi aptallıklarımdan” sözleriyle özeleştiri yapıyor. “Ne güçlü bir kadınmışım be arkadaş!” diyen şarkıcı; kariyeri, hedefleri ve özel hayatı hakkında konuştu.
23.11.2019Cadde
Aşk mı, mantık mı? İşte ideal evliliğin formülü
Aşk mı, mantık mı? İşte ideal evliliğin formülüMutlu bir evliliğin sırrı aşkta mı yoksa mantıkta mı saklı? Psikiyatrist Prof.Dr.Nevzat Tarhan, "Bir otomobil düşünün. Bu otomobilin motoru ve direksiyonu var. Direksiyon nereye gideceğini yönlendirir, motor da enerji verir. Motor aşktır. Direksiyon da duygudur. İkisinin muhakkak birbirini tamamlaması gerekiyor" dedi
17.09.2019Evlilik
Kadir Doğulu düğününde yaşadıklarını anlattı
Kadir Doğulu düğününde yaşadıklarını anlattıOyuncu Kadir Doğulu, Ayten Alpün'ün youtube kanalında yayınlanan programa konuk oldu.
4.10.2018Cadde
Kadir Doğulu düğününde yaşadıklarını anlattı
Kadir Doğulu düğününde yaşadıklarını anlattıOyuncu Kadir Doğulu, Ayten Alpün'ün youtube kanalında yayınlanan programa konuk oldu.
4.10.2018Cadde
Aile Bakanlığı’ndan mutlu evlilik rehberi
Aile Bakanlığı’ndan mutlu evlilik rehberiAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, evlilik çağına gelmiş ve aile kurmak amacıyla bir araya gelen çiftlerin evlilik hayatına hazırlanmaları için 5 yıl önce “Evlilik Öncesi Eğitim Programı” başlatmıştı. Bakanlık, şimdin de evlilik kurumunu güçlendirmek, çiftlere yol göstermek için Evlilik Öncesi Eğitim El Rehberi hazırladı.
26.08.2018Gündem
Şırnaklı muhtarlardan düğün takıları için ilginç düzenleme
Şırnaklı muhtarlardan düğün takıları için ilginç düzenlemeŞırnak'ın İdil ilçesinde 5 mahalle muhtarının imzası ile yükselen altın fiyatlarına karşın evlenecek çiftleri ekonomik açıdan zorlayacak takı talep edilmemesi konusunda karar alındı.
9.08.2018Gündem
‘Müzik yüzünden sevgilim olmadı’
‘Müzik yüzünden sevgilim olmadı’Ziynet Sali, önceki gün YouTube'da konuk olduğu Yankı Alperle'nin programında özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
26.06.2018Cadde
Güzellik sırrı mutlu evlilik
Güzellik sırrı mutlu evlilikHollywood’un Latin Amerikalı yıldızı Salma Hayek, 9 yıldır Fransız iş adamı François Henri Pinault ile evli. 11 yaşında bir kızları olan çift, her yerde el ele göz göze.
14.05.2018Dünya
Mutlu yaşamanın yolları nelerdir?
Mutlu yaşamanın yolları nelerdir?Her insan hayatını daha mutlu olarak yaşamak ister. Olumsuzlukların üstesinden kolayca gelmek, can sıkan şeylerden uzaklaşmak… Peki, bu nasıl başarılır? Daha mutlu bir yaşam sürmek mümkün müdür? Mümkünse, bunun için en iyi yol nedir?
9.03.2018Püf Noktası
Evlilikte altın kurallar
Evlilikte altın kurallarÇift & Evlilik Terapisti ve Cinsel Terapist Uzm. Klinik Psikolog Gülçin Keskin, mutlu bir evliliğin altın kurallarını sıraladı.
9.03.2018Evlilik
Türkiye’de İlk: Mutlu Evlilik Atölyesi
Türkiye’de İlk: Mutlu Evlilik AtölyesiEvlilik güçlendirme eğitimi başlığı altında gerçekleştirilen Mutlu Evlilik Atölyesi’nin ilki, 5 Kasım 2017 tarihinde hayata geçirildi
5.02.2018Evlilik
Evleneceğiniz insanı doğru seçebilmek için 5 temel adım
Evleneceğiniz insanı doğru seçebilmek için 5 temel adımEvlilik kararını vermeden önce doğru insanı seçtiğinize emin olmalısınız.Evlendiğiniz insan ile iyi günde ve kötü günde birlikte olmaya şahitler huzurunda yemin ederken kafanızda soru işareti olmamalı. Mutlu bir evlilik için önce eşinizi gerçek anlamda tanımanız gerekir.
26.01.2018Evlilik
'4 gün oldu işsiz kalalı, yatıştayım'
'4 gün oldu işsiz kalalı, yatıştayım'Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı 'Hadi Be'nin konuğu, 'Sen Kiminle Dans Ediyorsun' adlı sinema filmiyle seyirci karşısına çıkan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu oldu.
15.12.2017Cadde
Mutlu evlilik  ölüm riskini  azaltıyor
Mutlu evlilik ölüm riskini azaltıyorGenetik faktörler, çevresel etkiler, stres koşulları ve beslenme gibi temel etkiler yaşlanma sürecinde büyük rol oynuyor.
22.11.2017Gündem
Çocuklar Duymasın dizisinin 10. bölüm fragmanı yayınlandı!
Çocuklar Duymasın dizisinin 10. bölüm fragmanı yayınlandı!Çocuklar Duymasın son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Kanal D'nin eğlenceli dizisi Çocuklar Duymasın'da Haluk şirketlerinde çalışmaya başlayan stajyerlere kök söktürdü. Çocuklar Duymasın'ın 10. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.
25.09.2017Gündem
‘Ruhum şarkı söylemekten yorulmuyor’
‘Ruhum şarkı söylemekten yorulmuyor’‘Senden İmzalı’ single’ını çıkaran Sibel Tüzün, hayata pozitif bakıyor. Müzik ise çocukluk hayali... Tüzün, “Şarkı söylerken çok mutluyum. Ruhum söylemekten hiç yorulmuyor” dedi
2.09.2017Cadde

Benzer Haber Etiketleri

mutlu evlilikevlilikaşkilişkiKadir Doğulu

Mutlu Evlilik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.