Mxgp

Mxgp

Son dakika MXGP haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan MXGP gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan MXGP haber sayfamızda...

Mxgp

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 34 mxgp haberi bulunmuştur.
Son dakika haberi: Afyon’da kazanan Jeffrey Herlings oldu
Son dakika haberi: Afyon’da kazanan Jeffrey Herlings olduAfyonkarahisar’da düzenlenen Dünya Motokros Şampiyonasının 9’uncu etabı olan MXGP of Afyon’u KTM pilotu Jeffrey Herlings kazandı.
Kiara Fontanesi: Afyon gerçekten harika, bu kadarını beklemiyordum
Kiara Fontanesi: Afyon gerçekten harika, bu kadarını beklemiyordumDünya Kadınlar Motokros Şampiyonası'nın (WMX) Afyon etabındaki iki yarışı da kazanarak etabı lider tamamlayan Kiara Fontanesi, "Afyon'a ilk gelişim. Burası gerçekten harika ve ben bu kadarını beklemiyordum. Burada çok iyi bir MotoFest düzenleniyor. Avrupa'da bu tip etkinlikleri daha fazla görmeyi umuyorum" dedi.
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek: Ülkemizi temsil etmekten dolayı çok mutluyuz
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek: Ülkemizi temsil etmekten dolayı çok mutluyuzAfyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Dünya Motokros Şampiyonası'na (MXGP) ev sahipliği yaptıklarından dolayı çok mutlu olduğunu vurgulayarak, "Biz Afyonkarahisar'da çok fazla uluslararası organizasyona ev sahipliği yapmaya başladık. Ülkemizi temsil etmekten dolayı çok mutluyuz. Otellerimiz, alanlarımızın güzelliği, pistlerimizin en iyi pist seçilmesi bizi öne çıkarıyor. Biz bundan dolayı çok mutluyuz" dedi.
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek: Bu sene tüm ödülleri almayı hedefliyoruz
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek: Bu sene tüm ödülleri almayı hedefliyoruzAfyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, MXGP of TURKEY ve MXGP of AFYON organizasyonları ile bu sene bütün ödülleri almayı hedeflediklerini söyledi.
8.09.2021Diğer
MXGP Of Turkey’de kazanan Jeffrey Herlings ve Tom Vialle'dan özel açıklamalar
MXGP Of Turkey’de kazanan Jeffrey Herlings ve Tom Vialle'dan özel açıklamalarMXGP Of Turkey’nin Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ayağını kazanan Jeffrey Herlings ile Dünya Gençler Şampiyonası (MX2) ayağında podyumun zirvesinde yer alan Tom Vialle, Afyon pisti için övgü dolu ifadeler kullanırken Çarşamba günü yapılacak olan MXGP Of Afyon’da da hedeflerinin kazanmak olduğunu vurguladılar.
Bitci MXGP of TURKEY heyecanı başladı
Bitci MXGP of TURKEY heyecanı başladıDünya Motokros Şampiyonası'nın 8'inci etabı Bitci MXGP of TURKEY'de heyecan başladı.
Dünya Motokros Şampiyonası heyecanı Afyonkarahisar'da başladı
Dünya Motokros Şampiyonası heyecanı Afyonkarahisar'da başladıAfyonkarahisar'da düzenlenen Dünya Motokros Şampiyonası'nın (Bitci MXGP of Turkey) 8. ayak organizasyonu başladı.
Jeffrey Herlings Dünya Motokros Şampiyonası için Türkiye’ye geliyor
Jeffrey Herlings Dünya Motokros Şampiyonası için Türkiye’ye geliyorDünyanın en prestijli motor sporları organizasyonlarından biri olan Dünya Motokros Şampiyonası’nda bu sezon iki yarış birden Türkiye’de yapılacak. İlk olarak sezonun dokuzuncu yarışı MXGP Of Turkey, 4-5 Eylül tarihlerinde düzenlenecek. Sezonun onuncu yarışı MXGP Of Afyon ise 7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek. Büyük ilgi görmesi beklenen yarışta gözler 2018 ve 2019 yıllarında Afyon’da birinciliği kimseye bırakmayan Red Bull KTM Factory pilotu Jeffrey Herlings’te olacak.
2021’in en büyük etkinliği Türkiye MotoFest başladı
2021’in en büyük etkinliği Türkiye MotoFest başladıMotokrosun formulası MXGP’nin ilk kez aynı haftada yapılacak iki etabının düzenleneceği Afyonkarahisar’da Türkiye’nin entegre gençlik ve spor festivali Türkiye MotoFest başladı. 8 gün sürecek etkinlik Türkiye ve dünyadan 100 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak.
Dünya markaları MXGP of Turkey’de buluşuyor
Dünya markaları MXGP of Turkey’de buluşuyorSpor turizminin en büyük etkinliklerinden dünyanın en önemli motokrosçılarının yarıştığı Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ve Türkiye MotoFEST dünyaca ünlü motosiklet markalarını Afyonkarahisar’da buluşturacak.
25.08.2021Motor Sporları
Dünyanın gözü Eylül'de Türkiye olacak! 3 dev organizasyon aynı hafta aynı yerde!
Dünyanın gözü Eylül'de Türkiye olacak! 3 dev organizasyon aynı hafta aynı yerde!MXGP Dünya Motokros Şampiyonası’nın 4-5 Eylül’de Cumhurbaşkanlığı himayelerinde yapılacak 9’uncu ayağı MXGP of TURKEY’in ardından bir gün sonra MXGP of AFYON ismiyle 10’uncu ayağı da 7-8 Eylül’de Afyonkarahisar Motor Sporları Merkezi’nde yapılacak.
17.08.2021Diğer Sporlar
Dünyanın gözü Eylül'de Türkiye olacak! 3 dev organizasyon aynı hafta aynı yerde!
Dünyanın gözü Eylül'de Türkiye olacak! 3 dev organizasyon aynı hafta aynı yerde!MXGP Dünya Motokros Şampiyonası’nın 4-5 Eylül’de Cumhurbaşkanlığı himayelerinde yapılacak 9’uncu ayağı MXGP of TURKEY’in ardından bir gün sonra MXGP of AFYON ismiyle 10’uncu ayağı da 7-8 Eylül’de Afyonkarahisar Motor Sporları Merkezi’nde yapılacak.
17.08.2021Motor Sporları
Genç motokrosçu Irmak Yıldırım bir ilki gerçekleştirecek
Genç motokrosçu Irmak Yıldırım bir ilki gerçekleştirecek9 yıldır motosiklet sporlarıyla uğraşan 16 yaşındaki sporcu, 8-12 Eylül'de Dünya Kadınlar Motokros Şampiyonası'nın Afyonkarahisar etabında mücadele edecek
7.03.2021Diğer
Kenan Sofuoğlu'ndan "MXGP'nin Türkiye etabının tanıtımını Frigya'da yapalım" önerisi
Kenan Sofuoğlu'ndan "MXGP'nin Türkiye etabının tanıtımını Frigya'da yapalım" önerisiAK Parti Sakarya Milletvekili ve Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu, Frigya ve Ayazini köyünün dünyaya tanıtılması için Dünya Motokros Şampiyonası'nın basın lansmanının burada yapılması gerektiği önerisinde bulundu.
26.02.2021Diğer
Vali ve belediye başkanı MXGP 2020'de Afyonkarahisar etabını oynadı
Vali ve belediye başkanı MXGP 2020'de Afyonkarahisar etabını oynadıDünya Motokros Şampiyonası'nın resmi video oyununda Afyonkarahisar etabı da yer aldı. Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, düzenlenen toplantıda hem oyunun tanıtımını yaptı hem de oyunun Afyonkarahisar etabını oynadı.
Motosiklet Federasyonu, Dünya Şampiyonası'na hazırlanıyor
Motosiklet Federasyonu, Dünya Şampiyonası'na hazırlanıyorTürkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, 4-6 Eylül'de Afyonkarahisar'da gerçekleştirilecek Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP of Turkey) Türkiye'nin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını söyledi.
Dünya Motokros Şampiyonası, 3. kez Türkiye'de düzenlenecek
Dünya Motokros Şampiyonası, 3. kez Türkiye'de düzenlenecekAfyonkarahisar, bu yıl 3. kez Dünya Motokros Şampiyonası’nı Cumhurbaşkanlığı himayelerinde (MXGP of Turkey) ağırlamaya hazırlanıyor. Korona virüs salgını sonrasında normalleşmeye çalışan sporseverler ve festival tutkunları, 4-5-6 Eylül tarihlerinde Afyon Motor Sporları Merkezi’nde buluşacak.
Dünya Motokros Şampiyonası, 3.kez Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılacak
Dünya Motokros Şampiyonası, 3.kez Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılacakDünya Motokros Şampiyonasının (MXGP) 6.ayak yarışları, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 3. kez Afyonkarahisar'da yapılacak.
Dünya Motokros Şampiyonası'nın tarihi belli oldu
Dünya Motokros Şampiyonası'nın tarihi belli olduCumhurbaşkanlığı himayelerinde 3. kez Afyonkarahisar'da düzenlenecek Dünya Motokros Şampiyonası, 4-5-6 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek ve korona virüs sürecinde normalleşmenin ilk adımları bu şampiyonayla atılacak.
Dünya Motokros Şampiyonası heyecanı eylülde Afyonkarahisar'da
Dünya Motokros Şampiyonası heyecanı eylülde Afyonkarahisar'daTürkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 3'üncü kez Afyonkarahisar'da düzenlenecek Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) için pist hazırlıklarına bu ay başlanacağı, eylül ayı içinde belirlenecek bir tarihte de yarışın yapılmasının planlandığı belirtildi.
Dünya Motokros Şampiyonası'nda 2020 takvimi belli oldu
Dünya Motokros Şampiyonası'nda 2020 takvimi belli olduDünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP) 2020 yılı takvimi açıklandı.
3 milyar insan Türkiye'yi izleyecek
3 milyar insan Türkiye'yi izleyecekCumhurbaşkanlığı himayelerinde, 6-8 Eylül tarihlerinde Afyonkarahisar'da düzenlenecek ve 3 Dünya, 1 Avrupa Şampiyonası'nı kapsayacak Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP) 1 dakikalık tanıtım filmi, dünyada 3 milyarın üzerinde insanla buluşacak.
Motosiklete "Cumhurbaşkanlığı" himayesi
Motosiklete "Cumhurbaşkanlığı" himayesiTürkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Uçar, "Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP) Cumhurbaşkanlığı himayesine alınması, bizim sorumluluğumuzu iki kat arttırdı" dedi.
Motosiklete "Cumhurbaşkanlığı" himayesi
Motosiklete "Cumhurbaşkanlığı" himayesiTürkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Uçar, "Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP) Cumhurbaşkanlığı himayesine alınması, bizim sorumluluğumuzu iki kat arttırdı" dedi.
Bekir Yunus Uçar: "Dünya Motokros Şampiyonası dünyanın en önemli beş organizasyonundan biri"
Bekir Yunus Uçar: "Dünya Motokros Şampiyonası dünyanın en önemli beş organizasyonundan biri"Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP TURKEY) Türkiye ayağı 2'nci kez Afyonkarahisar'da düzenlenecek.
26.06.2019Diğer Sporlar

Benzer Haber Etiketleri

Mxgp ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.