Nat Geo People

Nat Geo People

Son dakika Nat Geo People haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nat Geo People gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nat Geo People haber sayfamızda...

Nat Geo People

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18 nat geo people haberi bulunmuştur.
Bartholomew’un Maceraları Nat Geo People’da Devam Ediyor
Bartholomew’un Maceraları Nat Geo People’da Devam Ediyor Gezici veteriner kliniği ile Hawaii’nin Maui ve Kauai adalarındaki hayvanların yardımına koşan Dr. Buckeye Bottoms ile “Bartholomew’un Veterinerlik Macerası”, yeni bölümleriyle 7 Kasım’dan 21 Kasım’a kadar her çarşamba saat 21.30’da Nat Geo People’da.
4.09.2019 TV-Rehberi
İz Sürücüleri Nat Geo People'da
İz Sürücüleri Nat Geo People'da Kayıp evcil hayvanları endişeli sahipleriyle buluşturmak için çalışan bir ekibin hikayesi “İz Sürücüler”, 3 Kasım’dan 17 Kasım’a kadar her cumartesi saat 21.30’da Nat Geo People’da.
2.11.2018 TV-Rehberi
Mavi Rota Nat Geo People’da
Mavi Rota Nat Geo People’da Mavi Rota yeni bölümleriyle dünyanın en büyük yolcu gemilerinden olan The Regal Princess ile çıktığı yolculuğa devam ediyor.“Mavi Rota” 1 Ekim’den 15 Ekim’e kadar her pazartesi saat 21.30’da Nat Geo People’da.
1.10.2018 TV-Rehberi
Bir Yüzün Hikayesi
Bir Yüzün Hikayesi ABD tarihinde gerçekleştirilen en genç yüz naklinin benzersiz hikayesini özel izinlerle operasyonun başından sonuna her aşamasını iki yıl boyunca görüntüleyen National Geographic “Katie’nin Yeni Yüzü” belgeseli ile, 30 Eylül Pazar günü saat 21.30’da Nat Geo People ekranlarına getiriyor.
25.09.2018 TV-Rehberi
Bartholomew’un Veterinerlik Macerası Nat Geo People’da
Bartholomew’un Veterinerlik Macerası Nat Geo People’da Gezici veteriner kliniği ile Hawaii’deki hayvanları iyileştiren Dr. Buckeye Bottoms, “Bartholomew’un Veterinerlik Macerası” ile 12 Eylül’den 31 Ekim’e kadar her çarşamba saat 21.30’da Nat Geo People’da.
12.09.2018 TV-Rehberi
Mavi Rota Nat Geo People’da
Mavi Rota Nat Geo People’da Dünyanın en büyük gemilerinden The Regal Princess’in Kopenhag-St.Petersburg seyahatine konuk olarak yolcuların farkında olmadıkları bir dünyayı ekrana taşıyan “Mavi Rota”, 10 Eylül’den 24 Eylül’e kadar her pazartesi saat 21.30’da Nat Geo People’da.
10.09.2018 TV-Rehberi
Kurban Bayramı'nda belgesel keyfi
Kurban Bayramı'nda belgesel keyfi Nat Geo People, bayram tatili boyunca en sevilen ve en yeni yapımlarını arka arkaya yayınlayarak izleyicilere kesintisiz belgesel keyfi sunuyor.
16.08.2018 TV-Rehberi
Mucizeler Hastanesi Nat Geo People’da
Mucizeler Hastanesi Nat Geo People’da Farklı sağlık sorunlarına çözümler arayan ve her gün yeni mucizelere imza atan St. Vincent Hastaneleri’ndeki ekiplerin özverili hikayesi “Mucizeler Hastanesi”, 3 Ağustos’tan itibaren her cuma saat 20.00’de Nat Geo People’da.
2.08.2018 TV-Rehberi
Egzotik Hayvanlara İlk Yardım Nat Geo People’da
Egzotik Hayvanlara İlk Yardım Nat Geo People’da Kirpilerden büyük kedilere, kuşlardan sürüngenlere pek çok egzotik hayvanın hayatını kurtaran Dr. K, “Egzotik Hayvanlara İlk Yardım” ile 4 Temmuz’dan itibaren her çarşamba saat 20.00’de Nat Geo People ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
3.07.2018 TV-Rehberi
Katie Couric ile A’dan Z’ye Amerika
Katie Couric ile A’dan Z’ye Amerika Amerikalı gazeteci Katie Couric’in Amerikan kültüründeki en karmaşık olaylara bir bakış sunmak ve nedenlerine cevaplar bulmak için Amerika’yı uçtan uca gezdiği “Katie Couric ile A’dan Z’ye Amerika” 2 Temmuz’dan itibaren her pazartesi 20.00’de Nat Geo People’da.
2.07.2018 TV-Rehberi
Bir Şefin Hikayesi yeni bölümleriyle ekranlarda
Bir Şefin Hikayesi yeni bölümleriyle ekranlarda Büyük şehirdeki hayatını ve kariyerini geride bırakan şef Vivian Howard’ın yaşantısını ekrana getiren “Bir Şefin Hikayesi”, 19 Haziran’dan itibaren her salı saat 20.00’de Nat Geo People’da.
18.06.2018 TV-Rehberi
Bir Şefin Hikayesi Nat Geo People'da
Bir Şefin Hikayesi Nat Geo People'da Başarılı iş hayatını geride bırakıp çocukluğunun geçtiği kasabada eşiyle birlikte restoran açan Şef Vivian Howard’ın mutfak ve günlük yaşantısını ekranlara getiren “Bir Şefin Hikayesi”, 1 Mayıs’tan itibaren her salı saat 20.00’de Nat Geo People’da başladı.
2.05.2018 TV-Rehberi
Yetenekli Dr. Pol, 100. Özel Bölümüyle Nat Geo People’da!
Yetenekli Dr. Pol, 100. Özel Bölümüyle Nat Geo People’da! Gerçekleştirdiği mucizevi operasyonlarla tüm hayvanların yardımına koşan çılgın Dr. Pol ve ekibinin en ilginç vakalarından derlenen 100. bölümüyle “Yetenekli Dr. Pol”, 18 Şubat Pazar akşamı saat 20.00’de Nat Geo People’da.
16.02.2018 TV-Rehberi
Uçma Tutkusu Nat Geo People'da
Uçma Tutkusu Nat Geo People'da Serbest stil kayakta Olimpiyat Şampiyonu olan Lydia Lassila’nın ulaşılması imkansız gibi görünen hayallerinin peşinden gidişini anlatan “Uçma Tutkusu”, 3 Şubat Cumartesi saat 20.00’de Nat Geo People’da!
1.02.2018 TV-Rehberi
Bir Şefin Hikayesi Nat Geo People'da
Bir Şefin Hikayesi Nat Geo People'da Şehir hayatını geride bırakıp Kuzey Karolina’da bir restoran işletmeye başlayan şef Vivian Howard ve ailesinin hikayesi “Bir Şefin Hikayesi”, 23 Ocak Salı günü saat 20.00’de Nat Geo People ekranlarına geliyor.
22.01.2018 TV-Rehberi
Gemilerin iç yüzü Nat Geo People'da
Gemilerin iç yüzü Nat Geo People'da Dünyanın dört bir yanında sayısız noktaya demirleyen gezi gemilerinin iç yüzünü keşfe çıkan “Denize Açılalım” 15 Ocak Pazartesi saat 20.00’de Nat Geo People’da.
15.01.2018 TV-Rehberi
“Anja ile Cadı Çocuk” Nat Geo People’da!
“Anja ile Cadı Çocuk” Nat Geo People’da! Nijerya’da ailelerinin cadı olmakla suçlayıp sokağa attığı çocukları kurtarmak için gönüllü olarak çalışan Anja Lovén’in hikayesi “Anja ile Cadı Çocuk”, 9 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de Nat Geo People’da!
7.12.2017 TV-Rehberi
3 Michelin’li şefin zihnine yolculuk
3 Michelin’li şefin zihnine yolculuk Dünyanın en iyi şeflerinden Massimo Bottura, kitabı “Sıska Bir İtalyan Şefe Asla Güvenmeyin”le zihnine yolculuk yapma imkanı sunuyor. Kitap sayesinde şefin sanat ve müzikten ilham alarak yarattığı lezzetleri öğreniyoruz
20.12.2014 Pazar

Benzer Haber Etiketleri

Nat Geo People ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.