Navalny

Navalny

Son dakika Navalny haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Navalny gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Navalny haber sayfamızda...

Navalny

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 135 navalny haberi bulunmuştur.
Navalny'yi tedavi eden doktor, ormanda kayıplara karıştı
Navalny'yi tedavi eden doktor, ormanda kayıplara karıştıRusya'daki Omsk bölgesinde bulunan ormanlık av alanından arazi aracıyla cuma günü ayrılan doktordan bir daha haber alınamadı. Doktorun bulunması için çalışma başlatıldı.
10.05.2021Dünya
Son dakika... Ölmek üzere! Dünya onun için ayağa kalktı
Son dakika... Ölmek üzere! Dünya onun için ayağa kalktıRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in en büyük muhalifi olan ve hapishanede bulunan Aleksey Navalni'nin tedavi edilmesine izin verilmediği ve ölümün kıyısına geldiği açıklamaları, dünyayı ayağa kaldırdı. AB ve ABD, Kremlin'e ateş püskürdü.
19.04.2021Dünya
Kremlin: Navalny'nin sağlık durumu diğer ülkeleri ilgilendirmez
Kremlin: Navalny'nin sağlık durumu diğer ülkeleri ilgilendirmezKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ABD'nin, Rus muhalif Aleksey Navalny'nin ölmesi halinde Rusya'ya karşı sonuçları olacağına yönelik açıklamasına karşılık Rusya'daki hükümlülerin sağlık durumunun başka ülkeleri ilgilendirmeyeceğini söyledi.
19.04.2021Dünya
Açlık grevindeki muhalif Navalny, hastaneye sevk edilecek
Açlık grevindeki muhalif Navalny, hastaneye sevk edilecekRusya'da bulunduğu hapishanede tıbbi yardım talebinin reddedilmesi gerekçesiyle açlık grevine başlayan muhalif Aleksey Navalny'nın hastaneye sevk edileceği belirtildi.
19.04.2021Dünya
AB dışişleri bakanları Ukrayna ve Rusya'yı konuşacak
AB dışişleri bakanları Ukrayna ve Rusya'yı konuşacakAvrupa Birliği (AB) ülkelerinin dışişleri bakanları, Rusya'nın Ukrayna sınırında askeri varlığını artırmasının ardından artan gerilimi konuşmak üzere video konferans yöntemiyle toplandı.
19.04.2021Dünya
NATO ve AB, ABD ile dayanışma açıklaması yaptı
NATO ve AB, ABD ile dayanışma açıklaması yaptıAvrupa Birliği (AB) ve NATO, ABD tarafından Rusya bağlantılı olduğu değerlendirilen siber saldırılarla ilgili Washington yönetimi ile dayanışma içinde olduklarını bildirdi.
15.04.2021Dünya
Rusya, hapisteki muhalif Navalny'ye Kuran-ı Kerim vermedi
Rusya, hapisteki muhalif Navalny'ye Kuran-ı Kerim vermediRus muhalif Aleksey Navalnıy, kendisine Kur'an-ı Kerim vermeyi reddettikleri gerekçesiyle Rusya'da bulunduğu hapishane yönetimini mahkemeye verdiğini duyurdu.
13.04.2021Dünya
Son dakika haberi | Yer yerinden oynadı! Rus casustan Putin hakkında şoke eden iddia...
Son dakika haberi | Yer yerinden oynadı! Rus casustan Putin hakkında şoke eden iddia...İsminin açıklanmaması koşuluyla İngiliz basınına konuşan bir Rus casus, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in bir "ölüm listesi" yayınladığını öne sürdü. Listedeki isimleri de tek tek veren casus, suikastlerin daha önce nasıl düzenlendiğini ve Moskova'nın tüyler ürpertici yeni planlarını anlattı.
22.03.2021Dünya
Son dakika... 'İbret olacak!' Kremlin "engellenecek" dedi, peş peşe açıklamalar...
Son dakika... 'İbret olacak!' Kremlin "engellenecek" dedi, peş peşe açıklamalar...Moskova'nın, Twitter'ın bir ay içinde engellenebileceğini duyurmasının ardından fırtına koptu. Bakan Subbotin, Twitter'ın yasak içerikleri kaldırmadığını savunurken, Twitter cephesinden yanıt geldi. Rus muhalifler bu adımın Putin karşıtı eylemleri bastırma amacı taşıyan "büyük ölçekli bir saldırı" olduğunu kaydetti. Rus parlamenter Svintsov da bu yasağın diğerleri için ibret olacağını belirtti.
17.03.2021Dünya
Son dakika: Dünya onu konuşuyor! Yaş gününü böyle kutladı, babası...
Son dakika: Dünya onu konuşuyor! Yaş gününü böyle kutladı, babası...Rusya, bir kez daha Başkan Vladimir Putin'in gizli kızını konuşuyor. Putin'in babası olup olmadığı sorularına verdiği yanıtla dünyayı şoka uğratan Elizaveta, yeni yaşını Moskova'daki popüler ve ünlü bir gece kulübünde DJ'lik yaparak kutladı. Mekanda dikkat çeken biri vardı ki, dünyayı hayrete düşürdü.
8.03.2021Dünya
Son dakika... 'Öldürülmekten korkuyorum!' CNN'e konuştu, yer yerinden oynadı...
Son dakika... 'Öldürülmekten korkuyorum!' CNN'e konuştu, yer yerinden oynadı...ABD ve AB'nin Rusya'ya yaptırım uygulayacaklarını açıklamalarının yankıları sürüyor. Kremlin sözcüsü Peskov'un "kısasa kısas" açıklamasından sonra bugün de Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Zakharova, zehir zemberek ifadeler kullandı. Ancak asıl bomba Navalnıy'ın müttefiklerinden Aleksaşenko'nun CNN'e verdiği demeçle patladı...
6.03.2021Dünya
Kremlin: ABD'nin Rusya'ya yönelik kimyasal silah suçlamaları asılsız
Kremlin: ABD'nin Rusya'ya yönelik kimyasal silah suçlamaları asılsızKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ABD'nin Rusya'yı kimyasal silah bulundurmakla suçlamasına ilişkin, "Washington, Rusya'yı kimyasal silah bulundurmakla asılsız ve temelsiz suçluyor." dedi.
5.03.2021Dünya
Beyaz Saray: Biden'ın, Putin ile ilişkisi Trump'ınkinden çok daha farklı olacak
Beyaz Saray: Biden'ın, Putin ile ilişkisi Trump'ınkinden çok daha farklı olacakBeyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, ABD Başkanı Joe Biden'ın, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilişkisinin Donald Trump yönetiminden daha farklı olacağını açıkladı.
2.03.2021Dünya
Son dakika... Yaptırımlar devrede! Kremlin "karşılıksız bırakmayacağını" duyurdu...
Son dakika... Yaptırımlar devrede! Kremlin "karşılıksız bırakmayacağını" duyurdu...ABD yönetimi ve Avrupa Birliği (AB), Rusya'nın sinir gazıyla zehirleyerek öldürmeye çalıştığı iddia edilen Navalnıy için yaptırım uygulamaya başladı.
2.03.2021Dünya
Rusya ABD'nin muhtemel yaptırımlarına karşılık verecek
Rusya ABD'nin muhtemel yaptırımlarına karşılık verecekHapse atılan muhalif Aleksey Navalny için Washington'ın atacağı adımlara misillemede bulunacaklarını duyuran Dışişleri Bakanı Lavrov, "Amerikalı meslektaşlarımız ve onları örnek alan Avrupa Birliği, her zaman sebepsiz yaptırım uyguluyor" dedi.
2.03.2021Dünya
Son dakika... Şok BM raporu! 'Navlnıy'i Rusya zehirledi'
Son dakika... Şok BM raporu! 'Navlnıy'i Rusya zehirledi'Birleşmiş Milletler (BM) insan hakları soruşturmacısı Callamard, Rus muhalif Navalnıy’in zehirlendiği iddialarının doğru olduğunu açıkladı.
1.03.2021Dünya
Son dakika... Geri sayım başladı! ABD'den yaptırımlar: Batı bloğu Rusya'ya karşı birleşiyor...
Son dakika... Geri sayım başladı! ABD'den yaptırımlar: Batı bloğu Rusya'ya karşı birleşiyor...Joe Biden'ın ABD Başkanı seçilmesi üzerine Batı bloğu Rusya'ya karşı duruşunu sertleştirmeye başladı. Politico'nun haberine göre ABD'nin yaptırım uygulamak için harekete geçmesi tansiyonu bir anda artırdı. ABD'nin en önemli dış meselelerinden birisinin Rusya olacağı ve bununla sınırlı kalmayıp, AB ile ortak hareket ederek Rusya'yı köşeye sıkıştırıp "püskürtmek" olduğu belirtilen habere göre, bölgedeki dengeler değişmek üzere...
24.02.2021Dünya
AB’den Rusya’ya yeni yaptırımlar yolda
AB’den Rusya’ya yeni yaptırımlar yoldaAvrupa Birliği, Rusya’ya yönelik yaptırımlarını genişletmeye hazırlanıyor. Muhalif siyasetçi Navalni’nin hapis cezasının onanmasının ardından AB dışişleri bakanları pazartesi günü yeni yaptırımları tartışacak.
21.02.2021Dünya
Son dakika: Moskova Temyiz Mahkemesi, Navalny'nin cezasını onadı!
Son dakika: Moskova Temyiz Mahkemesi, Navalny'nin cezasını onadı!Son dakika haberine göre Moskova Temyiz Mahkemesi, muhalif aktivist Aleksey Navalny'nin hapis cezasının onandığını duyurdu.
20.02.2021Dünya
Kremlin Sözcüsü Peskov, AİHM’in Navalnıy kararı için "yasa dışı" dedi
Kremlin Sözcüsü Peskov, AİHM’in Navalnıy kararı için "yasa dışı" dediKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin (AİHM), hapis cezasına çarptırılan Rus muhalif Aleksey Navalnıy’ın serbest bırakılması kararının yasa dışı olduğunu savundu.
18.02.2021Dünya
Son dakika... Skandal patladı! Kendi kızı bunları söyledi...
Son dakika... Skandal patladı! Kendi kızı bunları söyledi...Rusya, Başkan Vladimir Putin'in gizli kızının açıklamalarıyla çalkalanıyor. Daha önce, kendisinin Putin tarafından zehirlendiğini öne süren Rus muhalif Navalnıy yanlısı protestolara destek vererek Putin'i şoka uğratan 17 yaşındaki Luiza Rozova'ya zehirlenme iddiaları soruldu. Elizaveta Krivonogikh olarak da bilinen Rozova ayrıca Putin'in babası olup olmadığı sorusuna da ilk kez doğrudan muhattap oldu...
18.02.2021Dünya
Putin gözdağı verdi: İzin vermeyeceğiz!
Putin gözdağı verdi: İzin vermeyeceğiz! Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, bu yıl yapılacak parlamento seçiminde ülkenin egemenliğine yönelik dış müdahalelere izin vermeyeceklerini bildirdi.
17.02.2021Dünya
Son dakika... Savaş kapıda! Rusya'dan şok tehdit....
Son dakika... Savaş kapıda! Rusya'dan şok tehdit....Son haftalardaki ABD-Çin gerginliğinin ardından bir kıvılcım da AB-Rusya kanadından çıktı. Rus muhalif Navalny nedeniyle Rusya'ya yaptırımı masaya yatıran AB'ye karşı Kremlin'den çok sert bir yanıt geldi. Aşı nedeniyle Rusya'yla ilişkilerini kontrol etmekte iyice zorlanan AB'nin bu açıklamaya nasıl yanıt vereceği bilinmiyor ancak büyük çaplı küresel bir savaşın git gide yaklaştığı anlaşılıyor...
13.02.2021Dünya
Son dakika... NATO, Navalnıy'ın serbest bırakılması çağrısında bulundu!
Son dakika... NATO, Navalnıy'ın serbest bırakılması çağrısında bulundu!NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Rus muhalif Aleksey Navalnıy ve destekçilerinin gözaltına alınmasını kınayarak Navalnıy'ın bir an önce serbest bırakılmasını istedi.
9.02.2021Dünya
İsveç bir Rus diplomatı istenmeyen kişi ilan etti
İsveç bir Rus diplomatı istenmeyen kişi ilan ettiİsveç, Rusya'nın Stockholm Büyükelçiliğinde çalışan bir Rus diplomatı "istenmeyen kişi" ilan etti. İsveç Dışişleri Bakanı Ann Linde, kamu televizyonu SVT'ye yaptığı açıklamada, Stockholm Büyükelçiliğinde çalışan bir Rus diplomatı "istenmeyen kişi" ilan ettiklerini belirterek "Rusya bize başka bir yol bırakmadı." dedi.
8.02.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

RusyaNavalnynavalniyAleksey NavalnyVladimir Putin

Navalny ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.