Nimet Abla

Nimet Abla

Son dakika Nimet Abla haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nimet Abla gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nimet Abla haber sayfamızda...

Nimet Abla

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 142 nimet abla haberi bulunmuştur.
Büyük ikramiye isabet eden piyango biletini satan bayi konuştu
Büyük ikramiye isabet eden piyango biletini satan bayi konuştuMilli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi'nde, büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek bileti satan ve 30 milyon TL'lik ikramiye kazandıran İzmir'in Konak ilçesindeki şans oyunları bayisi Vedat Yiğit, talihliyi kendisini de merak ettiğini belirtti. Yiğit, 2020'de de büyük ikramiye çıkan biletin kendisi tarafından satıldığını söyledi.
1.01.2022Haberler
Büyük ikramiye isabet eden piyango biletini satan bayi konuştu
Büyük ikramiye isabet eden piyango biletini satan bayi konuştuMilli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi'nde, büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek bileti satan ve 30 milyon TL'lik ikramiye kazandıran İzmir'in Konak ilçesindeki şans oyunları bayisi Vedat Yiğit, talihliyi kendisini de merak ettiğini belirtti. Yiğit, 2020'de de büyük ikramiye çıkan biletin kendisi tarafından satıldığını söyledi.
1.01.2022Gündem
120 milyon liralık büyük heyecan
120 milyon liralık büyük heyecanMilli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi’ne geri sayım başladı. 120 milyonluk büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyen vatandaşlar bilet almak için gişelerin yolunu tuttu. En çok rağbet ise çeyrek bilete oldu.
12.12.2021Ekonomi
120 milyonluk heyecan başladı! Biletlere yoğun ilgi
120 milyonluk heyecan başladı! Biletlere yoğun ilgiMilli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi’ne geri sayım başladı. 120 milyonluk büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyen vatandaşlar bilet almak için gişelerin yolunu tuttu. En çok rağbet ise, çeyrek bilete oldu.
10.12.2021Haberler
120 milyonluk heyecan başladı! Biletlere yoğun ilgi
120 milyonluk heyecan başladı! Biletlere yoğun ilgiMilli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi’ne geri sayım başladı. 120 milyonluk büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyen vatandaşlar bilet almak için gişelerin yolunu tuttu. En çok rağbet ise, çeyrek bilete oldu.
10.12.2021Gündem
Nimet Abla Gişesi'ne akın var
Nimet Abla Gişesi'ne akın varYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını kısıtlamaları kapsamında yılbaşını bu yıl evlerinde karşılayacak vatandaşlar, Eminönü'ndeki iş yerlerinden alışveriş yaptı. Eminönü'de Nimet Abla Gişesi önünde kuyruk oluştu.
30.12.2020Haberler
Son dakika! Nimet Abla Gişesi'nde büyük yoğunluk
Son dakika! Nimet Abla Gişesi'nde büyük yoğunlukYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını kısıtlamaları kapsamında yılbaşını bu yıl evlerinde karşılayacak vatandaşlar, Eminönü'ndeki iş yerlerinden alışveriş yaptı. Eminönü'de Nimet Abla Gişesi önünde kuyruk oluştu.
30.12.2020Gündem
Son dakika! Nimet Abla Gişesi'ne akın var! Kuyruğun sonu yok
Son dakika! Nimet Abla Gişesi'ne akın var! Kuyruğun sonu yokYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını kısıtlamaları kapsamında yılbaşını bu yıl evlerinde karşılayacak vatandaşlar, Eminönü'ndeki iş yerlerinden alışveriş yaptı. Eminönü'de Nimet Abla Gişesi önünde kuyruk oluştu.
30.12.2020Gündem
Adana'nın 'Nimet Ablası' şehir dışına kargo ile bilet gönderiyor
Adana'nın 'Nimet Ablası' şehir dışına kargo ile bilet gönderiyorAdana'nın 'Nimet Ablası' olarak bilinen ve daha önce 4 kez büyük miktarda ikramiyenin isabet ettiği biletleri satan büfe sahibi Erdal Çiçek, Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi öncesi 100 milyon liralık büyük ikramiyeye ilgi büyük olunca şehir dışına kargo ile bilet göndermeye başladı.
23.12.2020Haberler
Ve 100 milyon TL için geri sayım başladı
Ve 100 milyon TL için geri sayım başladıVe geri sayım başladı. Heyecan dorukta... Milli Piyango büyük ikramiyesi bu yıl 100 milyon lira... Bilet satışları sürüyor, emekçi satıcılar sokaklarda hem umut satıyor hem ekmek kazanıyor.  2021'e geri sayım başlamışken, CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman milli piyango heyecanı izlenimlerini aktardı. Öte yandan İstanbul Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Yazıcı, büyük ikramiyenin satılmayan bir bilete çıkması durumunda ne olacağını aktardı.
16.12.2020Televizyon
Ankara'da Milli Piyango'nun yılbaşı biletlerine yoğun talep
Ankara'da Milli Piyango'nun yılbaşı biletlerine yoğun talepAnkara'da, Milli Piyango bayilerinde, yılbaşı çekilişi hareketliliği başladı. Büyük ikramiyesi 100 milyon TL olan yılbaşı özel çekilişine sayılı günler kala bilet satın almak isteyenler bayilerde yoğunluk oluşturdu.
16.12.2020Ekonomi
Yılbaşı bileti almak isteyenler Nimet Abla Gişesi önünde sıraya girdi
Yılbaşı bileti almak isteyenler Nimet Abla Gişesi önünde sıraya girdiMilli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi biletlerinden almak isteyen vatandaşlar, bu yıl da Fatih'teki Nimet Abla Gişesi'ni tercih etti.
15.12.2020Haberler
Şans Topu'nda büyük ikramiye kazandıran bayi anlattı: Oğluna araba almak istiyordu
Şans Topu'nda büyük ikramiye kazandıran bayi anlattı: Oğluna araba almak istiyorduSİSAL Şans'ın 26 Ağustos'taki Şans Topu çekilişinde, 725 bin 309 TL'lik büyük ikramiyenin sahibi olan kişinin kuponunu, İzmir'in Gaziemir ilçesindeki bir bayiden yatırdığı belirlendi. Kuponun yatırıldığı bayinin sahibi, talihliyi tanıdıklarını belirtip, "Şans Topu oynamak istediğini söyledi. Ancak numaraları otomatik olarak makine verdi, kendisi oynamadı. Sonuçlar açıklandıktan sonra da tekrar bayiye geldi" dedi.
28.08.2020Gündem
Nimet Abla: Piyango tarihine damgasını vuran isim
Nimet Abla: Piyango tarihine damgasını vuran isimNimet Abla, bir döneme zekâsı sayesinde damga vuran ve insanların Milli Piyango algısını değiştiren, birçoğumuzda keskin izler bırakan bir isim. Gelin Nimet Abla'nın yaşamına Molatik olalım...
4.05.2021Portre
Son 2 gün! En çok o tercih edildi
Son 2 gün! En çok o tercih edildiEminönü'nde yılbaşı hareketliliği hız kazandı. Yeni yıla iki gün kala kutlamalar için vatandaşlar hediyelik eşya, yılbaşı süsü ve kuruyemiş alışverişleri yapıyor. Eminönü esnafı ise yeni yıl hareketliliğinden memnun olduğunu belirtiyor.
29.12.2019Gündem
Yılbaşı öncesi çarşı hareketli
Yılbaşı öncesi çarşı hareketliYılbaşını evde geçirmek isteyen vatandaşlar, çarşıya çıktı. Yılbaşı öncesi satışların iyi gittiğini söyleyen esnaf, vatandaşın karışık çereze ilgi gösterdiğini söyledi
29.12.2019Ekonomi
Milli Piyango’da ‘tam’ coşkusu
Milli Piyango’da ‘tam’ coşkusu80 milyon liralık büyük ikramiye hayali, bu yıl Milli Piyango bileti satışlarına büyük talep getirdi. Çekilişe 10 gün kala, biletlerin % 78’i tükendi. Tam ve yarım bilete ilgi daha fazla
20.12.2019Ekonomi
Şimdiki Zamanın Hikayesi
Şimdiki Zamanın HikayesiAsırlık sütunlar - Yavuz ÖzdenHarran Ovası’nın tam orta yerine kurulan Şanlıurfa, tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkar ve görülmeye değer şehirlerimiz arasında ön sıralarda yer alır...
15.12.2019Pazar
Eminönü'ndeki 'umut kuyruğu' havadan fotoğraflandı
Eminönü'ndeki 'umut kuyruğu' havadan fotoğraflandıMilli Piyango'nun yılbaşı çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiyesine ilgi büyük oldu. Eminönü'ndeki ünlü bilet gişesi önünde kuyruk oluştu. Vatandaşlar bilet alabilmek için kuyrukta bekledi. Kuyruk havadan fotoğraflandı.
8.12.2019Gündem
Yer: İstanbul... Yine orası! Ucu bucağı yok
Yer: İstanbul... Yine orası! Ucu bucağı yokMilli Piyango'nun yılbaşı çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiyesine ilgi büyük oldu. Eminönü'ndeki ünlü bilet gişesi önünde kuyruk oluştu. Vatandaşlar bilet alabilmek için kuyrukta bekledi. Kuyruk havadan fotoğraflandı.
8.12.2019Gündem
80 milyonluk hayaller
80 milyonluk hayallerMilli Piyango’nun yılbaşında vereceği 80 milyon liralık büyük ikramiyenin heyecanı bütün yurdu sardı. Eminönü’ndeki Nimet Abla gişesinin önünde her gün yüzlerce kişi şansını denemek için sıra bekliyor
4.12.2019Ekonomi
En büyük hayal
En büyük hayalMilli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 80 milyon TL olarak belirlendi. Toplam ikramiye tutarı ise 436 milyon 540 bin TL olacak
29.11.2019Ekonomi
80 milyon liralık Milli Piyango ikramiyesi ile neler alınabilir?
80 milyon liralık Milli Piyango ikramiyesi ile neler alınabilir?Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde verilecek büyük ikramiyenin belli olmasıyla birlikte, büyük ikramiye ile neler satın alınabileceği merak konusu oldu.
28.11.2019Gündem
Çarşılar hareketli vatandaş ‘kaz’ soruyor
Çarşılar hareketli vatandaş ‘kaz’ soruyorYılbaşına bir gün kala çarşıda hareketlilik var. Esnaf, bu yıl, geçmiş yıllardan farklı olarak vatandaşın hindi yerine kaz sorduğunu söylüyor. Kaz fiyatları 120-150 lira arasında değişiyor.
30.12.2018Ekonomi
30 bin piyango bileti almanın asıl amacı ne olabilir?
30 bin piyango bileti almanın asıl amacı ne olabilir?Yılbaşı piyango çekilişi yaklaşırken yine zengin olma hayalleri kuruluyor. Çünkü büyük ikramiye tam 70 milyon TL. Ünlü piyango bayisi Nimet Abla'ya gelen bir kişiyse tam 30 bin bilet satın alarak büyük ikramiye ümitlerini bir hayli artırdı. Peki 30 bin bileti alacak parası olan insanın tek amacı büyük ikramiye midir?
26.12.2018Hayat

Benzer Haber Etiketleri

Nimet Abla ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.