Nun Okulları

Nun Okulları

Son dakika nun okulları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan nun okulları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan nun okulları haber sayfamızda...

Nun Okulları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.125 nun okulları haberi bulunmuştur.
Ramazanın ışığını yakalayın!
Ramazanın ışığını yakalayın!NUN Eğitim ve Kültür Vakfı, geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışmasının bu yıl üçüncüsünü düzenliyor. Dünyanın her yerinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini Ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor.
13.04.2022Advertorial
Ramazanın ışığını yakalayın
Ramazanın ışığını yakalayınNUN Eğitim ve Kültür Vakfı, geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışmasının bu yıl üçüncüsünü düzenliyor.
9.04.2022Gündem
NUN Okulları’ndan yüzde 100 IB başarısı
NUN Okulları’ndan yüzde 100 IB başarısıNUN Okulları’nda kasım ayı Uluslararası Bakalorya (IB) Diploma Programı sınavlarına giren lise son sınıf öğrencilerinin tamamı, bu yıl da yüzde 100 başarı elde ederek IB diploması almaya hak kazandı.
4.03.2022Eğitim
NUN Okulları yeni öğrencilerini bekliyor
NUN Okulları yeni öğrencilerini bekliyorÖğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen NUN Okullarında 2022-23 yılı eğitim ve öğretim dönemi için öğrenci kabul süreci başlıyor!
10.02.2022Advertorial
NUN Okulları, yeni öğrencilerini bekliyor
NUN Okulları, yeni öğrencilerini bekliyorTürkiye’de Uluslararası Bakalorya (IB) programını, kendi eğitim felsefesi ve ilkeleriyle harmanlayan NUN Okulları, özgün bir eğitim modeli sunuyor.
10.02.2022Eğitim
Çocuklara sıcak bir kış hediye ettiler
Çocuklara sıcak bir kış hediye ettilerÖğrencilerin akademik başarılarının beraberinde “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen NUN Okulları, fark yaratan sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.
26.01.2022Eğitim
Yarıyıl Tatilinde Ne Yapsak?
Yarıyıl Tatilinde Ne Yapsak?Yarıyıl tatili başlıyor, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısını tamamlayan öğrenciler iki hafta boyunca tatilin keyfini yaşayacaklar. Öğrencilerin önlerinde dinlenecekleri, eğlenecekleri, çok güzel bir tatil var. Peki, ebeveynler olarak bizlerin çocuklarımızın plansız geçirecekleri, sıkılacakları, vakitlerini televizyon ya da bilgisayar başında geçirecekleri bir tatile gönüllerimiz razı mı? Hiçbirimizin böyle bir tatil hayal etmediğimize eminiz.
14.01.2022Advertorial
Dijital Okul eğitimleri başlıyor
Dijital Okul eğitimleri başlıyorNUN Okulları’nın öğrencilere ilgi alanları doğrultusunda lisans derslerini deneyimleme şansı sunan Dijital Okulu yeniden başlıyor.
12.01.2022Eğitim
NUN’dan yüzde 100 IB başarısı
NUN’dan yüzde 100 IB başarısıNUN Okulları’nda, kasım ayı Uluslararası Bakalorya (IB) Diploma Programı sınavına giren lise son sınıf öğrencilerinin tamamı IB diploması almaya hak kazandı.
7.01.2022Eğitim
Genç öğretmenler aranıyor
Genç öğretmenler aranıyorÖğrencilerinin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen ve Türkiye’de IB eğitimini, PYP, MYP, DP düzeyinde süreklilik içerisinde uygulayarak veren sayılı kurumlardan biri olan NUN Okulları, öğretmenlik mesleği için heyecan duyan ve potansiyelini nitelikli nesiller yetiştirmek için geliştirmek isteyen öğretmen adayları için Genç Öğretmenler Programı’nı başlatıyor.
24.12.2021Eğitim
İlk NUN mezunları üniversiteli oldu
İlk NUN mezunları üniversiteli olduÖğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen NUN Okulları, bu yıl ilk lise mezunlarını verdi.
15.09.2021Eğitim
Eğlenirken öğrendiler
Eğlenirken öğrendilerOrtaokul ve Lise öğrencilerine farklı alanları tanıma şansı sunan Dijital Yaz Okulunda öğrenciler bilim, gastronomi, girişimcilik, iletişim gibi 35 farklı modül arasından seçim yaparak kendi yaz okulu programlarını oluşturdular.
11.08.2021Eğitim
NUN Yaz Kamplarında Yerinizi Alın!
NUN Yaz Kamplarında Yerinizi Alın!NUN Okullarının bu yıl üçüncüsünü düzenlediği, öğrencilere ilgi alanları doğrultusunda lisans derslerini şimdiden deneyimleme ve farklı alanları tanıma şansı sunan Dijital Yaz Okulu, çok yakında yeniden başlıyor!
23.06.2021Advertorial
NUN Okulları Eğitimi 'sınıfların ötesine' taşıdı!
NUN Okulları Eğitimi 'sınıfların ötesine' taşıdı!NUN Okulları öğretmenleri, pandemi döneminde Bitlis köy ve ilçe merkezinde yer alan 7 farklı okuldan 150 öğrenciyle, fırsat eşitliği sağlamak ve farkındalık yaratmak adına çevrim içi ders ortamında bir araya geldi.
1.06.2021Vitrin
NUN İlkokulu artık Beykoz’da
NUN İlkokulu artık Beykoz’da2014 yılından bu yana Altunizade’de yer alan NUN Okulları ana sınıfı ve ilkokul kampüsü 2021/2022 döneminde eğitime, Türkiye’de ve dünyada benzeri az bulunan fiziki imkânlara sahip Beykoz kampüsünde devam edecek.
18.05.2021Gündem
NUN ilkokulu artık Beykoz’da
NUN ilkokulu artık Beykoz’da2014 yılından bu yana Altunizade’de yer alan NUN Okulları ana sınıfı ve ilkokul kampüsü 2021/2022 döneminde eğitime, Türkiye’de ve Dünya’da benzeri az bulunan fiziki imkanlara sahip Beykoz kampüsünde devam edecek.
17.05.2021Eğitim
RAMAZANIN IŞIĞINI YAKALAYIN!
RAMAZANIN IŞIĞINI YAKALAYIN!NUN Eğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini Ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor.
23.04.2021Advertorial
Ramazan ışığını yakalayın
Ramazan ışığını yakalayınEğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor. Geçen yıl dünyanın farklı coğrafyalarında yoğun ilgi gören ve 8 farklı ülkeden, 1000’e yakın fotoğrafın değerlendirildiği yarışmada, bu sene de ramazan ayının heyecanını ve ruhunu en iyi yansıtan fotoğraflar yarışacak.
20.04.2021Eğitim
Ramazanın ışığını yakalayın!
Ramazanın ışığını yakalayın!NUN Eğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini Ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor.
18.04.2021Gündem
En iyi üniversitelerden kabul aldılar
En iyi üniversitelerden kabul aldılarNUN Okullarının ilk mezunları yüzde 100 Uluslararası Bakalorya başarısı elde ederek dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabuller alıyor. Avrupa ve Amerika’da bulunan, dünya sıralamasında ilk 100 içerisine giren King’s College London Üniversitesi, Manchester Üniversitesi, Leiden Üniversitesi, Groningen Üniversitesi gibi pek çok prestijli üniversiteden kabuller alan NUN Okullarının ilk mezunları, bir taraftan da yoğun bir şekilde yurt içindeki üniversiteler için hazırlanmaya devam ediyor.
25.02.2021Eğitim
NUN OKULLARI ÖĞRENCİLERİ DÜNYAYI İYİLEŞTİRECEK!
NUN OKULLARI ÖĞRENCİLERİ DÜNYAYI İYİLEŞTİRECEK!Öğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen NUN Okulları, bu yıl ilk mezunlarını veriyor! Öğrencilerin potansiyel yeteneklerini keşfetmeye ve geliştirmeye odaklanan; araştıran, sorgulayan, duyarlı birer dünya vatandaşı yetiştirmeyi hedefleyen NUN Okullarının ilk mezunları %100 Uluslararası Bakalorya başarısı elde ederek dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabuller aldı!
22.02.2021Advertorial
NUN Okulları öğrencileri dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabul aldı
NUN Okulları öğrencileri dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabul aldıÖğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen NUN Okulları, bu yıl ilk mezunlarını veriyor! Öğrencilerin potansiyel yeteneklerini keşfetmeye ve geliştirmeye odaklanan; araştıran, sorgulayan, duyarlı birer dünya vatandaşı yetiştirmeyi hedefleyen NUN Okullarının ilk mezunları %100 Uluslararası Bakalorya başarısı elde ederek dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabuller aldı!
22.02.2021Gündem
NUN Okulları öğrencisinden matematikte dünya birinciliği!
NUN Okulları öğrencisinden matematikte dünya birinciliği!NUN Okulları 2. Sınıf öğrencisi Ahmet Zahit Çonkar, Kanada Merkezli düzenlenen ve İngilizce olarak yapılan Uluslararası Caribou Matematik Yarışmasında kendi kategorisinde 2.283 öğrenci arasında birinci olmayı başardı.
18.02.2021Gündem
NUN Okullarından %100 Uluslararası Bakalorya Başarısı!
NUN Okullarından %100 Uluslararası Bakalorya Başarısı!Öğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen ve Türkiye’de IB eğitimini PYP, MYP ve DP düzeyinde süreklilik içerisinde uygulayarak veren sayılı kurumlardan biri olan NUN Okulları, ilk mezunları ile %100 başarı elde etti!
20.01.2021Marka Haberleri
NUN Dijital Kış Okulunda Yerinizi Alın!
NUN Dijital Kış Okulunda Yerinizi Alın!NUN Okullarının bu yıl ikincisini düzenlediği, öğrencilere ilgi alanları doğrultusunda lisans derslerini şimdiden deneyimleme ve farklı alanları tanıma şansı sunan Dijital Kış Okulu, çok yakında yeniden başlıyor!
28.12.2020Advertorial

Benzer Haber Etiketleri

Nun Okulları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.