Nun Okulları

Nun Okulları

Son dakika nun okulları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan nun okulları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan nun okulları haber sayfamızda...

Nun Okulları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.020 nun okullari haberi bulunmuştur.
NUN Yaz Kamplarında Yerinizi Alın!
NUN Yaz Kamplarında Yerinizi Alın!NUN Okullarının bu yıl üçüncüsünü düzenlediği, öğrencilere ilgi alanları doğrultusunda lisans derslerini şimdiden deneyimleme ve farklı alanları tanıma şansı sunan Dijital Yaz Okulu, çok yakında yeniden başlıyor!
23.06.2021Advertorial
NUN Okulları Eğitimi 'sınıfların ötesine' taşıdı!
NUN Okulları Eğitimi 'sınıfların ötesine' taşıdı!NUN Okulları öğretmenleri, pandemi döneminde Bitlis köy ve ilçe merkezinde yer alan 7 farklı okuldan 150 öğrenciyle, fırsat eşitliği sağlamak ve farkındalık yaratmak adına çevrim içi ders ortamında bir araya geldi.
1.06.2021Vitrin
NUN İlkokulu artık Beykoz’da
NUN İlkokulu artık Beykoz’da2014 yılından bu yana Altunizade’de yer alan NUN Okulları ana sınıfı ve ilkokul kampüsü 2021/2022 döneminde eğitime, Türkiye’de ve dünyada benzeri az bulunan fiziki imkânlara sahip Beykoz kampüsünde devam edecek.
18.05.2021Gündem
NUN ilkokulu artık Beykoz’da
NUN ilkokulu artık Beykoz’da2014 yılından bu yana Altunizade’de yer alan NUN Okulları ana sınıfı ve ilkokul kampüsü 2021/2022 döneminde eğitime, Türkiye’de ve Dünya’da benzeri az bulunan fiziki imkanlara sahip Beykoz kampüsünde devam edecek.
17.05.2021Eğitim
RAMAZANIN IŞIĞINI YAKALAYIN!
RAMAZANIN IŞIĞINI YAKALAYIN!NUN Eğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini Ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor.
23.04.2021Advertorial
Ramazan ışığını yakalayın
Ramazan ışığını yakalayınEğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor. Geçen yıl dünyanın farklı coğrafyalarında yoğun ilgi gören ve 8 farklı ülkeden, 1000’e yakın fotoğrafın değerlendirildiği yarışmada, bu sene de ramazan ayının heyecanını ve ruhunu en iyi yansıtan fotoğraflar yarışacak.
20.04.2021Eğitim
Ramazanın ışığını yakalayın!
Ramazanın ışığını yakalayın!NUN Eğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini Ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor.
18.04.2021Gündem
En iyi üniversitelerden kabul aldılar
En iyi üniversitelerden kabul aldılarNUN Okullarının ilk mezunları yüzde 100 Uluslararası Bakalorya başarısı elde ederek dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabuller alıyor. Avrupa ve Amerika’da bulunan, dünya sıralamasında ilk 100 içerisine giren King’s College London Üniversitesi, Manchester Üniversitesi, Leiden Üniversitesi, Groningen Üniversitesi gibi pek çok prestijli üniversiteden kabuller alan NUN Okullarının ilk mezunları, bir taraftan da yoğun bir şekilde yurt içindeki üniversiteler için hazırlanmaya devam ediyor.
25.02.2021Eğitim
NUN OKULLARI ÖĞRENCİLERİ DÜNYAYI İYİLEŞTİRECEK!
NUN OKULLARI ÖĞRENCİLERİ DÜNYAYI İYİLEŞTİRECEK!Öğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen NUN Okulları, bu yıl ilk mezunlarını veriyor! Öğrencilerin potansiyel yeteneklerini keşfetmeye ve geliştirmeye odaklanan; araştıran, sorgulayan, duyarlı birer dünya vatandaşı yetiştirmeyi hedefleyen NUN Okullarının ilk mezunları %100 Uluslararası Bakalorya başarısı elde ederek dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabuller aldı!
22.02.2021Advertorial
NUN Okulları öğrencileri dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabul aldı
NUN Okulları öğrencileri dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabul aldıÖğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen NUN Okulları, bu yıl ilk mezunlarını veriyor! Öğrencilerin potansiyel yeteneklerini keşfetmeye ve geliştirmeye odaklanan; araştıran, sorgulayan, duyarlı birer dünya vatandaşı yetiştirmeyi hedefleyen NUN Okullarının ilk mezunları %100 Uluslararası Bakalorya başarısı elde ederek dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabuller aldı!
22.02.2021Gündem
NUN Okulları öğrencisinden matematikte dünya birinciliği!
NUN Okulları öğrencisinden matematikte dünya birinciliği!NUN Okulları 2. Sınıf öğrencisi Ahmet Zahit Çonkar, Kanada Merkezli düzenlenen ve İngilizce olarak yapılan Uluslararası Caribou Matematik Yarışmasında kendi kategorisinde 2.283 öğrenci arasında birinci olmayı başardı.
18.02.2021Gündem
NUN Okullarından %100 Uluslararası Bakalorya Başarısı!
NUN Okullarından %100 Uluslararası Bakalorya Başarısı!Öğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen ve Türkiye’de IB eğitimini PYP, MYP ve DP düzeyinde süreklilik içerisinde uygulayarak veren sayılı kurumlardan biri olan NUN Okulları, ilk mezunları ile %100 başarı elde etti!
20.01.2021Marka Haberleri
NUN Dijital Kış Okulunda Yerinizi Alın!
NUN Dijital Kış Okulunda Yerinizi Alın!NUN Okullarının bu yıl ikincisini düzenlediği, öğrencilere ilgi alanları doğrultusunda lisans derslerini şimdiden deneyimleme ve farklı alanları tanıma şansı sunan Dijital Kış Okulu, çok yakında yeniden başlıyor!
28.12.2020Advertorial
Çevre kirliliğine dikkat çektiler
Çevre kirliliğine dikkat çektiler“Çevre İçin Bir Adım” sloganıyla yola çıkan gönüllü NUN Okulları öğrenci ve öğretmenleri, Beykoz’daki Elmalı Barajı çevresinde biriken atıkları topladı.
13.11.2020Eğitim
NUN Okulları Kabul Süreci Devam Ediyor!
NUN Okulları Kabul Süreci Devam Ediyor!Öğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen NUN Okullarında 2020-21 yılı eğitim dönemi için öğrenci kabul süreci devam ediyor!
7.08.2020Advertorial
NUN Okulları Kabul Süreci Haziran’da!
NUN Okulları Kabul Süreci Haziran’da!Öğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen NUN Okullarında 2020-21 yılı eğitim dönemi için öğrenci kabul süreci devam ediyor!
13.06.2020Advertorial
NUN öğrencilerinden uluslararası başarı
NUN öğrencilerinden uluslararası başarıÖğrencilerin bilimsel araştırma faaliyetlerine olan ilgi ve yeteneğini ortaya çıkarmak ve geliştirmek amacıyla Rusya’da düzenlenen Uluslararası URFODU Bilim Temelleri Yarışması’nın sonuçları açıklandı.
12.06.2020Eğitim
NUN Okulları Online Kabul Süreci 2-3 Mayıs’ta!
NUN Okulları Online Kabul Süreci 2-3 Mayıs’ta!Öğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen NUN Okulları, ülke genelinde uzaktan eğitime devam edildiği için öğrenci alım sürecini bu kez “online” olarak gerçekleştiriyor.
19.04.2020Advertorial
Nun’da, Öz’e yolculuk başlıyor
Nun’da, Öz’e yolculuk başlıyorNun Okulları, Eğitimde Bir Adım Ötesi Zirvesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenliyor...
11.03.2020Eğitim
Haluk Bayraktar: Milli Teknoloji hamlesiyle gençlerimizin potansiyeli artıyor
Haluk Bayraktar: Milli Teknoloji hamlesiyle gençlerimizin potansiyeli artıyorBaykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar "A sınıfı işler, A sınıfı, donanımlı insanlarla yapılıyor. Bu anlamda da bu ekosistemi güçlendirmemiz gerekiyor. Bizi ileriye taşıyacak bu ekosistem" dedi. Bayraktar, savunma sanayinde de yerliliğin arttığını belirtti.
6.04.2019Ekonomi
‘Kalite zamanı’
‘Kalite zamanı’NUN Okulları tarafından düzenlenen Eğitimde Bir Adım Ötesi Zirvesi’nin ikincisi dün gerçekleştirildi. Bu yıl “Eğitimde İrade” temasıyla yapılan zirvede, alanında uzman eğitimcilerin yanı sıra 20 farklı ilden 600 katılımcı yer aldı. Zirvenin açılış konuşmasını Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptı.
10.03.2019Siyaset
Eğitimde bir adım ötesi NUN’da
Eğitimde bir adım ötesi NUN’daNUN Okulları, çağa özgü gelişmeleri insan doğasını yok saymadan asırlara dayanan fikri derinlik içinde ele almak amacıyla Eğitimde Bir Adım Ötesi Zirvesi düzenleniyor. Zirve, 9 Mart’ta NUN Okulları Beykoz Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Her yıl farklı bir temanın seçildiği zirvenin bu yılki teması ise “Eğitimde İrade” olarak belirlendi.
27.02.2019Gündem
Son dakika: Bakan Soylu müjdeyi verdi!15 bin polis alınacak...
Son dakika: Bakan Soylu müjdeyi verdi!15 bin polis alınacak...İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "15 bin yeni polis alıyoruz. Bunun büyük bir bölümünü İstanbul'a vereceğiz. İstanbul'u dünyanın en güvenli şehri haline getireceğiz." dedi.
27.02.2019 Siyaset
'Çekilme, YPG’ye hizmet etmemeli'
'Çekilme, YPG’ye hizmet etmemeli'Aksoy, ABD’nin Suriye’den çekilme kararına ilişkin, “Çekilme süreci PYD-YPG’nin bölücü gündemine kesinlikle hizmet etmemeli. Sahada yeni oldubittiler yaşanmamalı” dedi...
19.01.2019Siyaset
NUN Okulları Lisesinin yeni müdürü belli oldu
NUN Okulları Lisesinin yeni müdürü belli olduİstanbul Erkek Lisesi Müdürlüğü görevini yürüten Hikmet Konar, NUN Okulları Lisesinin yeni müdürü oldu.
7.08.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

nun okullarıEğitimpandemibaşarınun

Nun Okulları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.