Sponsorlu İçerik

Sponsorlu İçerik

Son dakika sponsorlu içerik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sponsorlu içerik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sponsorlu içerik haber sayfamızda...

Sponsorlu İçerik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 437 sponsorlu içerik haberi bulunmuştur.
Pankreas kanseri tedavisinde yeni yöntem Radyoaktif  Fosfor (P32)
Pankreas kanseri tedavisinde yeni yöntem Radyoaktif Fosfor (P32) Son yıllarda görülme sıklığında hızla artış gösteren pankreas kanseri, hayati riske neden olan agresif kanserlerin başında geliyor. Pankreas kanserinin tanı ve tedavisindeki gelişmeler, hastaların tedavi edilme oranını önemli ölçüde artırabiliyor. Pankreas kanserinin yeni tedavi yöntemlerinden ‘Radyoaktif Fosfor (P32)’ artık Türkiye’de de uygulanıyor.
28.05.2024 Advertorial
Büyük yalanın ardındaki kirli oyun! Parayla satın aldığı çocuğun gerçek annesi ortaya çıktı!
Büyük yalanın ardındaki kirli oyun! Parayla satın aldığı çocuğun gerçek annesi ortaya çıktı! İstanbul’da 20 yıl önce yaşanan bir skandal deşifre oldu. Sosyetenin ünlü ailesinin hüküm giymiş bir kadının yeni doğan bebeğini satın aldığı ortaya çıktı. İddialar korkunç.
24.05.2024 Advertorial
Hepsiburada’da Büyük Mayıs İndirimleri kampanyası başladı!
Hepsiburada’da Büyük Mayıs İndirimleri kampanyası başladı! Hepsiburada bir hafta boyunca sürecek özel indirim kampanyasını başlattı. Özellikle evlilik hazırlığı yapanların hayatını kolaylaştıracak indirimlerle, mobilyadan küçük aletlerine, ev tekstilinden beyaz eşyaya uzanan bir çok kategoride büyük fırsatlar bulunuyor.
22.05.2024 Advertorial
1924 Gönen’den franchise fırsatı
1924 Gönen’den franchise fırsatı Kurtuluş Savaşı gazisi dedenin başlattığı kahve işini 5. nesile taşıyan 1924 Gönen, 2021 yılında kurduğu, ve 1.5 yıl önce Kemeraltı’nda açtığı dükkan/cafe konseptini, 60 ay faizsiz vadeyle Ege’ye açıyor.
20.05.2024 Advertorial
James Dyson, dünya için fark yaratan fikirleri bekliyor!
James Dyson, dünya için fark yaratan fikirleri bekliyor! James Dyson Vakfı tarafından öğrenciler için her yıl düzenlenen ve bugüne kadar 400'den fazla genç mucide 1 milyon Sterlin’den fazla destek sağlayan James Dyson Ödülü başvuruları 17 Temmuz’a kadar devam ediyor.
20.05.2024 Advertorial
O artık batık bir geminin metruk deniz feneri değil
O artık batık bir geminin metruk deniz feneri değil Patara Deniz Feneri, Xanthos Vadisi’nin dünyaya açılan kapısında, Patara limanında, M.S. 64/65 yılından itibaren yüzlerce yıl denizcilere yol gösterdi. İmparator Nero'nun Patara'ya armağanı olan bu fener, yıllar yılı sert rüzgârlara göğüs gerdi. 15. yüzyıla gelindiğinde ise Rodos Depremi yeryüzünü sarsarken yaşlı fener son kez baktı Akdeniz'e.
20.05.2024 Advertorial
Yatırımda hız kesmedik
Yatırımda hız kesmedik Son üç yılda yaklaşık 100 milyon euro’luk yatırım yapan Lezita, Kahramanmaraş’a kuracağı entegre üretim tesisinin inşaatına başlıyor. Böylece Orta Doğu’daki ihraç pazarlarına yakınlaşacak olan şirket, hem piliç eti hem de işlenmiş üretim kapasitesini iki katına çıkaracak.
17.05.2024 Advertorial
İlker Ayrık, Türkiye’nin en çok tutulan Noodle’ı ile bir araya geldi
İlker Ayrık, Türkiye’nin en çok tutulan Noodle’ı ile bir araya geldi Türkiye'nin sevilen oyuncularından İlker Ayrık, Indomie Hazır Noodle ile iş birliği yapıyor! Dünyanın en çok tercih edilen 1. hazır noodle üreticisi olan Indomie’nin, Türkiye'nin de en çok tercih edilen hazır noodle markası olduğu biliniyor. Şimdi ise, Indomie'nin lezzetiyle İlker Ayrık'ın enerjisi ve samimiyeti bir araya geliyor.
16.05.2024 Advertorial
Masterpass ve Garanti BBVA’dan kayıtlı kartların izini sürecek yenilik!
Masterpass ve Garanti BBVA’dan kayıtlı kartların izini sürecek yenilik! Mastercard ve Garanti BBVA, kart sahiplerinin e-ticaret deneyimlerinin güvenli ve şeffaf olması için yeni iş birlikleri hayata geçirmeye devam ediyor. Türkiye’de bir ilk olarak, Garanti BBVA kart sahipleri artık Masterpass’e kayıtlı banka veya kredi kartlarını hangi işyerlerinde listelemeye izin verdiğini BonusFlaş ve Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden tek bir platformda görebiliyor.
14.05.2024 Advertorial
10 bin marka ve milyonlarca ürünle Hepsiburada Moda Haftası bugün başlıyor
10 bin marka ve milyonlarca ürünle Hepsiburada Moda Haftası bugün başlıyor Hepsiburada, 13-16 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği Moda Haftası ile 10 bin marka ve iş ortağına ait mağazalarında milyonlarca ürününü kapsayan, 4 gün boyunca sürecek yılın en büyük moda ve kozmetik indirim kampanyasını bugün başlatıyor.
14.05.2024 Advertorial
Latif Demirci’nin yarım yüzyıllık tebessüm mirası
Latif Demirci’nin yarım yüzyıllık tebessüm mirası İş Sanat Kibele Sanat Galerisi, Türkiye’nin önde gelen karikatüristlerinden Latif Demirci’nin yarım asırlık sanat hayatını, küratörlüğünü kızı Yasemin Demirci ile yakın dostu gazeteci İhsan Yılmaz’ın üstlendiği “Yazan-Çizen LATİF DEMİRCİ” sergisiyle anıyor. Yılmaz ve Demirci ile sergiyi ve hazırlık sürecini konuştuk.
13.05.2024 Advertorial
Astımda eğitim güç verir: Bilgi anahtardır
Astımda eğitim güç verir: Bilgi anahtardır Astım; tekrarlayan nefes darlığı, hırıltı, göğüste baskı hissi ve öksürük gibi belirtilerle kendini gösteren, kronik bir hava (nefes) yolu hastalığıdır.
7.05.2024 Advertorial
Anneler günü için Dreame’den muhteşem kampanya
Anneler günü için Dreame’den muhteşem kampanya Dreame, 12 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak Anneler Günü kampanyası kapsamında robot süpürge satın alımlarına özel Hair Glory, Hair Straightener veya Hair Gleam saç bakım ürünlerinden birini hediye ediyor.
6.05.2024 Advertorial
ALC Kuyumculuk: İzmir'in parıltısı
ALC Kuyumculuk: İzmir'in parıltısı İzmir'in tarihi dokusunu ve modern çizgilerini bir araya getiren ALC Kuyumculuk, şehrin kalbindeki Lider Centrio İş Merkezi'nde yer alarak, mücevher tutkunlarını büyüleyen bir deneyim sunuyor
7.05.2024 Advertorial
Yumoş’tan bambaşka bi’ ferahlık deneyimi
Yumoş’tan bambaşka bi’ ferahlık deneyimi Marka çalışmalarıyla 7’den 70’e herkesin ilgisini toplayan ve insanları gülümseterek iyilik hallerine katkıda bulunmayı amaçlayan Yumoş, bu defa Kanyon metro girişindeki interaktif deneyim alanıyla Sakura mevsimini İstanbul’a taşıyor. Hareket eden Yumoş ayıları ve sakura çiçeklerinin olduğu rengarenk Yumoş Sakura Tüneli’nde ziyaretçiler yeni Yumoş Extra Sakura’nın kokusunu ve ferahlığını da deneyimleyebiliyor.
3.05.2024 Advertorial
Hepsiburada, binlerce hediyeyi Anneler Günü’nde teslim edecek!
Hepsiburada, binlerce hediyeyi Anneler Günü’nde teslim edecek! Yaklaşan Anneler Günü ile beraber, e-ticarette Anneler Günü hediye alışverişi hareketlendi.
3.05.2024 Advertorial
SPONSORLU: Yunus Emre Akkor’dan Süt Helvası
SPONSORLU: Yunus Emre Akkor’dan Süt Helvası Yunus Emre Akkor ile Osmanlı Mutfağı - Süt Helvası
23.05.2024 Milliyet Tv
Turizmde yapay zekanın öncüsü, Türkiye’yi merkez üs seçti
Turizmde yapay zekanın öncüsü, Türkiye’yi merkez üs seçti Dünya genelinde 8 bini aşkın otele tedarik teknolojisi hizmetleri sunan Mövenpick Holding iştiraklerinden dijital satın alma platformu FutureLog, Yunanistan, Mısır ve Türk Cumhuriyetleri operasyonlarında Türkiye’yi merkez üs seçti.
3.05.2024 Advertorial
Hepsiburada Premium Anne Çocuk Kulübü açıldı
Hepsiburada Premium Anne Çocuk Kulübü açıldı Hepsiburada, ebeveynlere alışveriş deneyimlerini üst seviyeye taşıyacak “Premium Anne Çocuk Kulübü”nü tanıttı. Hepsiburada Premium Anne Çocuk Kulübü, markalardan ayrıcalıklı indirimler, eğlence fırsatları gibi avantajlarla ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.
29.04.2024 Advertorial
Concentrix + Webhelp, yoluna Concentrix adıyla devam ediyor
Concentrix + Webhelp, yoluna Concentrix adıyla devam ediyor Şirket, yenilenen marka kimliğiyle geleceğin markalarına destek vererek global ölçekte bir teknoloji ve hizmet sağlayıcısı olma konumunu güçlendiriyor.
26.04.2024 Advertorial
Birbirine bağlantıda dünya lideri
Birbirine bağlantıda dünya lideri Dünyanın lider İnternet Değişim Noktası (IX) operatörü DE-CIX’in Türkiye Bölge Direktörü Bülent Şen, işletmelere yönelik birbirine bağlantı hizmetlerinin ve yakın dönemde genişletip yeniden yapılandırdığını duyurduğu İş Ortağı Programının avantajlarını anlatıyor.
25.04.2024 Advertorial
Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, çocukların gelişimine katkı sağlamak için çalışmalarına devam ediyor!
Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, çocukların gelişimine katkı sağlamak için çalışmalarına devam ediyor! Zamanla gelişiyorlar... Zamanla öğreniyorlar… Zamanla keşfediyorlar… Zamanla başarıyorlar… Çocuklarımızın başarısı, zamanı nasıl kullandıklarında saklı… Dünyaca ünlü markaların Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Saat&Saat, 'Akıllı Saatler Öğrenci Gelişim Kurumsal Sosyal Sorumluluk' projesiyle geleceğimizin çocuklarına zamanlarını daha verimli kullanma becerisi kazandırarak, onlara verdiği önemi gösteriyor.
22.04.2024 Advertorial
Hepsiburada Tavsiye Ekonomisini büyütüyor… Tavsiye’nin Lideri, Link Gelir ile hanelere 1 milyar TL kazandıracak
Hepsiburada Tavsiye Ekonomisini büyütüyor… Tavsiye’nin Lideri, Link Gelir ile hanelere 1 milyar TL kazandıracak Hepsiburada müşterilerine kendi çevrelerine ürün tavsiyesinde bulunarak gelir elde etme imkanı sunduğu “Link Gelir” programı ile Türkiye’de tavsiye ekonomisini büyütecek. Hedef 2024 içinde programa katılanlara toplamda 1 milyar TL kazandırmak.
19.04.2024 Advertorial
Yunus Emre Akkor’dan Limonlu Sarımsaklı Tavuk
Yunus Emre Akkor’dan Limonlu Sarımsaklı Tavuk Yunus Emre Akkor ile Osmanlı Mutfağı - Limonlu Sarımsaklı Tavuk
18.04.2024 Milliyet Tv
Otların Rüzgarlı Öyküsü’nden Öz’e Dönüş’e: 13. Alaçatı Ot Festivali
Otların Rüzgarlı Öyküsü’nden Öz’e Dönüş’e: 13. Alaçatı Ot Festivali 18 - 21 Nisan tarihleri arasında 13.’sü gerçekleşecek olan Alaçatı Ot Festivali, birbirinden eğlenceli konserleri, şefler meydanı, sergileri, kıymetli söyleşileri, heyecan dolu yemek yarışmaları ve zengin stantlarıyla unutulmaz anılara ev sahipliği yapacak. Festivalin en renkli görüntülerine sahne olan geleneksel festival korteji 19 Nisan Cuma günü saat 14’te gerçekleşecek.
15.04.2024 Advertorial

Benzer Haber Etiketleri

Sponsorlu İçerik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.