Sponsorlu İçerik

Sponsorlu İçerik

Son dakika sponsorlu içerik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sponsorlu içerik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sponsorlu içerik haber sayfamızda...

Sponsorlu İçerik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 182 sponsorlu içerik haberi bulunmuştur.
Melikşah Altuntaş ile “Hayatımın Listesi” İş Sanat’ın YouTube kanalında yeni konuklarını ağırlıyor
Melikşah Altuntaş ile “Hayatımın Listesi” İş Sanat’ın YouTube kanalında yeni konuklarını ağırlıyorMelikşah Altuntaş’ın hazırlayıp sunduğu “Hayatımın Listesi” her Çarşamba İş Sanat’ın YouTube kanalında seyircisiyle buluşuyor.
30.06.2022Advertorial
Mikro Kadın Girişimci 3’üncüsü Hülya Dağöttüren / Umayana
Mikro Kadın Girişimci 3’üncüsü Hülya Dağöttüren / UmayanaGirişiminizi kurma fikri nasıl oluştu? Firmanızı ne zaman ve nasıl kurdunuz? Bu alana neden yöneldiniz, bu konudaki motivasyonunuz neydi? Kısa bir şekilde kuruluş öykünüzü paylaşır mısınız?
27.06.2022Advertorial
Siemens EQ.500 Tam Otomatik Kahve Makinesi'nin öne çıkan özellikleri
Siemens EQ.500 Tam Otomatik Kahve Makinesi'nin öne çıkan özellikleriSiemens’ten EQ.500 tam otomatik kahve makinesi
23.06.2022Yaşam
Sıfır Atık Özel Ödülü  Gamze Kara Mağden, BUGAMED Biyoteknoloji
Sıfır Atık Özel Ödülü Gamze Kara Mağden, BUGAMED BiyoteknolojiGirişiminizi kurma fikri nasıl oluştu? Firmanızı ne zaman ve nasıl kurdunuz? Bu alana neden yöneldiniz, bu konudaki motivasyonunuz neydi? Kısa bir şekilde kuruluş öykünüzü paylaşır mısınız?
21.06.2022Advertorial
Göbeklitepe Girişimci Kadınlar Üretim ve İşletme Kooperatifi / Emine Çakmak ÜKY Kadın Kooperatifleri 3.’sü / Medya İletişim Paketi Soruları
Göbeklitepe Girişimci Kadınlar Üretim ve İşletme Kooperatifi / Emine Çakmak ÜKY Kadın Kooperatifleri 3.’sü / Medya İletişim Paketi SorularıKooperatifinizi kurma fikri nasıl oluştu? Ne zaman ve nasıl kurdunuz? Kuruluş öykünüzü paylaşır mısınız?
21.06.2022Advertorial
Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Kooperatifleri, Afyonkarahisar Valiliği Proje Koordinatörü İlknur Yüksel Dönmez
Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Kooperatifleri, Afyonkarahisar Valiliği Proje Koordinatörü İlknur Yüksel DönmezKooperatifinizi kurma fikri nasıl oluştu? Ne zaman ve nasıl kurdunuz? Kuruluş öykünüzü paylaşır mısınız?
21.06.2022Advertorial
Mikro Kadın Girişimci 2’ncisi Emine Yılmaz, Hyggefoods Gıda
Mikro Kadın Girişimci 2’ncisi Emine Yılmaz, Hyggefoods GıdaGirişiminizi kurma fikri nasıl oluştu? Firmanızı ne zaman ve nasıl kurdunuz? Bu alana neden yöneldiniz, bu konudaki motivasyonunuz neydi? Kısa bir şekilde kuruluş öykünüzü paylaşır mısınız?
29.06.2022Advertorial
Mikro Kadın Girişimci 1’incisi  Başak Demir, Helimore Havacılık
Mikro Kadın Girişimci 1’incisi Başak Demir, Helimore HavacılıkGirişiminizi kurma fikri nasıl oluştu? Firmanızı ne zaman ve nasıl kurdunuz? Bu alana neden yöneldiniz, bu konudaki motivasyonunuz neydi? Kuruluş öykünüzü paylaşır mısınız?
28.06.2022Advertorial
KOBİ Kadın Girişimci 2’ncisi İsmihan Kobaner, Osmak Rulo Makina
KOBİ Kadın Girişimci 2’ncisi İsmihan Kobaner, Osmak Rulo MakinaGirişiminizi kurma fikri nasıl oluştu? Firmanızı ne zaman ve nasıl kurdunuz? Bu alana neden yöneldiniz, bu konudaki motivasyonunuz neydi?  Kısa bir şekilde kuruluş öykünüzü paylaşır mısınız?
27.06.2022Advertorial
KOBİ Kadın Girişimci 1’incisi Nurşen Sanver, Sanver Mühendislik
KOBİ Kadın Girişimci 1’incisi Nurşen Sanver, Sanver MühendislikGirişiminizi kurma fikri nasıl oluştu? Firmanızı ne zaman ve nasıl kurdunuz? Bu alana neden yöneldiniz, bu konudaki motivasyonunuz neydi? Kısa bir şekilde kuruluş öykünüzü paylaşır mısınız?
25.06.2022Advertorial
Kadın girişimciler, Trendyol’un destek programlarıyla işini dijitalleştirerek büyütüyor
Kadın girişimciler, Trendyol’un destek programlarıyla işini dijitalleştirerek büyütüyorUN Women ve UN Global Compact ortak inisiyatifi olan Kadının Güçlenmesi Prensipleri (WEPs) imzacısı olan Trendyol, Türkiye’nin dört bir yanındaki kadınları, ekonomik hayatta etkin şekilde yer almaları için özel programlarla destekliyor, dijitalleşmeleri için çalışıyor.
10.06.2022Advertorial
Taraftardan fazlası olma vakti!
Taraftardan fazlası olma vakti!Önce Messi, şimdi Del Piero… Socios.com dünyaca ünlü marka elçileri ve 125’den fazla global partneri ile spor endüstrisinin en büyük aktörü olma yolunda ilerliyor.
8.06.2022Advertorial
STOP LOSS NEDİR?
STOP LOSS NEDİR?Stop loss, borsada çok sık kullanılan terimler arasında yer alır. Stop loss’un Türkçe karşılığı 'kaybı durdur' şeklinde olurken; yatırımcıların diline yerleşmiş hali 'zarar-kes'dir.
1.06.2022Milliyet Tv
Anadolu’nun Ressamı Yalçın Gökçebağ Kibele Sanat Galerisi’nde
Anadolu’nun Ressamı Yalçın Gökçebağ Kibele Sanat Galerisi’ndeRessam Yalçın Gökçebağ’ın “Geçmiş Uzun Sürer” başlıklı sergisi, 26 Nisan Salı gününden itibaren Kibele Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşuyor. 23 Temmuz 2022 tarihine kadar devam edecek sergide sanatçının farklı dönemlerine ait eserleri yer alacak.
30.05.2022Advertorial
QUA Granite Dünya İç Mekanlar günü kapsamında Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunları ve öğrencileri ile buluştu
QUA Granite Dünya İç Mekanlar günü kapsamında Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunları ve öğrencileri ile buluştuİçmimarlar Odası Antalya Şubesi önderliğinde Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nün gerçekleştirmiş olduğu Mezunlar Sergisi, Qua Granite sponsorluğunda 25 Mayıs Çarşamba günü saat 16:00’da kapılarını ziyaretçilerine açtı.
27.05.2022Vitrin
Yunus Emre Akkor’dan Baharatlı Sarımsaklı Tavuk
Yunus Emre Akkor’dan Baharatlı Sarımsaklı TavukYunus Emre Akkor ile Osmanlı Mutfağı – Baharatlı Sarımsaklı Tavuk
27.05.2022Yaşam
Yaşam alanlarınızı minik dokunuşlarla nasıl daha estetik hale getirirsiniz?
Yaşam alanlarınızı minik dokunuşlarla nasıl daha estetik hale getirirsiniz?Evinizde büyük değişim rüzgarları esmese de daha estetik bir görünüm elde edebileceğiniz biliyor musunuz? Sadece küçük dokunuşlarla istediğiniz her türlü etkinin yaratılması mümkün! Dikkat etmeniz gereken yalnızca doğru hamlelerde bulunmak ve doğru ürünleri doğru alanlarda kullanmaktır. Peki, neler yapılabilir, hangi değişikliklere imza atılabilir?
23.05.2022Advertorial
5 adımda okul ve aile iletişimi ile öğrencilerin başarısını güçlendirmek mümkün...
5 adımda okul ve aile iletişimi ile öğrencilerin başarısını güçlendirmek mümkün...Eğitimde öğrencinin başarısının anahtarı güçlü iletişim. Bunu sadece öğrencinin, öğretmeni veya velisi ile olan iletişimi ile kısıtlamak mümkün değil. Günümüzde teknoloji ile desteklenen iletişim, öğretmen ve veli iş birliğini kapsayan ve öğrencinin de tam ortasında yer aldığı bir ekosistem.
25.05.2022Advertorial
Cuma iş çıkışı’nda Ceza sahnede
Cuma iş çıkışı’nda Ceza sahnedeİş Sanat’ın İş Kuleleri Kibele Heykeli Önü’nde düzenlediği Cuma İş Çıkışı açık hava konserleri bu sezon Hey! Douglas ile yeniden başladı.
18.05.2022Advertorial
Trabzonspor’a Şampiyonluk Kupası’nı Yemeksepeti teslim etti
Trabzonspor’a Şampiyonluk Kupası’nı Yemeksepeti teslim ettiSpor Toto Süper Lig 2021-22 Sezonu Şampiyonu Trabzonspor, Medical Park Stadyumu'nda 14 Mayıs Cumartesi günü saat 18.00'de başlayan organizasyonla kupasına kavuştu. Sezonu ligin zirvesinde tamamlayan Bordo-Mavililerin evindeki Şampiyonluk töreninde Yemeksepeti Kupa Teslimat Sponsoru olarak yer aldı ve şampiyona kupasını teslim etti.
16.05.2022Advertorial
Pandemi sonrası modada yükselen trend sportif şıklık
Pandemi sonrası modada yükselen trend sportif şıklıkKoronavirüs pandemisinin gölgesinde geçen iki yılın ardından hızla iyileşme sürecine girdiğimiz şu günlerde değişen moda alışkanlıklarımızı Batu Spor Malzemeleri kurucusu Sercan Köse ile birlikte değerlendirdik. Sponsorlu içerik
13.05.2022Haberler
Pandemi sonrası modada yükselen trend sportif şıklık
Pandemi sonrası modada yükselen trend sportif şıklıkKoronavirüs pandemisinin gölgesinde geçen iki yılın ardından hızla iyileşme sürecine girdiğimiz şu günlerde değişen moda alışkanlıklarımızı Batu Spor Malzemeleri kurucusu Sercan Köse ile birlikte değerlendirdik.
13.05.2022Advertorial
Yeedi vac hybrid incelemesi
Yeedi vac hybrid incelemesiEvlerin artık vazgeçilmezi olan robot süpürgelerin geldiği son noktayı gösteren yepyeni bir ürünü sizlerle tanıştıracağız. İşte yeedi markasının geliştirdiği yeedi vac hybrid’in dikkatimizi çeken tüm özellikleri...
12.05.2022Teknoloji
Borsada Devre Kesici Nedir?
Borsada Devre Kesici Nedir?Borsa İstanbul’un uygulamalarında sık sık duyduğumuz ‘devre kesici’, yatırımcı dostu bir sistemdir. Devre kesici uygulamasının diğer adı ‘otomatik seans durdurma sistemi’ olurken; fiyat dalgalanmalarının belirlenen sınırları aşması halinde otomatik olarak devreye girer.
11.05.2022Milliyet Tv

Benzer Haber Etiketleri

Sponsorlu İçerik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.