Nurtaç Canan’

Nurtaç Canan’

Son dakika Nurtaç Canan’ haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nurtaç Canan’ gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nurtaç Canan’ haber sayfamızda...

Nurtaç Canan’

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14 nurtac canan haberi bulunmuştur.
Eşine kurşun yağdıran koca: Eşim benim kıymetlimdir, başımın tacıdır
Eşine kurşun yağdıran koca: Eşim benim kıymetlimdir, başımın tacıdırZeytinburnu'nda boşanmak isteyen eşi Nurtaç Canan'a silahla 5 el ateş ederek yaraladığı gerekçesiyle 39 yıla kadar hapsi istemiyle yargılanan Ragıp Canan duruşmada eşine seslenerek " Sayın eşime en derin sevgilerimi sunuyorum. Hata benim, bütün suç benim. Biliyorum, eşimin kalbi kırıldı. Benim gayem eşimi sadece korkutmaktı. Öldürme niyetim yoktu. Pişmanım. Eşim benim kıymetlimdir, başımın tacıdır" dedi. Sanığın tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme duruşmayı erteledi. Öte yandan olay günü Nurtaç Canan'ın kendi kanıyla yere 'Beni Ragıp vurdu, kurtuldum' yazmıştı.
29.06.2021Gündem
Kanıyla adını yazmıştı!  Korkunç olayda yeni gelişme
Kanıyla adını yazmıştı! Korkunç olayda yeni gelişmeİstanbulda, eşi tarafından ayrılmak istediği için vurulan Nurtaç Canan, kanıyla yere "Annem babam hakkınızı helal edin. Üzülmeyin. Beni Ragıp vurdu. Kurtuldum" yazmıştı. Vücuduna 5 kurşun isabet eden Nurtaç Canan, verdiği yaşam mücadelesinin ardından boşanma kararı aldı,
23.06.2021Gündem
Kanıyla katilini yazmıştı! O anları kan ve kurşun izlerinin olduğu odada anlattı!
Kanıyla katilini yazmıştı! O anları kan ve kurşun izlerinin olduğu odada anlattı!Türkiye onu kanıyla yere yazdığı "Anne, baba beni Ragıp vurdu" yazıyla tanımıştı. Olaydan 2 gün önce kaynar çayla yakılan Nurtaç Canan, dehşet evinde yaşadıklarını CNN TÜRK ekibinden Ceylan Sever ile Ümit Sertabipoğlu'na anlattı.
14.04.2021Haberler
Kanıyla katilini yazmıştı! O anları kan ve kurşun izlerinin olduğu odada anlattı!
Kanıyla katilini yazmıştı! O anları kan ve kurşun izlerinin olduğu odada anlattı!Türkiye onu kanıyla yere yazdığı "Anne, baba beni Ragıp vurdu" yazıyla tanımıştı. Olaydan 2 gün önce kaynar çayla yakılan Nurtaç Canan, dehşet evinde yaşadıklarını CNN TÜRK ekibinden Ceylan Sever ile Ümit Sertabipoğlu'na anlattı.
14.04.2021Gündem
Kanıyla ‘Beni Ragıp vurdu’ yazmıştı! Mahkemede şoke eden talep...
Kanıyla ‘Beni Ragıp vurdu’ yazmıştı! Mahkemede şoke eden talep...Ayrılmak istediği için eşi tarafından vurulan Nurtaç Canan, öleceği düşüncesiyle kanıyla yere ‘Beni Ragıp vurdu’ diye yazmıştı. O Ragıp dün hâkim karşısına çıktı ve tam 5 kurşun sıktığı karısını korkutmak amacıyla vurduğunu söyleyerek, kendisini affetmesini istedi.
19.02.2021Gündem
Kanıyla yere kendisini kocasının vurduğunu yazmıştı; davanın ikinci duruşması görüldü
Kanıyla yere kendisini kocasının vurduğunu yazmıştı; davanın ikinci duruşması görüldüİstanbul Zeytinburnu’nda 4 Haziran 2020’de boşanmak istediği eşi Ragıp Canan tarafından silahla 5 el ateş edilerek vurulan ve kendi kanıyla yere “Annem, babam hakkınızı helal edin. Beni Ragıp vurdu, kurtuldum" şeklinde yazı yazan Nurtaç Canan'ın yaralanması davasının görülmesine devam edildi.
18.02.2021Haberler
Son dakika! Kanıyla yere kendisini kocasının vurduğunu yazmıştı! Davada flaş gelişme
Son dakika! Kanıyla yere kendisini kocasının vurduğunu yazmıştı! Davada flaş gelişmeBir son dakika haberine göre; İstanbul Zeytinburnu’nda 4 Haziran 2020’de boşanmak istediği eşi Ragıp Canan tarafından silahla 5 el ateş edilerek vurulan ve kendi kanıyla yere “Annem, babam hakkınızı helal edin. Beni Ragıp vurdu, kurtuldum" şeklinde yazı yazan Nurtaç Canan'ın yaralanması davasının görülmesine devam edildi.
18.02.2021Gündem
Caninin adını kanıyla yazdı! Müebbet hapis istemi ile yargılanacak
Caninin adını kanıyla yazdı! Müebbet hapis istemi ile yargılanacakEşi Nurtaç Canan’a (49) peş peşe 5 kurşun sıkarak yaralı halde evde bırakan Ragıp Canan’a (49) yönelik soruşturma tamamlandı. Tutuklu sanık Canan, müebbet hapis istemi ile yargılanacak.
23.07.2020Gündem
Son dakika! Kanıyla yere kocasının adını yazan Nurtaç Canan: Kim vurduya gitti olmasın
Son dakika! Kanıyla yere kocasının adını yazan Nurtaç Canan: Kim vurduya gitti olmasınGelen son dakika haberine göre; Boşanmak istediği eşi Ragıp Canan tarafından kurşun yağmuruna tutulan ve öleceğini düşünerek saldırganın kim olduğunu kendi kanıyla yere yazan Nurtaç Canan, Hürriyet’e konuştu. Polislere delil bırakmak için ismini yazdığını belirten Canan, “Son bir hamle ile yere onun adını yazdım. İstedim ki kim vurduya gitmesin davam” dedi.
21.06.2020Gündem
Nurtaç Canan’ı vuran yakalandı!
Nurtaç Canan’ı vuran yakalandı!İstanbul Zeytinburnu’nda 4 Haziran günü Nurtaç Canan (46), şiddet ve ihanet gerekçesiyle boşanmak istediği 23 yıllık eşi Ragıp Canan tarafından silahla vuruldu.
20.06.2020Gündem
Görüntüler kan dondurmuştu! Bakan Selçuk'tan Nurtaç Canan açıklaması
Görüntüler kan dondurmuştu! Bakan Selçuk'tan Nurtaç Canan açıklamasıİstanbul'da 23 yıllık eşi Nurtaç Canan'ı kurşun yağmuruna tutarak ağır yaralayan Ragıp Canan 2 hafta sonra polis tarafından yakalandı. Saldırı sonrasında öleceğini düşünen ve kendisini öldürmeye çalışanın eşi olduğunu kanıyla yere yazı yazan Nurtaç Canan'ın saldırı sonrası aldığı kurşun darbesiyle kesilmesi düşünülen sağ bacağı ise operasyonla kurtarıldı. Öte yandan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, şiddete maruz kalan Nurtaç Canan ile oğlunun uygun hizmet modellerinden yararlanmalarını sağlayacaklarını bildirdi.
19.06.2020Gündem
Son dakika haberleri... Kan donduran haber! Nurtaç Canan kanıyla kendisini hastanelik eden kişinin ismini yazdı
Son dakika haberleri... Kan donduran haber! Nurtaç Canan kanıyla kendisini hastanelik eden kişinin ismini yazdıGelen son dakika haberine göre, kendisini terk etmek isteyen eşi Nurtaç Canan’a defalarca kurşun sıkan Ragıp Canan, onu evde ölüme terk etti. Nurtaç Canan acı içinde kıvranarak ölümü beklerken, kanıyla eşinin ismini yere yazdı: “Annem babam hakkınızı helal edin. Beni Ragıp vurdu. Kurtuldum.”
19.06.2020Gündem
Ajanda
AjandaAjanda
31.01.1999Kültür Sanat
Ajanda
AjandaAjanda
27.09.1998Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

nurtaç cananragıp cananistanbuldavaşiddet

Nurtaç Canan’ ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.