Ödenecek

Ödenecek

Son dakika ödenecek haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ödenecek gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ödenecek haber sayfamızda...

Ödenecek

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.241 odenecek haberi bulunmuştur.
Sigorta sözleşmelerine yönelik yönetmelik yürürlüğe girdi
Sigorta sözleşmelerine yönelik yönetmelik yürürlüğe girdiSigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun, Sigortacılık Kapsamında Değerlendirilecek Faaliyetler ve Mesafeli Akdedilen Sigorta Sözleşmeleri Hakkında Yönetmelik'i, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
16.06.2021Ekonomi
KPSS geç başvuru ne zaman? Geç başvuru ücreti ne kadar, hangi bankalara yatırılacak?
KPSS geç başvuru ne zaman? Geç başvuru ücreti ne kadar, hangi bankalara yatırılacak?KPSS başvuruları sona erdi. Bu işlemi kaçıranlar için bir fırsat daha var. O da geç başvuru hakkı... Peki, KPSS geç başvuru ne zaman?
16.06.2021Gündem
Kurbanlık fiyatları 2021 ne kadar? Kurbanlık koyun, koç, dana, kuzu, tosun fiyatları 2021
Kurbanlık fiyatları 2021 ne kadar? Kurbanlık koyun, koç, dana, kuzu, tosun fiyatları 2021Kurban Bayramı bu yıl 20 - 23 Temmuz 2021 günleri arasında idrak edilecek. Kurban Bayramı öncesinde ise dini görevlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar, kurbanlık fiyatları 2021 araştırmasına geçti. Maddi durumuna göre kurbanlık belirleyecek olanlar, Kurbanlık koyun, koç, dana, kuzu, tosun fiyatları ne kadar? öğrenmek istiyor.
15.06.2021Gündem
Gençlerbirliği Başkanı Akdaş: İlhan ağabeyden sonra görevi devralmış olsaydım çok daha rahattı
Gençlerbirliği Başkanı Akdaş: İlhan ağabeyden sonra görevi devralmış olsaydım çok daha rahattıGençlerbirliği Kulübünün yeni başkanı Mehmet Niyazi Akdaş, kulüpte kurumsallaşmayı temin etmeyi amaçladıklarını ve şeffaf olacaklarını söyledi.
15.06.20211.Lig
Yeniden yapılandırmanın detayları belli oldu
Yeniden yapılandırmanın detayları belli olduBazı kamu kurumlarına olan borçların yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeden yararlanmak isteyenlerin, 31 Ağustos 2021 tarihi gün sonuna kadar ilgili idareye başvurmaları gerekiyor.
14.06.2021Uzmanpara
Yeniden yapılandırmaya ilişkin usul ve esaslar belirlendi
Yeniden yapılandırmaya ilişkin usul ve esaslar belirlendiBazı kamu kurumlarına olan borçların yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeden yararlanmak isteyenlerin, 31 Ağustos 2021 tarihi gün sonuna kadar ilgili idareye başvurmaları gerekiyor.
14.06.2021Ekonomi
81 ilde kurallar değişti! Bu sistem tarihe karışıyor
81 ilde kurallar değişti! Bu sistem tarihe karışıyorTrafik sigortasında değişiklik içeren kanun tasarısı Meclis Genel Kurulu’ndan geçerek, yasalaştı. Peki neler değişecek? Birincisi ki, en önemlisi, trafik kazalarında, sigortadan ödenecek vefat ve sakatlık tazminatı hesaplamasına standart gelecek. Böylece mahkemeler birbirinden farklı tazminat kararları vermeyecek, hak kaybı yaşanmayacak. İşte son dakika haberinin detayları...
14.06.2021Ekonomi
Trafik sigortasında tazminatlar artık daha adil ve hızlı ödenecek
Trafik sigortasında tazminatlar artık daha adil ve hızlı ödenecek Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK), Karayolları Trafik Kanunu'nda değişikliği içeren kanun teklifinin TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaşmasıyla birlikte yeni dönemde trafik kazaları sonucu zarar gören hak sahiplerine tazminatların daha adil ve hızlı bir şekilde ödeneceğini duyurdu.
13.06.2021Ekonomi
1382 ATO üyesi ‘nefes’e başvurdu
1382 ATO üyesi ‘nefes’e başvurduAnkara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, nefes kredisi kapsamında 10 günlük sürede bin 382 oda üyesinin, 173 milyon lira tutarında kredi temin etmek üzere bankalara başvuruda bulunduğunu bildirdi.
13.06.2021Ekonomi
Değerlenirken vergi düşecek
Değerlenirken vergi düşecekGayrimenkul ve amortismana tabi kıymetlerin yeniden değerlendirmesi konusunda kapsam genişlerken mükellefler daha düşük bir vergi oranından yararlanabiliyor
13.06.2021Ekonomi
Yapılandırma ile kamuya 100 milyar liralık tahsilat bekleniyor
Yapılandırma ile kamuya 100 milyar liralık tahsilat bekleniyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, kamu alacaklarının yapılandırılmasını içeren yasaya ilişkin, "Herkesin burada kendine bir yer bulacağını ve bu yasadan yararlanarak borçlarını ödemeleri bakımından rahatlayacaklarını düşünüyorum. Kamunun bugüne kadar kalmış olan 500 milyar liranın üzerinde bir borcu var ki bunun bir kısmı gerçekten alınması güç bir borç ama benim bu yasadan açıkça beklediğim 90-100 milyar liralık bir tahsilatın 36 ay içinde sağlanacağı yönünde." dedi.
12.06.2021Ekonomi
Matrah artırana ‘vergi barışı’
Matrah artırana ‘vergi barışı’Yürürlüğe giren yapılandırma kanunu, bir anlamda ‘vergi barışı’ özelliği de taşıyor. Geriye dönük olarak beş yıllık süre için vergi ve matrah artırımına giden mükellefler hakkında söz konusu yıllara ilişkin olarak başlatılmış incelemeler ortadan kalkacak.
12.06.2021Ekonomi
Borçlular rahat bir nefes alacak
Borçlular rahat bir nefes alacakKovid-19 salgınında ödeme gücü zayıflayan mükellefler yapılandırma kanunu ile rahat nefes alacak. Mükellefler kesinleşmiş borçları yanında, incelemede olan ve davalık borç için de başvuru yapabilecek
11.06.2021Ekonomi
Hibe desteği ne zaman hesaplara yatacak, sorgulaması nasıl yapılır 2021? 3-5 bin TL esnaf hibe desteği ne zaman ödenecek, hangi tarihte verilecek?
Hibe desteği ne zaman hesaplara yatacak, sorgulaması nasıl yapılır 2021? 3-5 bin TL esnaf hibe desteği ne zaman ödenecek, hangi tarihte verilecek?Esnaf hibe desteğinin ödeneceği tarih merak ediliyor. Hibe desteği başvuruları 25 Mayıs tarihinde başladı ve 23 Haziran tarihine kadar devam edecek. 3-5 bin TL esnaf hibe desteği başvurusu yapanlar ise ödeme yapılacak tarihi araştırıyorlar. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, hibe desteğinin yatacağı tarihi araştırmaya başladı. Peki esnaf hibe desteği ne zaman ödenecek 2021?
10.06.2021Gündem
KPSS ücreti ne kadar, hangi bankalara ödenecek? KPSS 2021 son başvuru günü ne zaman?
KPSS ücreti ne kadar, hangi bankalara ödenecek? KPSS 2021 son başvuru günü ne zaman? 2021-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavının Genel Yetenek-Genel Kültür oturumu ile Eğitim Bilimleri oturumu için başvurular 28 Mayıs'ta başladı. Başvurular devam ederken adaylar "KPSS başvuruları son gün ne zaman? KPSS ücreti ne kadar, hangi bankalara ödenecek?" diye soruyor.
10.06.2021Gündem
Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ödeme tarihleri açıklandı mı? 1.100 TL emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak?
Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ödeme tarihleri açıklandı mı? 1.100 TL emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak?Kurban Bayramına sayılı günler kala vatandaşlar her yıl Ramazan ve Kurban Bayramı öncesinde ödenen 1.100 TL bayram ikramiyesi konusunda araştırmalarını sıklaştırdı. İlki Ramazan Bayramında ödenen 1.100 TL bayram ikramiyesinin ikinci Kurban Bayramı öncesinde hesaplara yatırılacak. Peki Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman hesaplara yatırılacak?
10.06.2021Ekonomi
Yapılandırma için geri sayım
Yapılandırma için geri sayımYapılandırma kanunu Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Vatandaşların çeşitli kamu kurumlarına 30 Nisan’a kadar olan bazı borçlarının yapılandırılmasını düzenleyen kanun, firmalara da matrah artırım yoluyla vergi barışı getiriyor.
10.06.2021Ekonomi
İcra ve iflasa yeni düzenleme
İcra ve iflasa yeni düzenlemeTBMM Genel Kurulu’nda, İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edilerek yasalaştı.
10.06.2021Ekonomi
Kulüpler Birliği'nden Tahkim Kurulu'na başvuru
Kulüpler Birliği'nden Tahkim Kurulu'na başvuruKulüpler Birliği Vakfı Yönetim Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) yabancı futbolcu kararıyla ilgili TFF Tahkim Kuruluna iptal başvurusunda bulundu.
9.06.2021Süper Lig
Son dakika: İcra ve iflas kanunu teklifi Meclis'ten geçti!
Son dakika: İcra ve iflas kanunu teklifi Meclis'ten geçti!Gelen son dakika haberine göre; AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı. Kabul edilen yasa ile; konkordato kurumu daha işlevsel hale getirilecek. İflas tasfiyesi daha etkin şekilde yürütülecek. Tazminat hesaplamalarında, değer kaybı tazminatında aracın piyasa değeri, kullanılmışlık düzeyi, hasara uğrayan parçaları ile hasar tutarı dikkate alınacak.
9.06.2021Ekonomi
Son Dakika: Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! Yeni düzenleme ile 14 lira ödenecek...
Son Dakika: Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! Yeni düzenleme ile 14 lira ödenecek...Resmi Gazete'de yayımlandıktan sonra yürürlüğe giren yeni düzenlemeyle gecikilen her ay için araç muayene bedelinin yüzde 5'i olarak hesaplanan gecikme bedeli, aylık yurt içi üretici fiyat endeksi oranında yeniden belirlenecek. İşte detaylar...
9.06.2021Ekonomi
Son dakika: Bakan açıkladı! Esnafa hibe desteği ödemeleri yarın başlıyor
Son dakika: Bakan açıkladı! Esnafa hibe desteği ödemeleri yarın başlıyorTicaret Bakanı Mehmet Muş, hibe desteğine başvuran esnafa yarından itibaren ödemelere başlayacaklarını ifade etti.
9.06.2021Ekonomi
Kısa çalışma ödeneği Haziran'da ne zaman yatacak? Kısa çalışma ödeneği (KÇÖ) ne zaman son? (2021)
Kısa çalışma ödeneği Haziran'da ne zaman yatacak? Kısa çalışma ödeneği (KÇÖ) ne zaman son? (2021)Kısa çalışma ödeneği ile ilgili ay başı olması nedeniyle araştırmalar arttı. Geçtiğimiz ayların ilk haftalarında hesaplara geçen Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman yatacak sorusu tekrardan gündeme geldi. Haziran ayının ilk haftasında diğer merak edilen soru ise Kısa çalışma ödeneği ne zaman son oldu. İşte son tarih...
8.06.2021Ekonomi
Son dakika - Trabzonspor, Marek Hamsik transferini KAP'a bildirdi
Son dakika - Trabzonspor, Marek Hamsik transferini KAP'a bildirdiTransferde fırtına gibi esen Trabzonspor, Gervinho ve Bruno Peres'in ardından yıldız oyuncu Marek Hamsik'i de transfer etti. Bordo-mavililer bu gelişmeyi KAP'a bildirdi.
9.06.2021Trabzonspor
DGS geç başvuru ücreti ne kadar? ÖSYM giriş DGS geç başvuru nasıl yapılır?
DGS geç başvuru ücreti ne kadar? ÖSYM giriş DGS geç başvuru nasıl yapılır?DGS için geri sayım sürerken başvuruda bulunamayan adaylar için geç başvuru tarihi geldi çattı. Geç başvurular bugün alınacak. DGS geç başvuruları ÖSYM AİS aracılığıyla yapılacak. Peki, DGS geç başvuru nasıl yapılır? İşte başvurular ile ilgili detaylar.
8.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

yapılandırmasigortane kadarborçekonomi

Ödenecek ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.