Ömer Günel

Ömer Günel

Son dakika ömer günel haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ömer günel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ömer günel haber sayfamızda...

Ömer Günel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 602 omer gunel haberi bulunmuştur.
‘Kuşadası, termal turizme uygun’
‘Kuşadası, termal turizme uygun’Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Ankara’da düzenlenen Enerji Kentleri Birliği 2021 Yılı Nisan Ayı olağan meclis toplantısında yeniden encümen üyeliğine seçildi.
10.04.2021Ege
Pandemiye rağmen bütçeyi artırdı
Pandemiye rağmen bütçeyi artırdıKuşadası Belediyesi’ni 320 milyon lira borçla devralan Başkan Ömer Günel, iki yılda uyguladığı tasarruf tedbirleriyle mali tabloyu olumlu yönde değiştirmeyi başardı.
9.04.2021Ege
Kuşadası, dayanışma içinde
Kuşadası, dayanışma içindeKuşadası İmece Dostluk ve Dayanışma Derneği (İMECE-DER) kurucu üyeleri, Belediye Başkanı Ömer Günel’i ziyaret etti. Dernek Başkanı Gencay Hükümdar, yardım faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
7.04.2021Ege
Canlılık katacak
Canlılık katacakBelediye Başkanı Günel’in kente değer katacak vizyon projelerden biri olan Kuşadası Spor ve Yaşam Merkezi sosyal hayata ve turizme yepyeni bir soluk getirecek
4.04.2021Ege
Kentin ortasında vaha gibi olacak
Kentin ortasında vaha gibi olacakKuşadası Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları sürdürülen Kasım Yaman Parkı yeni sezonu daha yeşil bir görünümle karşılamaya hazırlanıyor. Başkan Ömer Günel “Parkı, modern bir turizm kentine yakışır alt ve üstyapıya kavuşturacağız” dedi.
4.04.2021Ege
Esnafa sözünü tuttu, malzemeleri dağıttı
Esnafa sözünü tuttu, malzemeleri dağıttıKuşadası Belediyesi, balıkçı esnafına verdiği malzeme desteği sözünü tuttu.
3.04.2021Ege
Sanayi sitesinde değişim sürüyor
Sanayi sitesinde değişim sürüyorKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, sanayi sitesi esnafıyla gelenekselleşen simit-peynir kahvaltısında buluştu.
31.03.2021Ege
Enver Reis’te sona doğru
Enver Reis’te sona doğruAydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi tarafından Enver Reis Caddesi ile Saçıkara Sokak’ta başlatılan alt ve üstyapı yenileme çalışmaları son aşamaya geldi.
30.03.2021Ege
Kuşadası’nın projeleri yaza hazır
Kuşadası’nın projeleri yaza hazırKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, turistik çarşılar, Kasım Yaman Parkı ve Ada Camping’de devam eden çalışmaları inceledi...
29.03.2021Ege
Ada’da yeşil seferberlik!
Ada’da yeşil seferberlik!Kuşadası Belediyesi, kent merkezini yaklaşan turizm sezonu hazırlamak için çalışmalarını sürdürüyor...
28.03.2021Ege
Enver Reis yenilendi
Enver Reis yenilendiAydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi tarafından Enver Reis Caddesi’nde başlatılan alt yapıyı yenileme çalışmaları tamamlandı...
28.03.2021Ege
Dijital platforma taşındı
Dijital platforma taşındıKuşadası Belediyesi ile İlçe Tapu Müdürlüğü, işlem yoğunluğunu azaltmak, işlem süreçlerini kısaltarak verimliliği artırmak amacıyla işbirliği protokolü imzaladı.
27.03.2021Ege
İkinci Haybulans
İkinci HaybulansKuşadası Belediyesi, bir yandan hasta ve yaralı can dostlar için ikinci Haybulans aracını hizmete sokmaya hazırlanırken bir yandan da Aydın Büyükşehir ile Kuşadası Evcil Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni güçlendirmeye devam ediyor.
27.03.2021Ege
Davutlar’ı ziyaret ettiler
Davutlar’ı ziyaret ettilerKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız ile Davutlar Mahallesi’ni ziyaret etti.
26.03.2021Ege
‘Her projeye varım’
‘Her projeye varım’Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, rock müziğin ünlü sesi Hayko Cepkin’i Soğucak’taki çiftliğinde ziyaret etti.
26.03.2021Ege
Algı operasyonudur!
Algı operasyonudur!CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, bazı çevrelerce Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’le ilgili olarak algı operasyonu yürütüldüğünü belirterek “2009-2014 yılları arasında Kuşadası Belediye eski Başkanı M...
24.03.2021Ege
Hediyeler verdi
Hediyeler verdiÇağla Pınar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören down sendromlu öğrenciler, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i ziyaret etti.
23.03.2021Ege
Günel, Galatasaray üyesi oldu
Günel, Galatasaray üyesi olduKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, taraftarı olduğu Galatasaray’ın Berat Töreni’ne katılarak üyelik kartını aldı.
22.03.2021Ege
Acil müdahale timi görev başında
Acil müdahale timi görev başındaKuşadası Belediyesi’nin kent genelinde yaşanabilecek olumsuzluklara anında çözüm bulmak amacıyla kurduğu Acil Müdahale Koordinasyon Birimi, 10 günde 120 talebe yanıt verdi.
20.03.2021Ege
Kuşadası değişiyor
Kuşadası değişiyorKUŞADASI Belediyesi, öz iştiraklerinden olan Arya A.Ş. tarafından işletilen turistik tesislerde yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
19.03.2021Ege
Kuşadası Rus turistleri bekliyor
Kuşadası Rus turistleri bekliyorTurizmciler, Devlet Başkanı Putin’in, yurtdışına yönelik tatil kısıtlamasını kaldırma kararıyla rahat bir nefes aldı. Kuşadası Belediyesi, Moskova ve Ukrayna fuarlarında tanıtım için harekete geçti
17.03.2021Ege
‘Çocuklarımızın her zaman yanındayız’
‘Çocuklarımızın her zaman yanındayız’Kuşadası Belediyesi, okullarda yüz yüze eğitim döneminin başlamasının ardından fen bilgisi ve matematik derslerinde öğrencilere yardımcı olması için 2 bin 200 eğitime destek seti dağıttı.
14.03.2021Ege
Hizmet mutluluğu
Hizmet mutluluğuCHP Aydın Milletvekilleri Bülent Tezcan ile Süleyman Bülbül, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i ziyaret etti. Pandemiden en çok turizm kentlerinin etkilendiğine dikkat çeken Tezcan, buna rağmen Kuşadası’nda hizmetin kesintisiz devam ettiğini ifade etti.
12.03.2021Ege
Kahramanlara Kuşadası’ndan destek
Kahramanlara Kuşadası’ndan destekArama Kurtarma Derneği (AKUT) Kuşadası üyeleri, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i ziyaret etti...
10.03.2021Ege
Cinsiyet eşitliği hakim
Cinsiyet eşitliği hakim8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü, Kuşadası’nda düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
9.03.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirgazetekuşadasıramazan

Ömer Günel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.