Önder Öztarhan

Önder Öztarhan

Son dakika Önder Öztarhan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Önder Öztarhan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Önder Öztarhan haber sayfamızda...

Önder Öztarhan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 105 önder öztarhan haberi bulunmuştur.
Aslı Enver'den tatil pozları: Doğal ve güzel
Aslı Enver'den tatil pozları: Doğal ve güzel Murat Boz ile ilişkisi bittikten sonra aradığı aşkı bir türlü bulamayan oyuncu Aslı Enver tatil pozlarıyla dikkat çekti. Makyajsız bikinisiyle güneşlenirken çekilen pozlarını takipçileriyle paylaşan Aslı Enver'i gören hayranları mest oldu.
27.06.2022Cadde
Aslı Enver'den yeni pozlar: 37'nin son günü
Aslı Enver'den yeni pozlar: 37'nin son günüSon olarak dijital bir platformda yayınlanan 'Sen Yaşamaya Bak' adlı filmde rol alan Aslı Enver, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Güzel oyuncu, 38'inci yaşına girmesine bir gün kala çektiği pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.
9.05.2022Cadde
Aslı Enver'den Önder Öztarhan ayrılığı sonrası ilk açıklama
Aslı Enver'den Önder Öztarhan ayrılığı sonrası ilk açıklamaPopçu Murat Boz ile evliliğinden eşiğinden döndüğü bir dargın bir barışık ilişkisi bittikten uzun süre sonra iş insanı Önder Öztarhan (49) ile aşk yaşamaya başlayan Aslı Enver’in mutluluğu kısa sürdü. Gündem olan "Öztarhan ile ilişkisine nokta koyduğu" haberlerini doğrulayan 37 yaşındaki güzel, ayrılık nedenini ilk kez açıkladı.
6.05.2022Cadde
Aslı Enver'le ilişkisi biten Önder Öztarhan kızlarıyla görüntülendi
Aslı Enver'le ilişkisi biten Önder Öztarhan kızlarıyla görüntülendiBir dargın bir barışık şekilde uzun süre aşk yaşadığı şarkıcı Murat Boz'la evliliğin eşiğinden dönen Aslı Enver (37), kalbini kendisinden 12 yaş büyük iş insanı Önder Öztarhan'a kaptırmıştı. Enver, evliliğe giden ilişkisini geçtğimiz günlerde noktaladı. Önceki gün Etiler'de görüntülenen Öztarhan, gazetecileri fark edince rahatsız oldu.
3.05.2022Cadde
Kızlarıyla Etiler’de
Kızlarıyla Etiler’deAslı Enver ile evliliğe doğru giden birlikteliğini sürpriz bir şekilde sonlandırma kararı alan Önder Öztarhan, önceki gün Etiler’de kızlarıyla görüntülendi...
2.05.2022Cadde
Bayram sofrasında aman dikkat! Körlüğe kadar gidebilir
Bayram sofrasında aman dikkat! Körlüğe kadar gidebilirOruç sonrası Ramazan Bayramı'yla birlikte yeme alışkanlıklarının yeniden değişmesi başta sindirim olmak üzere pek çok sorunu da beraberinde getirebiliyor. Bayram süresince kontrolsüzce tüketilen tatlı ve yemeklerin özellikle diyabet, hipertansiyon gibi rahatsızlıkları olanlar için büyük bir tehlike yarattığını söyleyen uzmanlara göre sonuç körlüğe kadar gidebilir!
2.05.2022Gündem
Aslı Enver ile Önder Öztarhan ayrıldı mı?
Aslı Enver ile Önder Öztarhan ayrıldı mı?Bir süredir kendisinden 12 yaş büyük iş insanı Önder Öztarhan ile aşk yaşayan Aslı Enver, birkaç hafta önce sevgilisinin annesi ile yemeğe çıkmıştı. Nikah masasına oturması beklenen ünlü çiftten Enver, son hamlesiyle kafaları karıştırdı.
22.04.2022Cadde
Önder Öztarhan'dan Aslı Enver'e beyaz gül!
Önder Öztarhan'dan Aslı Enver'e beyaz gül!Bir süredir kendisinden 12 yaş büyük iş insanı Önder Öztarhan ile aşk yaşayan Aslı Enver, birkaç gün önce sevgilisinin annesi ile yemeğe çıkmıştı. Enver, rol aldığı ‘Sırça’ oyunu ile önceki akşam seyircinin karşısına çıktı. Öztarhan, sevgilisini en ön sıradan annesi ile birlikte izledi.
15.04.2022Cadde
Gelin çiçeği
Gelin çiçeğiAslı Enver, ‘Sırça’ oyunuyla Uniq Hall’de izleyici karşısına çıktı.
15.04.2022Cadde
Aslı Enver 'evlilik' sinyali vermişti! 'Ne olur beni sıkıştırmayın'
Aslı Enver 'evlilik' sinyali vermişti! 'Ne olur beni sıkıştırmayın'Bir süredir kendisinden 12 yaş büyük iş insanı Önder Öztarhan ile aşk yaşayan Aslı Enver, birkaç gün önce sevgilisinin annesi ile yemeğe çıkmıştı. "İlişkimiz gördüğünüz gibi çok güzel gidiyor. Önder de benim ailemi tanıyor" diyerek evlilik sinyali veren oyuncu, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Enver, başrolünde yer aldığı ‘Sen Yaşamaya Bak’ın Öztarhan'ın evinde çekildiği; hatta filmde kullanılan arabanın Öztarhan’ın arabası olduğu iddialarına yanıt verdi.
12.04.2022Cadde
Aslı Enver aileye girdi! Önder Öztarhan ile evlilik sinyali
Aslı Enver aileye girdi! Önder Öztarhan ile evlilik sinyaliOyuncu Aslı Enver, kendisinden 12 yaş büyük sevgilisi Önder Öztarhan ve iş insanının annesiyle yemeğe çıktı. neşesi bir hayli yerinde olan oyuncu, "İlişkimiz gördüğünüz gibi çok güzel gidiyor. Önder de benim ailemi tanıyor" açıklamasını yaptı.
10.04.2022Cadde
Aslı Enver'den Önder Öztarhan açıklaması
Aslı Enver'den Önder Öztarhan açıklamasıBir dargın bir barışık şekilde uzun süre aşk yaşadığı şarkıcı Murat Boz'la evliliğin eşiğinden dönen Aslı Enver (37), kalbini kendisinden 12 yaş büyük iş insanı Önder Öztarhan'a kaptırdı. Önceki gün Etiler’de görüntülen ünlü oyuncu, ilişkisi hakkında konuştu.
6.04.2022Cadde
‘Çok mutluyum’
‘Çok mutluyum’Aslı Enver, Etiler’de objektiflere takıldı.
6.04.2022Cadde
Önder Öztarhan yeni sessiz!
Önder Öztarhan yeni sessiz!Oyuncu Aslı Enver ile aşk yaşayan iş insanı Önder Öztarhan, geçtiğimiz gece Emirgan’da aracı içinde objektiflere yansıdı.
5.04.2022Cadde
Önder Öztarhan'a 'Aslı Enver ile Çeşme tatili' sorusu!
Önder Öztarhan'a 'Aslı Enver ile Çeşme tatili' sorusu!Popçu Murat Boz'la bir dargın bir barışık beraberliği 2019 yılında evliliğin eşiğinden dönen Aslı Enver (37), kendisinden 12 yaş büyük iş insanı Önder Öztarhan'la dört aydır gözlerden uzak birliktelik sürdürüyor. Çeşme'de baş başa çıktıkları yemekte aşkları belgelenen ikiliden Enver, ilişkisi hakkında ilk kez konuşmuştu. Ünlü oyuncudan iki gün sonra objektiflere yansıyan Öztarhan ise ısrarlı aşk sorularına bakın nasıl karşılık verdi...
19.03.2022Cadde
Yine sessiz kaldı
Yine sessiz kaldıÖnder Öztarhan, geçtiğimiz gece Arnavutköy’de trafikte görüntülendi.
19.03.2022Cadde
Önder Öztarhan kimdir, kaç yaşında?
Önder Öztarhan kimdir, kaç yaşında?Önder Öztarhan kimdir? Magazin gündeminde son dönemde sıkça yer alan Önder Öztarhan ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Peki, Önder Öztarhan kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte hayatı.
17.03.2022Cadde
Aslı Enver'den Önder Öztarhan cevabı!
Aslı Enver'den Önder Öztarhan cevabı!Oyuncu Aslı Enver (37) ile iş insanı Önder Öztarhan (49), dört aydır gözlerden uzak şekilde aşk yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde baş başa çıktıkları yemekte birliktelikleri belgelenen ikiliden Enver, Etiler’de objektiflere yansıdı. Neşesinin yerinde olduğu gözlenen ve "Aşk yaradı" yorumu yapılan ünlü oyuncu, birlikte Çeşme tatiline çıktığı Önder Öztarhan sorularıyla karşılaştı.
17.03.2022Cadde
'İlişkimiz çok güzel'
'İlişkimiz çok güzel'Aslı Enver, bir süredir birlikte olduğu Önder Öztarhan’la ilişkisinin iyi gittiğini söyleyip, “Mutluyuz” dedi
17.03.2022Cadde
Aslı Enver'den yeni paylaşım: Ben yaşamaya bakıyorum!
Aslı Enver'den yeni paylaşım: Ben yaşamaya bakıyorum!Uzun süredir ekranlardan uzak olan Aslı Enver, son dönemde özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. İş insanı Önder Öztarhan'la yeni bir aşka yelken açan güzel oyuncunun son pozları dikkat çekti.
16.03.2022Cadde
Aşk belgelendi! Aslı Enver ve Önder Öztarhan baş başa yemekte
Aşk belgelendi! Aslı Enver ve Önder Öztarhan baş başa yemekteÜnlü oyuncu Aslı Enver, son dönemde özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Şarkıcı Murat Boz ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Enver, bir süredir iş insanı Önder Öztarhan ile birliktelik yaşıyor. Çiftin aşkı sonunda belgelendi. Aslı Enver ile Önder Öztarhan, ilk kez baş başa yemekte görüntülendi.
8.03.2022Cadde
İlk kez görüntülendiler
İlk kez görüntülendilerAslı Enver, dört aydır birlikte olduğu iş insanı Önder Öztarhan’la Alaçatı’da yemek yerken ilk kez objektiflere takıldı.
7.03.2022Cadde
Aşk sessizliği
Aşk sessizliğiÖnder Öztarhan, geçtiğimiz gece Emirgan’da evine girerken görüntülendi.
3.03.2022Cadde
Önder Öztarhan'a 'Aslı Enver'le evlilik' sorusu!
Önder Öztarhan'a 'Aslı Enver'le evlilik' sorusu!Popçu Murat Boz'la bir dargın bir barışık devam eden ilişkisini 2019 yılında sonlandıran Aslı Enver'in, gönlünü iş insanı Önder Öztarhan'a kaptırdı. Hatta iş insanı, Enver'e ilk görüşte aşık olmuş ve iddialara göre evlilik teklifinde bulunmuştu. Emirgan’da objektiflere takılan Önder Öztarhan'a, 'Aslı Enver'le evlilik' sorusu yöneltildi.
5.04.2022Cadde
Aslı Enver yok, spor var
Aslı Enver yok, spor varOyuncu Aslı Enver'le (37) bir süredir gözlerden uzak aşk yaşayan iş insanı Önder Öztarhan (48), önceki gün İstinye’de objektiflere yansıdı.
28.02.2022Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Önder Öztarhan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.