Oprah Wınfrey

Oprah Wınfrey

Son dakika OPRAH WINFREY haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan OPRAH WINFREY gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan OPRAH WINFREY haber sayfamızda...

Oprah Wınfrey

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 495 oprah winfrey haberi bulunmuştur.
Ünlü sunucunun travmatik geçmişi
Ünlü sunucunun travmatik geçmişiAmerikalı ünlü talk show sunucusu Oprah Winfrey Türk doktor Mehmet Öz’ün TV programına katıldı ve çocukluğunda aile içi şiddete uğradığını anlattı. Oprah Winfrey çocukluğunda bir dönem birlikte yaşadığı büyükannesinin kendisini sopayla, kamçıyla dövdüğünü söyledi ve “Hâlâ acı çekiyorum” dedi
30.04.2021Dünya
‘Charles, monarşiyi küçültecek’ iddiası
‘Charles, monarşiyi küçültecek’ iddiasıİngiltere Veliaht Prensi Charles’ın tasarruf için monarşiyi küçülterek birçok kraliyet üyesini saray hayatının dışında bırakacağı öne sürüldü. İddiaya göre, Prens Charles küçük oğlu Harry ve gelini Meghan’ı da kraliyet dışına ‘atacak’, büyük oğlu William ile ailesini ise tutacak.
27.04.2021Dünya
Kraliçe’nin 73 yıllık gölgesiydi
Kraliçe’nin 73 yıllık gölgesiydiİngiltere kraliyet ailesinin en yaşlı üyesi olan Kraliçe 2’nci Elizabeth’in eşi Prens Philip, 99 yaşında hayatını kaybetti.
10.04.2021Dünya
Kraliçe ortaya çıktı
Kraliçe ortaya çıktıPrens Harry ve Meghan Markle'ın, Amerikalı ünlü televizyon sunucusu Oprah Winfrey'e verdikleri röportajın ardından Kraliçe 2'inci II. Elizabeth ilk kez törende görüntülendi.
31.03.2021Haberler
Kraliçe ortaya çıktı! Ortalığı karıştıran açıklamalardan sonra bir ilk!
Kraliçe ortaya çıktı! Ortalığı karıştıran açıklamalardan sonra bir ilk!Prens Harry ve Meghan Markle'ın, Amerikalı ünlü televizyon sunucusu Oprah Winfrey'e verdikleri röportajın ardından Kraliçe 2'inci II. Elizabeth ilk kez törende görüntülendi.
31.03.2021Dünya
‘Savaş’ta yeni cephe açıldı
‘Savaş’ta yeni cephe açıldıİngiltere kraliyetini suçlayan Harry ile eşi Meghan kurdukları prodüksiyon şirketinin başına Ben Browning’i getirdi. Browning’in özelliği, Harry’nin annesi Diana’nın ölümünden kraliyeti sorumlu tutan bir filmin haklarını satın alması.
29.03.2021Dünya
Prens Harry yeni iş buldu
Prens Harry yeni iş bulduİngiliz Prens Harry ve eşi Meghan Markle geçen yıl İngiltere kraliyetinden ayrılıp ABD’ye yerleşti.
24.03.2021Dünya
Son dakika... Hepsi satılmış! Resmen gözünü kararttı: Yasa dışı biçimde...
Son dakika... Hepsi satılmış! Resmen gözünü kararttı: Yasa dışı biçimde...İngiltere'de ardı arkası kesilmeyen skandalları dünya şaşkınlık içinde seyrediyor. Yaşanan son gelişme ise Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın Buckingham Sarayı'na açtığı savaşın kontrolden çıkmaya başladığını gösteriyor. Kraliçe'nin, ABD'de yasa dışı olan bu duruma ne diyeceği ise merak konusu.
19.03.2021Dünya
‘Kraliyetle Meghan birbirini bağışlasın’
‘Kraliyetle Meghan birbirini bağışlasın’ İngiltere kraliyetinden geçen yıl ayrılıp ABD’ye yerleşen Prens Harry (36) ile eşi Meghan Markle’ın (39) ünlü TV sunucusu Oprah Winfrey’e yaptığı ve 7 Mart’ta yayımlanan açıklamaların yankısı devam ediyor.
17.03.2021Dünya
Son dakika... Utanç verici! İngiliz basını Meghan Markle'ın 'gizli silahı'nı yazdı
Son dakika... Utanç verici! İngiliz basını Meghan Markle'ın 'gizli silahı'nı yazdıABD'li sunucu Oprah Winfrey'le yaptıkları söyleşinin ardından monarşiyi sallayan çiftten yeni bir adım geliyor. Sadece İngiltere'yi değil tüm dünyayı ikiye bölen ırkçılık suçlamaları ve Meghan Markle'ın eziyet gördüğü için intiharı düşündüğü iddialarının ardından şimdi de İngiliz basını Meghan'ın 'gizli silah'ını yazdı. Habere göre, Buckingham Sarayı'nda endişe artıyor.
16.03.2021Dünya
Son dakika: Dünyanın ağzı açık kaldı... Tutuklandı!
Son dakika: Dünyanın ağzı açık kaldı... Tutuklandı!Son dakika haberine göre, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin Oprah Winfrey'ye verdikleri röportajın yankıları henüz dinmemişken yeni bir kriz patlak verdi. Online haber sitesi TMZ'nin dünyaya duyurduğu haber olay yarattı.
16.03.2021Dünya
Asıl problem iki kardeş arasında
Asıl problem iki kardeş arasındaİngiltere kraliyetinden geçen yıl ayrılıp ABD’ye yerleşen Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın Oprah Winfrey ile yaptığı ve geçen hafta yayımlanan TV söyleşisinin yankıları sürüyor.
15.03.2021Dünya
Charlie Hebdo’dan bir skandal daha
Charlie Hebdo’dan bir skandal dahaFransız hiciv dergisi Charlie Hebdo’nun, Kraliçe 2. Elizabeth ve Sussex Düşesi Meghan Markle’ı, ABD’de polisin boynuna bastırarak yaşamına son verdiği siyah vatandaş George Floyd’a benzeterek çizmesi sansasyon yarattı.
15.03.2021Dünya
Son dakika: Meghan Markle dünyayı şoka soktu! Hepsini istiyor...
Son dakika: Meghan Markle dünyayı şoka soktu! Hepsini istiyor...Son dakika haberine göre, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin Oprah Winfrey'e verdikleri ve geçtiğimiz pazar günü CBS'te yayımlanan röportajın yankıları henüz dinmemişken yeni bir kriz patlak verdi.
14.03.2021Dünya
Son dakika... Savaş açmışlardı! Herkes, Prens ve eşinin nasıl geçineceğini merak ediyordu...
Son dakika... Savaş açmışlardı! Herkes, Prens ve eşinin nasıl geçineceğini merak ediyordu...Tüm dünya, Sussex Dükü Prensi Harry'nin ve eşi Meghan Markle'ın, Oprah Winfrey ile yaptığı röportajı konuşmaya devam ediyor. Buckingham Sarayı'na adeta savaş açan çiftin nasıl geçineceğini ve kaynaklarının ne olduğunu herkes merak ediyordu...
11.03.2021Dünya
Suçlamalara karşı sarayda soruşturma
Suçlamalara karşı sarayda soruşturmaİngiltere kraliyetinden geçen yıl ayrılıp ABD’ye yerleşen Prens Harry (36) ile eşi Meghan Markle’ın (39) ünlü talk şovcu Oprah Winfrey ile yaptıkları röportajın yankıları devam ediyor.
11.03.2021Dünya
Kraliyet ‘şok’ta
Kraliyet ‘şok’taPrens Harry ile Meghan Markle’ın Oprah Winfrey’in programındaki suçlamaları İngiliz kraliyet sarayını dehşete düşürdü. Buckingham Sarayı’nın çalışanları gece 3’e kadar bekleyip programı izledikten sonra Kraliçe II. Elizabeth’e brifing verdi. Kraliçe ardından oğlu Veliaht Prens Charles, torunu Prens William ve danışmanlarıyla bir dizi ‘kriz toplantısı’ gerçekleştirdi
10.03.2021Dünya
Son dakika: Sonunda konuştu! Kraliçe'den 'ırkçılık' açıklaması...
Son dakika: Sonunda konuştu! Kraliçe'den 'ırkçılık' açıklaması...Sussex Dükü Prensi Harry'nin eşi Meghan Markle'ın Amerikalı ünlü sunucu Oprah Winfrey'in CBS televizyonunda yayımlanan şovunda yaptığı açıklamaların yankıları sürüyor. Irkçılıkla suçlanan İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth sonunda sessizliğini bozarak konuyla ilgili bir açıklama yayınladı.
9.03.2021Dünya
Son dakika... Kraliçe'den 'ırkçılık' açıklaması! 'Durumları tüm aileyi üzüyor'
Son dakika... Kraliçe'den 'ırkçılık' açıklaması! 'Durumları tüm aileyi üzüyor'İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, torunu Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın Amerikalı ünlü sunucu Oprah Winfrey'in CBS televizyonunda yayımlanan şovunda yaptığı açıklamalarla ilgili konuşarak "üzüldüğünü" belirtti.
9.03.2021Dünya
Kıyamet koptu
Kıyamet koptuEşi Prens Harry ile Oprah Winfrey’in programına katılan Meghan Markle, İngiltere kraliyetini kendisini intiharın eşiğine sürüklemekle suçladı. Buna karşılık kraliyete yakın çevreler de ünlü çiftin monarşiyi yok etmek için utanç verici bir propaganda savaşında olduğunu öne sürdüler.
9.03.2021Dünya
İngiltere Başbakanı, Prens Harry ve eşinin açıklamaları için yorum yapmadı
İngiltere Başbakanı, Prens Harry ve eşinin açıklamaları için yorum yapmadıİngiltere Başbakanı Boris Johnson, Kraliçe 2. Elizabeth'in torunu Sussex Dükü Harry ve eşi Meghan Markle'nin ABD'li ünlü sunucu Oprah Winfrey'e yaptığı açıklamalara ilişkin, "Söyleyebileceğim en iyi şey, Kraliçe'ye ve onun ülkemizle İngiliz Milletler Topluluğu'nda oynadığı birleştirici role her zaman büyük bir hayranlık duyuyorum." dedi.
8.03.2021Dünya
Son Dakika | Meghan Markle: 'İntihar etmeyi düşündüm'
Son Dakika | Meghan Markle: 'İntihar etmeyi düşündüm'Gece yarısı ekrana getirilen röportaj uluslararası haber ajansları tarafından 'son dakika' koduyla duyuruldu. Meghan Markle, hamileyken uğradığı ırkçılığı "Bebeğimin prens ya da prenses olmasını istemediler. Oğlum doğduğunda ten renginin ne kadar koyu olacağına dair konuşmalar oluyordu" diyerek anlattı. Markle ayrıca Kraliyet ailesi içerisindeyken intihar etmeyi düşündüğünü de itiraf etti. Prens Harry ise babaannesi Kraliçe Elizabeth ve babası Prens Charles'ın telefonlarını açmadığını söyledi.
8.03.2021Dünya
Meghan Markle kimdir, kaç yaşında? Prens Harry'nin eşi Meghan Markle
Meghan Markle kimdir, kaç yaşında? Prens Harry'nin eşi Meghan MarklePrens Harry ve eşi Meghan Markle verdikleri röportaj ile çoks es getirdiler. Kraliyet Ailesi ile ilgili anlattıkları ile peri masallarına dayanan algıları alt üst eden çift ile ilgili aramalar da arttı. Peki, Megan Markle kimdir, kaç yaşında? İşte Meghan Markle ile ilgili merak edilenler.
8.03.2021Gündem
Son dakika: Meghan Markle şoke etti! 'Saray'ı derinden sarsacak ırkçılık iddiası
Son dakika: Meghan Markle şoke etti! 'Saray'ı derinden sarsacak ırkçılık iddiasıGelen son dakika haberine göre; İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in torunu Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Meghan Markle, Amerikalı ünlü sunucu Oprah Winfrey'in CBS televizyonunda yayımlanan şovuna konuk oldu.
8.03.2021Dünya
Meghan’dan Kate’e ‘haber sızdırma’ suçlaması
Meghan’dan Kate’e ‘haber sızdırma’ suçlamasıPrens Harry ve Meghan Markle’ın Oprah Winfrey’ye verdiği röportaj daha yayınlanmadan fragmanlarıyla ortalığı karıştırdı.
6.03.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ingilteremeghan marklePrens HarryOprah Winfreykraliçe elizabeth

Oprah Wınfrey ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.