Oyun Konsolu

Oyun Konsolu

Son dakika oyun konsolu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan oyun konsolu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan oyun konsolu haber sayfamızda...

Oyun Konsolu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 738 oyun konsolu haberi bulunmuştur.
Nintendo'dan büyük kâr!
Nintendo'dan büyük kâr!Japon oyun konsolu üreticisi Nintendo, 2020 mali yılında net kârını, önceki yıla kıyasla yüzde 85,7 artırarak 480,3 milyar yen'e (4,4 milyar dolar) çıkardı.
7.05.2021Uzmanpara
Kraliçe için özel üretilmişti: Yüzbinlerce dolara satışa çıkarıldı!
Kraliçe için özel üretilmişti: Yüzbinlerce dolara satışa çıkarıldı!Elektronik cihazların özel sürümleri geliştiriliyor. Özellikle altın kaplama PlayStation ve elmas işleme iPhone gibi cihazlar bulunuyor. Nintendo Wii, yıllar önce Kraliçe II. Elizabeth için bir özel bir sürüm tanıtmıştı. Bir koleksiyoncu tarafından alınan bu cihaz şu anda dudak uçuklatan bir rakama çıkmış durumda.
28.04.2021Teknoloji
On Numara sonuçları belli oldu! 16 Nisan On Numara sonuçları sorgulama ekranı...
On Numara sonuçları belli oldu! 16 Nisan On Numara sonuçları sorgulama ekranı...On Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.30'da gerçekleştirildi. 16 Nisan 2021 On Numara çekilişinde büyük ikramiye 231 bin. İşte 16 Nisan On Numara sonuçları...
16.04.2021Ekonomi
Ataşehir'de oyun konsolu çalan hırsızlar yakalandı!
Ataşehir'de oyun konsolu çalan hırsızlar yakalandı!İstanbul Ataşehir'de, spor bir otomobille geldikleri işyerinden 3 adet oyun konsolu çaldığı tespit edilen 3 şüpheli yakalandı. Zanlıların hırsızlık anları kamera yansırken, gözaltına alınan B.G., M.G., ve S.Ş., isimli kişiler tutuklandı.
14.04.2021Gündem
Oyun sektörü "konsoldaki vergi" için harekete geçti
Oyun sektörü "konsoldaki vergi" için harekete geçtiTürkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED), oyun konsollarına yönelik ek vergi düzenlemelerinin sektöre etkilerini ve bu konudaki çözüm önerilerini Ticaret Bakanlığına iletti.
6.04.2021Teknoloji
Elektronik Eşyalar Nelerdir? A'dan Z'ye En Çok Kullanılan Elektronik Eşyalar
Elektronik Eşyalar Nelerdir? A'dan Z'ye En Çok Kullanılan Elektronik EşyalarElektronik eşyalar günümüz teknolojisinde en çok kullanılan eşyalardan bir tanesi olmuştur. Elektronik eşya kullanımı son 20 yılda teknolojinin gelişimi ile birlikte iyice artmıştır. Elektronik eşyaların gelişimi her yıl daha da artmaktadır. Bundan dolayı elektronik eşyaları satın almak isteyenler araştırmalarını sürdürmektedirler. Peki, elektronik eşyalar nelerdir? A'dan Z'ye en çok kullanılan elektronik eşyalar hangileridir? İşte elektronik eşyalar ile ilgili tüm detaylar.
2.04.2021Eğitim
Tayvan’daki kuraklık küresel çip üretimini vurdu
Tayvan’daki kuraklık küresel çip üretimini vurduKüresel çip talebindeki artışa yetişmekte zorlanan elektronik sektörüne bir darbe de Tayvan'da yaşanan kuraklıktan geldi. Çip fabrikaları, üretim için ihtiyaç duydukları suya erişmekte sorun yaşıyor. Bu durum, ülkedeki çip üretimini artırma planlarına da zarar veriyor.
26.02.2021Dünya
Türkiye sesli arama ve komut verme sistemini en çok kullanan 5'inci ülke
Türkiye sesli arama ve komut verme sistemini en çok kullanan 5'inci ülkeRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Dijital 2021 Raporu'na ilişkin, "Raporda Türkiye'nin öne çıktığı başlıklar. Sesli arama ve komut verme sistemini dünyada en çok kullanan 5'inci ülkeyiz. Video oyunu kullanımında dünya ortalamasının üzerinde ve 5'inci sırada yer almaktayız. Tüm dünyada internette en çok üretilen içerik dili açısından Türkçe 4'üncü sırada" açıklamasında bulundu.
21.02.2021Gündem
Fiyatıyla dudak uçuklatan altın kaplama PlayStation 5
Fiyatıyla dudak uçuklatan altın kaplama PlayStation 5PlayStation 5 bir süre önce piyasaya sürüldü ve farklı versiyonları da ortaya çıkmaya başladı. Teknolojik cihazları lüks hale getiren ve üzerine de özel tasarım imzası ekleyen Rus merkezli Caviar, şimdi de altın kaplama bir PlayStation 5'i tanıttı. YouTube videosunda cihazı görünür kılan şirket, fiyatıyla dikkat çeken konsolu özel üretim olarak sunuyor.
19.02.2021Teknoloji
Sevgililer Günü mesajları, sözleri, hediyeleri 2021 tercihleri | 14 Şubat Sevgililer Günü hediye notu seçenekleri
Sevgililer Günü mesajları, sözleri, hediyeleri 2021 tercihleri | 14 Şubat Sevgililer Günü hediye notu seçenekleriBüyük heyecanla beklenen 14 Şubat Sevgililer Günü'ne sayılı günler kaldı. Bu yıl Pazar gününe denk gelen ve sokağa çıkma yasağına dahil olan 14 Şubat Sevgililer Günü için uzaktan uzağa hazırlık yapanlar, Sevgililer Günü mesajları, sözleri, hediyeleri 2021 tercihlerini internet üzerinden araştırıyor. Aynı zamanda 14 Şubat Sevgililer Günü notunu eksik etmiyor. Haberimizin içeriğinde çeşit çeşit Sevgililer Günü mesajları, sözleri, hediyeleri ve notları yer alıyor. Dilediğinizi seçebilir, sevgilinizi mutlu edebilirsiniz...
9.02.2021Gündem
Nintendo 400 milyar yen net kazanç bekliyor
Nintendo 400 milyar yen net kazanç bekliyorJapon oyun konsolu üreticisi Nintendo, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında artan talep sonrası mevcut mali yıl için açıkladığı 300 milyar yen (2,8 milyar dolar) net kazanç görünümünü 400 milyar yene (3,8 milyar dolar) çıkardı.
2.02.2021Uzmanpara
Microsoft'un net karı ve geliri arttı
Microsoft'un net karı ve geliri arttıAmerikan teknoloji şirketi Microsoft, geçen yılın ekim-aralık döneminde net kar ve gelirinin arttığını duyurdu.
27.01.2021Uzmanpara
Dijital oyun sektöründeki gençlere DEÜ’den destek
Dijital oyun sektöründeki gençlere DEÜ’den destekDokuz Eylül Üniversitesi’nin (DEÜ) girişimci adaylarına destek verdiği Bambu Hızlandırma ve Ön Kuluçka Merkezi’nde düzenlenen Bambu Hyper Casual Oyun Hızlandırma Programı tamamlandı...
25.01.2021Ege
On Numara sonuçları açıklandı! 22 Ocak On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...
On Numara sonuçları açıklandı! 22 Ocak On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...On Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. On Numara'da büyük ikramiye 484 bin 488 TL. 22 Ocak On Numara çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu.
22.01.2021Ekonomi
Karne hediyesinde kısıtlama yok
Karne hediyesinde kısıtlama yokÜç haftalık yarıyıl tatili bugün başlıyor. Öğrencileri karne hediyesi heyecanı sardı. Kısıtlamalara karşın hediye alışverişinde yüzde 30 artış bekleniyor. Sanal alışveriş öne çıkarken, hediyede teknoloji ve oyun başı çekiyor
22.01.2021Ekonomi
11 Ocak On Numara sonuçları belli oldu! On Numara sonuçları sorgulama ekranı
11 Ocak On Numara sonuçları belli oldu! On Numara sonuçları sorgulama ekranıOn Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. On Numara çekilişinde büyük ikramiye 511.020,26 TL olarak belirlendi. On Numara nasıl oynanır?
11.01.2021Ekonomi
Vergi indirimi sonrası oyun konsolu fiyatlarında düşüş bekleniyor
Vergi indirimi sonrası oyun konsolu fiyatlarında düşüş bekleniyorOyun konsollarına yönelik ek gümrük vergisinin yüzde 50'den yüzde 20'ye düşürülmesiyle birlikte PlayStation 5 başta olmak üzere oyun konsollarının fiyatlarında düşüş olması bekleniyor.
10.01.2021Ekonomi
KFC, yiyecekleri sıcak tutan konsol üretti
KFC, yiyecekleri sıcak tutan konsol ürettiFast food devi KFC, içinde tavukları sıcak tutan özel bir bölme bulunan oyun konsolu üretti. Konsol, yapı itibariyle KFC’nin dünya çapında bilinen kovalarının şekline sahip ve yoğun geçen oyun seanslarında yiyecekleri sıcak tutacak.
5.01.2021Teknoloji
On Numara sonuçları belli oldu! 21 Aralık On Numara çekiliş sonuçları
On Numara sonuçları belli oldu! 21 Aralık On Numara çekiliş sonuçlarıOn Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. On Numara'da büyük ikramiye 715 bin 401 TL. İşte, 21 Aralık On Numara sonuçları...
21.12.2020Ekonomi
On Numara sonuçları belli oldu! 7 Aralık On Numara sonuçları sorgulama ekranı...
On Numara sonuçları belli oldu! 7 Aralık On Numara sonuçları sorgulama ekranı...On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de yapıldı. On Numara'da büyük ikramiye 7 Aralık için 716 bin 320 TL olarak belirlendi. Peki, On Numara nasıl oynanır?
8.12.2020Ekonomi
Fatih'te kaçak elektronik cihaz operasyonu
Fatih'te kaçak elektronik cihaz operasyonuİstanbul Fatih'te iki farklı adrese düzenlenen operasyonda piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olan kaçak cep telefonu, oyun konsolu ve çok sayıda elektronik cihaz ele geçirildi.
20.11.2020Gündem
Türkiye her yaşta popçu!
Türkiye her yaşta popçu!Spotify’ın Güney Avrupa Müzik Direktörü Melanie Parejo, platformun Türkiye’deki kullanıcıları ile ilgili ilk kez bir röportaj verdi. 2020’nin ilk 6 ayında Türkiye’de en çok dinlenen isimleri ve şarkıları açıklayan Parejo, Türkiye’de hâlâ en çok dinlenen türün Türkçe pop olduğuna dikkati çekiyor...
31.10.2020Kültür Sanat
On Numara'da sonuçlar belli oldu - 26 Ekim On Numara'da büyük ikramiye...
On Numara'da sonuçlar belli oldu - 26 Ekim On Numara'da büyük ikramiye...On Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftada iki kez düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. On Numara'da büyük ikramiye 415 bin 449 TL.
26.10.2020Ekonomi
On Numara sonuçları- 23 Ekim! On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı!
On Numara sonuçları- 23 Ekim! On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı!On Numara çekiliş sonuçları için büyük heyecan yaşandı. Pazartesi ve Cuma günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da 23 Ekim çekiliş saat 20.00'da gerçekleştirildi ve kazandıran numaralar belli oldu. On Numara'da büyük ikramiye 157 bin 895 TL. İşte 23 Ekim On Numara çekiliş sonuçları...
23.10.2020Gündem
On Numara sonuçları belli oldu! İşte On Numara çekilişinde kazandıran numaralar...
On Numara sonuçları belli oldu! İşte On Numara çekilişinde kazandıran numaralar...On Numara çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi akşamları düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'da gerçekleştirildi. On Numara'da büyük ikramiye 304 bin 171 TL. Sonuçlar millipiyangoonline.com'da olacak.
13.10.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

On NumaraMilli Piyango OnlineOn Numara çekilişiOn Numara çekiliş sonuçlarınintendo

Oyun Konsolu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.