Özel Oturum

Özel Oturum

Son dakika özel oturum haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan özel oturum gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan özel oturum haber sayfamızda...

Özel Oturum

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.061 ozel oturum haberi bulunmuştur.
İngiltere'de savaş karşıtları ve Afganlar parlamento oturumu sırasında gösteri düzenledi
İngiltere'de savaş karşıtları ve Afganlar parlamento oturumu sırasında gösteri düzenlediİngiltere'de Afganistan'ın ele alındığı parlamento oturumu sırasında gösteri düzenleyen savaş karşıtları, bölgede yaşananlardan ders alınması gerektiğini belirterek, savaşların son bulması çağrısı yaptı.
18.08.2021Dünya
Almanya'da yapılanma için 30 milyar euro fon
Almanya'da yapılanma için 30 milyar euro fonAlmanya’da federal hükümet ile federal eyaletler arasında sel sonrası yeniden yapılanma programları için 30 milyar euroluk fon ayrılması konusunda uzlaşma sağlandı.
10.08.2021Uzmanpara
Almanya'da sel sonrası yeniden yapılanma için 30 milyar euroluk fon
Almanya'da sel sonrası yeniden yapılanma için 30 milyar euroluk fonAlmanya’da federal hükümet ile federal eyaletler arasında sel sonrası yeniden yapılanma programları için 30 milyar euroluk fon ayrılması konusunda uzlaşma sağlandı.
10.08.2021Ekonomi
Son dakika haberi: KKTC'de tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan 'müjde'yi açıkladı
Son dakika haberi: KKTC'de tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan 'müjde'yi açıkladıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47'nci yıl dönümü dolayısıyla KKTC Cumhuriyet Meclisi Özel Oturumunda konuşma yaptı. Erdoğan, Lefkoşa'daki Metehan bölgesinde 500 dönüm arazi içinde parlamento binasının da olduğu külliyelerin yanı sıra millet bahçesi de yapılacağını bildirdi. Erdoğan, 'Devlet olmanın işte ifadesi budur. Bunu inşallah projeyi hayata geçirerek birilerine göstereceğiz.' dedi.
19.07.2021Siyaset
‘O gün neredeysek  bugün oradayız’
‘O gün neredeysek bugün oradayız’Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bir saat önce TBMM’deki 15 Temmuz Şehitler Anıtı’nı ziyaret ederek karanfil bırakan CHP’liler iktidarı 15 Temmuz kalkışmasını ‘siyasi araç haline  getirmek’le suçladı
16.07.2021Gündem
‘Milli Mücadele’nin mirası: Milli irade’
‘Milli Mücadele’nin mirası: Milli irade’TBMM’nin açılışının 101. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı başkentte düzenlenen resmi törenlerle kutlandı... TBMM önünde düzenlenin törenin ardından devlet erkânı Ata’nın huzuruna çıktı. Daha sonra ise Birinci Meclis’te oturum düzenlendi...
24.04.2021Siyaset
Çocuklar 23 Nisan'a özel belediye meclisinde başkan, katip ve meclis üyesi oldu
Çocuklar 23 Nisan'a özel belediye meclisinde başkan, katip ve meclis üyesi olduSancaktepe'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için çocuklar belediye meclisine davet edildi. Bir günlüğüne başkan, katip ve meclis üyesi olan minikler, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü'ye soru sorarak, merak ettiklerini öğrendi. Döüğücü, yeni hayata geçirdikleri ‘Kulağım Sende’ uygulamasıyla çocukların isteklerini duyup, bizzat ilgileneceğini dile getirdi.
23.04.2021Gündem
Son dakika... BM, Myanmar tasarısını oy birliğiyle kabul etti!
Son dakika... BM, Myanmar tasarısını oy birliğiyle kabul etti!Birleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Konseyi, Myanmar'da Dışişleri Bakanı ve ülkenin fiili lideri Aung San Suu Çii ve Devlet Başkanı Win Myint da dahil, keyfi olarak gözaltına alınan tüm kişilerin "acilen ve koşulsuz" olarak serbest bırakılması ve olağanüstü halin kaldırılmasını öngören karar tasarısını oy birliğiyle kabul etti.
12.02.2021Dünya
BM'den Myanmar'a yönelik yaptırım çağrısı
BM'den Myanmar'a yönelik yaptırım çağrısıBirleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Myanmar Özel Raportörü Tom Andrews, askeri darbeyle seçilmiş hükümetin devrildiği Myanmar'a karşı "silah ambargosu ve seyahat yasağı" gibi çeşitli yaptırımları değerlendirmesi için BM Güvenlik Konseyine (BMGK) çağrıda bulundu.
12.02.2021Dünya
Siber Güvenlik Haftası 21-25 Aralık arasında
Siber Güvenlik Haftası 21-25 Aralık arasındaTürkiye Siber Güvenlik Kümelenmesinin düzenlediği Siber Güvenlik Haftası, 21-25 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.
20.12.2020Ekonomi
Siber Güvenlik Haftası 21-25 Aralık'ta gerçekleştirilecek
Siber Güvenlik Haftası 21-25 Aralık'ta gerçekleştirilecekYerli siber güvenlik ekosistemini geliştirmek amacıyla kurulan Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi, ülke içinde siber güvenlik farkındalığını ve iş birliklerini artırmak için 21-25 Aralık'ta "Siber Güvenlik Haftası" düzenleyecek.
10.12.2020Teknoloji
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyanın konuştuğu iki Türk'e özel tebrik
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyanın konuştuğu iki Türk'e özel tebrikGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Kurulu Kovid-19’la Mücadele Özel Oturumu'nda konuştu. Erdoğan açıklamalarında, "Aşı çalışmalarında önemli bir başarıya imza atan oturuma da çevrimiçi iştirak eden BionTech kurucuları Prof. Uğur Şahin ve Dr. Özden Türeci'yi huzurlarınızda şahsım ve milletim adına tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.
3.12.2020Gündem
Tayland'da hükümet, protestocuları destekleyen internet sitelerinin kapatılması talimatını verdi
Tayland'da hükümet, protestocuları destekleyen internet sitelerinin kapatılması talimatını verdiTayland'da hükümet, anayasal reformlar ve Başbakan Prayut Çan-oça'nın istifası talebiyle yürütülen kitlesel protestoları destekleyen dört internet sitesi ve protestocu gruplardan birine ait Facebook sayfasının kapatılması talimatını verdi.
19.10.2020Dünya
Yetkin vardı ama yapmadın
Yetkin vardı ama yapmadınAyasofya’nın Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile camiye dönüştürülmesinin mümkün olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, “Sen yapmadın, Danıştay yaptı. Ortaya çıkmış kahramanlar gibi geziyorsun. Milleti kandırıyor. Atatürk’e hakaret ediyor” dedi
15.07.2020Siyaset
Gazi Meclis’te 100. yıl oturumu
Gazi Meclis’te 100. yıl oturumuKovid-19 önlemleri altında düzenlenen 23 Nisan özel oturumunda konuşan TBMM Başkanı Şentop, “Gazi Meclisimiz Millî Mücadele’nin sonucu değil, bizzat merkezi ve karargâhıdır” dedi. CHP lideri Kılıçdaroğlu da ‘yeni anayasa’ ve ‘parlamenter sistem’ çağrısı yaptı.
24.04.2020Siyaset
MHP Genel Başkanı Bahçeli, TBMM'deki 23 Nisan özel oturumuna katılacak
MHP Genel Başkanı Bahçeli, TBMM'deki 23 Nisan özel oturumuna katılacakSon dakika gelen bilgilere göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) kuruluşunun 100. yıl dönümü dolayısıyla Mecliste gerçekleştirilecek özel gündemli toplantıya katılacak.
22.04.2020Siyaset
Meclis’te 23 Nisan krizi mi yaşanacak?
Meclis’te 23 Nisan krizi mi yaşanacak?Meclis Başkanı Mustafa Şentop, 23 Nisan özel oturumunda corona virüs salgını nedeniyle bir sıkıntı yaşanmaması için bir çaba içinde.
22.04.2020Siyaset
‘Başkanlar yardım yapmak zorunda’
‘Başkanlar yardım yapmak zorunda’CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’li belediyelere yönelik ‘paralel yapı’ eleştirileri konusunda “Ortada bir paralel devlet yok. Bir merkezi hükümet var bir de yerel yönetimler var. Her belediye başkanı vatandaşa yardım yapmak zorundadır” diye konuştu.
22.04.2020Siyaset
'Ben gideceğim istemeyen gelmez'
'Ben gideceğim istemeyen gelmez'TBMM Başkanı’nın 23 Nisan özel oturumuna Cumhurbaşkanı’nın katılmayacağını söyleyip parti liderlerinin katılmasına gerek olmadığı yönündeki açıklamasını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, “Ben gideceğim, isteyen gelir, istemeyen gelmez” dedi.
21.04.2020Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan tüm Türkiye'ye 23 Nisan çağrısı
TBMM Başkanı Şentop'tan tüm Türkiye'ye 23 Nisan çağrısıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "23 Nisan akşamı bütün vatandaşlarımızı evlerinde, balkonlarında, saat 21.00 itibarıyla İstiklal Marşı'nı söylemeye davet ediyorum." dedi.
6.04.2020Siyaset
Son dakika haberi... Sözcü Kalın'dan idlib açıklaması: Yeni bir döneme girmiş bulunuyoruz
Son dakika haberi... Sözcü Kalın'dan idlib açıklaması: Yeni bir döneme girmiş bulunuyoruzCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada İdlib'de yaşanan son gelişmelere dair, "Bölgede artık yeni bir döneme girmiş bulunuyoruz. Rusya'dan bir askeri heyetin Türkiye'ye gelmesini bekliyoruz." şeklinde konuştu
6.02.2020Siyaset
Kriz kahini Roubini Türkiye’ye geliyor
Kriz kahini Roubini Türkiye’ye geliyorTürkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından bu yıl 28’incisi gerçekleştirilecek olan Kalite Kongresi, iş, bilim, akademi, sanat dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla 26-27 Kasım’da İstanbul’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek...
25.11.2019Ekonomi
Mutlu Şehir Kocaeli  Kartepe Zirvesi
Mutlu Şehir Kocaeli Kartepe ZirvesiKocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsünü düzenlenen ve dünya çapında çok sayıda entelektüel ismin de katıldığı Kartepe Zirvesi’nde ana tema olarak “Kentleşme ve Mutlu Şehir” belirlendi
26.10.2019Gündem
TRT World Forum'da Kaşıkçı için özel oturum düzenlenecek
TRT World Forum'da Kaşıkçı için özel oturum düzenlenecekDünya gündemini masaya yatırmaya devam eden TRT World Forum, "Küreselleşmenin Krizi: Riskler ve Fırsatlar" başlığıyla 21-22 Ekim tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek.
3.10.2019Gündem
Meclis’te özel oturum yapıldı
Meclis’te özel oturum yapıldıMeclis’te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle özel oturum düzenlendi. Partilerin temsilcileri FETÖ terörünü lanetledi. TBMM Başkanı Mustafa Şentop “15 Temmuz’u zihinlerimizden çıkarmamalıyız” dedi.
16.07.2019Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

özel oturum23 nisantbmmAlmanyaeuro

Özel Oturum ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.