Paketi

Paketi

Son dakika paketi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan paketi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan paketi haber sayfamızda...

Paketi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13.990 paketi haberi bulunmuştur.
Soğuk kış günlerinde içleri ısıtan destekler
Soğuk kış günlerinde içleri ısıtan desteklerSosyal belediyecilik alanında yürüttüğü çalışmalarla dikkat çeken Kuşadası Belediyesi, “Dışarıda Kara Kış, Kuşadası’nda Dayanışma Var” sloganı ile başlatılan proje kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere soba, yakacak ve gıda paketi desteğinde bulunmaya devam ediyor.
17.01.2022Ege
Ürün İnovasyonu Nedir, Nasıl Yapılır? Ürün İnovasyonu Örnekleri Nelerdir?
Ürün İnovasyonu Nedir, Nasıl Yapılır? Ürün İnovasyonu Örnekleri Nelerdir?Ürün inovasyonu merak edilen konulardan biridir. Özellikle son zamanlarda birçok kişinin karşısına çıkmasından dolayı merak edilen konular arasındadır. Bu bakımdan Ürün inovasyonunun ne olduğu öğrenebilir ve buna göre kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizin için ürün inovasyonu nedir, nasıl yapılır? Ürün inovasyonu örnekleri nelerdir detaylarıyla derledik.
16.01.2022Eğitim
'Bu şekilde yardım hiç doğru değil'
'Bu şekilde yardım hiç doğru değil'Özellikle Doğu ve Güneydoğu’daki ihtiyaç sahibi çocuklara yönelik sosyal medyada başlatılan “yardım akımı” tepkilere neden oldu. Psikiyatristler, sosyal medyada yardıma muhtaç çocukları afişe etmenin, çocukları olumsuz etkileyeceğini söyledi.
15.01.2022Gündem
Öğrenciye 4 ayda 408 bin 500 lira
Öğrenciye 4 ayda 408 bin 500 liraMuğla Büyükşehir Belediyesi, eğitim destek yardımlarını da aralıksız olarak sürdürüyor.
14.01.2022Ege
Üniversiteliye ücretsiz yemek
Üniversiteliye ücretsiz yemekKuşadası Belediyesi, ‘Kara Kış Destek’ paketi kapsamında ARYA A.Ş’nin Gazibeğendi tesislerinde kentte öğrenim gören üniversite öğrencileri için ücretsiz akşam yemeği vermeye başladı.
12.01.2022Ege
Exxen'e üye nasıl olunur, 2022 üyelik ücreti ne kadar? Exxenspor ücretsiz üyelik nasıl yapılır?
Exxen'e üye nasıl olunur, 2022 üyelik ücreti ne kadar? Exxenspor ücretsiz üyelik nasıl yapılır?Exxen üyeliği ve ücretleri ile ilgili detaylar bireylerin gündeminde yer alıyor. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçları Exxen üzerinden yayınlanıyor. Ücretsiz izleme seçeneği ise merak konusu. Peki Exxen'e üye nasıl olunur, üyelik ücreti nedir 2022?
11.01.2022Gündem
‘Bu yıl hedefimiz erkekler’
‘Bu yıl hedefimiz erkekler’Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı koordinasyonunda, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele 4'üncü Ulusal Eylem Planı kapsamında 2021'de yapılan çalışmalar ve 2022 yılı yol haritasını açıklamak amacıyla Ankara'da basın toplantısı düzenlendi.
11.01.2022Gündem
Kur korumalı mevduat hesapları 107,6 milyar TL’ye yükseldi
Kur korumalı mevduat hesapları 107,6 milyar TL’ye yükseldiHazine ve Maliye Bakanı Yardımcısı Mahmut Gürcan, “Yaklaşık 28,2 milyar TL’den başlayan kur korumalı mevduat hesapları bugün itibarıyla 107,6 milyar TL’ye yükseldi. Cari fazla veren ülke durumuna gelmek istiyoruz. Ayrıca, iş adamlarımız için yakın zaman içerisinde KGF paketi hayata geçiriyoruz” dedi.
10.01.2022Ekonomi
İzmir iş dünyasından kur garantili ihracat talebi
İzmir iş dünyasından kur garantili ihracat talebiİzmir iş dünyası temsilcileri, Ankara’da devlet yetkililerini ziyaret ederek kentin ekonomik gelişiminde öncelikli projeleri aktardılar ve bu gelişimi hızlandırmak için taleplerini ilettiler.
8.01.2022Ekonomi
Yeni ekonomi paketi komisyonda! BES'te önemli değişiklik
Yeni ekonomi paketi komisyonda! BES'te önemli değişiklikTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu bireysel emeklilikle ilgili kanun teklifi için toplandı. 18 maddelik yeni ekonomi paketi düzenlemesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülüyor. CNN Türk Muhabiri Gülşen Coşkun teklifin detaylarını Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz'la konuştu. İşte Yılmaz'ın açıklamaları...
7.01.2022Haberler
Yeni ekonomi paketi komisyonda! BES'te önemli değişiklik
Yeni ekonomi paketi komisyonda! BES'te önemli değişiklikTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu bireysel emeklilikle ilgili kanun teklifi için toplandı. 18 maddelik yeni ekonomi paketi düzenlemesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülüyor. CNN Türk Muhabiri Gülşen Coşkun teklifin detaylarını Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz'la konuştu. İşte Yılmaz'ın açıklamaları...
7.01.2022Ekonomi
Kadın girişimcilere 8.6 milyar TL kredi
Kadın girişimcilere 8.6 milyar TL krediHalkbank, kadın girişimcileri teşvik etmeyi sürdürüyor. Geçen yıl Kadın Girişimci Kredi Destek Paketi’ni açıklayan ve dokuz ilde düzenlediği Üreten Kadınlar Zirveleri ve toplantılarıyla desteğini ülke geneline yayan Halkbank, bu yöndeki vizyonunu 2022’de ileriye taşıyacak. Kadın girişimcileri geliştirecek bir ödüllendirme programı hazırlayan banka, bu doğrultuda Halkbank Üreten Kadınlar Yarışması’nı düzenleyecek.
7.01.2022Ekonomi
Kazakistan karıştı!
Kazakistan karıştı!Kazakistan’da akaryakıt zamlarına tepki sokağa yansıdı. Protestocular güvenlik güçleriyle çatışırken, ülke genelinde OHAL ilan edildi. Hükümetin istifası gerginliği durduramazken, Cumhurbaşkanı Cömert Tokayev göstericilere müsamaha gösterilmeyeceğini açıkladı
6.01.2022Dünya
Bakan Nebati'den döviz ve enflasyonla ilgili flaş açıklama
Bakan Nebati'den döviz ve enflasyonla ilgili flaş açıklamaHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, MÜSİAD Genişletilmiş Başkanlık toplantısında konuştu. Bakan Nebati, "Yeni yatırım ve açılımlarla ihracat hedefine ulaşacağımız açık. Türkiye ihracat eksenli politikasına devam edecek. Salgına ve kapanmaya rağmen 29 milyon turist ile yüksek gelir elde ettik, bu yıl bunu da aşacağız. Cari işlemlerdeki iyileşme sürüyor. Bütçe disiplininden taviz vermemek koşuluyla yolumuza devam edeceğiz. 20 Aralık tarihi bir milattır. Katılım miktarı 91,5 milyar liraya ulaştı. Yakın pazarlarımızdaki çok farklı talepleri karşılayabilecek büyük bir üs olduğumuzu unutmayın. Birilerinin bize söylediği öğrettiği şeyin dışına çıkıyoruz." dedi.
5.01.2022Haberler
Bakan Nebati'den döviz ve enflasyonla ilgili flaş açıklama
Bakan Nebati'den döviz ve enflasyonla ilgili flaş açıklamaHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, MÜSİAD Genişletilmiş Başkanlık toplantısında konuştu. Bakan Nebati, "Yeni yatırım ve açılımlarla ihracat hedefine ulaşacağımız açık. Türkiye ihracat eksenli politikasına devam edecek. Salgına ve kapanmaya rağmen 29 milyon turist ile yüksek gelir elde ettik, bu yıl bunu da aşacağız. Cari işlemlerdeki iyileşme sürüyor. Bütçe disiplininden taviz vermemek koşuluyla yolumuza devam edeceğiz. 20 Aralık tarihi bir milattır. Katılım miktarı 91,5 milyar liraya ulaştı. Yakın pazarlarımızdaki çok farklı talepleri karşılayabilecek büyük bir üs olduğumuzu unutmayın. Birilerinin bize söylediği öğrettiği şeyin dışına çıkıyoruz." dedi.
5.01.2022Ekonomi
Karton Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Karton Nasıl Yapılır?
Karton Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Karton Nasıl Yapılır?Karton, birçok kişinin anlamını merak ettiği kelimelerden biridir. Özellikle kullanım alanının geniş olması nedeniyle anlamı önemli kelimeler arasındadır. Bu bakımdan Karton ne demek öğrenebilir ve rahatlıkla cümle içinde kullanabilirsiniz. Karton ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? Karton nasıl yapılır tüm detayları ile derledik.
4.01.2022Sözlük
Yeni ekonomi paketi Meclis'e sunuldu
Yeni ekonomi paketi Meclis'e sunulduAK Parti'nin doğal gazda kademeli tarifeye geçiş ve en düşük emekli maaşının 2 bin 500 TL'ye çıkarılmasını da içeren 18 maddelik teklif TBMM'ye sunuldu
4.01.2022Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika enflasyon mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika enflasyon mesajıAK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomiye ilişkin önemli mesajlar verdi. "İhracatta 2021 yılını 225 milyar doların üzerinde bir rakamla tamamlamamız doğru yolda ilerlediğimizin ta kendisidir." diyen Erdoğan, "Döviz kuru üzerindeki köpüğü hızla almıştık, enflasyondaki köpüğü de süratle alarak ülkeyi bu görüntüden kurtaracağız." ifadelerini kullandı. Erdoğan, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Kuran kurslarına yönelik sözlerine de sert tepki gösterdi. Erdoğan, "Bre gafil asıl çağdışı olan sensin, senin bu faşist zihniyetin... CHP Genel Başkanı bu skandalı geçiştiremez." şeklinde konuştu.
4.01.2022Siyaset
GTA San Andreas Hileleri 2022: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)
GTA San Andreas Hileleri 2022: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)Dünyaca ünlü GTA San Andreas oyunu yıllardır severek oynanmaya devam ediyor. Büyük küçük herkesin oynadığı GTA San Andreas’ı daha kolay ve eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, para, tank, kıyafet, ölümsüzlük, paraşüt, cephane gibi GTA SA hileleri bulunuyor. GTA serisinin en sevilen oyunları arasında yer alan GTA SA’nın tüm şifre kodları zorlanılan görevleri geçmede kolaylık sağlıyor. Ancak GTA SA hilelerini aktifleştirmek için bazı kriterler bulunuyor. GTA SA araba, motor, silah, para, tank, cephane, kıyafet PC, PS hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız "GTA San Andreas Hileleri 2022" içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
4.01.2022Oyun
Meslek liselerinden tarihi rekor! Bakan Özer güzel haberi duyurdu
Meslek liselerinden tarihi rekor! Bakan Özer güzel haberi duyurduMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, mesleki eğitimde döner sermaye kapsamındaki üretimden elde edilen gelirin 2020 yılında 503 milyon olduğunu belirterek "2021 yılında 1 milyarlık bir üretim kapasitesine ulaşmayı hedeflemiştik. Bugün bu hedefimizi tutturduğumuz gibi aştığımızı da kamuoyuyla paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 2020 yılına göre gelirlerimiz, yüzde 131 artarak 1 milyar 162 milyon lira bandına ulaşmıştır." dedi.
4.01.2022Gündem
Esnaf ve sanatkarlara faizsiz kredi kullandırılacak
Esnaf ve sanatkarlara faizsiz kredi kullandırılacakCumhurbaşkanlığı'nın 'Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketince Esnaf ve Sanatkârlara Kredi Kullandırılmasına Dair Karar'ı Resmi Gazete'de yayımlandı. Halkbank, esnaf ve sanatkarlara yüzde 50 faiz indirimli veya faizsiz kredi kullandıracak. İşte detaylar...
4.01.2022Ekonomi
Yılın ilk yardımcı kaynak destek paketi yayımlandı
Yılın ilk yardımcı kaynak destek paketi yayımlandıMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğrenci ve öğretmenlere destek olmak amacıyla ekim ayından bu yana her ayın ilk haftası ücretsiz olarak sunduğu yardımcı kaynak paketinin dördüncüsünü yayımlandı.
4.01.2022Eğitim
Son dakika haberi: Memur ve emekliye ek zam müjdesi! Erdoğan alınan kararları duyurdu...
Son dakika haberi: Memur ve emekliye ek zam müjdesi! Erdoğan alınan kararları duyurdu...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memur maaşlarındaki artışın yüzde 30,5 oranında olacağını belirterek, "Emeklilerimizin maaşlarında ise genel olarak enflasyon oranı kadar artış zaten yapıyoruz. Buna ilave olarak, düşük maaş alan emeklilerimizle ilgili yeni bir alt sınır belirledik. Yeni düzenlemeye göre, hiçbir emeklimiz 2 bin 500 liranın altında maaş almayacak. Böylece aylık geliri bin 500 liradan başlayan 1 milyon 266 bin emeklimizin maaşlarını 2 bin 500 liraya yükseltmiş oluyoruz" dedi.
3.01.2022Siyaset
TBMM, 13 günlük aranın ardından yarın mesaiye başlıyor
TBMM, 13 günlük aranın ardından yarın mesaiye başlıyorTürkiye Büyük Millet Meclisi'nde, 13 günlük aranın ardından yarın yeni yılın ilk mesaisi başlayacak.
3.01.2022Siyaset
E-duruşma 81 ilde 2 bin 37 hukuk mahkemesinde uygulanıyor
E-duruşma 81 ilde 2 bin 37 hukuk mahkemesinde uygulanıyorAdalet Bakanlığı'nca büyükşehirlerdeki adliyelerde kurulumu tamamlanan 637 mahkemenin sisteme dahil edilmesiyle 81 ilde toplam 2 bin 37 hukuk mahkemesinde e-duruşma uygulaması yapıldığı duyuruldu.
31.12.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Paketi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.