Paşinyan

Paşinyan

Son dakika Paşinyan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Paşinyan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Paşinyan haber sayfamızda...

Paşinyan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 430 pasinyan haberi bulunmuştur.
Sınırda gerilla eğitimi!
Sınırda gerilla eğitimi!Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki sınır bölgesinde, emekli Amerikan askerlerinin Ermeni gençlere silahlı askeri eğitim verdiği öne sürüldü
5.10.2021Dünya
Son dakika... Bakan Çavuşoğlu: Adımlarımızı Azerbaycan ile ortak atacağız
Son dakika... Bakan Çavuşoğlu: Adımlarımızı Azerbaycan ile ortak atacağızSon dakika haberlere göre, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Temennimiz bölgenin artık barış ve istikrar bölgesi olmasıdır. Azerbaycan'ın Ermenistan'a kapsamlı bir barış anlaşması teklifi oldu. Henüz Ermenistan'dan olumlu bir cevap gelmedi. Biz atacağımız adımları Azerbaycan'la birlikte planlar, birlikte atarız" dedi.
27.09.2021Dünya
'ABD ile ilişkiler iyi bir noktada değil'
'ABD ile ilişkiler iyi bir noktada değil'Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD ziyaretini Türk gazetecilere değerlendirirken iki ülke ilişkilerinin maalesef iyi bir noktada olmadığını vurguladı. Erdoğan, “Temennim odur ki iki NATO ülkesi olarak birbirimize hasmane değil, dostane davranalım. Ama şu andaki gidiş pek hayra alamet değil” dedi.
24.09.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD açıklaması: Şu andaki gidiş pek hayra alamet değil
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD açıklaması: Şu andaki gidiş pek hayra alamet değilGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD ziyareti sonunda New York'ta Türkevi'nde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, Türkiye-ABD ile ilişkileriyle ilgili, "Temennim odur ki iki NATO ülkesi olarak birbirimizle hasmane değil, dostane davranalım. Ama iki NATO ülkesi olarak şu andaki gidiş pek hayra alamet değil. Benim Başbakan, Cumhurbaşkanı olarak yaklaşık 19 yıllık yöneticilik hayatımda Amerika ile olan münasebetlerimde geldiğimiz nokta maalesef iyi bir nokta değil. Ben oğul Bush ile iyi çalıştım, Sayın Obama ile iyi çalıştım, Sayın Trump ile iyi çalıştım ama Sayın Biden ile iyi başladık diyemem." dedi.
23.09.2021Siyaset
Ermenistan'dan Türkiye ile diyalog mesajı: Üst düzey görüşmelere hazırız!
Ermenistan'dan Türkiye ile diyalog mesajı: Üst düzey görüşmelere hazırız!Ermenistan Başbakanı sözcüsü Mane Gevorgyan, Türkiye ile en üst düzeyde diyaloğa hazır olduklarını söyledi. Gevorgyan bölgesel ulaşım ve bağlantı yollarının açılmasının uzun vadeli barış ve istikrarın tesisi için de gerekli olduğunu vurguladı.
21.09.2021Dünya
Bu zulmün önüne geçeceğiz
Bu zulmün önüne geçeceğizCumhurbaşkanı Erdoğan, gıda ve emlak sektöründeki fahiş fiyat artışlarının önüne geçeceklerini belirterek, “Böyle bir zulüm, böyle bir suistimal varsa bunları yakın takibe almak suretiyle bu zulmün önüne geçeceğiz”dedi
20.09.2021Siyaset
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD ziyareti öncesi kritik mesajlar: Türkiye kimsenin kapı kulu değildir
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD ziyareti öncesi kritik mesajlar: Türkiye kimsenin kapı kulu değildirABD ziyareti öncesi konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Miçotakis'in göçmen açıklamasıyla ilgili, "Miçotakis'in görüşme talebini ABD'de gerçekleştireceğiz. Yaptıkları bu 9'lu açıklamada maalesef arzu edilmeyen bazı beyanlar var. Bunun üzerinde de Dışişleri bakanlığımız gerekli açıklamaları yaptı. Bunda ne derece samimiler, ne derece direnecekler göreceğiz. Türkiye kimsenin kapı kulu değildir. Atılması gereken adımları dürüst şekilde karşıdan görmemiz gerekir." dedi. Kira ve gıda fiyatlarındaki artışlarla ilgili adımlar atılacağını da belirten Erdoğan, "Adaletsizlik, suistimal varsa sorumlusu bakan arkadaşlarım bunu yakın takibe alarak zulmün önüne geçeceğiz." ifadelerini kullandı.
19.09.2021Siyaset
Paşinyan'dan 'Türkiye ile istişareye hazırız' açıklaması
Paşinyan'dan 'Türkiye ile istişareye hazırız' açıklamasıErmenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Türkiye ile Ermenistan arasındaki ilişkileri normalleştirme olasılığını gördüklerini belirterek “Türkiye ile ilişkileri normalleştirme, kara ve tren yolu ulaşımını tekrar hayata geçirmeyi istişare etmeye hazırız.” dedi.
8.09.2021Dünya
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalar
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabil Havalimanı'nın işletilmesi hakkında, "Havaalanı meselesinde de Taliban ne diyor, “Güvenliği bize verin ama işletmeyi siz alın.” Nasıl güvenliği size veririz? Güvenliği siz aldınız, ondan sonra orada yine kan gövdeyi götürürse biz bunu dünyaya nasıl izah edeceğiz? Bu kolay bir iş değil. İşte bunlar konuşuldu, hemen ertesi gün 200’e yakın kişi öldü." dedi. Erdoğan seçim barajıyla ilgili olarak yüzde 7'yi işaret ederek "MHP de olumlu bakıyor." ifadesini kullandı.
29.08.2021Siyaset
Paşinyan, 'Türkiye’den gelen olumlu sinyallere olumlu sinyallerle' cevap verecek
Paşinyan, 'Türkiye’den gelen olumlu sinyallere olumlu sinyallerle' cevap verecekErmenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Türk kamuoyundan bazı olumlu sinyaller aldıklarını belirterek “Bu sinyalleri değerlendireceğiz, olumlu sinyallere olumlu sinyallerle cevap vereceğiz.” dedi.
27.08.2021Dünya
Paşinyan'dan flaş Türkiye açıklaması: Normalleşmeye hazırız
Paşinyan'dan flaş Türkiye açıklaması: Normalleşmeye hazırızErmenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'dan flaş bir Türkiye açıklaması geldi. Paşinyan "Türkiye ile ilişkileri normalleştirmeye hazırız." ifadesini kullandı.
18.08.2021Haberler
Son dakika! Paşinyan'dan flaş Türkiye açıklaması: Normalleşmeye hazırız
Son dakika! Paşinyan'dan flaş Türkiye açıklaması: Normalleşmeye hazırızSon dakika haberine göre Ermenistan Başbakan'ı Nikol Paşinyan'dan flaş bir Türkiye açıklaması geldi. Paşinyan "Türkiye ile ilişkileri normalleştirmeye hazırız." ifadesini kullandı.
18.08.2021Dünya
'Ne oldu Paşinyan?' sözleri tarihe geçmişti! Hikayesini CNN TÜRK'e anlattı
'Ne oldu Paşinyan?' sözleri tarihe geçmişti! Hikayesini CNN TÜRK'e anlattıSon dakika haberine göre, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, CNN TÜRK ekibinden Serra Taşkıran'a özel açıklamalarda bulundu. Aliyev, 2. Karabağ Savaşı'nda Türkiye'nin Azerbaycan'a verdiği desteğin sahada çok belirleyici olduğunu söyledi. Türkiye'de çıkan yangınlarla ilgili de konuşan Aliyev, "İki ülke arasındaki dayanışmanın lafta kalmadığı görüldü" dedi.
14.08.2021Haberler
'Ne oldu Paşinyan?' sözleri tarihe geçmişti! Hikayesini CNN TÜRK'e anlattı
'Ne oldu Paşinyan?' sözleri tarihe geçmişti! Hikayesini CNN TÜRK'e anlattıSon dakika haberine göre, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, CNN TÜRK ekibinden Serra Taşkıran'a özel açıklamalarda bulundu. Aliyev, 2. Karabağ Savaşı'nda Türkiye'nin Azerbaycan'a verdiği desteğin sahada çok belirleyici olduğunu söyledi. Türkiye'de çıkan yangınlarla ilgili de konuşan Aliyev, "İki ülke arasındaki dayanışmanın lafta kalmadığı görüldü" dedi.
14.08.2021Dünya
İran'ın 8. Cumhurbaşkanı Reisi yemin ederek resmen görevine başladı
İran'ın 8. Cumhurbaşkanı Reisi yemin ederek resmen görevine başladıİran'da 18 Haziran'da yapılan 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanarak ülkenin 8. Cumhurbaşkanı olan İbrahim Reisi, yemin ederek resmen görevine başladı.
5.08.2021Dünya
Ermenistan'da Paşinyan tekrar Başbakan oldu
Ermenistan'da Paşinyan tekrar Başbakan olduErmenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan, parlamentoda aday gösterilen Nikol Paşinyan’ın başbakan olarak atanmasına ilişkin kararnameyi imzaladı.
2.08.2021Dünya
'Yan yana dalgalanan bayraklarımız dostluğumuzun sembolü'
'Yan yana dalgalanan bayraklarımız dostluğumuzun sembolü'TBMM Başkanı Mustafa Şentop, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Bakü’de Azerbaycan Cumhuriyeti Milli Meclisi’ne hitap etti. Şentop, “Yan yana dalgalanan bayraklarımız, aramızdaki dayanışmanın şanlı sembolü olarak hafızalarda yerini almıştır” dedi.
27.07.2021Siyaset
Son dakika haberi: Ruslar kışkırtıyor! Üç yıllık fotoğrafı kullandılar
Son dakika haberi: Ruslar kışkırtıyor! Üç yıllık fotoğrafı kullandılarErmenistan'ın gündeme getirdiği iddiayı aynen kullanan Rus medyası, sınır hattındaki askeri hareketliliği gösteren sosyal medya paylaşımını da provokasyon başlıklarıyla sundu.
24.07.2021Dünya
Putin ile Paşinyan yarın Moskova'da görüşecek
Putin ile Paşinyan yarın Moskova'da görüşecekRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, yarın Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile başkent Moskova'da görüşeceği bildirildi.
6.07.2021Dünya
Son dakika haberler: Ermenistan'a soğuk duş! Ve kapıyı yüzlerine kapattılar
Son dakika haberler: Ermenistan'a soğuk duş! Ve kapıyı yüzlerine kapattılarSon dakika haberlere göre, Azerbaycan'la ortaya çıkan yeni sınırdaki gerilim için yardım talep eden Paşinyan'a beklemediği bir yanıt verildi, CSTO Dağlık Karabağ için harekete geçmeyecek.
3.07.2021Dünya
Ermenistan'da muhalefet Paşinyan'ın kazandığı seçimin iptalini istedi
Ermenistan'da muhalefet Paşinyan'ın kazandığı seçimin iptalini istedi Paşinyan, Ermenistan'ın geçen yıl Dağlık Karabağ'da Azerbaycan'a yenilmesi sonrası oluşan siyasi krizi çözmek için erken seçime gitmişti.
2.07.2021Dünya
Ermenistan’da erken seçimin kesin sonuçları açıklandı
Ermenistan’da erken seçimin kesin sonuçları açıklandıPaşinyan’ın “Sivil Sözleşme Partisi” yüzde 53,91, eski Cumhurbaşkanı Koçaryan’ın “Ermenistan İttifakı” yüzde 21,09, eski Cumhurbaşkanı Sarkisyan'ın desteklediği “Onurum Var İttifakı” yüzde 5,22 oyla parlamentoya girdi.
27.06.2021Dünya
Koçaryan seçim itirazını yüksek mahkemeye götürüyor
Koçaryan seçim itirazını yüksek mahkemeye götürüyorErmenistan’da resmi olmayan sonuçlara göre erken parlamento seçimlerinde ikinci çıkan Ermenistan İttifakı’nın lideri eski Cumhurbaşkanı Robert Koçaryan, seçim ihlalleri iddiasıyla ilgili olarak Anayasa Mahkemesine başvuracaklarını söyledi.
22.06.2021Dünya
Paşinyan’dan gövde gösterisi
Paşinyan’dan gövde gösterisiErmenistan’ın Karabağ’da yaşadığı hezimet sonrası tepkiler nedeniyle istifa etmek zorunda kalan Nikol Paşinyan, seçimden zaferle çıktı.
22.06.2021Dünya
AB'den Paşinyan'a seçim tebriği
AB'den Paşinyan'a seçim tebriğiAvrupa Birliği (AB) Konseyi başkanı Charles Michel, Ermenistan'daki erken parlamento seçimini partisinin kazanması dolayısıyla Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ı tebrik etti.
21.06.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ermenistanNikol PaşinyanabdpaşinyanTürkiye

Paşinyan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.