Paşinyan

Paşinyan

Son dakika Paşinyan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Paşinyan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Paşinyan haber sayfamızda...

Paşinyan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 769 paşinyan haberi bulunmuştur.
Ermenistan’a kesenin ağzı açıldı
Ermenistan’a kesenin ağzı açıldı Avrupa Birliği (AB) ve ABD, Rusya ile ilişkileri bozulan Ermenistan’a desteğini artırma sözü verdi.
6.04.2024 Dünya
'Bütün Fransız askerlerini öldüreceğiz!' Üçüncü Dünya Savaşı'nı başlatacak açıklamayı devlet medyası yayınladı
'Bütün Fransız askerlerini öldüreceğiz!' Üçüncü Dünya Savaşı'nı başlatacak açıklamayı devlet medyası yayınladı Askeri uzmanlar, analistler hatta devlet liderleri dahi Fransa'nın Ukrayna'ya asker göndermesinin küresel bir savaşa hatta küresel bir nükleer savaşa yol açacağını söylüyor. Konuyla ilgili gün içerisinde açıklamalarda bulunan Rus yetkili ise adeta ateşe benzin döktü. Moskova'dan gelen açıklama dünya medyasında yankı uyandırdı.
21.03.2024 Dünya
'Suriye'deki terörist müttefiklerimiz' ABD'li dergiden itiraf gibi analiz: Türkleri kısıtlamak için destekliyoruz
'Suriye'deki terörist müttefiklerimiz' ABD'li dergiden itiraf gibi analiz: Türkleri kısıtlamak için destekliyoruz Washington'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısına verdiği destek hakkında analiz yayınlayan ABD'li dergi The American Conservative, ABD'nin Türkiye'ye karşı neden YPG'yi silahlandırdığını yazdı.
20.03.2024 Dünya
Stoltenberg Erivan’da anlaşma çağrısı yaptı
Stoltenberg Erivan’da anlaşma çağrısı yaptı NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Erivan’da Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan’la bir araya gelirken, “Ermenistan ve Azerbaycan’ın savaşın ardından kalıcı bir barışa ulaşma fırsatına sahip. Bu nedenle her iki ülkeyi de ilişkilerin normalleşmesinin önünü açacak ve halklarınız için kalıcı bir katkı sağlayacak bir anlaşmaya varmaya çağırıyorum” dedi.
20.03.2024 Dünya
Cevdet Yılmaz: Bu yıl sonuna kadar 200 bin konutu teslim etmiş olacağız
Cevdet Yılmaz: Bu yıl sonuna kadar 200 bin konutu teslim etmiş olacağız Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, asıl hedeflerinin dirençli şehirler olduğunu belirterek, "Ülkemiz üç kıtanın ortasında, deprem başta olmak üzere afet riski yüksek bir coğrafyada yaşıyoruz. Dolayısıyla bu konularda da depremzedelerimizin sorunlarını çözmek için 950 şantiyede 110 bin personelle gece gündüz demeden çalışıyoruz. Her ay onunla ilgili bir grup teslim etmek suretiyle bu yıl sonuna kadar inşallah 200 bin konutu hak sahiplerine teslim etmiş olacağız" dedi.
19.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ankara'nın bu 'Yavaş'lıktan kurtulması gerekiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ankara'nın bu 'Yavaş'lıktan kurtulması gerekiyor Mamak'ta konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ankara bu kadar ihmale, bu kadar yatırımsızlığa tahammül edemez. Ankara’nın 'Yavaş'lıktan kurtulması, bir an önce hızlanması gerekiyor." dedi.
19.03.2024 Gündem
'Hafta sonu savaş çıkacak!' Paşinyan, Azerbaycan'ı işaret etti: Diyelim ki onlara hayır dedik
'Hafta sonu savaş çıkacak!' Paşinyan, Azerbaycan'ı işaret etti: Diyelim ki onlara hayır dedik Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, bazı stratejik topraklarının iadesi konusunda Bakü ile uzlaşılamaması halinde savaşın gündeme gelebileceğini söyledi.
19.03.2024 Dünya
Ermenistan’da ‘Türkiye toprak isteyecek’ iddiası
Ermenistan’da ‘Türkiye toprak isteyecek’ iddiası Ermenistan’ın eski başbakanlarından Hrant Bagratyan, Başbakan Nikol Paşinyan’ı, Türkiye ve Azerbaycan’a toprak vermeye yol açacak politikalar izlemekle suçladı.
15.03.2024 Dünya
Erivan’dan Rusya’ya: Askerini çek!
Erivan’dan Rusya’ya: Askerini çek! Dağlık Karabağ savaşında Rusya’yı kendisine destek vermemekle suçlayan Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, başkent Erivan’daki Zvartnots Uluslararası Havaalanı’ndaki Rus askerlerinin çekileceğini açıkladı.
14.03.2024 Dünya
Rusya-Ermenistan hattında ipler koptu! Erivan eksen değiştiriyor: Putin askerlerini geri çek
Rusya-Ermenistan hattında ipler koptu! Erivan eksen değiştiriyor: Putin askerlerini geri çek Ermenistan, Erivan havaalanında konuşlu Rus Sınır Muhafızlarının 1 Ağustos itibarıyla geri çekilmesi için Rusya'ya mektup gönderdi. Erivan, Dağlık Karabağ'da destek vermeyen Rusya'ya karşı Batı'ya yöneliyor.
13.03.2024 Dünya
CHP'de DEM çatlağı! İmamoğlu: Kendine ya başka bir iş ya da parti bulacak
CHP'de DEM çatlağı! İmamoğlu: Kendine ya başka bir iş ya da parti bulacak CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Burcu Köksal'ın "Seçildiğimde belediyenin kapıları DEM Parti hariç her siyasi partiye açık olacak." sözleri kriz yarattı. İBB Başkanı İmamoğlu'ndan da tartışılan sözlere ilişkin dikkat çeken bir açıklama geldi.
7.03.2024 Gündem
İstanbul'da metro arızası ulaşımı felç etti!
İstanbul'da metro arızası ulaşımı felç etti! Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı'nda yapılamayan seferler nedeniyle istasyonlarda yoğunluk oluşurken, bölgede trafik de kilitlendi.
7.03.2024 Gündem
CHP'de DEM çatlağı! İmamoğlu: Kendine ya başka bir iş ya da parti bulacak
CHP'de DEM çatlağı! İmamoğlu: Kendine ya başka bir iş ya da parti bulacak CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Burcu Köksal'ın "Seçildiğimde belediyenin kapıları DEM Parti hariç her siyasi partiye açık olacak." sözleri kriz yarattı. İBB Başkanı İmamoğlu'ndan da tartışılan sözlere ilişkin dikkat çeken bir açıklama geldi.
7.03.2024 Gündem
Ermenistan-Rusya krizinde son nokta: Paşinyan muhafızların geri çekilmesini istedi
Ermenistan-Rusya krizinde son nokta: Paşinyan muhafızların geri çekilmesini istedi Fırtınalı yıllar geçiren Moskova-Erivan ilişkilerinde Kolektif Güvenlik Örgütü Anlaşması'nın askıya alınmasını yeni bir adım izledi.
7.03.2024 Dünya
Aliyev: Macron Borrell ve onlar gibiler tarafından suçlanıyoruz
Aliyev: Macron Borrell ve onlar gibiler tarafından suçlanıyoruz Azerbaycan aleyhi tutum sergileyen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Marcon ve Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler Yüksek Temsilcisi ve Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Josep Borrell’e tepki gösteren Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, “Azerbaycan kendi topraklarını ve egemenliğini sağlamak için diğer ülkelerin attığı adımlardan farklı adımlar atmıyor” dedi.
28.02.2024 Dünya
‘Barış anlaşması için müzakerelere devam’
‘Barış anlaşması için müzakerelere devam’ Münih Güvenlik Konferansına ev sahipliği yapan Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile üçlü görüşmede bir araya geldi. Aliyev ile Paşinyan, daha sonra baş başa görüştü, barış anlaşması müzakerelerine devam edilmesi konusunda mutabık kaldı.
18.02.2024 Dünya
Paşinyan ‘topyekün savaş’ bekliyor!
Paşinyan ‘topyekün savaş’ bekliyor! Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan’ın, ülkesine karşı bir “topyekûn savaş” planladığını öne sürdü.
16.02.2024 Dünya
3 kritik başlık! Tarihi zafer sonrası Karabağ'da ilk sandık
3 kritik başlık! Tarihi zafer sonrası Karabağ'da ilk sandık 30 yıl sonra Ermenistan işgalinden kurtarılan Karabağ'da ilk kez sandık kurulacak. Uluslararası Analizler Merkezi Daire Başkanı Türkiye Sorumlusu Dr. Cavid Veliyev, yarın yapılacak seçimlerin önemine dikkat çekerek bölgedeki gelişmeler, Karabağ zaferi, Türkiye ile ilişkiler, enerji ve birçok konu hakkında açıklamalarda bulundu.
6.02.2024 Gündem
Putin Ermenistan’da da güvende olamayacak!
Putin Ermenistan’da da güvende olamayacak! Karabağ sorunu nedeniyle Moskova ile yakın ilişkileri bozulan Ermenistan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkında “yakalama kararı” çıkaran Uluslararası Ceza Mahkemesi’ne (UCM) resmen katıldı.
2.02.2024 Dünya
Kırgınlık sonrası Rusya’da...
Kırgınlık sonrası Rusya’da...  Geçtiğimiz aylarda Dağlık Karabağ savaşı sırasında Moskova’yı Bakü’nün yanında yer almakla suçlayan Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Avrasya Ekonomik Birliği’nin (AEB) 2024 dönem başkanlığını devralmak üzere Rusya’ya gitti.
27.12.2023 Dünya
Bakan Uraloğlu: Bütçe teklifinin 348 milyar TL'sini yatırımlara ayırdık
Bakan Uraloğlu: Bütçe teklifinin 348 milyar TL'sini yatırımlara ayırdık Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Bakanlığın 2024 yılı bütçesi üzerinde TBMM Genel Kurulu'na yaptığı konuşmasında, “Ulaşım ve haberleşmede 21 yılda 198 milyar dolar yatırım yaptık, ülkemizin ihtiyaç duyduğu ulaştırma ve altyapı yatırımlarını önümüzdeki 30 yıl için planladık, 197 milyar dolar ilave yatırım gerçekleştireceğiz, 2023 yılında yatırım bedeli 230,4 milyar lira olan 57 projeyi tamamladık, 2024 yılı için ise, 661 milyar lira olan bütçe teklifinin, 348 milyar lirasını yatırımlara ayırdık. Paylaştığım veriler, vatandaşımızın hayatında karşılığı olan devrim niteliğindeki hizmet ve eserlerdir” dedi.
19.12.2023 Ekonomi
Bakan Uraloğlu yeni projeleri açıkladı! 'İstanbul-Ankara arası 80 dakikaya inecek'
Bakan Uraloğlu yeni projeleri açıkladı! 'İstanbul-Ankara arası 80 dakikaya inecek' Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, TBMM Genel Kurulu'nda, bakanlığı ve bağlı kuruluşların 2024 Yılı bütçesi ile ilgili konuştu. Uraloğlu, süper hızlı trenle Ankara- İstanbul arasındaki seyahatin 80 dakikada gerçekleştirilebileceğini söyledi.
18.12.2023 Gündem
Ermenistan: Türkiye'den olumlu sinyaller bekliyoruz
Ermenistan: Türkiye'den olumlu sinyaller bekliyoruz Ermenistan Dışişleri Bakanlığı, Türkiye-Ermenistan sınırındaki Margara Sınır Kapısı’nın geçişlere hazır olduğunu ve bu konuyla ilgili Ankara'dan olumlu bir geri dönüş beklediklerini duyurdu.
2.12.2023 Dünya
"Barış tohumlarının kökleri bu bölgede"
"Barış tohumlarının kökleri bu bölgede" Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı Dış Politikadan Sorumlu Danışmanı Hikmet Hacıyev, Bakü’de Bağlantısızlar Hareketi kapsamında düzenlenen neokolonyalizm konulu Bakü İnisiyatif Grubu toplantısına katıldı.
24.11.2023 Gündem
Görüntüleri sosyal medyada olay olmuştu! 'Çakarlı' magandalar yakalandı
Görüntüleri sosyal medyada olay olmuştu! 'Çakarlı' magandalar yakalandı Kadıköy ve Küçükçekmece'de çakarlı trafik magandaları trafikte makas atarak ilerlemiş ve bu görüntüleri sosyal medya hesaplarından 'Yakalanmadığın sürece her şey legal' başlığı ile paylaşmıştı. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanan magandalara 67 bin 296 lira para cezası yazıldı.
23.11.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Paşinyan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.