Paşinyan

Paşinyan

Son dakika Paşinyan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Paşinyan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Paşinyan haber sayfamızda...

Paşinyan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 382 pasinyan haberi bulunmuştur.
Putin ile Aliyev Karabağ'daki durumu görüştü
Putin ile Aliyev Karabağ'daki durumu görüştüRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Karabağ'daki durumu telefonda görüştü.
8.04.2021Dünya
Putin, Paşinyan ile Moskova’da görüştü
Putin, Paşinyan ile Moskova’da görüştüRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile "Karabağ" konusunu görüştü.
7.04.2021Dünya
Son dakika... Ermenistan Başbakanı Paşinyan istihbarat danışmanını görevden aldı!
Son dakika... Ermenistan Başbakanı Paşinyan istihbarat danışmanını görevden aldı!Dağlık Karabağ savaşında Azerbaycandan ağır yenilgi alan Ermenistanın Başbakanı Nikol Paşinyan danışman olarak atadığı Genelkurmay İstihbarat Dairesi eski başkanı Tümgeneral Arshak Karapetyan'ı görevden aldığı bildirildi.
6.04.2021Dünya
28 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te
28 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te28 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te
28.03.2021Haberler
Son dakika: Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan istifa kararı
Son dakika: Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan istifa kararıDağlık Karabağ savaşında Azerbaycan'dan ağır yenilgi sonrası erken seçim kararı alan Ermenistan'da aylardır igörevi bırakması talep edilen Başbakan Nikol Paşinyan istifa kararı aldı.
28.03.2021Dünya
Son dakika... Paşinyan bir kez daha Genelkurmay Başkanı atadı!
Son dakika... Paşinyan bir kez daha Genelkurmay Başkanı atadı!Ordunun kendisinin istifasını istemesiyle iyice köşeye sıkışan Ermenistan Başbakanı, bu sabah yeni bir adım daha attığını açıkladı.
22.03.2021Dünya
Ermenistan erken seçime gidiyor
Ermenistan erken seçime gidiyorErmenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, ülkede 20 Haziran’da erken parlamento seçimine gidileceğini açıkladı.
19.03.2021Dünya
Son dakika: Paşinyan erken seçim tarihini açıkladı!
Son dakika: Paşinyan erken seçim tarihini açıkladı!Son dakika haberine göre, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan erken seçim tarihini açıkladı. Nikol Paşinyan, erken seçimlerin 20 Haziran'da yapılacağını duyurdu.
18.03.2021Dünya
Eski cumhurbaşkanı: Paşinyan sürgün edilsin!
Eski cumhurbaşkanı: Paşinyan sürgün edilsin!Ermenistan’ın eski devlet başkanı Levon Ter-Petrosyan, Başbakan Nikol Paşinyan’ın derhal gönüllü olarak istifa ederek yurt dışına sürgüne gönderilmesinin, ülkenin çıkarına olacağını söyledi.
17.03.2021Dünya
Son dakika... Ermenistan lideri Sarkisyan hastaneye kaldırıldı
Son dakika... Ermenistan lideri Sarkisyan hastaneye kaldırıldıYerel medya, kalp krizi geçiren Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan'ın hastaneye kaldırıldığını bildiriyor.
12.03.2021Dünya
Son dakika... Ermenistan ateşle oynuyor! 7 bin 500 asker...
Son dakika... Ermenistan ateşle oynuyor! 7 bin 500 asker...Rus haber ajansları, Dağlık Karabağ savaşında hezimete uğrayan Ermenistan ordusunun 16-20 Mart tarihleri arasında 7 bin 500 askerle tatbikata girişeceğini bildiriyor.
12.03.2021Dünya
Ermenistan’da yeni restleşme!
Ermenistan’da yeni restleşme!Ermenistan’da Başbakan Nikol Paşinyan ile destekçilerinin, ordu ve muhalefetle restleşmesi büyüyor. Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, muhtıra veren Onik Gasparyan’ın dün itibarıyla Genelkurmay Başkanlığı görevinin son bulduğunu açıklarken, Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan, Paşinyan’ın görevden alma kararnamesini Anayasa Mahkemesi’ne taşıdı.
11.03.2021Dünya
Son dakika: Paşinyan, Genelkurmay Başkanı Gasparyan'ın görevden alınmış sayıldığını açıkladı
Son dakika: Paşinyan, Genelkurmay Başkanı Gasparyan'ın görevden alınmış sayıldığını açıkladıErmenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, muhtıra veren Onik Gasparyan’ın bugünden itibaren Genelkurmay Başkanlığı görevinin son bulduğunu açıkladı.
10.03.2021Dünya
Ermenistan'da muhalefet, Cumhurbaşkanı Sarkisyan'ı krizi çözmemekle suçladı
Ermenistan'da muhalefet, Cumhurbaşkanı Sarkisyan'ı krizi çözmemekle suçladıErmenistan’da ordunun muhtıra vermesiyle başlayan siyasi kriz derinleşirken, muhalefetin başbakan adayı Vazgen Manukyan, Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan'ı krizi çözmemekle eleştirdi.
9.03.2021Dünya
Blinken'dan Paşinyan'a 'demokratik kurumları destekliyoruz' mesajı
Blinken'dan Paşinyan'a 'demokratik kurumları destekliyoruz' mesajıABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile yaptığı telefon görüşmesinde, Ermenistan'daki demokratik kurumları desteklediklerini vurguladı.
6.03.2021Dünya
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki! 'Bir kere daha ilan etmiştir'
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki! 'Bir kere daha ilan etmiştir'AK Parti sözcüsü Ömer Çelik, "Kılıçdaroğlu, 'Erdoğan bir milli güvenlik sorunudur' demiş. Bu, Türkiye’nin milli güvenliğini tehdit eden saldırganların dilidir. Kılıçdaroğlu kendisinin bir “demokrasi sorunu” olduğunu ve milli güvenlik konusunda pusulası olmadığını bir kere daha ilan etmiştir" dedi.
6.03.2021Siyaset
‘Mısır ile anlaşma imzalayabiliriz’
‘Mısır ile anlaşma imzalayabiliriz’Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Mısır’ın Doğu Akdeniz’de Türkiye’nin kıta sahanlığına saygı duyarak hareket ettiğini belirterek, “İlişkilerimizin seyrine göre deniz yetki alanları konusunu Mısır ile müzakere edebilir, ileride anlaşma imzalayabiliriz” dedi.
4.03.2021Dünya
Son dakika haberi | Keskin nişancılar göründü! El bombaları da var
Son dakika haberi | Keskin nişancılar göründü! El bombaları da varErmenistan parlamentosundaki kritik oturum öncesi binanın balkonuna makineli tüfekli keskin nişancılar yerleştirildi. Fırtına öncesi sessizlik yaşanırken, Başbakan Paşinyan soruları yanıtlayacak.
3.03.2021Dünya
Son dakika... Çember daralıyor! Muhtıra sonrası şok gelişme...
Son dakika... Çember daralıyor! Muhtıra sonrası şok gelişme...Ordunun muhtıra verdiği Ermenistan Başbakan Nikol Paşinyan'a bir darbe daha geldi. Muhtıra sonrası birbirine giren ülkede Paşinyan, Genelkurmay Başkanı'nı görevden almak istemiş ancak bu talep Cumhurbaşkanı Sarkasyan tarafından reddedilmişti.
2.03.2021Dünya
Ermenistan Cumhurbaşkanı o kararnameyi yine imzalamadı!
Ermenistan Cumhurbaşkanı o kararnameyi yine imzalamadı!Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan, Başbakan Nikol Paşinyan'ın Genelkurmay Başkanı Onik Gasparyan'ı görevden almasına ilişkin kararnameyi ikinci kez geri gönderdi.
2.03.2021Dünya
Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan erken seçim açıklaması
Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan erken seçim açıklamasıPaşinyan, muhalefetin belli koşulları kabul etmesi hâlinde erken seçim düzenlemeye hazır olduğunu açıkladı. Paşinyan'ın istifasını isteyen protestocular Erivan'daki bir hükümet binasını basmıştı.
2.03.2021Dünya
Yangın sönmüyor
Yangın sönmüyorErmenistan’da Paşinyan destekçileriyle muhalefet arasındaki gerilim artarak devam ediyor. Dün Paşinyan’ın istifasını isteyen muhalif göstericiler hükümet binasına girdi
2.03.2021Dünya
Son dakika... Ermenistan’da Paşinyan karşıtı grup hükümet binasını bastı
Son dakika... Ermenistan’da Paşinyan karşıtı grup hükümet binasını bastıGelen son dakika haberine göre; Ermenistan’da Başbakan Nikol Paşinyan hükümetine muhalif olan göstericiler hükümet binasını bastı. İşte Ermenistan'da yaşanan son gelişmeler...
1.03.2021Dünya
Son dakika... Ermenistan'da protestocular hükümet binasını bastı!
Son dakika... Ermenistan'da protestocular hükümet binasını bastı!Ordunun muhtıra verdiği Ermenistan'da Başbakan Paşinyan Genelkurmay Başkanı'nı görevden alamadığı ülke bugün bir kez daha karıştı. Reuters haber ajansı, göstericilerin hükümet binasına girdiğini bildiriyor.
1.03.2021Dünya
Hikmet Hacıyev CNN TÜRK’e konuştu: Azerbaycan'ın demir yumruğu gücünü koruyor
Hikmet Hacıyev CNN TÜRK’e konuştu: Azerbaycan'ın demir yumruğu gücünü koruyorAzerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev, Ermenistan'daki darbe girişimi ve Azerbaycan'ın 30 yıl sonra elde ettiği Karabağ zaferine ilişkin, CNN TÜRK’ten Fulya öztürk ve Sercan sever'e konuştu, önemli değerlendirmede bulundu. Ermenistan’daki son gelişmelerin Karadağ anlaşmasına olası etkilerine ilişkinse net mesaj verdi: Topraklarımızı kurtardık, sorun bitmiştir.
28.02.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ErmenistanPaşinyanDağlık Karabağnikol paşinyanAzerbaycan

Paşinyan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.