Piton

Piton

Son dakika piton haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan piton gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan piton haber sayfamızda...

Piton

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 479 piton haberi bulunmuştur.
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.05.2022Oyun
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.05.2022Oyun
Polisi alarma geçirmişti! Japonya'da kaybolan piton sahibinin aracında bulundu
Polisi alarma geçirmişti! Japonya'da kaybolan piton sahibinin aracında bulunduSahibi tarafından evcil hayvan olarak beslenen 2 metre uzunluğundaki pitonun taşındığı arabadan kaçtığı bildirilmişti. Japonya’da polisi alarma geçiren 2 metrelik firari piton, sahibinin aracında bulundu.
19.04.2022Dünya
Evinde 124 tane yılan besliyordu... Feci son!
Evinde 124 tane yılan besliyordu... Feci son!49 yaşındaki adamı bir süre göremeyen komşusu, onu merak ederek güvenlik birimlerine haber verdi. Eve giren polis yetkilileri adamın cesediyle beraber 124 tane yılanla karşılaştı. Aralarında kobranın da bulunduğu yılanları besleyen adamın ölümüyle gizem çözüldü.
18.04.2022Dünya
24 yaban hayvanı, Antalyalı oldu
24 yaban hayvanı, Antalyalı olduİzmir Doğal Yaşam Parkı’nda doğan 6 türdeki 24 yaban hayvanının yeni yuvası artık Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi olcak.
14.03.2022Ege
Ölümcül yılanlara şefkatle yaklaşıyor
Ölümcül yılanlara şefkatle yaklaşıyorKayseri’de 3 yıldır yılan bakıcılığı yapan kadın, herkesin korkarak baktığı ölümcül yılanlara anne şefkati göstererek bakıyor. Yılanı boynuna alarak gezen kadın, “Sabah ilk geldiğimde ‘günaydın annem’ diyerek başlıyorum. Verdikleri tepkiler hoşuma gidiyor” dedi.
8.03.2022Haberler
Pitonların Anası! Ölümcül yılanlara şefkatle yaklaşıyor
Pitonların Anası! Ölümcül yılanlara şefkatle yaklaşıyorKayseri’de 3 yıldır yılan bakıcılığı yapan kadın, herkesin korkarak baktığı ölümcül yılanlara anne şefkati göstererek bakıyor. Yılanı boynuna alarak gezen kadın, “Sabah ilk geldiğimde ‘günaydın annem’ diyerek başlıyorum. Verdikleri tepkiler hoşuma gidiyor” dedi.
8.03.2022Gündem
Gören şaşkına dönüyor! Güvenlik görevlisi olarak başladı yılan bakıcısı oldu
Gören şaşkına dönüyor! Güvenlik görevlisi olarak başladı yılan bakıcısı olduKayseri’de 3 çocuk annesi Sevda Engür (46), 6 yıl önce güvenlik görevlisi olarak başladığı hayvanat bahçesinde yılanlara olan ilgisiyle yılan bakıcısı oldu. 3 yıldır her gün boa ve pitonların da aralarında olduğu yılanların 8 saat bakımını yapan Engür, "Yılanlar birçok insan tarafından soğuk hayvanlar olarak nitelendirilse de bütün hayvanlarda olduğu gibi sürüngenlere de sevgi ile yaklaşırsanız, tehlike arz etmezseniz korkulacak hayvanlar değiller" dedi.
30.01.2022Gündem
TikTok'tan paylaştığı piton yılanı başına dert oldu!
TikTok'tan paylaştığı piton yılanı başına dert oldu!Kırıkkale'de bir evinde beslediği Afrika kökenli piton yılanının görüntüsünü TikTok'tan paylaşan gence, 8 bin 692 lira para cezası kesildi. Ekipler tarafından el konulan yılan hayvanat bahçesine teslim edildi.
26.11.2021Gündem
En Korkunç Hayvanlar Hangileridir? Ürkütücülüğü İle Bilinen Canlılar
En Korkunç Hayvanlar Hangileridir? Ürkütücülüğü İle Bilinen CanlılarHayvanlar, başta sürüngenler, memeliler, böcekler ve eklembacaklılar olmak üzere birçok türe ayrılır. Kedi, köpek, tavşan ve muhabbet kuşu, tamamen insan canlısı oldukları için evlerde en çok beslenen hayvanlar arasında yer almaktadır. Bunun dışında, dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan, son derece tehlikeli ve saldırgan hayvanlar da var. En korkunç hayvanlar hangileridir tüm detayları ile derledik.
30.10.2021Eğitim
5 Harfli Hayvanlar Nelerdir? Kısaca 5 Harfli Hayvan İsimleri
5 Harfli Hayvanlar Nelerdir? Kısaca 5 Harfli Hayvan İsimleriTürkçe üzerinden ele alındığı vakit 5 harfli hayvan isimleri oldukça fazladır. Böylece bulmacaları ile beraber birçok farklı yerde kullanılacak değişik hayvan isimleri öne çıkar. Peki 5 harfli hayvanlar nelerdir? Kısaca 5 harfli hayvan isimleri üzerine merak edilen bilgiler.
30.10.2021Eğitim
Sürüngenler Nelerdir? Sürüngen Hayvanların İsimleri Ve Özellikleri
Sürüngenler Nelerdir? Sürüngen Hayvanların İsimleri Ve ÖzellikleriDünya üzerinde birçok sürüngen hayvan bulunmaktadır. Bu sürüngen hayvanların isimleri merak edilmektedir. Sürüngen hayvanların neler olduğunu merak eden kişiler detaylı bir şekilde araştırma yapmaktadırlar. Özellikle internet sitelerinde sürüngenler ile ilgili birçok bilgi yer almaktadır. Peki sürüngenler nelerdir? Sürüngen hayvanların isimleri ve özellikleri nelerdir? İşte sürüngen hayvanlar ile ilgili tüm detayları derledik.
29.10.2021Evcil Hayvan
İnsan yutmuş! Midesini yardılar, içinden ceset çıktı
İnsan yutmuş! Midesini yardılar, içinden ceset çıktıKorsan saldırısına uğrayan balıkçı aranırken yerliler nehir kıyısındaki devi fark etti, öldürülen hayvanın midesinden çıkanlar dünya çapında şok etkisi yarattı.
23.10.2021Populer Bilim
Devasa yılan giysi kutusundan çıktı, paniğe neden oldu!
Devasa yılan giysi kutusundan çıktı, paniğe neden oldu!Kutudan çıkan yılan sokaktan geçen insanları korkuttu. İskoçya’da piton benzeri bir yılan eski giysilerin bağışlandığı bir kutunun içinden kayarak çıktı. Paniğe neden olan yılanın görüntüsü sosyal medya üzerinden da paylaşıldı.
20.10.2021Dünya
Piyasa değeri 200 bin TL! Nesli tehlikedeki yılanların derisi ele geçirildi
Piyasa değeri 200 bin TL! Nesli tehlikedeki yılanların derisi ele geçirildiİzmir’de polisin düzenlediği operasyonda, ayakkabı, cüzdan ve çanta yapımında kullanılması planlanan, Brezilya'dan yurda kaçak sokulan, piyasa değeri yaklaşık 200 bin TL olan piton ve su yılanı derileri ele geçirildi. Olayla ilgili bir kişi hakkında işlem yapıldı.
12.10.2021Gündem
Bir anda çıktı! Marketteki 3 metrelik canavar şoke etti
Bir anda çıktı! Marketteki 3 metrelik canavar şoke ettiAvustralya'da bir alışveriş merkezinde 3 metrelik dev bir piton paniğe sebep oldu. Sürüngenin bir anda raflardan çıkması, tüyler ürpertici görüntülere sebep oldu.
19.08.2021Dünya
Sancaktepe'de yasa dışı hayvan kaçakçılarına operasyon!
Sancaktepe'de yasa dışı hayvan kaçakçılarına operasyon!İstanbul Sancaktepe'de H.Ö.'nün evine düzenlenen operasyonda ticareti yasak olan 21 hayvan ele geçirildi.  Ele geçirilen hayvanlar Doğa Koruma ve Milli Parklar ekiplerine teslim edilirken, H.Ö.'ye de toplam 99 bin 400 lira para cezası kesildi.
11.07.2021Gündem
Son dakika haberi: Üç buçuk metrelik piton AVM'de kayboldu, alarm verildi!
Son dakika haberi: Üç buçuk metrelik piton AVM'de kayboldu, alarm verildi!Üç buçuk metre uzunluğundaki piton, AVM'de bulunan hayvanat bahçesindeki kafesinden kaçtı. Yetkililer saatlerce devasa sürüngeni arasa da, yılanı bir türlü bulamadı. Panik halindeki hayvanat bahçesinin kurucusu, en büyük korkusunu açıkladı.
9.07.2021Dünya
Yılanlara 'süt banyosu' ile deri değişimi!
Yılanlara 'süt banyosu' ile deri değişimi!Türkiye'nin en büyük hayvanat bahçesi olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde deri değiştirme dönemi gelen yılanlara, bakıcıları tarafından süt banyosu yaptırılıyor. Yılanlar, süt banyosu ile nemlenen derilerini daha kolay değiştiriyor.
1.07.2021Haberler
Yılanlara 'süt banyosu' ile deri değişimi!
Yılanlara 'süt banyosu' ile deri değişimi!Türkiye'nin en büyük hayvanat bahçesi olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde deri değiştirme dönemi gelen yılanlara, bakıcıları tarafından süt banyosu yaptırılıyor. Yılanlar, süt banyosu ile nemlenen derilerini daha kolay değiştiriyor.
1.07.2021Gündem
Son dakika: Mutfaktan çıktı! Boyu üç metre, tam 100 dişi var...
Son dakika: Mutfaktan çıktı! Boyu üç metre, tam 100 dişi var... Son dakika haberine göre, televizyon izlerken mutfaktan bir gürültü geldiğini duyan aile, sesin kaynağını öğrenmek üzere mutfağa koştuklarında korkunç bir manzarayla karşılaştılar. Karşılarında üç metre boyunda ve sekiz kilo ağırlığında bir piton duruyordu.
23.05.2021Dünya
Sokak ortasında ayaklarından vuruldu! Kanlar içinde yere yığıldı
Sokak ortasında ayaklarından vuruldu! Kanlar içinde yere yığıldıKüçükçekmece'de Mustafa A. isimli bir kişi husumetlisi olduğu iddia edilen şahıs tarafından ayaklarından vuruldu. Şahıs kanlar içinde yere yığıldı.
22.02.2022Gündem
"Pitonu andıran" engerek yılanı görüntülendi
"Pitonu andıran" engerek yılanı görüntülendiKars'ın Kağızman ilçesinde, vatandaşların cep telefonu kamerasıyla görüntülediği "pitonu andıran engerek yılanı" şaşırttı.
17.05.2021Haberler
Son dakika... Antalya'da şoke eden anlar! Araba camında yılanı görünce...
Son dakika... Antalya'da şoke eden anlar! Araba camında yılanı görünce...Hava sıcaklıklarının artması ile birlikte kış uykusundan uyanan yılanlar vatandaşları tedirgin etmeye devam ediyor. Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde markete giren 1 metre uzunluğundaki yılan paniğe yol açtı. Antalya'da da yaklaşık 1 metre uzunluğundaki yılan, seyir halindeki otomobilin camında görüldü. Sürücü ve yanındaki arkadaşı yılanı farkedip o anları cep telefonu ile görüntüledi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
17.05.2021Gündem
Son dakika: Fransa'ya bağlı Reunion Adası'nda yanardağ patladı!
Son dakika: Fransa'ya bağlı Reunion Adası'nda yanardağ patladı!Son dakika haberine göre, Hint Okyanusu'nda bulunan Fransa'ya bağlı Reunion Adası'nda Piton de la Fournaise yanardağı patladı. AFP'nin aktardığına göre, iki kişi hayatını kaybetti.
22.04.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Piton ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.