Pöh

Pöh

Son dakika PÖH haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan PÖH gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan PÖH haber sayfamızda...

Pöh

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 536 poh haberi bulunmuştur.
Son dakika... Bakan açıkladı! 4 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika... Bakan açıkladı! 4 terörist etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eren-10 Operasyonu kapsamında Şırnak'ın Bestler Dereler Domuz Dağı bölgesinde 4 teröristin silahlarıyla etkisiz hale getirildiğini belirtti.
7.04.2021Gündem
Eren-12 Güleşli Operasyonu'ndan görüntüler
Eren-12 Güleşli Operasyonu'ndan görüntülerİçişleri Bakanlığınca Şırnak-Siirt illerinde Eren-12 Güleşli Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.317 personel görev alıyor.
30.03.2021Gündem
Son dakika... İçişleri duyurdu! Eren-12 Güleşli Operasyonu başlatıldı
Son dakika... İçişleri duyurdu! Eren-12 Güleşli Operasyonu başlatıldıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığınca Şırnak-Siirt illerinde Eren-12 Güleşli Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.317 personel görev alıyor
30.03.2021Gündem
Son dakika! Bakanlık duyurdu! Eren-11 Sehi Ormanları Operasyonu başladı
Son dakika! Bakanlık duyurdu! Eren-11 Sehi Ormanları Operasyonu başladıİçişleri Bakanlığınca Bitlis ve Siirt İllerinde Eren-11 Sehi Ormanları Operasyonu başlatıldı. Operasyonda Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 781 personel görev alıyor.
24.02.2021Gündem
Son dakika... Terör örgütüne ağır darbe! Yerle bir edildi
Son dakika... Terör örgütüne ağır darbe! Yerle bir edildiGelen son dakika haberine göre, İçişleri Bakanlığı, 10 ayrı bölgede yürütülen "Eren Operasyonları" kapsamında terör örgütü PKK'nın kış üslenmesinin yerle bir edildiğini, örgütün lojistik yapılanmasına da ağır darbe vurulduğunu bildirdi.
20.02.2021Gündem
Son dakika haberi: Şırnak ve Siirt'te Eren-10 Gabar Operasyonu başlatıldı
Son dakika haberi: Şırnak ve Siirt'te Eren-10 Gabar Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Şırnak-Siirt illerinde Eren-10 Gabar Operasyonu başlatıldı. Operasyonda Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.073 personel [(68) operasyonel tim] görev alıyor
12.02.2021Gündem
Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldı
Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Hakkari'de 'Eren-9 Kazan-Han Yaylası' operasyonu başlatıldı. Gelen son dakika haberine göre; Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan (2.218) personel [(129) operasyonel tim] görev alıyor.
10.02.2021Haberler
Son Dakika... Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldı
Son Dakika... Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Hakkari'de 'Eren-9 Kazan-Han Yaylası' operasyonu başlatıldı. Gelen son dakika haberine göre; Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan (2.218) personel [(129) operasyonel tim] görev alıyor.
10.02.2021 Gündem
Mehmetçik Tunceli dağlarında 1,5 metreyi bulan karda teröristlerin izini sürüyor
Mehmetçik Tunceli dağlarında 1,5 metreyi bulan karda teröristlerin izini sürüyorTunceli'de 1062 personelin katılımıyla düzenlenen Eren-7 Mercan Munzur Operasyonu'nda görevli komandolar, kar kalınlığının 1,5 metreyi bulduğu Munzur ve Mercan dağlarında teröristlerin izini sürüyor.
9.02.2021Haberler
Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla ‘Eren-8 Amanoslar Operasyonu’ başladı
Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla ‘Eren-8 Amanoslar Operasyonu’ başladıİçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 'Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla "Eren-8 Amanoslar Operasyonu" başlatıldı' denildi.
8.02.2021Haberler
Son dakika... Eren-8 Amanoslar Operasyonu başlatıldı
Son dakika... Eren-8 Amanoslar Operasyonu başlatıldıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 'Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla "Eren-8 Amanoslar Operasyonu" başlatıldı' denildi.
8.02.2021Gündem
Eren-7 Mercan Munzur operasyonu başladı
Eren-7 Mercan Munzur operasyonu başladıİçişleri Bakanlığı, Tunceli'de 1062 personelin katılımıyla "Eren-7 Mercan Munzur Operasyonu" başlatıldığını açıkladı.
5.02.2021Haberler
Son dakika! Eren-7 Mercan Munzur operasyonu başladı
Son dakika! Eren-7 Mercan Munzur operasyonu başladıGelen bir son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı, Tunceli'de 1062 personelin katılımıyla "Eren-7 Mercan Munzur Operasyonu" başlatıldığını açıkladı.
5.02.2021Gündem
‘Eren-6 Mergelo’ başladı
‘Eren-6 Mergelo’ başladıBitlis ve Siirt’te 1453 personelin katılımıyla “Eren-6 Mergelo Operasyonu” başladı.
3.02.2021Gündem
İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren -6 Mergelo operasyonu başlatıldı
İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren -6 Mergelo operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Bitlis ve Siirt illerinde “Eren -6 Mergelo” Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.453 personel görev alıyor.
2.02.2021Haberler
Son Dakika Haberi: İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren-6 Mergelo operasyonu başlatıldı
Son Dakika Haberi: İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren-6 Mergelo operasyonu başlatıldıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığınca Bitlis ve Siirt illerinde “Eren -6 Mergelo” Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.453 personel görev alıyor.
2.02.2021Gündem
Koçbaşı ile kapıyı kırıp, basıldılar!
Koçbaşı ile kapıyı kırıp, basıldılar!Bursa'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda çok sayıda zanlı gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 5 ilde şafak operasyonu düzenledi. Bursa merkezli gerçekleştirilen operasyonda bazı şüphelilerin polis baskınına karşı evlerine güvenlik kamerası yerleştirdikleri görüldü.
2.02.2021Haberler
Koçbaşı ile kapıyı kırıp, basıldılar!
Koçbaşı ile kapıyı kırıp, basıldılar!Bursa'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda çok sayıda zanlı gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 5 ilde şafak operasyonu düzenledi. Bursa merkezli gerçekleştirilen operasyonda bazı şüphelilerin polis baskınına karşı evlerine güvenlik kamerası yerleştirdikleri görüldü.
2.02.2021Gündem
Son dakika! Eren-5 Bagok ve Eren-4 Karlıova-Varto operasyonları başladı
Son dakika! Eren-5 Bagok ve Eren-4 Karlıova-Varto operasyonları başladıGelen bir son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı, 1620 personelin katılımıyla "Eren-4 Karlıova-Varto" ve 2 bin 550 personelle "Eren-5 Bagok" operasyonlarının başladığını duyurdu.
26.01.2021Gündem
Son dakika... Eren-2 Lice operasyonu başlatıldı
Son dakika... Eren-2 Lice operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca 2021 yılının ilk operasyonu olarak başlatılan Eren operasyonları tüm hızıyla devam ediyor. Gelen son dakika haberine göre; bölgede EREN-2 LİCE operasyonunun başlatıldığı bildirildi.
20.01.2021Gündem
Türkiye'de bir ilk! Emniyete 500 kadın özel harekâtçı katıldı
Türkiye'de bir ilk! Emniyete 500 kadın özel harekâtçı katıldıEmniyet saflarına katılan kadın özel harekâtçılar, nefes kesen tatbikatla mezun oldu. Mezuniyet töreninde terörle mücadeleye ilişkin mesajlar veren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “PKK’nın bugün kolunu kaldıracak hali söz konusu değildir” dedi
16.01.2021Gündem
Son dakika... Bakan Soylu: 'Geçen yıl sadece 52 kişi katıldı'
Son dakika... Bakan Soylu: 'Geçen yıl sadece 52 kişi katıldı'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Bir yandan devletin, bir yandan Diyarbakır ailelerinin eli Kandil'in iki yakasına sarılmıştır. Yılda 5 bin kişi katılırdı, geçen yıl sadece 52 kişi katılmıştır. Hiç merak etmesinler, kandırdıkları, kaçırdıkları o 52 kişiyi de geç olmadan onlardan kurtaracağız' dedi.
15.01.2021Siyaset
Emniyet'ten dikkat çeken paylaşım: Saatler kaldı
Emniyet'ten dikkat çeken paylaşım: Saatler kaldıEmniyet Genel Müdürlüğü resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. 'Artık sadece saatler kaldı' ifadelerinin yer aldığı iletide, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bir konuşmasının da yer aldı. Soylu'nun "500 tane kadın özel harekatçıyı mezun edeceğiz. Türkiye'de ilk kez... Özel bir gösteri ortaya koyacaklar. Gölbaşı Özel Harekat'ta yapacaklar, biz de heyecanla bekliyoruz.' dedi.
14.01.2021Haberler
‘Yıldırım’ bitti,  ‘Eren’ başladı
‘Yıldırım’ bitti, ‘Eren’ başladıİçişleri Bakanlığı, “Yıldırım” adıyla gerçekleştirilen iç güvenlik operasyonlarının tamamlandığını ve Eren Bülbül anısına, “Eren Operasyonları”nın başladığını açıkladı.
13.01.2021Gündem
Son dakika! İçişleri Bakanlığı açıkladı: Eren Operasyonları başladı
Son dakika! İçişleri Bakanlığı açıkladı: Eren Operasyonları başladıGelen bir son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı, Yıldırım Operasyonları'nın 10 Ocak'ta tamamlandığını, Eren Bülbül anısına "Eren Operasyonları"nın başlatıldığını açıkladı. İçişleri Bakanı Soylu operasyonla ilgili olarak, "Terör örgütünü bu kış, mağaralarda yalnız bırakmayacağımızı söylemiştik. Şehidimiz Eren Bülbül’ün maneviyatını yanımıza alarak, cesaretini cesaretimize kattık. Eren Operasyonları'na Tendürek‘ten başladık." dedi.
12.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

operasyoniçişleri bakanlığısiirtson dakika haberlerşırnak

Pöh ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.