Polis Özel Harekat

Polis Özel Harekat

Son dakika Polis Özel harekat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Polis Özel harekat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Polis Özel harekat haber sayfamızda...

Polis Özel Harekat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.431 polis ozel harekat haberi bulunmuştur.
'Eren-7 Operasyonu'nda karla kamufle edilen 3 sığınak kullanılamaz hale getirildi
'Eren-7 Operasyonu'nda karla kamufle edilen 3 sığınak kullanılamaz hale getirildiTunceli'de terör örgütlerine yönelik sürdürülen 'Eren-7 Mercan-Munzur Operasyonu'nda teröristlerin kullandığı tespit edilen karla örtülü 3 sığınak kullanılamaz hale getirildi.
28.02.2021Haberler
'Eren-7 Operasyonu'nda 3 sığınak kullanılamaz hale getirildi
'Eren-7 Operasyonu'nda 3 sığınak kullanılamaz hale getirildiTunceli'de terör örgütlerine yönelik sürdürülen 'Eren-7 Mercan-Munzur Operasyonu'nda teröristlerin kullandığı tespit edilen karla örtülü 3 sığınak kullanılamaz hale getirildi.
28.02.2021Gündem
Son dakika! Bakanlık duyurdu! Eren-11 Sehi Ormanları Operasyonu başladı
Son dakika! Bakanlık duyurdu! Eren-11 Sehi Ormanları Operasyonu başladıİçişleri Bakanlığınca Bitlis ve Siirt İllerinde Eren-11 Sehi Ormanları Operasyonu başlatıldı. Operasyonda Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 781 personel görev alıyor.
24.02.2021Gündem
Son dakika... Terör örgütüne ağır darbe! Yerle bir edildi
Son dakika... Terör örgütüne ağır darbe! Yerle bir edildiGelen son dakika haberine göre, İçişleri Bakanlığı, 10 ayrı bölgede yürütülen "Eren Operasyonları" kapsamında terör örgütü PKK'nın kış üslenmesinin yerle bir edildiğini, örgütün lojistik yapılanmasına da ağır darbe vurulduğunu bildirdi.
20.02.2021Gündem
'Eren-8 Amanoslar' operasyonunda 7 depo, 2 sığınak imha edildi
'Eren-8 Amanoslar' operasyonunda 7 depo, 2 sığınak imha edildiHatay, Osmaniye ve Gaziantep'te düzenlenen 'Eren-8 Amanoslar' operasyonunda, 7 depo ve 2 sığınak imha edilirken, çok sayıda patlayıcı madde ve yaşam maddesi ele geçirildi.
19.02.2021Gündem
Son dakika haberi: Şırnak ve Siirt'te Eren-10 Gabar Operasyonu başlatıldı
Son dakika haberi: Şırnak ve Siirt'te Eren-10 Gabar Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Şırnak-Siirt illerinde Eren-10 Gabar Operasyonu başlatıldı. Operasyonda Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.073 personel [(68) operasyonel tim] görev alıyor
12.02.2021Gündem
KKTC'de film gibi operasyon! Seri tecavüzcü yakalandı
KKTC'de film gibi operasyon! Seri tecavüzcü yakalandıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) cezaevinden firar eden seri tecavüzcü Rus eski polis müfettişi Alexander Satlaev Girne'de bir eve düzenlenen operasyonla yakalandı.
11.02.2021Dünya
Bakan Soylu: Dijital dönüşüm projeleri ile 9,1 milyar lira tasarruf sağladık
Bakan Soylu: Dijital dönüşüm projeleri ile 9,1 milyar lira tasarruf sağladıkİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'de ocak 2021 itibarıyla e-devlet kullanıcı sayımız 52,1 milyon, bu platformda hizmet sunun kurum sayımız 722, platformun tamamında vatandaşa sunulan hizmet sayısı ise 5 bin 450'dir." dedi.
11.02.2021Siyaset
Börü filmi konusu nedir? Börü oyuncu kadrosunda kimler var, Börü ne demek?
Börü filmi konusu nedir? Börü oyuncu kadrosunda kimler var, Börü ne demek?Börü filmi, konusu ile izleyeni ekrana kitliyor. Polisiye dram türündeki film, 2018 yılında vizyona girdi. Sinema severlerin yanı sıra artık televizyon ekranlarında da ilgiyle izleniyor. Börü filmi oyuncuları da merak konusu. İşte, Börü oyuncuları ve konusu...
11.02.2021Cadde
Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldı
Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Hakkari'de 'Eren-9 Kazan-Han Yaylası' operasyonu başlatıldı. Gelen son dakika haberine göre; Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan (2.218) personel [(129) operasyonel tim] görev alıyor.
10.02.2021Haberler
Son Dakika... Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldı
Son Dakika... Eren-9 Kazan-Han Yaylası Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Hakkari'de 'Eren-9 Kazan-Han Yaylası' operasyonu başlatıldı. Gelen son dakika haberine göre; Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan (2.218) personel [(129) operasyonel tim] görev alıyor.
10.02.2021Gündem
Mehmetçik Tunceli dağlarında 1,5 metreyi bulan karda teröristlerin izini sürüyor
Mehmetçik Tunceli dağlarında 1,5 metreyi bulan karda teröristlerin izini sürüyorTunceli'de 1062 personelin katılımıyla düzenlenen Eren-7 Mercan Munzur Operasyonu'nda görevli komandolar, kar kalınlığının 1,5 metreyi bulduğu Munzur ve Mercan dağlarında teröristlerin izini sürüyor.
9.02.2021Haberler
Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla ‘Eren-8 Amanoslar Operasyonu’ başladı
Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla ‘Eren-8 Amanoslar Operasyonu’ başladıİçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 'Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla "Eren-8 Amanoslar Operasyonu" başlatıldı' denildi.
8.02.2021Haberler
Son dakika... Eren-8 Amanoslar Operasyonu başlatıldı
Son dakika... Eren-8 Amanoslar Operasyonu başlatıldıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 'Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te 1670 personelin katılımıyla "Eren-8 Amanoslar Operasyonu" başlatıldı' denildi.
8.02.2021Gündem
‘Eren-6 Mergelo’ başladı
‘Eren-6 Mergelo’ başladıBitlis ve Siirt’te 1453 personelin katılımıyla “Eren-6 Mergelo Operasyonu” başladı.
3.02.2021Gündem
Ön Lisans Nedir, Nasıl Yapılır? Ön Lisans Diploması Hangi Alanlarda İşe Yarar?
Ön Lisans Nedir, Nasıl Yapılır? Ön Lisans Diploması Hangi Alanlarda İşe Yarar?Önlisans kelime anlamı itibariyle lisans programlarından önce gelen ve çeşitli sektörlerde ara eleman ihtiyacını karşılamak için üniversitelerce açılmış bölümlerdir. Dünyanın bütün ülkelerinde olduğu gibi Türkiye'de de Önlisans bölümleri oldukça yaygındır. Önlisans programlarının temel amacı liseden sonra çeşitli meslek dalları için kalifiye kişiler yetiştirmektir. Ön lisans ne demek, ön lisans nasıl yapılır ve önlisans diploması hangi alanlarda işe yarar gibi sorunlara detayları derledik.
3.02.2021Eğitim
İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren -6 Mergelo operasyonu başlatıldı
İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren -6 Mergelo operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Bitlis ve Siirt illerinde “Eren -6 Mergelo” Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.453 personel görev alıyor.
2.02.2021Haberler
Son Dakika Haberi: İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren-6 Mergelo operasyonu başlatıldı
Son Dakika Haberi: İçişleri Bakanlığı duyurdu! Eren-6 Mergelo operasyonu başlatıldıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığınca Bitlis ve Siirt illerinde “Eren -6 Mergelo” Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.453 personel görev alıyor.
2.02.2021Gündem
Son dakika! Eren-5 Bagok ve Eren-4 Karlıova-Varto operasyonları başladı
Son dakika! Eren-5 Bagok ve Eren-4 Karlıova-Varto operasyonları başladıGelen bir son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı, 1620 personelin katılımıyla "Eren-4 Karlıova-Varto" ve 2 bin 550 personelle "Eren-5 Bagok" operasyonlarının başladığını duyurdu.
26.01.2021Gündem
'Eren-2 Lice Operasyonu'ndan görüntüler
'Eren-2 Lice Operasyonu'ndan görüntülerİçişleri Bakanlığı, 2 bin 24 personelin katılımıyla "Eren-2 Lice Operasyonu"nun başlatıldığını bildirdi. Operasyona, jandarma komando, jandarma özel harekat, polis özel harekat ve güvenlik korucularından oluşan 116 operasyonel tim, 2 bin 24 personel katılıyor
20.01.2021Gündem
Son dakika... Eren-2 Lice operasyonu başlatıldı
Son dakika... Eren-2 Lice operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca 2021 yılının ilk operasyonu olarak başlatılan Eren operasyonları tüm hızıyla devam ediyor. Gelen son dakika haberine göre; bölgede EREN-2 LİCE operasyonunun başlatıldığı bildirildi.
20.01.2021Gündem
Türkiye'de bir ilk! Emniyete 500 kadın özel harekâtçı katıldı
Türkiye'de bir ilk! Emniyete 500 kadın özel harekâtçı katıldıEmniyet saflarına katılan kadın özel harekâtçılar, nefes kesen tatbikatla mezun oldu. Mezuniyet töreninde terörle mücadeleye ilişkin mesajlar veren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “PKK’nın bugün kolunu kaldıracak hali söz konusu değildir” dedi
16.01.2021Gündem
Son dakika... Bakan Soylu: 'Geçen yıl sadece 52 kişi katıldı'
Son dakika... Bakan Soylu: 'Geçen yıl sadece 52 kişi katıldı'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Bir yandan devletin, bir yandan Diyarbakır ailelerinin eli Kandil'in iki yakasına sarılmıştır. Yılda 5 bin kişi katılırdı, geçen yıl sadece 52 kişi katılmıştır. Hiç merak etmesinler, kandırdıkları, kaçırdıkları o 52 kişiyi de geç olmadan onlardan kurtaracağız' dedi.
15.01.2021Siyaset
Son dakika! Emniyet'ten dikkat çeken paylaşım: Saatler kaldı
Son dakika! Emniyet'ten dikkat çeken paylaşım: Saatler kaldıBir son dakika haberine göre; Emniyet Genel Müdürlüğü resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. 'Artık sadece saatler kaldı' ifadelerinin yer aldığı iletide, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bir konuşmasının da yer aldı. Soylu'nun "500 tane kadın özel harekatçıyı mezun edeceğiz. Türkiye'de ilk kez... Özel bir gösteri ortaya koyacaklar. Gölbaşı Özel Harekat'ta yapacaklar, biz de heyecanla bekliyoruz.' dedi.
14.01.2021Gündem
‘Yıldırım’ bitti,  ‘Eren’ başladı
‘Yıldırım’ bitti, ‘Eren’ başladıİçişleri Bakanlığı, “Yıldırım” adıyla gerçekleştirilen iç güvenlik operasyonlarının tamamlandığını ve Eren Bülbül anısına, “Eren Operasyonları”nın başladığını açıkladı.
13.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

operasyoniçişleri bakanlığıson dakika haberlertuncelisiirt

Polis Özel Harekat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.