Risk Haritası

Risk Haritası

Son dakika risk haritası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan risk haritası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan risk haritası haber sayfamızda...

Risk Haritası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 584 risk haritasi haberi bulunmuştur.
Bakanlık kuraklıkla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
Bakanlık kuraklıkla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyorTarım ve Orman Bakanlığı, çölleşme ve kuraklığın olumsuz etkilerini en aza indirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
16.06.2021Ekonomi
Koronavirüs haritasında Keşan ilk kez sarıya döndü
Koronavirüs haritasında Keşan ilk kez sarıya döndüEdirne’nin Keşan ilçesi, koronavirüs risk haritasında bugüne kadar çok yüksek ve yüksek riskli ‘kırmızı’ ve ‘turuncu’ kategorilerde yer alırken, ilk defa 'sarı' kategoriye girdi. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Beraber başarıyoruz, tedbiri elden bırakmıyoruz. Mavi renkte bize çok yakışacak” dedi.
2.06.2021Gündem
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Tamamen değişti...
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Tamamen değişti...Son dakika haberlere göre, Türkiye'de son 24 saatte 223 bin 482 Kovid-19 testi yapıldı, 7 bin 112 kişinin testi pozitif çıktı, 129 kişi hayatını kaybetti. Kademeli normalleşmenin sonuna gelinirken gözler Kabine Toplantısı'na çevrilmişti. Kritik toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan flaş açıklamalarda bulundu. Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması gevşetilecek mi, restoran ve kafeler müşteri kabul etmeye başlayacak mı, açık hava düğünlerine izin verilecek mi? Yüz yüze eğitim ne zaman başlıyor? soruları yanıt buldu. İşte son dakika tüm detaylar...
1.06.2021Gündem
31 Mayıs koronavirüs tablosu açıklandı! Vaka, ölü sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşıldı
31 Mayıs koronavirüs tablosu açıklandı! Vaka, ölü sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşıldıKoronavirüs tablosu ve vaka sayıları yayımlanıyor. Sağlık Bakanlığı covid-19 sayfasından son dakika corona tablosunu paylaşıyor. Normalleşme döneminde daha yoğun aranan günlük koronavirüs tablosunda son durum merak ediliyor. Tabloda ise; vaka ve vefat sayısı, ağır hasta, iyileşen hasta sayısı ve test oranları gibi kritik başlıklar yer alıyor. İşte, bugünkü korona tablosunda son durum...
31.05.2021Gündem
Türkiye Koronavirüs risk haritası açıklandı mı? Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller hangileri?
Türkiye Koronavirüs risk haritası açıklandı mı? Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller hangileri? Bugün çok önemli bir Kabine toplantısı daha gerçekleşecek. Gündemde normalleşme var. Fakat son alınan bilgilere göre yeni bir kademeli normalleşme de masadaki konular arasında... Buna göre illerin risk durumuna göre bazı kararlar alınabilir. Peki, düşük, orta, yüksek ve çok yüksek iller hangileri?
31.05.2021Gündem
1 Haziran'da tam açılma olacak mı? Tam açılma nedir?
1 Haziran'da tam açılma olacak mı? Tam açılma nedir?Bugün yine çok kritik bir Kabine toplantısı gerçekleşecek. Normalleşmenin konuşulduğu bugünlerde alınacak kararlar 7'den 70'e herkesi ilgilendiriyor. Bu nedenle sıklıkla 1 Haziran'da tam açılma olacak mı? sorusu yöneltiliyor.
31.05.2021Gündem
Kovid-19’da yeni yol haritası açıklanıyor
Kovid-19’da yeni yol haritası açıklanıyorKademeli normalleşme yarın sona eriyor. Yeni yol haritasının ne olacağıyla ilgili vatandaşın gözü kulağı da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında bugün toplanacak kabinenin alacağı normalleşme kararlarında olacak. Kovid ile mücadelede yeni yol haritasına göre hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının gevşetilmesi, restoran ve kafelerin kısıtlı sayıda müşteriyle faaliyete başlaması bekleniyor.
31.05.2021Gündem
Yüz yüze eğitim açıklaması! Artık il bazında...
Yüz yüze eğitim açıklaması! Artık il bazında...Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, okulların yüz yüze eğitime başlama kararında illere göre koronavirüs risk haritasının önemli olacağını belirterek, "Mavi ve sarı renkte olan illerde okulların açılması yoluna gidilebilir. Vaka durumuna göre bunu 1 Haziran'da değerlendirmek daha doğru olacaktır. Karar, Türkiye genelinde alınabileceği gibi iller bazında da olabilir." dedi.
28.05.2021Haberler
Son dakika haberler... Yüz yüze eğitim açıklaması! Artık il bazında...
Son dakika haberler... Yüz yüze eğitim açıklaması! Artık il bazında...Gelen son dakika haberine göre, Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, okulların yüz yüze eğitime başlama kararında illere göre koronavirüs risk haritasının önemli olacağını belirterek, "Mavi ve sarı renkte olan illerde okulların açılması yoluna gidilebilir. Vaka durumuna göre bunu 1 Haziran'da değerlendirmek daha doğru olacaktır. Karar, Türkiye genelinde alınabileceği gibi iller bazında da olabilir" dedi.
28.05.2021Gündem
Enerji sektörü için ‘tek elden yönetim’ önerisi
Enerji sektörü için ‘tek elden yönetim’ önerisiTBMM’ye sunulan, “İklim Değişikliğinde Enerji Sektörü” raporunda, iklim değişikliğine karşı “savunmasız” olan enerji sektörünün korunması için “tek elden” yönetim önerildi.
26.05.2021Ekonomi
İklim değişikliği enerjiyi de vuracak
İklim değişikliği enerjiyi de vuracakTBMM’ye sunulan raporda, sel, fırtına ve taşkınların savunmasız enerji tesislerini altüst edeceği belirtildi. Su kıtlığının Akkuyu Nükleer Santrali’ni sekteye uğratabileceği ifade edilen raporda, Fukuşima örnek gösterildi.
25.05.2021Gündem
Kocaeli'de vaka sayılarındaki düşüş risk haritasına da yansıdı
Kocaeli'de vaka sayılarındaki düşüş risk haritasına da yansıdıKocaeli’nde, uygulanan tedbirler ve denetimlerle birlikte vaka sayılarında yaşanan düşüş, Hayat Eve Sığar uygulamasındaki risk haritasına yansıdı. Haritada kentin büyük çoğunluğunun mavi olduğu gözlemlendi.
23.05.2021Gündem
SON DAKİKA: 28 Nisan bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı! Vaka ve ölü sayısında son durum nedir? Sağlık Bakanlığı paylaştı
SON DAKİKA: 28 Nisan bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı! Vaka ve ölü sayısında son durum nedir? Sağlık Bakanlığı paylaştıKorona (coronavirus) tablosu son dakika haberleri aramaları sürüyor. Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs tablosu paylaşılıyor. Pandemi sürecinde yayımlanan günlük koronavirüs tablosunun yanı sıra risk haritası ve illere göre vaka tablosu da büyük öneme sahip. Vatandaşlar güncel kovid-19 tablosu aramalarını sürdürüyor. Vaka ve vefat sayısında son durum merak uyandırıyor. Peki, 28 Nisan bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı mı?
28.04.2021Gündem
Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller hangileri? Yeni koronavirüs risk haritası açıklandı mı?
Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller hangileri? Yeni koronavirüs risk haritası açıklandı mı? Bugün yine çok önemli bir Kabine toplantısı gerçekleşecek. Tam kapanma olup olmayacağı, bayramda sokağa çıkma ysağının nasıl gerçekleşeceği en çok merak edilen konular arasında... Öte yandan yeni koronavirüs risk haritası da araştırılırken "Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller hangileri?" soruları da sık sık yöneltiliyor.
26.04.2021Gündem
Risk haritası 23 Nisan: Koronavirüs risk haritasında hangi iller düşük, orta, yüksek, çok yüksek riskli?
Risk haritası 23 Nisan: Koronavirüs risk haritasında hangi iller düşük, orta, yüksek, çok yüksek riskli?Güncel risk haritası araştırılmaya devam ediyor. Güncel verilere göre koronavirüs risk haritası yenilendi mi? Son yayınlanan risk haritasına göre düşük risk grubunda yer alan il sadece Şırnak'tı; çok yüksek risk grubunda ise 58 il bulunuyor. Artan vaka sayılarıyla birlikte son Kabine Toplantısında ek tedbirler alındı ve kısıtlama ile ilgili detaylar getirildi. Peki yeni risk haritasında durum ne olacak? İşte son değerlendirmeler.
23.04.2021Gündem
SON DAKİKA: 22 Nisan bugünkü koronavirüs tablosu, vaka sayısı! Sağlık Bakanlığı ölü sayısında son durumu paylaştı
SON DAKİKA: 22 Nisan bugünkü koronavirüs tablosu, vaka sayısı! Sağlık Bakanlığı ölü sayısında son durumu paylaştıTabloda son durum belli oldu. Koronavirüs (coronavirüs) tablosu son dakika haberleri ve vaka sayısı aratılıyor. Korona tablosu ağır hasta sayısı ile iyileşen hasta oranları da merak ediliyor. Sağlık Bakanlığı güncel korona tablosunu covid-19 sayfasından düzenli olarak paylaşmaya devam ediyor. Son günlerde artan vaka sayısı ile korona tablosunda son durumu sorgusu da arttı. Günlük kovid-19 tablosunda; vaka sayısı ve ölü sayısının yanı sıra test oranları, ağır hasta ve iyileşen hasta sayısı da yer alıyor. İşte, 22 Nisan korona tablosu...
22.04.2021Gündem
Son dakika: Türkiye koronavirüs risk haritası 21 Nisan güncel durum! Koronavirüs risk haritası düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller hangileri?
Son dakika: Türkiye koronavirüs risk haritası 21 Nisan güncel durum! Koronavirüs risk haritası düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller hangileri?Koronavirüs risk haritası son dakika gelişmeleri bireylerin gündemde araştırdığı konular arasında bulunuyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, illere göre haftalık vaka sayısını (100 bin kişide) Twitter hesabında paylaştı. Türkiye koronavirüs risk haritasında düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller merak ediliyor. İşte 20 Nisan koronavirüs risk haritası...
21.04.2021Gündem
SON DAKİKA: 19 Nisan bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı! Vaka, ölü ve ağır hasta sayısında son durum
SON DAKİKA: 19 Nisan bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı! Vaka, ölü ve ağır hasta sayısında son durumKoronavirüs (coronavirus) tablosu son dakika haberleri ve gelişmeleri ile vaka sayısı sorgulanıyor. Gri tablo Sağlık Bakanlığı sayfasından günlük olarak açıklanıyor. Ramazan ayında alınan kısmi kapanma kararı sonrası güncel korona tablosunda son durum da merakla arananlar arasına girdi. Covid-19 sayfasından erişime sunulan tablosunda; vaka sayısı, ölü sayısı, hasta ve ağır hasta sayısı, iyileşen hasta oranı ile test miktarları yer alıyor. İşte, 19 Nisan korona tablosunda son durum...
19.04.2021Gündem
Türkiye koronavirüs risk haritası 19 Nisan: Son dakika koronavirüs illere göre vaka tablosu ile düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller neler?
Türkiye koronavirüs risk haritası 19 Nisan: Son dakika koronavirüs illere göre vaka tablosu ile düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller neler?Türkiye koronavirüs risk haritası ile ilgili detaylar vatandaşların gündeminde yer alıyor. 81 il risk durumuna göre kategorilere ayrıldı. Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller olmak üzere 4 kategori bulunuyor. Öte yandan haftalık illere göre vaka haritası da paylaşıldı. Peki koronavirüs risk haritasındaki düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller hangileri? İşte Türkiye koronavirüs risk haritası ve 10 - 16 Nisan vaka tablosu
19.04.2021Gündem
Risk haritası yeni | Koronavirüs risk haritası vaka sayısına göre düşük, orta, yüksek, çok yüksek riskli iller
Risk haritası yeni | Koronavirüs risk haritası vaka sayısına göre düşük, orta, yüksek, çok yüksek riskli illerRisk haritası yayınlandı. Güncel rakamlara göre son risk haritasında hangi iller düşük, orta, yüksek, çok yüksek riskli. İçişleri Bakanlığı yeni genelgesiyle birlikte sokağa çıkma yasağı ile ilgili Ramazan ayında ek tedbirler alındı. Peki, risk haritasına göre illerin vaka sayılarında değişiklik oldu mu? Haftalık vaka sayısına göre illerin son durumuna Sağlık Bakanlığı resmi sayfasından ulaşmak mümkün. İşte koronavirüs risk haritasına göre düşük riskli, orta riskli, yüksek riskli, çok yüksek riskli iller...
19.04.2021Gündem
Son dakika haberi: 18 Nisan bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı! Sağlık Bakanlığı korona vaka sayısı ve ölü sayısı arttı mı?
Son dakika haberi: 18 Nisan bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı! Sağlık Bakanlığı korona vaka sayısı ve ölü sayısı arttı mı?Bakanlık 18 Nisan korona tablosunu erişime açtı. Günlük koronavirüs tablosu ile vaka sayısı merak konusu. Koronavirüs (coronavirus) tablosu, Sağlık Bakanlığı covid-19 sayfasından günlük olarak yayımlanmaya devam ediyor. Özellikle vaka ve vefat eden sayısı merak edilirken kritik birçok değer de tabloda yer alıyor. Güncel verilerle paylaşılan korona tablosunun yanı sıra risk haritası ve illere göre vaka tabloları da açıklanıyor. Peki, 18 Nisan koronavirüs tablosunda son durum nedir?
18.04.2021Gündem
SON DAKİKA: Türkiye koronavirüs risk haritası 15 Nisan güncel durum: Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller hangileri?
SON DAKİKA: Türkiye koronavirüs risk haritası 15 Nisan güncel durum: Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller hangileri?Koronavirüs risk haritası gündemde bireylerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Şehirler risk durumlarına göre gruplara ayrıldılar. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, illere göre haftalık vaka sayısını(100 bin kişide) sosyal medya hesabında paylaştı. Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli iller ise araştırılıyor. İşte 14 Nisan Türkiye koronavirüs risk haritası...
15.04.2021Gündem
Son dakika! İstanbul'da bu sokaklar kıpkırmızı! İşte ilçe ilçe son durum...
Son dakika! İstanbul'da bu sokaklar kıpkırmızı! İşte ilçe ilçe son durum...Gelen son dakika haberine göre; 3-9 Nisan haftasında İstanbul 100 bin kişide 804,97 vakayla Kırklareli'nin ardından Türkiye'de ikinci sırada yer aldı. İlçelerinin tamamı kırmızıya bürünen İstanbul'da vaka sayıları artıyor. İşte İstanbul'un Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden takip edilen risk haritası...
15.04.2021Gündem
SON DAKİKA! 13 Nisan bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı! İşte, Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısında son durum...
SON DAKİKA! 13 Nisan bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı! İşte, Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısında son durum...Korona tablosu, vaka sayısı aramaları devam ediyor. Koronavirüs (coronavirüs) güncel tablosu Sağlık Bakanlığı sayfasından günlük olarak yayımlanıyor. Ramazan ayı başlamasıyla birlikte artan koronavirüs tablosu da dikkat çekiyor. Bakanlıkça paylaşılan koronavirüs tablosunda; günlük vaka sayısı, ölü sayısı, ağır hasta ve iyileşen hasta sayılarının yanı sıra test oranları da yer alıyor. Vatandaşlar güncel korona tablosunu araştırıyor. İşte, 13 Nisan Salı koronavirüs tablosu...
13.04.2021Gündem
Koronavirüs risk haritası bu akşam güncelleniyor! Düşük-Orta-Yüksek-Çok Yüksek riskli iller listesi...
Koronavirüs risk haritası bu akşam güncelleniyor! Düşük-Orta-Yüksek-Çok Yüksek riskli iller listesi...Koronavirüs risk haritasının bu akşam güncellenmesi bekleniyor. Son olarak 20-26 Mart dönemine ait olan koronavirüs risk haritasına göre 58 il çok yüksek riskli olarak belirlenmişti. 1 il düşük riskli, 10 il orta riskli, 12 il ise yüksek riskli olarak belirlenmiş risk haritasına göre yasak kararları yeniden belirlenmişti. Bugün gerçekleştirilecek olan Kabine Toplantısının ardından yeni koronavirüs risk haritasının yayımlanması bekleniyor. İşte yayımlanan son risk haritasına göre Düşük-Orta-Yüksek-Çok Yüksek riskli iller listesi...
13.04.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüskoronaSağlık Bakanlığıkoronavirüs risk haritasıtablo

Risk Haritası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.