Rönesans Holding

Rönesans Holding

Son dakika Rönesans Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Rönesans Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Rönesans Holding haber sayfamızda...

Rönesans Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 262 rönesans holding haberi bulunmuştur.
Japonya’nın en yüksek nişanını aldı
Japonya’nın en yüksek nişanını aldı Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak, Türkiye ile Japonya arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesi ve dostluğun geliştirilmesi yönünde sergilediği çabalardan ötürü, sağlıkta mükemmeliyet merkezi olarak gösterilen Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde gerçekleştirilen törende Japonya İmparatoru Naruhito tarafından Japonya’nın en yüksek devlet nişanı olan ‘Altın Işıklar, Yükselen Güneş Nişanı ve Boyun Bağı’ ile taltif edildi.
18.05.2022Ekonomi
Erman Ilıcak'a Japonya'nın en yüksek devlet nişanı
Erman Ilıcak'a Japonya'nın en yüksek devlet nişanıRönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak, Japonya İmparatoru Naruhito tarafından Altın Işıklar, Yükselen Güneş Nişanı ve Boyun Bağı ile taltif edildi.
17.05.2022Vitrin
Rönesans’a ‘en fazla çalışanı olan şirket’ ödülü
Rönesans’a ‘en fazla çalışanı olan şirket’ ödülüRönesans, ‘Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi’ araştırmasında ‘En Fazla Çalışanı Olan Şirket’ kategorisinin birincisi olarak ödüle layık görüldü.
26.01.2022Vitrin
‘En fazla çalışanı olan şirket’ ödülü
‘En fazla çalışanı olan şirket’ ödülü'Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi’ araştırmasında ‘En Fazla Çalışanı Olan Şirket’ kategorisinin birincisi olarak Rönesans Holding ödüle layık görüldü.
25.01.2022Vitrin
'Uluslararası ödüllere layık görülmek bizi daha da motive ediyor’
'Uluslararası ödüllere layık görülmek bizi daha da motive ediyor’Uluslararası şirket ve organizasyonların yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendirildiği ‘Stevie-International Business Awards’ta Rönesans Holding, iki ayrı kategoride ödüle layık görüldü.
19.11.2021Vitrin
Bakan Varank: Tüm yatırımcıları davet ediyorum
Bakan Varank: Tüm yatırımcıları davet ediyorumSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Tüm yatırımcıları, ülkemizin sunduğu muazzam imkanlardan faydalanmaya ve buraya yatırım yapmaya davet ediyorum. Ülkemizin jeopolitik konumu, üretim altyapısı hem en büyük pazarlara sizleri yakınlaştıracak hem de muazzam bir çalışma ortamını sizlere sunacak." dedi.
9.10.2021Ekonomi
Rönesans: Mevzuata aykırı bir transfer yok
Rönesans: Mevzuata aykırı bir transfer yokRönesans Holding’in, Pandora Papers’taki iddialara ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “Rönesans, hiçbir zaman yurt içinden yurt dışına yerel ya da uluslararası mevzuata aykırı herhangi bir fon transferi yapmamıştır. Bu konularla ilgili tüm beyan, bildirim ve açıklamalar ilgili yerel ve uluslararası mevzuata uygun olarak ilgili makamlara yapılmıştır” denildi. Açıklamada, Rönesans Holding’in, hakkındaki iddialarla ilgili kamuoyuna açıklama yapma gereği duyduğu belirtildi.
6.10.2021Ekonomi
Son dakika... 'Ay Yıldız' heyecanı! Erdoğan: Amacımız Cumhuriyet'in 100. yılında projeyi tamamlamak
Son dakika... 'Ay Yıldız' heyecanı! Erdoğan: Amacımız Cumhuriyet'in 100. yılında projeyi tamamlamakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Projesi Temel Atma Töreni'nde açıklamalarda bulundu. "Siber güvenliğin konuşulduğu bir dönemde, bize şu an temelini atacağımız böyle bir proje yakışır." diyen Erdoğan, karargahın açılışının 19 Mayıs 2023'te yapılacağını söyledi.
30.08.2021Siyaset
Folkart’tan İzmir’e 4 milyar TL yatırım
Folkart’tan İzmir’e 4 milyar TL yatırımFolkart’ın Rönesans Holding ile Tekfen Holding’in, yüzde 50’şer payla ortak olduğu Florya Gayrimenkul’ün, tamamını satın almak üzere başlattığı süreç sonuçlandı. Rekabet Kurulu Folkart’ın 50 milyon 500 bin dolarlık satın alma girişimini onayladı.
12.07.2021Ekonomi
Folkart’tan, 50 milyon 500 bin $’lık anlaşma
Folkart’tan, 50 milyon 500 bin $’lık anlaşmaFolkart, Rönesans Holding ile Tekfen Holding’in, yüzde 50’şer payla ortak olduğu Florya Gayrimenkul’ün tamamını satın almak üzere yeni bir anlaşma imzaladı. Folkart Yapı, anlaşmaya göre yüzde 50’şer hisse karşılığında, her iki tarafa da payları için, 25 milyon 250’şer bin dolar ödeyecek.
26.06.2021Ekonomi
Erman Ilıcak kimdir, kaç yaşında? Erman Ilıcak biyografisi...
Erman Ilıcak kimdir, kaç yaşında? Erman Ilıcak biyografisi...Erman Ilıcak kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Forbes tarafından her yıl yayımlanan milyarderler listesinde bu yıl Türkiye'den 10 isim katıldı. Türkiye'nin en zenginleri listesinde Türkiye'den ikinci sırada yer alan isim Erman Ilıcak oldu. Erman Ilıcak 4.4 milyar dolarlık serveti ile listede ikinci sırada yer alırken ilk sırada 6.3 milyar dolarlık serveti ile Murat Ülker yer aldı. İşte Erman Ilıcak hakkında merak edilenler...
7.04.2021Gündem
Çukurova’daki devasa yatırımlar gün sayıyor
Çukurova’daki devasa yatırımlar gün sayıyorSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye’nin enerji ve petrokimya gibi cari açık verdiği alanlarda yatırımların yapıldığı Çukurova bölgesindeki stratejik tesisleri ziyaret etti. Rönesans Holding’in hayata geçireceği, Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi’nin ilk endüstriyel üretim projesi olan Polipropilen Üretim Tesisi’nin yerini inceleyen Varank, Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak’tan bilgi aldı. Varank, EMBA Elektrik Üretim AŞ’nin Adana Özel Endüstri Bölgesi’ndeki ziyaretinde şirketin Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mete Bülgün’le de termik elektrik santralinde son durum konusunda görüştü.
19.01.2021Ekonomi
Bakan Varank Çukurova'daki "dev" yatırımları inceledi
Bakan Varank Çukurova'daki "dev" yatırımları incelediSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Akkuyu Nükleer Güç Santraline (NGS) ilişkin, "İnşallah 2023 yılının sonunda ilk reaktör devreye alınacak ve burada elektrik üretilmeye başlayacak." dedi.
18.01.2021Ekonomi
Türkiye ile İtalya arasında önemli anlaşma
Türkiye ile İtalya arasında önemli anlaşmaTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye'nin İtalya ile oldukça dengeli bir ikili ticaret yapısına sahip olduğunu belirterek, "20 milyar dolar mertebesine yaklaşan ikili ticaret hacmini, en kısa sürede 30 milyar dolar seviyesine çıkarabilmeyi arzu ediyoruz." dedi.
10.12.2020Uzmanpara
Türkiye ile İtalya arasında JETCO Protokolü imzalandı
Türkiye ile İtalya arasında JETCO Protokolü imzalandıTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye'nin İtalya ile oldukça dengeli bir ikili ticaret yapısına sahip olduğunu belirterek, "20 milyar dolar mertebesine yaklaşan ikili ticaret hacmini, en kısa sürede 30 milyar dolar seviyesine çıkarabilmeyi arzu ediyoruz." dedi.
10.12.2020Ekonomi
Malatya'da deprem konutlarının birinci etabı, ekim sonunda tamam
Malatya'da deprem konutlarının birinci etabı, ekim sonunda tamamElazığ'ın Sivrice ilçesi merkezli 6.8'lik depremde, Malatya Battalgazi'de evleri ağır hasar görenler için inşa edilen, 38 blok ve 678 konuttan oluşan birinci etap, ekim sonunda tamamlanacak.
16.10.2020Ekonomi
Sürdürülebilir geleceğin anahtarı kadınlarda
Sürdürülebilir geleceğin anahtarı kadınlardaRönesans Holding’in düzenlediği 6. Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Yarışması’nın ödül töreni ve “Bugünden Sürdürülebilir Geleceğe” webinarında sürdürülebilirlik, girişimcilik, kapsayıcılık ve gelecek kavramları öne çıktı.
1.10.2020Ekonomi
Son dakika | UEFA'nın kararına Türkiye'den ilk tepki
Son dakika | UEFA'nın kararına Türkiye'den ilk tepkiGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi ve TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı açıklamalarda bulundu.
1.07.2020Futbol
Son dakika I Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalar
Son dakika I Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalarSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk etabı 20 Nisan'da açılan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi açılış töreninde açıklamalarda bulundu. Öte yandan törene videokonferans yöntemiyle Japonya Başbakanı Abe de katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan açılış töreninde, "Sadece estetik bakımdan değil, teknolojik altyapısı, konumu ve imkanları ile İstanbul'un gurur abidelerinden biri olacak bir eseri daha ülkemize kazandırdık." dedi.
21.05.2020Gündem
Son dakika haberi I Japonya Başbakanı'ndan Türk halkına mesaj
Son dakika haberi I Japonya Başbakanı'ndan Türk halkına mesajSon dakika haberine göre; Japonya Başbakanı Abe, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nin açılış töreninde konuştu. Japonya Başbakanı Abe Şinzo, adında, sağlığı simgeleyen çam ağacı ve Japonya'nın sembolü sakurayı taşıyan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nin, İstanbul halkına sonsuza dek sağlık ve esenlik getirmesini diledi.
21.05.2020Gündem
AVM’ler geri sayımda
AVM’ler geri sayımdaAVM’lerin 11 Mayıs’ta açılabileceği açıklamasının ardından perakende sektörü hazırlıklarını hızlandırdı. AVM’lerin tüm önlemleri almasıyla kapılar açılacak
6.05.2020Ekonomi
Dayanışmaya katılım çığ gibi büyüyor
Dayanışmaya katılım çığ gibi büyüyorYeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele için tedbirlerden mağdur olan vatandaşlar için Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Milli Dayanışma Kampanyası’na dün de iş dünyasından destek yağdı.
2.04.2020Ekonomi
İş dünyasından "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek
İş dünyasından "Milli Dayanışma Kampanyası"na destekİş dünyası temsilcileri, sosyal medya hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na yönelik destek paylaşımında bulundu.
1.04.2020Ekonomi
Şehir hastanelerine milli altyapı desteği
Şehir hastanelerine milli altyapı desteğiTurkcell, kamu-özel sektör işbirliğiyle projelendirilen dijital hastaneleri Türkiye’nin hizmetine sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin ilk dijital hastanesi Yozgat’ın ardından Adana, Elazığ, Eskişehir ve son olarak da Bursa Şehir Hastaneleri’nin iletişim ve bilişim altyapıları Turkcell tarafından son teknolojiyle donatıldı.
6.03.2020Ekonomi
Son dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar! İşletmelere 100 bin TL faizsiz kredi
Son dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar! İşletmelere 100 bin TL faizsiz krediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üç ülkeyi kapsayan Afrika ziyaretinin ilk ayağını tamamlayarak Cezayir’den Gambiya’ya geçerken uçakta gazetecilerle sohbet etti. Gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'KOSGEB'e bu yıl ödenmesi gereken borçları 2020 yılının sonuna erteliyoruz.Depremden zarar gören KOBİ'lerimiz anlaşmalı bankalarda 100 bin TL'ye kadar bir yıl ödemesiz, 24 ay vadeli faizsiz kredi kullanabilecek.' dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya ile ilgili de 'Hem Moskova'dan hem Berlin'den kaçan Hafter ateşkesi ihlal ediyor. Libya'da barış olacaksa Hafter'in durdurulması gerekiyor.' dedi.
27.01.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Rönesans Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.