Saç Ekimi

Saç Ekimi

Son dakika Saç Ekimi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Saç Ekimi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Saç Ekimi haber sayfamızda...

Saç Ekimi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 398 saç ekimi haberi bulunmuştur.
Saç ekimi sektörü Amerika'nın radarında
Saç ekimi sektörü Amerika'nın radarında Amerika ve Avustralya’nın gözü üzerimizde! Amerika’nın önde gelen medya kuruluşu ABC TV, Türkiye’deki saç ekimi sektörü ile ilgili bir belgesel hazırladı. Saç ekimine özellikle Avrupa ve Amerika’dan rağbet var.
25.05.2024 Pazar
Saç ekimi turizminin parlayan yıldızı: Türkiye
Saç ekimi turizminin parlayan yıldızı: Türkiye Türkiye’nin saç ekimi turizmi alanında öne çıkmasının arkasında, ülkemizin turistik ve kültürel çekiciliği ile saç ekimi operasyonunu tatil deneyimiyle birleştirmek isteyen hastalar için cazip bir seçenek olması yatıyor.
11.05.2024 Pazar
Estetik ameliyatta masada kaldı! Her yer bir anda kan gölüne döndü, tüyler ürperten görüntü
Estetik ameliyatta masada kaldı! Her yer bir anda kan gölüne döndü, tüyler ürperten görüntü Güney Koreli bir şarkıcıya benzemek için ameliyat masasına yatan genç, masadan kalkamadı. Olayın detayları ise dünya medyasında ses getirdi.
9.05.2024 Dünya
Yara izi revizyonunda saç ekiminin rolü
Yara izi revizyonunda saç ekiminin rolü Travmatik yaralanmalar veya yanıklar doku hasarı nedeniyle saç kaybına yol açabilir. Bu tür durumlarda oluşan skarlı alanlar hastalarda özgüven eksikliğine neden oluyor. Bu bölgelere saçsız alanları doldurmak için saç ekimi yapılabilir.
30.04.2024 Pazar
Hamilelikte saçlar dökülebiliyor
Hamilelikte saçlar dökülebiliyor Kadınlarda saç güzellik, sağlık ve genel özgüvenle ilişkilendirilir. Saç şekli ve görünümü, kişinin kendine olan güvenini artırabilir veya azaltabilir. Dolayısıyla, saçın dökülmesi veya incelmesi bir kadın için önemli bir endişe kaynağı olabilir.
6.04.2024 Pazar
Erkekler estetikle yüzleşiyor! Giderek yaygınlaşıyor
Erkekler estetikle yüzleşiyor! Giderek yaygınlaşıyor “Botoks yaptırdım, yaptırmaz olaydım!” diyen Rafet El Roman’ın pişmanlığı bir yana Cenk Eren, “Nerelerdesin diye sorup duruyordunuz?” notuyla takipçilerine memnuniyetle yeni yüzünü gösterdi geçtiğimiz günlerde.
24.03.2024 Pazar
Saç dökülmesi türüne göre çözüm önerileri
Saç dökülmesi türüne göre çözüm önerileri PRP, mezoterapi, kök hücre gibi onarıcı tedavi şekilleri genellikle var olan saçları güçlendirmek içindir. Kaybedilmiş saç köklerinin yeniden canlanmasını sağlamaz. Bu nedenle saç ekimi operasyonu saç kaybında uygulanan bir yöntemdir.
12.03.2024 Pazar
‘Her sene bir senaryo ve kitap yazmak istiyorum’
‘Her sene bir senaryo ve kitap yazmak istiyorum’ Dizi ve filmlerde senaryo gereği canlandırdıkları karakterler yüzünden oyunculara tepki gösterenlerimiz vardı, ama “Kurtlar Vadisi”nin Çakır’ı öldürüldüğünde yaşananların hepsi ‘ilk’ti… Oktay Kaynarca’nın oynadığı Çakır’ın ölümünden sonra gıyabi cenaze namazı kılandan taziye ilanı verene kadar senaryo karakterine gerçek insan muamelesi yapanlar da oldu bu ülkede…
24.02.2024 Pazar
Hatalı saç ekimi düzeltilebilir mi?
Hatalı saç ekimi düzeltilebilir mi? Saç kaybı, fiziksel veya psikolojik açıdan olumsuz etkiye neden olabilir. Bu nedenle saç dökülmesi sorunuyla karşı karşıya kalan kişilerin en çok başvurduğu yöntem saç ekimi. Sonuç odaklı olan bu yöntem doğru uygulandığında hastaların hayatlarına özgüvenli devam etmelerine olanak sağlıyor.
24.02.2024 Pazar
Tıraşsız saç ekimi mümkün mü?
Tıraşsız saç ekimi mümkün mü? Saç ekiminde en çok tedirgin olunan konulardan biri saçların tamamen traş edilmesi. Estetik kaygıları olan kişiler bir süreliğine de olsa tamamen saçsız kalmak istemiyor ve bu sebeple saç ekiminden vazgeçebiliyor. Tıraşsız saç ekimi yöntemi bu estetik kaygının azaltılmasına yardımcı oluyor.
10.02.2024 Pazar
Saç ekimi sonrası ortaya çıkan görüntü mahkemede bitti: Ayıplı işlem
Saç ekimi sonrası ortaya çıkan görüntü mahkemede bitti: Ayıplı işlem İstanbul'da yaptırdığı saç ekim işleminin başarısız olduğunu iddia ederek saç ekim merkezine başvuran avukat Burakhan Meydan, 'tekrar ekim yapalım' teklifiyle karşılaştı. Teklifi kabul etmeyip, ücret iadesini talebi de olumsuz karşılanınca Meydan, hukuk yoluna başvurdu. Mahkeme bilirkişi raporu doğrultusunda saç ekim işlemini eser sözleşmesi kapsamında kabul etti. Mahkeme, saç ekim merkezinin ayıplı işlem yaptığını belirterek kararını açıkladı
5.02.2024 Haberler
Saç ekimi sonrası ortaya çıkan görüntü mahkemede bitti: Ayıplı işlem
Saç ekimi sonrası ortaya çıkan görüntü mahkemede bitti: Ayıplı işlem İstanbul'da yaptırdığı saç ekim işleminin başarısız olduğunu iddia ederek saç ekim merkezine başvuran avukat Burakhan Meydan, 'tekrar ekim yapalım' teklifiyle karşılaştı. Teklifi kabul etmeyip, ücret iadesini talebi de olumsuz karşılanınca Meydan, hukuk yoluna başvurdu. Mahkeme bilirkişi raporu doğrultusunda saç ekim işlemini eser sözleşmesi kapsamında kabul etti. Mahkeme, saç ekim merkezinin ayıplı işlem yaptığını belirterek kararını açıkladı.
5.02.2024 Gündem
Saç ekiminde Türkiye’nin lider rolü
Saç ekiminde Türkiye’nin lider rolü Türkiye’nin sağlık turizminde dünyanın ilk 5 destinasyonu arasında olması hedefleniyor. Bu hedefe ulaşmamız da çok uzak değil. Özellikle estetik operasyonların payı yadsınamaz derecede. Saç ekiminin de bu operasyonlar arasında sayılması bu sektörün de önemini artırıyor.
27.01.2024 Pazar
Merdiven altı saç ekimi sağlığınızı tehlikeye atar
Merdiven altı saç ekimi sağlığınızı tehlikeye atar Unutmayın ki saç ekimi cerrahi bir işlemdir ve bazen bir ameliyattan uzun sürmektedir. Saç ekimini yaptıracağınız kliniği seçerken mutlaka işlemin bir doktor tarafından yapılacağından emin olun. Aksi taktirde istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilir ve hatta  sağlığınızdan olabilirsiniz
13.01.2024 Pazar
Saç ekimini mutlaka doktor yapmalı
Saç ekimini mutlaka doktor yapmalı Fiyatı uygun olan Mecidiyeköy’de bir rezidansın alt katındaki klinikle anlaşan 29 yaşındaki Y.K. isimli vatandaş yaşadıklarını anlattı.
11.01.2024 Gündem
Kimler saç ekimi operasyonu olabilir?
Kimler saç ekimi operasyonu olabilir? Saçın görünüşümüze olan etkisi çok önemlidir ve genellikle kişisel güzellik, benlik ve sosyal algı üzerinde büyük bir rol oynar. Saç kaybı yaşayan kişilerde özgüven kaybı ve estetik kaygılar ortaya çıkmaya başlar. Son dönemlerde bu sorunla baş etmenin yöntemlerinden biri ise saç ekimi.
30.12.2023 Pazar
Kadınlar da saç ekimi yaptırıyor
Kadınlar da saç ekimi yaptırıyor Saç kaybının kadınlarda duygusal ve psikolojik yıkımı erkeklere oranla daha fazla. Zira toplumda kadınların hayatları boyunca gür saçlara sahip olacağı düşünülüyor. Fakat kadınlar da çeşitli nedenlerle saç dökülmesiyle karşı karşıya.
16.12.2023 Pazar
Saç ekimi için en uygun zaman
Saç ekimi için en uygun zaman Saç ekimi tedavisi için en uygun zamanlar ne çok sıcak ne de çok soğuk olmayan aylar... Çünkü bu aylarda saç köklerinin büyümesi ve ortama uyum sağlaması daha kolay oluyor.
3.12.2023 Pazar
Saç ekiminin psikolojiye etkisi
Saç ekiminin psikolojiye etkisi Saç kaybını takıntı haline getirip özgüven kaybı yaşayanlar var. Saç dökülmesinin toplumdaki yaygın algısını ve bu algının hastalar üzerindeki etkisini sorduk.
18.11.2023 Pazar
Turizmin yıldızı ‘sağlıkla’ parlıyor
Turizmin yıldızı ‘sağlıkla’ parlıyor Sağlık turizminin yükselen ülkesi Türkiye, sektördeki küresel kuruluşların radarına girdi. Yayınlanan raporlara göre, Türkiye sağlık turizminin de etkisiyle turist sayısında Fransa’yı geride bırakacak.
14.11.2023 Ekonomi
Türkiye’de saç ekimi endüstrisinin evrimi
Türkiye’de saç ekimi endüstrisinin evrimi Türkiye, uluslararası alanda güçlü bir konuma sahip. Yüksek standartlarda hizmet ve kültürel çekicilik, Türkiye’yi sağlık turizminde ve özellikle saç ekiminde ilk tercih haline getiriyor.
4.11.2023 Pazar
Pandemiyle büyük mücadele: E- Nabız
Pandemiyle büyük mücadele: E- Nabız 11 Mart 2020 itibariyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen Kovid-19 salgını tüm dünyada büyük yıkıma yol açarak onbinlerce insanın ölümüne sebep oldu.
27.10.2023 Sağlık
Saç ekiminin sonucu doğal olmalı
Saç ekiminin sonucu doğal olmalı Modern saç ekim teknikleri, doğal görünümlü sonuçlar elde etmeyi amaçlıyor. Hedef her zaman, hastanın kendi saçının ayrılmaz bir parçası gibi görünen saçları eklemek olmalı.
14.10.2023 Pazar
Kadınlar doğal, erkekler gür saç istiyor
Kadınlar doğal, erkekler gür saç istiyor Saç dökülmesi erkeklerde ve kadınlarda farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Dolayısıyla saç ekiminde de farklılıklar söz konusudur. Kadınlarda daha doğal, erkeklerde daha gür olacak şekilde bir yaklaşım izlenir.
30.09.2023 Pazar
Türkiye saç ekiminde dünyanın gözdesi
Türkiye saç ekiminde dünyanın gözdesi Yurt dışından gelerek saç ekiminde ülkemizi tercih eden yabancı hastaların tek önceliği fiyat değil. Turistik gezi noktaları da onları cezbediyor.
16.09.2023 Pazar

Benzer Haber Etiketleri

Saç Ekimi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.