Sahipsiz

Sahipsiz

Son dakika sahipsiz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sahipsiz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sahipsiz haber sayfamızda...

Sahipsiz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.743 sahipsiz haberi bulunmuştur.
Selde 56 köpeğin öldüğü ruhsatsız barınak yıkıldı
Selde 56 köpeğin öldüğü ruhsatsız barınak yıkıldıBartın'da, selde su basan ve 22'si yavru 56 köpeğin öldüğü ruhsatsız barınak yıkıldı. Köpeklerin ölümüne neden olduğu suçlamasıyla adliyeye sevk edilen barınak sahibi Sevim A. ise adli kontrolle serbest bırakıldı.
2.07.2022Gündem
Küçük Prens Sözleri: Küçük Prens'ten En Güzel Alıntılar
Küçük Prens Sözleri: Küçük Prens'ten En Güzel AlıntılarBüyük küçük herkesin okuması gereken kitaplar arasında yer alan Küçük Prens kitabı okuyanlarda derin bir etki bırakır. İçerdiği mesajlar ve resimlerle okuyanlara farklı bakış açısı katar. Her ne kadar çocuklara yazılmış bir kitap gibi gözükse de yetişkin bireylerinde okuması gerekir. Her okunduğunda kişiye farklı mesajlar veren Küçük Prens sözleri sosyal medya mecralarında paylaşılmaya devam ediyor. En güzel Küçük Prens sözleri için içeriğimize göz atabilirsiniz.
Laf Sokucu Kapak Sözler 2022: Arkadaşa, Sevgiliye En İyi, Ağır, Anlamlı, Komik, ve Kısa Laf Sokucu Sözler
Laf Sokucu Kapak Sözler 2022: Arkadaşa, Sevgiliye En İyi, Ağır, Anlamlı, Komik, ve Kısa Laf Sokucu SözlerSevgilisi veya arkadaşına kırılan veya kızan kişiler bazen duygularını tercüme etmekte zorlanabilir. Karşısındaki kişiye duygularını, kırıldığını belli etmek için laf sokucu kapak sözlere başvurur ve bu sözleri özellikle günümüzde en çok kullanılan Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya mecralarında paylaşır. Pek çok kişi kızdığı arkadaşına veya sevgilisine laf sokucu kapak sözler için derin bir araştırmaya girer. Arkadaşa, sevgiliye en iyi, ağır, anlamlı, komik, ve kısa laf sokucu sözler için “Laf Sokucu Kapak Sözler 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
Atarlı Kapak Sözler 2022: Kısa, Etkileyici, Anlamlı, Giderli, Laf Sokucu Kapak Sözler
Atarlı Kapak Sözler 2022: Kısa, Etkileyici, Anlamlı, Giderli, Laf Sokucu Kapak SözlerSon dönemlerde sosyal medya platformlarında sıklıkla karşımıza çıkan konulardan birisi de sözler. Sevgiliye veya arkadaşa atarlı sözler bu platformlarda paylaşılıyor. Kırgınlıklarını, kızgınlıklarını dile getirmek isteyenler genellikle fotoğraflarının altında veya resimli bir şekilde sosyal medya mecralarında paylaşıyor. Kişinin çeşitli duygu ve hal durumunu dile getirdiği bu atarlı ve giderli sözler WhatsApp’ta durum sözleri olarak da kullanılıyor. Eğer siz de sosyal medya platformlarında paylaşmak için kısa, etkileyici, anlamlı, giderli kapak sözler arıyorsanız “Atarlı Sözler 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
Bartın'da selde ölen 56 köpek için 434 bin lira ceza
Bartın'da selde ölen 56 köpek için 434 bin lira cezaBartın Irmağı'nın 8 metre yükselmesinin ardından ev ve iş yerini su bastı; kent merkezinde köprüler ve yollar, sular içinde kaldı. Okçular köyünde topladığı yardımlarla Sevim Arkan’ın bir arazide beslediği sahipsiz köpeklerin bulunduğu barınaklar sel suyuyla doldu. 22’si yavru olmak üzere 56 köpek öldü.
28.06.2022Gündem
Yaralı yavru ceylan merkezin gözbebeği oldu
Yaralı yavru ceylan merkezin gözbebeği olduBursa’nın İnegöl ilçesine tarlada kiraz toplayan vatandaşların bulduğu yaralı yavru ceylan, İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezinde tedaviye alındı. Merkezde filmi çekilen yavrunun sağ arka bacağında oluşan kırıktan dolayı yürümekte zorluk çektiği ortaya çıktı.
28.06.2022Haberler
‘Beni çok değiştirdi’
‘Beni çok değiştirdi’Milliyet’in ‘Ailem Olur Musun?’ projesiyle okuyucuyla kimlik bilgilerini vererek buluşturduğu barinak köpeklerinden Tarçın yeni ailesine kavuştu. Tarçın’ı sahiplenen kuaför Utku Gilik, hayatını değiştiren yeni arkadaşını çok sevdiğini söylüyor
25.06.2022Gündem
‘Kadın katillerine cesaret veriyorlar’
‘Kadın katillerine cesaret veriyorlar’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün partisinin grup toplantısında konuştu. Akşener özetle şunları söyledi.
23.06.2022Siyaset
Sahip Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Sahibin Eş Anlamlısı Olan Sözcükler
Sahip Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Sahibin Eş Anlamlısı Olan SözcüklerSahip, bir şeyi elinde bulunduran kimse anlamına gelir. Bir kişinin ya da topluluğun koruyuculuğunu üstlenen kişilere de sahip denir. Bu sözcük, isim tamlamalarında "tamlanan" olarak kullanılır. Örnekler: 1- Mülk sahibi 2- Akıl sahibi. Sahip ile eş anlamlı olan kelimelerini sizler için derledik.
22.06.2022Eğitim
Akşener'den Pınar Gültekin kararına tepki! Yazıklar olsun
Akşener'den Pınar Gültekin kararına tepki! Yazıklar olsunİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 2 yıl önce Muğla'da öldürülen Pınar Gültekin davasında verilen kararı eleştirerek, "Pınar kızımızı vahşice aramızdan alan bir katile haksız tahrik indirimi uyguluyorlar. Yani bugün Türkiye'de bir psikopatın, 14 yıl sonra sokaklarımızda gezebilmesine göz yumuyorlar. Kadın katillerine cesaret veriyorlar. Sapıkları yüreklendiriyorlar. Yuh olsun. Yazıklar olsun" dedi.
22.06.2022Siyaset
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Yeryüzünde iyilik egemen oluncaya kadar çalışmaya devam etmeliyiz
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Yeryüzünde iyilik egemen oluncaya kadar çalışmaya devam etmeliyiz‘Dini Yüksek İhtisas Merkezleri Mezuniyet Töreni’ne katılan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “İslam dini bütün insanlık için gönderildi. Bizler bütün insanlıktan sorumluyuz. Yeryüzünde iyilik egemen oluncaya kadar çalışmaya devam etmeliyiz” dedi.
20.06.2022Gündem
Gençlerbirliği’nin şirketleşmesi mahkeme kararıyla durduruldu
Gençlerbirliği’nin şirketleşmesi mahkeme kararıyla durdurulduGençlerbirliği Spor Kulübü’nün gerçekleştirdiği Genel Kurul’da alınan şirketleşme kararı, Ankara 28. Asliye Hukuk Mahkemesince durduruldu.
20.06.20221.Lig
Aynur Aydın apar topar Almanya'ya gitti
Aynur Aydın apar topar Almanya'ya gittiŞarkıcılık kariyerinin dışında sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemden düşmeyen Aynur Aydın, konser takvimini erteleyerek, hayvan sevgisi için apar topar Almanya'ya gitti.
20.06.2022Cadde
‘Adalet yürüyüşü bitmedi, sürüyor’
‘Adalet yürüyüşü bitmedi, sürüyor’Ülkeye gerçek demokrasi gelinceye kadar yürüyüşe devam edeceklerini söyleyen  Kılıçdaroğlu, “İkinci yüzyılda demokrasimizi, Cumhuriyet’imizi taçlandıracağız” dedi.
19.06.2022Siyaset
Kemal Kılıçdaroğlu: CHP'li olmak sıradan bir olay değildir
Kemal Kılıçdaroğlu: CHP'li olmak sıradan bir olay değildirİzmir'de 'Üye Katılım Töreni'nde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "CHP'ye katılmak yeni sorumluluklar üstlenmek demektir. Artık CHP üyesi sıradan bir kişi değildir. CHP'li partisini, halkı bilecek. Her sorunun nasıl çözüleceğini büyük bir sabır, dikkat ve bilgiyle karşısına aktaracak. CHP'li olmak sıradan bir olay değildir. CHP'li olmak Mustafa Kemal ve arkadaşlarının verdiği Kurtuluş Savaşı'nın, bağımsızlığın arkasında durmak demektir" dedi.
18.06.2022Siyaset
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022Eğitim öğretim hayatında edebiyat dersleri öğrencilerin aldığı derslerden birisidir. Özellikle lise 9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersleri alırlar. Üniversite giriş sınavı YKS oturumları TYT-AYT gibi merkezi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan alanlardan bir tanesidir. Ders kitapları her yıl MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 10. sınıf edebiyat ders kitabında öğrencilerin kendini geliştirebileceği çeşitli etkinliklerin yanı sıra cevaplayabilecekleri bilgi verici sorular da bulunmaktadır. 2021-2022 yılında 10. sınıf edebiyat ders kitabı Biryay Yayınları cevap anahtarını merak ediyorsanız "10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları" içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.06.2022Eğitim
Barınağa Mila köpek için suç duyurusu
Barınağa Mila köpek için suç duyurusuİstanbul’da meme kanseri tedavisi gören ses sanatçısı Serpil Alkan, “Mila” isimli King Charles cinsi köpeğini Unkapanı’nda plak şirketi bulunan arkadaşlarına emanet etti.
17.06.2022Gündem
Sahipsiz dostlara kol kanat geriyor
Sahipsiz dostlara kol kanat geriyorBodrum Belediyesi Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon merkezlerinde, 616 köpek ve 297 kedi misafir ediliyor.
15.06.2022Ege
Definecilerin hedefinde 158 yıllık Kavakkapı var! 2 metrelik kuyu kazdılar
Definecilerin hedefinde 158 yıllık Kavakkapı var! 2 metrelik kuyu kazdılarErzurum'u saldırılardan korumak için 158 yıl önce yaptırılan 9 kapı arasında ayakta kalanlardan Kavakkapı, definecilerin saldırısına uğradı. 2 metre genişliğinde ve derinliğinde kazı yapan definecilerin, altın bulamadıkları çukura araç lastikleri attıkları görüldü.
13.06.2022Haberler
Definecilerin hedefinde 158 yıllık Kavakkapı var! 2 metrelik kuyu kazdılar
Definecilerin hedefinde 158 yıllık Kavakkapı var! 2 metrelik kuyu kazdılarErzurum'u saldırılardan korumak için 158 yıl önce yaptırılan 9 kapı arasında ayakta kalanlardan Kavakkapı, definecilerin saldırısına uğradı. 2 metre genişliğinde ve derinliğinde kazı yapan definecilerin, altın bulamadıkları çukura araç lastikleri attıkları görüldü.
13.06.2022Gündem
Bursa’da başıboş atlar yollarda cirit atıyor
Bursa’da başıboş atlar yollarda cirit atıyor Bursa’da sahipsiz başıboş atlar trafikte sürücülere zor anlar yaşattı.
13.06.2022Haberler
AFAD’dan hayvan kurtarma tatbikatı
AFAD’dan hayvan kurtarma tatbikatıAfet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı ile Hayvan Arama Kurtarma Derneği işbirliği ile İzmir’de verilen Hayvan Arama Kurtarma Eğitici Eğitimi’nin ardından hayvan kurtarma tatbikatı düzenlendi.
11.06.2022Haberler
Murat Sancak'tan Balotelli ve Yunus Akgün açıklaması
Murat Sancak'tan Balotelli ve Yunus Akgün açıklamasıGeçtiğimiz sezon Galatasaray'dan kiraladıkları Yunus Akgün hakkında konuşan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, "Göstermiş olduğu performans ile milli takıma yükselmesinden ve milli forma ile göstermiş olduğu performanstan dolayı çok mutluyuz. Yunus kaliteli bir oyuncu, inanıyorum ki bir gün yolumuz tekrar kesişecek. Galatasaray'ın yerinde olsam ben de vermem. Çünkü Yunus iyi bir sezon geçirdi" dedi.
10.06.2022Adana Demirspor
Patilerin en mutlu günü!
Patilerin en mutlu günü!Çiğli Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Pati Dostları Festivali yoğun katılımıyla gerçekleşti. Can dostlar sahiplendirildi.
8.06.2022Ege
Adalar Belediyesi önünde hayvanseverlerden eylem
Adalar Belediyesi önünde hayvanseverlerden eylemBüyükada'da Adalar Belediyesi binasının önünde toplanan hayvanseverler, veterinerlik hizmetlerinden memnun olmadıkları ve sokak hayvanlarıyla ilgili taleplerinin yerine getirilmediği gerekçesiyle eylem yaptı.  Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül eylemcilerin yanına gelerek bir süre konuştu.
6.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sahipsiz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.