Sanatçı

Sanatçı

Son dakika Sanatçı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sanatçı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sanatçı haber sayfamızda...

Sanatçı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 38.607 sanatçı haberi bulunmuştur.
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022Eğitim öğretim hayatında edebiyat dersleri öğrencilerin aldığı derslerden birisidir. Özellikle lise 9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersleri alırlar. Üniversite giriş sınavı YKS oturumları TYT-AYT gibi merkezi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan alanlardan bir tanesidir. Ders kitapları her yıl MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 10. sınıf edebiyat ders kitabında öğrencilerin kendini geliştirebileceği çeşitli etkinliklerin yanı sıra cevaplayabilecekleri bilgi verici sorular da bulunmaktadır. 2021-2022 yılında 10. sınıf edebiyat ders kitabı Biryay Yayınları cevap anahtarını merak ediyorsanız "10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları" içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.01.2022Eğitim
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.01.2022Eğitim
Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladı
Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.
18.01.2022Magazin
Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladı
Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.
18.01.2022Cadde
Mahmut Tuncer: Hanım botoks yaptırınca Halil Ergün'e benzedi
Mahmut Tuncer: Hanım botoks yaptırınca Halil Ergün'e benzedi'Uykusuzlar Kulübü'nde Okan Bayülgen'e konuk olan ünlü sanatçı Mahmut Tuncer, eşinin botoks yaptırmasından sonra "Halil Ergün'e benzediğini" söyledi. Tuncer'in bu yorumu stüdyo ve ekran başındakilerini kahkahaya boğdu.
18.01.2022Cadde
‘Cenk Eren’i örnek alsınlar’
‘Cenk Eren’i örnek alsınlar’Cenk Eren, ilk defa bir şarkı sözüne imza attığı ve seslendirdiği ‘Kadife Örtü’ ile müzikseverlerden tam not aldı.
18.01.2022Kültür Sanat
Basın Müzesi'ne Yaşar Kemal'in tablosu asıldı
Basın Müzesi'ne Yaşar Kemal'in tablosu asıldı Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), basına hizmet veren gazeteci ve yazarların yağlı boya portrelerini yaptırarak Çemberlitaş'taki Basın Müzesi'nin içeriğini zenginleştirmeyi sürdürüyor. 1988 yılında TGC'nin bağışlarla onarımını yaptırarak hizmete açtığı binada hizmet veren müzenin gazetecilik tarihine emeği geçmiş ve iz bırakmış gazetecilerin tablolarından oluşan Portreler Salonu'na 74'üncü tablo olarak Yaşar Kemal'in tablosu da eklendi.
18.01.2022Gündem
Veda yemeği
Veda yemeğiDünya çapında piyano sanatçımız Gülsin Onay, hafta sonu buruk bir mutluluk yaşadı.
18.01.2022Cadde
Yeni albümünü müjdeledi
Yeni albümünü müjdelediSelami Şahin, geçtiğimiz hafta sonu Mersin ve Adana’da sahneye çıktı.
18.01.2022Cadde
Yaşar Kemal’in tablosu Basın Müzesi’ne asıldı
Yaşar Kemal’in tablosu Basın Müzesi’ne asıldıTürkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), basına hizmet veren gazeteci ve yazarların yağlı boya portrelerini yaptırarak Çemberlitaş’taki Basın Müzesi’nin içeriğini zenginleştirmeyi sürdürüyor. Müzenin gazetecilik tarihine emeği geçmiş ve iz bırakmış gazetecilerin tablolarından oluşan Portreler Salonu’na 74. tablo olarak Yaşar Kemal’in tablosu da eklendi.
17.01.2022Vitrin
İbrahim Erkal'ın vasiyetindeki Demet Akalın detayı!
İbrahim Erkal'ın vasiyetindeki Demet Akalın detayı!Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk olan Demet Akalın, merhum sanatçı İbrahim Erkal ile ilgili bir detayı açıkladı. Ünlü şarkıcı, meslektaşı İbrahim Erkal'ın vasiyetinde kendisiyle ilgili bir bölüm olduğunu söylerken gözyaşlarına hakim olamadı.
18.01.2022Cadde
Alişan'ın ismini sakladığı kişi İzzet Yıldızhan mı?
Alişan'ın ismini sakladığı kişi İzzet Yıldızhan mı?Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Covid-19 nedeniyle Temmuz 2021'de kaybeden Alişan, yaşadığı zor günlerde sanatçı dostlarından büyük destek aldığını belirtirken, bir meslektaşının "Konserden önce paramı verin" şeklindeki tepkisine çok üzüldüğünü ve bu olayı asla unutmayacağını söyledi. Söz konusu sanatçının İzzet Yıldızhan olduğu iddia edildi.
17.01.2022Cadde
Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür diledi
Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür dilediSivas'ta konser vereceği günler öncesinden duyurulan Manuş Baba'nın, binlerce kişiyi saatlerce beklettiği, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edildi. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. İptal gerekçesini anlatan Manuş Baba'dan özür açıklaması geldi.
17.01.2022Magazin
Türk tiyatrosunun acı kaybı
Türk tiyatrosunun acı kaybıTiyatro sanatçısı ve Devlet Tiyatroları eski Genel Müdürü Bozkurt Kuruç hayatını kaybetti. 86 yaşındaki Kuruç, İzmir'de hayata gözlerini yumdu.
17.01.2022Kültür Sanat
Son dakika: Usta tiyatrocu Bozkurt Kuruç hayatını kaybetti
Son dakika: Usta tiyatrocu Bozkurt Kuruç hayatını kaybettiTiyatronun usta oyuncularından ve Kurtlar Vadisi Pusu olmak üzere birçok yapımda yer alan Prof. Dr. Bozkurt Kuruç, 86 yaşında hayatını kaybetti. Gelen son dakika haberi Kuruç'un sevenlerini üzdü. Bozkurt Kuruç'un ölüm nedeni merak konusu oldu. Usta oyuncunun ölüm nedeniyle ilgili henüz detaylı bir açıklama yapılmadı.
16.01.2022Cadde
Çocukluğun kayıp cenneti
Çocukluğun kayıp cennetiRuanda kökenli Fransız rapçi Gael Faye ilk romanında tarihin girdabından kaçamayanların değişmeyen kaderini anlatıyor.
16.01.2022Kültür Sanat
Bizi bu girdaptan sanat çıkaracak
Bizi bu girdaptan sanat çıkaracak“Hayal Fanusu” Bozlu Art Project’in Dr. Şükrü Bozluolçay koleksiyonundan hazırladığı, Türk sanatının tarihsel süreçteki gelişimini koleksiyondaki yapıtlar üzerinden yansıtan “hatırlamak” üzerine bir sergi
16.01.2022Kültür Sanat
Haftanın Seçimi
Haftanın SeçimiNever Gonna Snow AgainGüvenlikli bir sitede çalışan Doğu Avrupalı ​​bir masörün gizemli yaşamına odaklanan film, geçen sene Polonya’nın Oscar temsilcisi olmuştu...
16.01.2022Kültür Sanat
Koleksiyon sergileri son on yılın trendi
Koleksiyon sergileri son on yılın trendiOne Arc Gallery yeni mekânını Paris ekolünü odağına alan koleksiyon sergisi “Satılık Değil! / Not For Sale!” ile açtı. Küratör Marcus Graf, son bir yılda peş peşe açılan koleksiyon sergileri için “Son on yılın trendi bu” diyor
16.01.2022Kültür Sanat
Golda Meir oldu tartışma yarattı
Golda Meir oldu tartışma yarattıİngiliz oyuncu Helen Mirren, bugüne kadar onlarca karaktere hayat verdi. Ancak, İsrail'in ilk kadın başbakanı Golda Meir'i canlandırınca Yahudi olmadığı gerekçesiyle bazı kesimlerden tepki gördü.
16.01.2022Dünya
'Alem dijitalse, kral yine Müslüm Baba'
'Alem dijitalse, kral yine Müslüm Baba'Nice büyük ses sanatçıları ve müzisyenler geldi geçti Unkapanı Plakçılar Çarşısı'ndan. Unkapanı'ndaki şirketler, yüzlerce şarkının plaklarla, kasetlerle, CD'lerle halka ulaşmasını sağladı. Şimdiyse dijital müzik platformları hâkim dünyaya. Unkapanı Plakçılar Çarşısı'na yaptığımız ziyarette, şirketlerin hem dijital çağa ayak uydurduklarını hem de plak satışını sürdürdüğünü öğrendik.
16.01.2022Gündem
Havalimanında geleceğe dönüşüm
Havalimanında geleceğe dönüşümİstanbul Havalimanı’nın dış hatlar yolcu katı “0’’ Sıfır Noktası projesine ev sahipliği yapıyor. İGA ve paydaşlarının markalarını taşıyan eski üniformalardan havalimanından toplanan plastik kutulara her türlü atık 4 aylık bir çalışma sonucunda Deniz Sağdıç’ın atölyesinde portrelere dönüştü.
16.01.2022Pazar
Serdar Ortaç kaç yaşında, nereli? Serdar Ortaç biyografisi ve  şarkıları
Serdar Ortaç kaç yaşında, nereli? Serdar Ortaç biyografisi ve şarkılarıBu akşam Kanal D'nin Şarkılar Bizi Söyler adlı programına Serdar Ortaç konuk oluyor. Yıllara sesiyle ve şarkılarıyla damga vuran Serdar Ortaç , dinleyicilerini ekrana kilitleyecek. Sevenleri ise ünlü sanatçı hakkında bilgi almak için arayışa geçecek. Peki Serdar Ortaç kaç yaşında, nereli? İşte Serdar Ortaç'ın biyografisi ve şarkıları haberimizde...
15.01.2022Cadde
Deniz Türkali: Takipçi sayısına göre roller veriliyor
Deniz Türkali: Takipçi sayısına göre roller veriliyorDeniz Türkali, TRT 2'de Hülya Koçyiğit'in sunumuyla ekrana gelen 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu. Usta oyuncu, sosyal medya takipçi sayısına göre rol verilmesi hakkında, "Bu bana komik geliyor" yorumunda bulundu.
15.01.2022Cadde
Anıtkabir Komutanı görevinden alındı
Anıtkabir Komutanı görevinden alındıMilli Savunma Bakanlığı'nca (MSB) Anıtkabir ziyareti sırasında sanatçı Bülent Ersoy'a üniformalı subayın şemsiye tutarak eşlik etmesine ilişkin görüntülerin kamuoyuna yansımasının ardından başlatılan inceleme sonucunda, Anıtkabir Komutanı Albay Hakan Osman Sert ve şemsiyeyi tutan Takım Komutanı görevlerinden alındı.
15.01.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Sanatçı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.