Sanna Marin

Sanna Marin

Son dakika Sanna Marin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sanna Marin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sanna Marin haber sayfamızda...

Sanna Marin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 65 sanna marin haberi bulunmuştur.
Son dakika haberler... Putin'den İsveç ve Finlandiya'ya gözdağı: Tepki vereceğiz!
Son dakika haberler... Putin'den İsveç ve Finlandiya'ya gözdağı: Tepki vereceğiz!Ukraynalı yetkililer, ülkenin en büyük ikinci kenti Harkov'u savunan askeri güçlerin Rusya ordusunu püskürttüğünü açıkladı. Rusya lideri Putin ise, İsveç ve Finlandiya'nın aldığı NATO kararı ile ilgili sert bir açıklama yaparak gözdağı verdi.
16.05.2022Dünya
Rusya: 'İsveç ve Finlandiya'nın NATO girişimleri büyük bir hata'
Rusya: 'İsveç ve Finlandiya'nın NATO girişimleri büyük bir hata'Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov, "İsveç ve Finlandiya'nın NATO girişimleri, sonuçları ağır olacak büyük bir hata" dedi.
16.05.2022Dünya
Ve Finlandiya düğmeye bastı
Ve Finlandiya düğmeye bastıNATO’ya üyelik konusunda kesin kararını hafta sonunda açıklayacağını duyuran Finlandiya, “başvuruyu yapacağını” bildirdi. Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö, ülkesinin NATO’ya başvurma kararı aldığını belirtirken, söz konusu kararla yeni bir dönemin başladığına dikkat çekti.
16.05.2022Dünya
Son dakika: İsveç'ten flaş Türkiye kararı! NATO üyeliği için kritik hamle...
Son dakika: İsveç'ten flaş Türkiye kararı! NATO üyeliği için kritik hamle...Son dakika haberine göre; NATO'ya üyelik görüşmeleri yürüten İsveç hükümeti, Ankara'ya diplomatlardan oluşan bir heyet göndereceklerini duyurdu. İsveç'te iktidardaki Sosyal Demokrat Parti, Rusya'nın Ukrayna'ya saldırılarının ardından İsveç’in NATO üyeliğini destekleyeceklerini bildirdi. Öte yandan Finlandiya Devlet Başkanı Niinisto, ülkesinin NATO'ya üyelik başvurusu yapacağını resmen duyurdu.
15.05.2022Dünya
Finlandiya resmen NATO'ya başvuruyor! 'Erdoğan'la görüşmeye hazırım'
Finlandiya resmen NATO'ya başvuruyor! 'Erdoğan'la görüşmeye hazırım'Finlandiya Devlet Başkanı Niinisto, ülkesinin NATO'ya üyelik başvurusu yapacağını resmen duyurdu. Fin lider ayrıca, Finlandiya ve İsveç'in ittifakta yer almasına olumlu bakmadığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmeye hazır olduğunu da söyledi.
15.05.2022Haberler
Son dakika... Finlandiya resmen NATO'ya başvuruyor! 'Erdoğan'la görüşmeye hazırım'
Son dakika... Finlandiya resmen NATO'ya başvuruyor! 'Erdoğan'la görüşmeye hazırım'Finlandiya Devlet Başkanı Niinisto, ülkesinin NATO'ya üyelik başvurusu yapacağını resmen duyurdu. Fin lider ayrıca, Finlandiya ve İsveç'in ittifakta yer almasına olumlu bakmadığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmeye hazır olduğunu da söyledi. Öte yandan NATO'ya üyelik görüşmeleri yürüten İsveç hükümeti, Ankara'ya diplomatlardan oluşan bir heyet göndereceklerini duyurdu.
15.05.2022Dünya
Rusya’ya kafa tutan Instagram çağının lideri
Rusya’ya kafa tutan Instagram çağının lideriFinlandiya Başbakanı Sanna Marin, dümeni NATO’ya kırıp ülkesinin tarafsızlığına son vererek Rusya’ya meydan okuyor. Dünyanın en genç başbakanı olan feminist siyasetçi, Instagram paylaşımlarıyla da ünlü. İşte 36 yaşındaki Marin’in hikâyesi
15.05.2022Dünya
Rusya'dan Finlandiya’ya 'elektrik' şoku!
Rusya'dan Finlandiya’ya 'elektrik' şoku!Rusya, Finlandiya'nın NATO'ya başvuru yapması halinde misilleme yapmak zorunda kalacağını duyurmuştu. Alınan karar sonrası Rus devlete ait firma, "Bu durum istisnai ve yirmi yılı aşkın ticaret tarihimizde ilk kez oldu" dedi.
14.05.2022Ekonomi
Son dakika: Finlandiya'dan sonra İsveç! NATO üyeliğine yönelik açıklama...
Son dakika: Finlandiya'dan sonra İsveç! NATO üyeliğine yönelik açıklama...İskandinav ülkeleri daha önce çekimser tutum benimsedikleri NATO üyeliği yolunda adım atıyor. Rus lider Vladimir Putin'in Ukrayna'yı işgale girişmesiyle, on yıllardır tarafsızlığıyla bilinen Finlandiya ve İsveç'te şok dalgaları peş peşe yayıldı.
13.05.2022Dünya
Rusya ile kriz İskandinavya'ya sıçradı! Moskova gazı kesiyor
Rusya ile kriz İskandinavya'ya sıçradı! Moskova gazı kesiyorFinlandiya beklenen açıklamayı yaptı ve NATO üyeliği için adım atıldığını duyurdu. Komşu İsveç’in de Pazartesi günü benzer bir açıklama yapması bekleniyor.
13.05.2022Dünya
Almanya'dan Finlandiya'nın NATO üyeliğine tam destek
Almanya'dan Finlandiya'nın NATO üyeliğine tam destekAlmanya Başbakanı Olaf Scholz, Finlandiya’ya NATO üyeliği konusunda “tam destek“ verdiğini ifade etti.
12.05.2022Dünya
Son dakika... Rusya: Finlandiya'nın NATO'ya katılması kesinlikle bir tehdittir
Son dakika... Rusya: Finlandiya'nın NATO'ya katılması kesinlikle bir tehdittirKremlin İskandinav ülkesinin bugün ilan ettiği NATO adımına karşı tehditler savurdu, pişmanlığa yol açak başvuruya karşı simetrik karşılık verileceğini duyurdu.
12.05.2022Dünya
Son dakika... Kremlin Finlandiya'ya ateş püskürdü! NATO depremi
Son dakika... Kremlin Finlandiya'ya ateş püskürdü! NATO depremiSon dakika haberlere göre, Devlet Başkanı Niinisto ve Başbakan Marin imzalı ortak açıklamada, Finlandiya'nın gecikmeden ittifaka başvuru yapması gerektiği belirtildi. Kremlin'den yapılan ilk açıklamada ise Helsinki yönetimine tehditler savruldu.
12.05.2022Dünya
Johnson'dan iki ülkeye dikkat çeken NATO ziyareti
Johnson'dan iki ülkeye dikkat çeken NATO ziyaretiİngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın yarın NATO’yu katılmayı değerlendiren İsveç ve Finlandiya’yı ziyaret edeceği açıklandı.
10.05.2022 Dünya
Almanya Finlandiya ve İsveç’in NATO üyeliğini destekliyor
Almanya Finlandiya ve İsveç’in NATO üyeliğini destekliyorFinlandiya Başbakanı Sanna Marin ve İsveç Başbakanı Magdalena Andersson’la bir araya gelen Almanya Başbakan Olaf Scholz, Almanya’nın Finlandiya ve İsveç’in NATO üyeliğine desteklediğini açıkladı.
3.05.2022Dünya
Son dakika... Putin çılgına dönecek! NATO: Kollarımızı açarak karşılayacağız
Son dakika... Putin çılgına dönecek! NATO: Kollarımızı açarak karşılayacağızRusya ile 1340 kilometre sınırı bulunan Finlandiya ile komşusu İsveç'in ittifaka üyelik başvurusu yapmasına günler kaldı. Başvurunun hızlı bir şekilde sonuçlanacağını vurgulayan NATO Genel Sekreteri, "NATO kollarını açarak Finlandiya ve İsveç'i karşılayacak" dedi.
28.04.2022Dünya
‘Genç Liderler’ listesine girdi
‘Genç Liderler’ listesine girdiEczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Esra Eczacıbaşı Coşkun, Dünya Ekonomik Forumu tarafından her yıl belirlenen Genç Küresel Liderler (Young Global Leaders) arasında yer aldı.
27.04.2022Ekonomi
Finlandiya ve İsveç Mayıs ayında NATO üyeliğine hazırlanıyor
Finlandiya ve İsveç Mayıs ayında NATO üyeliğine hazırlanıyorİskandinav basınında çıkan haberlere göre Finlandiya ve İsveç NATO'ya katılmak için Mayıs ayında başvuru yapmayı planlıyor.
26.04.2022Dünya
Son dakika... Rusya'dan Japonya'ya: Misillemede bulunuruz!
Son dakika... Rusya'dan Japonya'ya: Misillemede bulunuruz!Son dakika haberlere göre, Üçüncü Dünya Savaşı riskinin hafife alınmaması gerektiğini belirten Moskova, Japonya'ya gözdağı verdi. İngiltere, Ukrayna'da 15 bin Rus askerinin öldürüldüğünü açıkladı. Savaşın kaderini belirleyecek buluşma bugün başlıyor, Almanya'dan hava savunma sistemine sahip Gepard tankları hamlesi geldi. Rusya'nın nükleer silahla tehdit ettiği adımın ise Mayıs ayı ortasında atılacağı bildiriliyor.
26.04.2022Dünya
Finlandiya Başbakanı Marin barfiks çektiği anları takipçileri ile paylaştı
Finlandiya Başbakanı Marin barfiks çektiği anları takipçileri ile paylaştıFinlandiya Başbakanı Sanna Marin, oyun parkında barfiks çektiği anları sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı.
24.04.2022Haberler
Finlandiya Başbakanı paylaştı! Sosyal medyada gündem oldu
Finlandiya Başbakanı paylaştı! Sosyal medyada gündem olduFinlandiya Başbakanı Sanna Marin, oyun parkında barfiks çektiği anları sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı.
24.04.2022Dünya
Esra Eczacıbaşı Coşkun, “Genç Küresel Liderler” listesinde
Esra Eczacıbaşı Coşkun, “Genç Küresel Liderler” listesindeEczacıbaşı Topluluğu Dijital Dönüşüm Koordinatörü ve Holding Yönetim Kurulu Üyesi Esra Eczacıbaşı Coşkun, Dünya Ekonomik Forumu tarafından her yıl belirlenen Genç Küresel Liderler (Young Global Leaders) arasında yer aldı.
20.04.2022Vitrin
2 kat arttı! 'NATO kararı Türkiye'yi etkiler'
2 kat arttı! 'NATO kararı Türkiye'yi etkiler'Ukrayna'daki Rus işgali Kuzey Avrupa'daki ülkeleri de tedirgin ediyor. Özellikle NATO üyeliği konusu Finlandiya ve İsveç'te gündemin ilk sıralarında. Peki Rusya, Ukrayna'dan sonra hedef olarak kendine Finlandiya ve İsveç'i seçer mi? AB üyesi olan bu iki ülke NATO'ya üye olacak mı? Uzmanlar dikkat çeken tespitlerde bulundu.
15.04.2022Gündem
İngiltere’den İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliğine destek
İngiltere’den İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliğine destekİngiltere Dışişleri Bakanı Liz Truss, İngiltere’nin İsveç ve Finlandiya'nın potansiyel NATO üyeliğini desteklediğini açıkladı.
14.04.2022Dünya
Son dakika... Rusya'dan İsveç ve Finlandiya'ya nükleer tehdit
Son dakika... Rusya'dan İsveç ve Finlandiya'ya nükleer tehditİskandinav ülkelerinin NATO'ya katılmasının Rusya'nın düşmanlarında birkaç artışa neden olacağını belirten Medvedev, Baltık bölgesine nükleer silah konuşlandırma sinyali verdi.
14.04.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Sanna Marin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.