Sarıgül

Sarıgül

Son dakika sarıgül haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sarıgül gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sarıgül haber sayfamızda...

Sarıgül

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.769 sarıgül haberi bulunmuştur.
S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: S Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: S Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba olmaya hazırlanan çiftler için en eğlenceli süreçlerden birisi de bebeklerine verecekleri isim oluyor. Bu dönemde derin bir araştırma sürecine giren anne ve baba adayları kız isimleri ve anlamları konusunda bilgi topluyor. Karar vermesi zor olan isimler konusunda ebeveynler keşfedilmemiş, duyulmamış, nadir bulunan, popüler ve modern çağa uygun isimler seçmek istiyor. Ancak aileler isimlerin yanı sıra anlamları hakkında özen gösteriyor. S harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.11.2021Bebek
Sarıgül: Seçimlerin zamanında yapılmasını isteyen bir partiyiz
Sarıgül: Seçimlerin zamanında yapılmasını isteyen bir partiyizTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Biz seçimlerin zamanında yapılmasını isteyen bir partiyiz ama mart ayının sonunda yapılacak her seçime Türkiye Değişim Partisi olarak hazırız" dedi.
25.11.2021Siyaset
‘Kötülemek için değil, çözüm için yollardayız’
‘Kötülemek için değil, çözüm için yollardayız’Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa  Sarıgül, Osmaniye’de partisinin il binasının açılışına katıldı.
23.10.2021Siyaset
Mustafa Sarıgül: Partimiz çare bulmak, çözüm bulmak için yollarda
Mustafa Sarıgül: Partimiz çare bulmak, çözüm bulmak için yollardaTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Partimiz, kötülemek için karalamak için yollarda değil, partimiz çare bulmak için çözüm bulmak için yollarda” dedi.
22.10.2021Siyaset
Sarıgül: Hiç kimse oy için 'siyasi cinayetler' lafını kullanmamalı
Sarıgül: Hiç kimse oy için 'siyasi cinayetler' lafını kullanmamalıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Hiç kimse oy almak için oy avcılığı için asla ve asla 'siyasi cinayetler' lafını kullanmamalıdır. Bu laf, demokrasi için gerçekten son derece üzüntü vericidir" dedi.
14.10.2021Siyaset
Türkiye Değişim Partisi lideri Sarıgül, Gaziantep'te
Türkiye Değişim Partisi lideri Sarıgül, Gaziantep'teTürkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, kenti ziyaretinde, "Gaziantep'i ülkenin lokomotif şehri olarak görüyorum" dedi.
9.10.2021Siyaset
Yeni bir ittifak hazırlığı mı? DSP Genel Başkanı da liderler turuna çıktı
Yeni bir ittifak hazırlığı mı? DSP Genel Başkanı da liderler turuna çıktıSon günlerde mevcut ittifaklarda yer almayan partilerde ziyaret trafiği dikkat çekiyor.
9.10.2021Siyaset
Mustafa Sarıgül: İttifak arayışı içinde değiliz
Mustafa Sarıgül: İttifak arayışı içinde değilizTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Zaman zaman soruyorlar. 'Hangi ittifak içinde yer alacaksınız?'. Onun cevabı şu; biz ittifak arayışı içinde değiliz ancak ülkede refah ve huzur isteyen her siyasi partiyle diyalog içinde olmak, demokrasinin bir gereğidir" dedi.
7.10.2021Siyaset
Sarıgül, yeniden genel başkanlığa seçildi
Sarıgül, yeniden genel başkanlığa seçildiTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin 1'inci Olağan Genel Kurultayı'nda 635 geçerli oyun tamamını alarak yeniden genel başkanlığa seçildi.
26.09.2021Siyaset
Elazığ'da 'Haroğlu Kalesi' keşfedilmeyi bekliyor
Elazığ'da 'Haroğlu Kalesi' keşfedilmeyi bekliyorElazığ'ın Baskil ilçesinde Urartular tarafından yapılan tarihi 'Haroğlu Kalesi' keşfedilmeyi bekliyor. Profesör Doktor İnanç Özgen, "Bu bölgenin turizme açılması ve korunması lazım. Medeniyetimize ancak bu şekilde sahip çıkabiliriz" dedi.
23.09.2021Tatil
Mustafa Sarıgül'den bir ofsayt açıklaması daha: Çok kısa bir süre içerisinde...
Mustafa Sarıgül'den bir ofsayt açıklaması daha: Çok kısa bir süre içerisinde...Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, futbolda ofsayt kuralının kaldırılması yönündeki açıklamalarının hatırlatılması üzerine, ' Van Basten bunu söyledi ve bu şu anda UEFA'da tartışılan bir konu. Çok kısa bir süre içerisinde ofsayt kalktığı zaman beni hatırlarsanız. Futboldaki ofsaytın da kalkması lazım siyasetteki ofsaytın da kalkması lazım' dedi.
21.09.2021Siyaset
Tunceli Valiliği: Örtü yangını 2 noktada söndürüldü
Tunceli Valiliği: Örtü yangını 2 noktada söndürüldüTunceli Valiliği’nden yapılan açıklamada Hozat ve Ovacık ilçelerinde 3 ayrı noktada çıkan örtü yangınlarından 2’sinin söndürüldüğü belirtildi.
28.08.2021Gündem
Sulama kanalında korkunç son! Çıplak erkek cesedi bulundu
Sulama kanalında korkunç son! Çıplak erkek cesedi bulunduAdana’da sulama kanalında kimliği belirsiz çıplak erkek cesedi bulundu. Cesedin bulunduğu bölgeye 15 kilometre uzaklıkta Yahya Kemal Sarıgül’e ait kamyonette cep telefonu ve pantolon bulundu.
12.08.2021Gündem
Antalya'daki yangınlarda soğutma çalışmaları sürüyor
Antalya'daki yangınlarda soğutma çalışmaları sürüyorAntalya'da, 10'uncu günde kontrol altına alınan Manavgat ve çevresindeki orman yangınlarını soğutma çalışmalarına devam ediliyor. 5 ilçede 59 mahallede 10 gündür süren yangınlar sonrası bölgedeki toprak ile orman, aynı renk oldu. Kül rengini alan bölgede bazı ağaçların içten içe yanmaya devam ettiği görüldü.
7.08.2021Gündem
Fatoş Altınbaş ile Burak Kaya eylülde evleniyor
Fatoş Altınbaş ile Burak Kaya eylülde evleniyorAltınbaş Üniversitesi Öğretim Görevlisi Fatoş Altınbaş, Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya ile evlilik hazırlığında. Çift, eylül ayında sade bir törenle nikâh masasına oturacak.
31.07.2021Cadde
Mustafa Sarıgül: Çiftçimizin yüzü gülmeden gözümüze uyku girmeyecek
Mustafa Sarıgül: Çiftçimizin yüzü gülmeden gözümüze uyku girmeyecekTürkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Size söz, çiftçimizin yüzü gülmeden bizim gözümüze uyku girmeyecek. Çiftçimizin ne ekip dikeceğine sadece benim yurttaşım karar verecek. TDP iktidarında ekilmeyen biçilmeyen bir karış tarım arazimiz kalmayacak" dedi.
21.07.2021Siyaset
Whatsapp yazışmaları ortaya çıkardı... Kan donduran plan!
Whatsapp yazışmaları ortaya çıkardı... Kan donduran plan!İstanbul Silivri’de eşini öldürdüğü gerekçesiyle tutuksuz yargılanan Yunus Hamarat’ın, 10 ay önce karara bağlanan davada müebbet hapis cezası alınca Karadağ’a kaçtığı anlaşıldı. Öldürülen üç çocuk annesi Sarıgül Hamarat’ın ablası Özgül Dilek, “Yetkililerden yardım istiyorum. Kardeşimi öldüren Yunus da getirilsin” dedi.
21.07.2021Gündem
Hayvanlarını otlatırken ayı saldırısına uğradı
Hayvanlarını otlatırken ayı saldırısına uğradıTunceli’de hayvanlarını otlatmak için çıktığı dağlık alanda ayının saldırısı sonucu yaralandı. Hastanede tedaviye alınan Şükrü Karadağ, "Dönerken ayağımı yakaladı ve pençe attı. Sonra beni kendisine çekti ben kendimi ileri doğru fırlattım, tekrar çekti. Sonra sırtımdan tuttu ve bıraktı" dedi.
18.07.2021Haberler
Tunceli’de ayı dehşeti! 'Ayağımı yakaladı ve pençe attı'
Tunceli’de ayı dehşeti! 'Ayağımı yakaladı ve pençe attı'Tunceli’de hayvanlarını otlatmak için çıktığı dağlık alanda ayının saldırısı sonucu yaralandı. Hastanede tedaviye alınan Şükrü Karadağ, "Dönerken ayağımı yakaladı ve pençe attı. Sonra beni kendisine çekti ben kendimi ileri doğru fırlattım, tekrar çekti. Sonra sırtımdan tuttu ve bıraktı" dedi.
18.07.2021Gündem
TDP Genel Başkanı Sarıgül, Ordu kongresinde rahatsızlandı
TDP Genel Başkanı Sarıgül, Ordu kongresinde rahatsızlandıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin Ordu İl Başkanlığı 1’inci olağan kongresinde konuşma yaptığı sırada rahatsızlandı. Konuşmasını yarıda kesen, odasında kısa süreli baygınlık geçiren Sarıgül’e sağlık görevlileri müdahale etti.
17.07.2021Siyaset
Erdoğan ve Bahçeli  bayramda KKTC’de
Erdoğan ve Bahçeli bayramda KKTC’deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile siyasi parti genel başkanlarının bayram programları belli oldu
17.07.2021Siyaset
Bodrumspor, Onur Akbay ve Murat Sarıgül'ü transfer etti
Bodrumspor, Onur Akbay ve Murat Sarıgül'ü transfer ettiTFF 2'nci Lig Kırmızı Grup temsilcisi Bodrumspor, stoper Onur Akbay ve orta saha Murat Sarıgül'ü renklerine bağladı.
26.07.2021 2.Lig
Kırkpınar Ağası yemekli toplantı düzenledi, ortalık karıştı!
Kırkpınar Ağası yemekli toplantı düzenledi, ortalık karıştı!Edirne'de yemekli toplantı düzenleyen 660'ıncı Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim müzik eşliğinde oynarken, yüzüne yanlışlıkla yerel gazete muhabiri Hüsnü Sarıgül'ün eli geldi. Bunu saldırı sanan Selim'in oğlu Melih Selim, gazeteci Sarıgül'ü yumrukladı.
8.07.2021Haberler
Kırkpınar Ağası yemekli toplantı düzenledi, ortalık karıştı!
Kırkpınar Ağası yemekli toplantı düzenledi, ortalık karıştı!Edirne'de yemekli toplantı düzenleyen 660'ıncı Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim müzik eşliğinde oynarken, yüzüne yanlışlıkla yerel gazete muhabiri Hüsnü Sarıgül'ün eli geldi. Bunu saldırı sanan Selim'in oğlu Melih Selim, gazeteci Sarıgül'ü yumrukladı.
8.07.2021Gündem
Tunceli'de 2 bin rakımda yetişen 'dağ sarımsağı' kadınların iş kapısı oldu
Tunceli'de 2 bin rakımda yetişen 'dağ sarımsağı' kadınların iş kapısı olduTunceli'de bilimsel adı "Allium tuncelianum" olan ve yörede 'dağ sarımsağı' olarak bilinen bitki, koruma altına alınarak çok sayıda kadına iş kapısı oldu.
6.07.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Sarıgül ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.