Şarj İstasyonu

Şarj İstasyonu

Son dakika şarj istasyonu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan şarj istasyonu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan şarj istasyonu haber sayfamızda...

Şarj İstasyonu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 435 şarj istasyonu haberi bulunmuştur.
Elektrikli araçlara talep yağıyor: 150 TL'ye 350 km menzil! İşte piyasada en çok talep gören modeller
Elektrikli araçlara talep yağıyor: 150 TL'ye 350 km menzil! İşte piyasada en çok talep gören modeller Elektrikli araçlar Türkiye’de her geçen sürede daha da yaygınlaşmaya devam ediyor. Bu satış rakamlarına da yansıyor. Elektrikli araç satışları bu yılın ocak-mart döneminde geçen senenin aynı dönemine göre 3,5 kat artış gösterdi. Peki piyasada fiyatı en düşük elektrikli araçlar hangileri? En çok tercih edilen modeller neler? Şu anda ortalama bir araç ne kadar sürede şarj oluyor? Şarj süreleri daha da kısalır mı? İşte detaylar...
17.04.2024 Ekonomi
Elektrikli otomobilde ‘100 bin’e geri sayım
Elektrikli otomobilde ‘100 bin’e geri sayım Türkiye’de trafikteki elektrikli otomobil sayısı 93 bin 973’e, şarj noktası sayısı da 5 bin 821’i hızlı şarj olmak üzere 17 bin 233’e ulaştı. Şarj istasyonlarının yarıya yakını, yenilenebilir enerjiyi kullanan “yeşil şarj istasyonu” konseptiyle hizmet veriyor.
8.04.2024 Ekonomi
Telefon şarj istasyonlarına güvenmeyin! Banka şifresini, kimlik bilgilerini ifşa ediyor
Telefon şarj istasyonlarına güvenmeyin! Banka şifresini, kimlik bilgilerini ifşa ediyor Akıllı telefonların şarj edilmesi için kullanılan halka açık şarj istasyonlarını birçok kişi kullanıyor. Özellikle seyehat eden kişiler için vazgeçilmez noktalardan biri haline geldi. Ancak güvenlik uzmanı, halka açık alanlardaki şarj cihazlarını kullanmanın tehlikeli olduğunu öne sürdü.
6.04.2024 Yaşam
Şarj istasyonu güvence altında
Şarj istasyonu güvence altında RHG Enertürk Elektrikli Araç Şarj İstasyonları’nın kurulum, işletmeye alınma ve işletme süreçleri, Almanya’nın bu alandaki en güvenilir markalarından olan TÜV SÜD’ün gözetiminde gerçekleştirilecek.
28.03.2024 Ekonomi
Edirne'de iki genç mühendis geliştirdi! İşte yerli ve milli taşınabilir şarj istasyonu!
Edirne'de iki genç mühendis geliştirdi! İşte yerli ve milli taşınabilir şarj istasyonu! Edirne’de iki genç mühendis elektrikli araçlar için yerli ve milli taşınabilir şarj istasyonu geliştirdi.
22.03.2024 Gündem
Kulu Bölge Devlet Hastanesi açıldı! Bakan Koca: 3 bölümde öğrenci alınacak
Kulu Bölge Devlet Hastanesi açıldı! Bakan Koca: 3 bölümde öğrenci alınacak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "31 Mart önemli. Her birimizin farklı düşünceleri olabilir. Farklılığımız aslında zenginliğimiz. Beni bir bakan olarak değil, kardeşiniz olarak görün. Bu dönemde renklerimizi koruyalım ama renklerimizi bu dönem için birleştirmenizi özellikle istiyorum. Renk birliği yapalım. Bir ve beraber olalım" dedi.
20.03.2024 Gündem
Bakan Bak: Yine 5 yıl boyunca destan yazmaya devam edeceğiz
Bakan Bak: Yine 5 yıl boyunca destan yazmaya devam edeceğiz Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, yeni dönemde gerçekleştireceği projelerin tanıtımını yaptı. Programa katılan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Bahçelievler her zaman bizim kalemiz. Bahçelievler her zaman AK Parti’nin kalesi. İnşallah Dr. Hakan Bahadır ile beraber yine 5 yıl boyunca destan yazmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
8.03.2024 Gündem
Marketlere oto şarj istasyonu
Marketlere oto şarj istasyonu CarrefourSA, mağaza otoparklarındaki elektrikli otomobil şarj istasyonu sayısını 3 ayda 40, bu yıl sonunda 60’a ulaştırmayı hedefliyor. Şirket, bu amaçla yatırımlarına devam edeceğini duyurdu.
24.02.2024 Otomobil
Konya Büyükşehir Hatay’da yaptığı çalışmalarla örnek oldu
Konya Büyükşehir Hatay’da yaptığı çalışmalarla örnek oldu Geçtiğimiz yıl 6 Şubat’ta yaşanan ve 11 şehri vuran depremin ilk saatlerinde Hatay’a ulaşan Konya Büyükşehir Belediyesi, Başkan Uğur İbrahim Altay’ın talimatıyla seferberlik ilan ederek Hatay’da arama-kurtarma, altyapı, mobil mutfak, su temini, lojistik, konteyner kent, gıda ve kıyafet desteği, yeni iş yerleri, haberleşme ve enerji gibi insani ihtiyaçlar konusunda canla başla çalıştı.
6.02.2024 Ekonomi
Elektrikli otoda moda: Yeşil şarj
Elektrikli otoda moda: Yeşil şarj “Elektrikli otomobiller ne kadar çevreci?” sorusuna verilecek yanıt kapsamında şarj istasyonlarının enerji kaynağı tartışılırken, adres ‘yeşil şarj’ noktasına çıkıyor.
28.01.2024 Ekonomi
Şarj istasyonunda ‘bin’ hedefine ulaştı
Şarj istasyonunda ‘bin’ hedefine ulaştı Enerjisa Enerji’nin sahip olduğu elektrikli araç şarj istasyonu operatörü Eşarj, İstanbul’da kurduğu son yüksek hızlı (DC) istasyon ile 81 ilde 1.000 istasyon hedefine ulaştı.
25.01.2024 Ekonomi
Direklerden oto şarj çok benzine ek vergi! İşte enerji verimliliğinde 2030 haritası
Direklerden oto şarj çok benzine ek vergi! İşte enerji verimliliğinde 2030 haritası Türkiye’nin 2030 Enerji Verimliliği Planı’na göre aydınlatma direkleri araç şarj istasyonu olarak kullanılabilecek. Trafik lambasının süresini yapay zeka ayarlarken çok benzin yakan çok vergi ödeyecek.
15.01.2024 Ekonomi
Patronlar 2024’e Nasıl Bakıyor? 'Sanayi yatırımlarımız artarak devam edecek'
Patronlar 2024’e Nasıl Bakıyor? 'Sanayi yatırımlarımız artarak devam edecek' "Grup olarak devam eden yatırımlarımızın yanında, inorganik büyüme imkânlarını da aktif şekilde değerlendiriyoruz. Üretimin gücüne inanıyor ve ülkemiz için sanayinin her zaman değişmeyen bir trend olacağını düşünüyoruz."
8.01.2024 Milliyet Executive
2024 trendlerine CEO bakışı
2024 trendlerine CEO bakışı DataExpert aracılığıyla yeni yılın trendlerini sorduğumuz CEO'lar dijital dönüşüm, sürdürülebilirlik, yenilikçilik ve globalleşmeye işaret ediyor...
8.01.2024 Milliyet Executive
Leasing ile şarj istasyonu kurulabilecek
Leasing ile şarj istasyonu kurulabilecek Yapı Kredi Leasing, şarj istasyonu imalatı ve satışı alanında faaliyet gösteren WAT Mobilite ile iş birliği gerçekleştirdiğini duyurdu.
4.01.2024 Ekonomi
“Akıllı Yaşam İstasyonu” projesi ile deprem bölgesine destek
“Akıllı Yaşam İstasyonu” projesi ile deprem bölgesine destek Deprem bölgesinde Uluslararası Kalkınma ve Çevre Derneği IDEA Universal ile Sensodyne iş birliğinde gerçekleştirilen temiz su ve elektrik ihtiyacına yönelik “Akıllı Yaşam İstasyonu" projesinde Hatay ve Kahramanmaraş’ta konumlandırılan akıllı yaşam istasyonları ile bölgeye arıtma sistemine dayalı temiz içme suyu ve elektrik sağlanması planlanıyor.
15.12.2023 Vitrin
Togg, T10X ile 15 bin kullanıcıyı aştı
Togg, T10X ile 15 bin kullanıcıyı aştı Togg, bugün itibarıyla 15 binden fazla T10X'in kullanıcılarla buluştuğunu açıkladı.
12.12.2023 Ekonomi
TCDD oto şarj işine giriyor
TCDD oto şarj işine giriyor TCDD Teknik’in EPDK’dan şarj işletmecisi lisansını aldığını söyleyen Bakan Uraloğlu, “Süper hızlı şarj ile elektrikli araçlar 15-20 dakikada şarj edilecek” dedi.
6.12.2023 Ekonomi
Bakan Uraloğlu tarih verdi: Her iki araçtan biri elektrikli olacak
Bakan Uraloğlu tarih verdi: Her iki araçtan biri elektrikli olacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, net sıfır emisyon hedefi kapsamında ulaştırma projeleri ile ilgili önemli bir açıklama yaptı.
5.12.2023 Ekonomi
Servisi, şarj istasyonu olmayanlara ‘izin’ yok
Servisi, şarj istasyonu olmayanlara ‘izin’ yok Başta Çinli üreticiler olmak üzere son dönemde hızlanan elektrikli oto ithalatında tüketicinin güvenliği adına bir dizi yeni uygulamaya gidildi.
30.11.2023 Ekonomi
Elektrikli otomobil satışında yeni dönem!
Elektrikli otomobil satışında yeni dönem! Elektrikli otomobil satışlarında tüketiciyi koruyan yeni düzenleme yürürlüğe girdi.
29.11.2023 Ekonomi
Elektrikli otoda benzin hızında şarj geliyor
Elektrikli otoda benzin hızında şarj geliyor Elektrikli otomobillerin yaygınlaşmasıyla birlikte şarj hizmeti hızlanırken, şarj istasyonlarının sayısı da artıyor.
21.11.2023 Ekonomi
Bakanlıktan devlet dairelerine 22 derecelik tasarruf rehberi
Bakanlıktan devlet dairelerine 22 derecelik tasarruf rehberi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, devlet dairelerinin kışın en fazla 22 dereceye ısıtılmasını, çatılarına güneş paneli kurulmasını, kamu kurumlarının kampüs içi ulaşımında bisiklet kullanılmasını öngören bir tasarruf rehberi hazırladı.
10.11.2023 Ekonomi
Bakan Kacır duyurdu! Yeni nesil füze Kuzgun envantere giriyor
Bakan Kacır duyurdu! Yeni nesil füze Kuzgun envantere giriyor Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, yeni nesil füze sistemi Kuzgun'a ilişkin önemli bir açıklama yaptı.
7.11.2023 Ekonomi
‘Yatırıma devam’
‘Yatırıma devam’ Migros Grubu İcra Başkanı Özgür Tort, “Cumhuriyet’in 100 yılının 70’inde Migros olarak var olmanın gururunu yaşıyoruz. Milli bir şirket olarak, tamamen yerli yönetim ve yerli sermaye yapımızla Anadolu Grubu bünyesinde büyümemizi sürdürüyoruz. Migros Grubu her yıl katlanarak büyürken, diğer yanda iştiraklerimiz ve yeni girişimlerimiz 5 yılda ilave bir Migros şirketi daha yaratacak” dedi.
30.10.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Şarj İstasyonu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.