Şavşat

Şavşat

Son dakika Şavşat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Şavşat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Şavşat haber sayfamızda...

Şavşat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 560 şavşat haberi bulunmuştur.
Mayıs ayının ortasında Ağrı Dağı'nda tipi! 9 Rus dağcı tipiye yakalandı
Mayıs ayının ortasında Ağrı Dağı'nda tipi! 9 Rus dağcı tipiye yakalandı Ağrı Dağı’na zirve tırmanışı yapmak isteyen 9 Rus dağcı, ikinci denemelerinde de tipiye yakalanınca geri 4 bin 800 metreden geri dönmek zorunda kaldı. Ardahan’da günlerdir aralıklarla etkili olan sağanak, yüksek kesimlerde yerini kara bıraktı.
15.05.2024 Haberler
Mayıs ayının ortasında Ağrı Dağı'nda tipi! 9 Rus dağcı tipiye yakalandı
Mayıs ayının ortasında Ağrı Dağı'nda tipi! 9 Rus dağcı tipiye yakalandı Ağrı Dağı’na zirve tırmanışı yapmak isteyen 9 Rus dağcı, ikinci denemelerinde de tipiye yakalanınca geri 4 bin 800 metreden geri dönmek zorunda kaldı. Ardahan’da günlerdir aralıklarla etkili olan sağanak, yüksek kesimlerde yerini kara bıraktı.
15.05.2024 Gündem
2024 ŞAVŞAT SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Artvin Şavşat Seçim Sonuçları ve Oy Oranları
2024 ŞAVŞAT SEÇİM SONUÇLARI| 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları: Artvin Şavşat Seçim Sonuçları ve Oy Oranları Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 Pazar günü vatandaşlar sandık başına gitti. Seçim sonucunda il/ilçe belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri ile il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri de belirlenecek. Milliyet.com.tr’nin ‘Artvin Şavşat Seçim Sonuçları 2024’ sayfasından Şavşat ilçesine ait yerel seçim sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte ‘Artvin Şavşat Seçim Sonuçları’ hakkında detaylı bilgiler…
31.03.2024 Bilgi Rehberi
Yer: Artvin! İş makinesi halk pazarına girdi
Yer: Artvin! İş makinesi halk pazarına girdi Artvin’in Şavşat ilçesinde iş makinesi geri kayarak cadde üzerinde kurulan halk pazarına girdi.
14.03.2024 Haberler
Yer: Artvin! İş makinesi halk pazarına girdi
Yer: Artvin! İş makinesi halk pazarına girdi Artvin’in Şavşat ilçesinde iş makinesi geri kayarak cadde üzerinde kurulan halk pazarına girdi.
14.03.2024 Gündem
Artvin'de heyelan! Dev kaya parçaları TIR'ı devirdi
Artvin'de heyelan! Dev kaya parçaları TIR'ı devirdi Artvin'de feci bir olay meydana geldi. Şavşat ilçesinde heyelan oluştu. Seyir halindeki bir TIR, kopan dev kaya parçaları nedeniyle devrildi. Artvin- Ardahan karayolu ulaşıma kapandı. İşte detaylar...
14.02.2024 Haberler
Artvin'de heyelan! Dev kaya parçaları TIR'ı devirdi
Artvin'de heyelan! Dev kaya parçaları TIR'ı devirdi Artvin'de feci bir olay meydana geldi. Şavşat ilçesinde heyelan oluştu. Seyir halindeki bir TIR, kopan dev kaya parçalarının çarpması sonucu devrildi. Artvin- Ardahan karayolu ulaşıma kapandı. İşte detaylar...
14.02.2024 Gündem
Artvin’de çığ altında kalan operatör hayatını kaybetti
Artvin’de çığ altında kalan operatör hayatını kaybetti Artvin’in Şavşat ilçesine bağlı Karaköy köyü yolunda meydana gelen çığın altında kalan iş makinesi operatörü, yaşam mücadelesini kaybetti.
6.02.2024 Gündem
Artvin'de feci olay! Çığ altında kalan operatör hayatını kaybetti
Artvin'de feci olay! Çığ altında kalan operatör hayatını kaybetti Artvin Şavşat'ta köy yolunda çığ meydana geldi. Çığın altında kalan iş makinesi operatörü hayatını kaybetti.
6.02.2024 Gündem
Meteoroloji haritayı güncelledi! 12 ile çığ uyarısı geldi hava sıcaklığı artıyor
Meteoroloji haritayı güncelledi! 12 ile çığ uyarısı geldi hava sıcaklığı artıyor Meteoroloji yeni hava durumu tahmin raporunu yayımladı. Yayımlanan rapora göre hava sıcaklıklarının mevsim normalleri üzerinde seyretmesi bekleniyor. Hava sıcaklıkları bazı illerde 20 dereceye kadar çıkacak. Öte yandan 12 ile çığ uyarısı verildi. İşte detaylar...
6.02.2024 Gündem
Son dakika haberi... Meteoroloji'den yeni uyarı geldi! Okullar tatil edildi
Son dakika haberi... Meteoroloji'den yeni uyarı geldi! Okullar tatil edildi Meteoroloji haritayı güncelledi. Birçok kent için kar, sağanak ve fırtına uyarısı yapıldı. Üç ilde ise okullar kar nedeniyle tatil edildi. Artvin Şavşat'ta kar kalınlığı 1 metreyi aştı, hoparlörlerden çığ uyarısı yapıldı. Başta İstanbul, Ankara olmak üzere tüm yurdu bekleyen hava durumu detayları…
6.02.2024 Gündem
Artvin’de 119 köy yolu kardan kapandı! Hoparlörlerden çığ uyarısı yapıldı
Artvin’de 119 köy yolu kardan kapandı! Hoparlörlerden çığ uyarısı yapıldı Artvin’de etkili kar nedeniyle birçok ilçede 119 köy yolu ulaşıma kapandı. Kar kalınlığının 1 metreyi aştığı, hoparlörlerden çığ uyarısı yapılan Şavşat ilçesinde ise eğitime 1 gün ara verildi.
6.02.2024 Gündem
Bir ilçe bunu konuşuyor! AK Parti ve CHP'li adayın adı da soyadı da aynı
Bir ilçe bunu konuşuyor! AK Parti ve CHP'li adayın adı da soyadı da aynı 31 Mart yerel seçimlerine 67 gün kala Artvin’in Hopa ilçesinden ilginç bir benzerlik haberi geldi. Aynı ilde seçim çalışmalarına devam eden CHP’li adaylar ve AKP'li aday adayları arasından Hopa'da Utku Cihan ismini taşıyan 2 aday olması dikkat çekti. Seçim çalışmalarına devam eden isimler, bu benzerliğe ilişkin Milliyet.com.tr'ye konuştu.
24.01.2024 Gündem
CHP'de ‘Küskünler’ beklemede! Kulislerdeki 1 Nisan iddiası
CHP'de ‘Küskünler’ beklemede! Kulislerdeki 1 Nisan iddiası CHP kulislerinde, parti içinde oluşan ‘kırgın’ ve ‘küskünler’in yerel seçimi beklediği, sayılarının her geçen gün arttığı ve 1 Nisan’dan sonra olağanüstü kurultay hazırlığı yaptığı idda ediliyor...
22.01.2024 Gündem
CHP’li Şavşat Belediye Başkanı partisinden istifa etti: İhanete uğradım
CHP’li Şavşat Belediye Başkanı partisinden istifa etti: İhanete uğradım Artvin'in Şavşat ilçesi CHP’li Belediye Başkanı Nihat Acar, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Acar, "Ne yazık ki kendi partimin de ihanetine uğradım" açıklamasında bulundu.
20.01.2024 Gündem
Tekerlemeler... Dünyanın En Zor Tekerlemeleri... Kısa, Komik, Oyun, Çocuk, Diksiyon ve Türkçe Tekerlemeler ile Örnekleri
Tekerlemeler... Dünyanın En Zor Tekerlemeleri... Kısa, Komik, Oyun, Çocuk, Diksiyon ve Türkçe Tekerlemeler ile Örnekleri Çocukların gelişiminde önemli yere sahip olan tekerlemeler "ağızda yuvarlanan söz, saçma sapan söz, eş sesli kelimelerle kurulu konuşma" anlamına gelir. Halk edebiyatına özgü bir türdür. Tekerlemelerin masal, oyun, tören ve bağımsız olarak 4 çeşidi bulunur. Tekerlemeler hem eğlenceli vakit geçirmede hem de çocukların konuşma kabiliyetini geliştirmede önemli rol oynar. Çocukların yanı sıra halk ozanları da şiirlerinde tekerlemelere yer vermiştir. Gerçek yaşamla ilgisi olmayan sözlerden meydana gelen söylemesi en zor, kısa, uzun, kolay, iyi diksiyon, komik, oyun, çocuk tekerlemeleri ve tekerleme örneklerine içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
2.01.2024 Eğlence
Artvin'de heyelan! Kaya parçaları, kara yolunu kapattı
Artvin'de heyelan! Kaya parçaları, kara yolunu kapattı Artvin’in Şavşat ilçesinde yaşanan heyelan ile yamaçtan kopan taş, toprak ve kaya parçaları yola aktı. Ekipler, Artvin-Ardahan kara yolunu açmak için çalışma başlattı.
31.12.2023 Haberler
Artvin'de heyelan! Kaya parçaları, kara yolunu kapattı
Artvin'de heyelan! Kaya parçaları, kara yolunu kapattı Artvin’in Şavşat ilçesinde yaşanan heyelan ile yamaçtan kopan taş, toprak ve kaya parçaları yola aktı. Ekipler, Artvin-Ardahan kara yolunu açmak için çalışma başlattı.
31.12.2023 Gündem
Son dakika... Meteoroloji'den kar, sağanak, fırtına uyarısı! 12 kentte alarm verildi
Son dakika... Meteoroloji'den kar, sağanak, fırtına uyarısı! 12 kentte alarm verildi Meteoroloji yeni haritayı yayınladı. Bugün 12 kent için sarı alarm verildi. Uyarıların ardından Hakkari, Kastamonu, Ordu, Artvin, Gümüşhane'de kar yağışı etkili oldu. Bolu’nun Gerede ilçesinde etkisini sürdüren kar yağışı sebebiyle ilçede kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı. Peki bu hafta İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere hava nasıl olacak? İşte tüm detaylar…
24.12.2023 Gündem
Off-Road Oyunları severler bir araya geldi! İşte o renkli görüntüler
Off-Road Oyunları severler bir araya geldi! İşte o renkli görüntüler Artvin Şavşat'ta Off-Road oyunlarında yarışmacılar kıyasıya yarışarak renkli görüntülere sebep oldu. Birçok Off-Road sever seyircinin de toplandığı alanda tümsek ve çukurlar yarışmacılara çok zor anlar yaşattı. İşte o kareler...
3.12.2023 Gündem
Artvin'de son 3 günde aynı güzergahta 3'üncü heyelan!
Artvin'de son 3 günde aynı güzergahta 3'üncü heyelan! Artvin’de meydana gelen heyelan ile yamaçtan kopan taş, toprak ve kaya parçaları kara yoluna aktı. Kapanan yol, iş makineleri ile temizlendi. Son 3 günde aynı güzergahta 3'üncü heyelan yaşandı.
26.11.2023 Gündem
Artvin'de heyelan! Kara yolu kapandı
Artvin'de heyelan! Kara yolu kapandı Artvin'e bağlı Şavşat ilçesinde meydana gelen heyelanla yamaçtan kopan taş, toprak ve kaya parçaları kara yoluna aktı. Ulaşıma kapanan yol, iş makineleriyle temizlendi.
23.11.2023 Gündem
Ardahan'da kar, fırtına ve sis etkili oldu
Ardahan'da kar, fırtına ve sis etkili oldu Ardahan'ın yüksek kesimlerinde kar, fırtına ve yoğun sis etkili oldu.
19.11.2023 Gündem
Artvin'de dehşet! 3 kardeşi peş peşe öldürdü
Artvin'de dehşet! 3 kardeşi peş peşe öldürdü Artvin'e bağlı Şavşat ilçesinde S.Y. (41), tartıştığı husumetli komşuları 3 kardeş Turgut Demirpehlivan (59) Hükmiye Çimen (70) ve Leyla Yılmaz'ı (65) pompalı tüfekle vurarak öldürdü.
11.10.2023 Gündem
Artvin'de ayı dehşeti! 'Ağzına elimi soktum dilini tuttup, zaman kazandım'
Artvin'de ayı dehşeti! 'Ağzına elimi soktum dilini tuttup, zaman kazandım' Artvin Şavşat’ta ayının saldırdığı yaşlı adam 5 gündür hastanede tedavi görüyor. Yaşananları anlatan 82 yaşındaki Mustafa Bilen, saldırı sırasında ayının dilini tutarak zaman kazandığını komşularının ardından yetişerek ayıyı öldürdüğünü söyledi.
11.10.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Şavşat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.