Scott Morrison

Scott Morrison

Son dakika Scott Morrison haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Scott Morrison gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Scott Morrison haber sayfamızda...

Scott Morrison

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 134 scott morrison haberi bulunmuştur.
Avustralya'da Hindistan'dan dönenlere hapis cezası gelebilir
Avustralya'da Hindistan'dan dönenlere hapis cezası gelebilirAvustralya, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ciddi boyutlara ulaştığı Hindistan'dan ülkeye dönen vatandaşlarını, para ve hapis cezasına çarptırılabilecek.
3.05.2021Dünya
Hindistan'da 323 bin vaka daha, ölümler rekor kırdı
Hindistan'da 323 bin vaka daha, ölümler rekor kırdıBir günde 2 bin 771 insanın yaşamını yitirmesiyle şimdiye kadarki en yüksek can kaybının kayıtlara geçtiği ülkeden gelen görüntüler, dünyada şok etkisi yarattı.
27.04.2021Dünya
Avustralya ve Yeni Zelanda arasında karantinasız uçuşlar başladı
Avustralya ve Yeni Zelanda arasında karantinasız uçuşlar başladıVaka sayılarını düşüren iki ülke, bir yılı aşkın süredir uygulanan karantina zorunluluğunu kaldırdı. Bugün binlerce kişinin iki ülke arasında seyahat etmesi bekleniyor.
19.04.2021Dünya
Avustralya'yı sarsan skandal kabineyi değiştirdi
Avustralya'yı sarsan skandal kabineyi değiştirdiAvustralya Başbakanı Scott Morrison, cinsel istismar iddialarının ardından kabinedeki iki bakanı görevden aldı.
29.03.2021Dünya
Son dakika... Salgın başladı! 10 dakikada öldürüyor...
Son dakika... Salgın başladı! 10 dakikada öldürüyor...Sosyal medyadaki görüntüler anında dünyaya yayıldı, felaketin ardından ortaya çıkan canavarlar evleri bastı. Mars gezegenini aratmayan fotoğraflar ise şok dalgasını artırdı.
24.03.2021Dünya
Son dakika: Dünya şokta! Meclis skandalı sızdırıldı, cinsel içerikli paylaşımlar...
Son dakika: Dünya şokta! Meclis skandalı sızdırıldı, cinsel içerikli paylaşımlar...Son dakika haberine göre, ülke bu skandalı konuşuyor... Mecliste hükümet için çalışan erkeklerin cinsel içerikli paylaşımlar yaptığı iddia edildi. Patlak veren rezaletin ardından Başbakan da devreye girerek, iddiaları "iğrenç ve mide bulandırıcı" olarak nitelendirdi.
23.03.2021Dünya
Son dakika: Dünya şokta! Meclis skandalı sızdırıldı, cinsel içerikli paylaşımlar...
Son dakika: Dünya şokta! Meclis skandalı sızdırıldı, cinsel içerikli paylaşımlar...Avustralya'da mecliste hükümet için çalışan erkeklerin cinsel içerikli paylaşımlar yaptığı iddia edildi. Avustralya Başbakanı Scott Morrison iddiaları "iğrenç ve mide bulandırıcı" olarak nitelendirdi.
23.03.2021Dünya
Avustralya'da felaket! Binlerce insan kaçıyor
Avustralya'da felaket! Binlerce insan kaçıyorAvustralya'nın Yeni Güney Galler eyaletinde şiddetli yağışların yol açtığı seller nedeniyle yaklaşık 18 bin kişinin evlerinden tahliye edildiği bildirildi.
22.03.2021Dünya
Avustralya, Afganistan'da savaş suçu işleyen askerleri terhis edebilir
Avustralya, Afganistan'da savaş suçu işleyen askerleri terhis edebilirAvustralyalı yetkililer, Afganistan'da savaş suçu işleyen askerlerin tıbbi gerekçelerle terhis edilebileceklerini belirtti.
17.03.2021Dünya
ABD, Çin'e karşı Hint-Pasifik'teki müttefikleriyle ilişkilerini güçlendirme arayışında
ABD, Çin'e karşı Hint-Pasifik'teki müttefikleriyle ilişkilerini güçlendirme arayışındaABD, Çin'i "ekonomik, diplomatik, askeri ve teknolojik güçlerini birleştirerek istikrarlı ve açık uluslararası sistemi sürekli sınama kabiliyetine sahip olan tek rakip" olarak tanımlıyor.
16.03.2021Dünya
ABD, Hindistan, Avustralya ve Japonya'dan "Hint-Pasifik" mesajı
ABD, Hindistan, Avustralya ve Japonya'dan "Hint-Pasifik" mesajıABD Başkanı Joe Biden, Hindistan Başbakanı Nerendra Modi, Avustralya Başbakanı Scott Morrison ve Japonya Başbakanı Suga Yoşihida yayımladıkları ortak makalede, " özgür, açık, güvenli ve refah bir Hint-Pasifik bölgesi" vurgusu yaptı.
15.03.2021Dünya
Avustralyalı kadınlar 'adalet' için sokaklara döküldü!
Avustralyalı kadınlar 'adalet' için sokaklara döküldü!Avustralya'nın büyük kentlerinde sokaklara dökülen binlerce kadın, hemcinsleri için adalet talep etti.
15.03.2021Dünya
İtalya ile Avustralya arasında aşı polemiği
İtalya ile Avustralya arasında aşı polemiğiİtalya, ülkede üretilen AstraZeneca şirketinin 250 bin doz koronavirüs aşısının Avustralya’ya ihracatını” Avrupa Birliği’nde (AB) aşı denetimi mekanizması” kapsamında engelledi.
6.03.2021Dünya
Avustralya Başsavcısı Porter tecavüz iddialarını reddetti
Avustralya Başsavcısı Porter tecavüz iddialarını reddettiAvustralya Başsavcısı Christian Porter, 33 yıl önce 16 yaşında bir kıza tecavüz ettiği iddialarını reddederek görevine devam edeceğini duyurdu.
3.03.2021Dünya
Başbakan Morrison: "Bakan, kesinlikle tecavüz iddialarını reddediyor"
Başbakan Morrison: "Bakan, kesinlikle tecavüz iddialarını reddediyor"Avustralya Başbakanı Scott Morrison, kabinesindeki bir bakanın 33 yıl önce bir kıza tecavüz ettiği iddialarını yalanladığını söyledi. Tecavüze uğrayan kadının Şubat 2020'de polise şikayette bulunduktan sonra haziranda intihar ettiği belirtildi.
1.03.2021Dünya
Facebook'tan Avustralya'da geri adım
Facebook'tan Avustralya'da geri adımFacebook ile Google haber kaynaklarına ödeme yapılmasında değişiklik için anlaştı, sosyal medya devi kullanıcıların haber paylaşma yasağını kaldırıyor.
23.02.2021Dünya
Avustralya Facebook'a reklam vermeyecek
Avustralya Facebook'a reklam vermeyecekAvustralya ülkedeki kullanıcıların haber paylaşımlarını engellediği gerekçesiyle sosyal paylaşım platformu Facebook'taki reklam kampanyalarını durdurdu.
22.02.2021Dünya
Telif kavgası!
Telif kavgası!Teknoloji devleri ile hükümetler arasındaki güç savaşı son olarak Avustralya’da patlak verdi. Ülkede yayımlanan haberler için telif ödenmesini öngören yeni yasa sonrası Facebook Avustralya’da haber paylaşımını engelledi.
19.02.2021Dünya
Sınırda yakalanan DEAŞ'lı iki ülke arasında diplomatik krize yol açtı
Sınırda yakalanan DEAŞ'lı iki ülke arasında diplomatik krize yol açtıSuriye'den Türkiye'ye girerken yakalanan terör örgütü DEAŞ ile bağlantılı olmakla suçlanan S.A.'nın çifte vatandaşlığının bulunması, Yeni Zelanda ve Avustralya arasında diplomatik krize yol açtı. Avustralya, parlamentoda alınan karar gereği S.A.'nın vatandaşlığının düşürüldüğünü açıklarken, Yeni Zelanda ise Avustralya'yı 'sorumluluklarından vazgeçmekle' suçladı. İki ülke arasındaki krizi değerlendiren Uluslararası Hukuk Danışmanı Avukat Sernur Sayar, "Avustralya vatandaşlığı artık bulunmadığı ve yalnızca Yeni Zelanda vatandaşlığının bulunması sebebiyle Türkiye tarafından başka ülke isteği yok ise Yeni Zelanda'ya gönderilmesi uygun olacaktır" dedi.
17.02.2021Gündem
Ben almam sen al!
Ben almam sen al!Türkiye’ye yasa dışı yollarla girmeye çalışırken yakalanan ve mavi bültenle arandığı belirlenen Yeni Zelanda uyruklu DAEŞ mensubu terörist kadın, Yeni Zelanda ve Avustralya arasında tartışmaya neden oldu. İki ülke de kadını geri almak istemiyor.
17.02.2021Dünya
Türkiye sınırında yakalanan terörist, Yeni Zelanda ve Avustralya'yı birbirine düşürdü
Türkiye sınırında yakalanan terörist, Yeni Zelanda ve Avustralya'yı birbirine düşürdüYeni Zelanda Başbakanı Ardern, Suriye'den Türkiye'ye girerken yakalandıktan sonra sınır dışı edilmesi beklenen terör örgütü DEAŞ üyesi kadının Avustralya'ya gönderilmesini istedi. Kadının çocukluğundan bu yana Yeni Zelanda'da yaşamadığını belirten Ardern, "Açıkçası Yeni Zelanda, Avustralya'nın sorunlarını ihraç etmesinden bıktı" dedi.
16.02.2021Dünya
Avustralya Başbakanı parlamentodaki tecavüz iddialarıyla ilgili özür diledi
Avustralya Başbakanı parlamentodaki tecavüz iddialarıyla ilgili özür dilediAvustralya Başbakanı Scott Morrison, Liberal Partinin eski parlamento çalışanının verdiği bir televizyon mülakatıyla ortaya çıkan tecavüz iddiaları nedeniyle özür diledi.
16.02.2021Dünya
Koronavirüs aşıları Avustralya ve Yeni Zelanda'ya ulaştı
Koronavirüs aşıları Avustralya ve Yeni Zelanda'ya ulaştıBionTech ve Pfizer'ın ürettiği koronavirüs aşılarının ilk partisi iki ülkede de bir takım testlerden geçirilecek ve daha sonra büyük bir kampanya başlatılacak.
15.02.2021Dünya
Avustralya ve Yeni Zelanda ilk Kovid-19 aşılarını teslim aldı
Avustralya ve Yeni Zelanda ilk Kovid-19 aşılarını teslim aldıAvustralya ve Yeni Zelanda'ya yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında Amerikan ilaç şirketi Pfizer ile Alman biyoteknoloji firması BioNTech'in geliştirdiği aşıların ilk kısmı ulaştı.
15.02.2021Dünya
Avustralya, Pfizer'ın koronavirüs aşısını onayladı
Avustralya, Pfizer'ın koronavirüs aşısını onayladıAvustralya’da tıbbi düzenlemeleri yapan Tedavi Edici Ürünler İdaresi (TGA), ilaç firması Pfizer'ın geliştirdiği yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısını onayladığını açıkladı. Başbakan Scott Morrison, aşılamanın şubat sonunda başlayabileceğini duyurdu.
25.01.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

avustralyaScott MorrisonkoronavirüsYeni Zelandahindistan

Scott Morrison ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.